TANİTA

Görünüm: Liste / Tablo
Sırala:
Göster:
 • Tanita Bluetooth
  ~Bluetooth Bluetooth Kablolarınızdan kurtulun ve dünyaya kablosuz bağlanın… Cihazınıza bir parçasını, bilgisayarınıza ise diğer parçasını takın ve kablosuz bağlantının keyfini yaşayın. Tamamen yerli üretim ve Endüstriyel tip Açık alanlarda 1000 mt ye kadar desteklenebilen kablosuz ile..
  ~Bluetooth Bluetooth Kablolarınızdan kurtulun ve dünyaya kablosuz bağlanın… Cihazı...
 • Tanita Adım Sayar
  ~Tempolu yürüyüş için size uygun olan tempoyu belirleyerek (dakikada atacağınız adım sayısı) size tempo tutmasını isteyebilirsinizSaati ile zamanı öğrenebilirsiniz Kronometresi vardır süre tutabilirsiniz Siz yürürken herkes sizi kıskanacak Kaç adım attığınızı görebilirsiniz Kaç kalori ha..
  ~Tempolu yürüyüş için size uygun olan tempoyu belirleyerek (dakikada atacağınız adım sayısı...
 • TANITA BC 418 Vücut Analiz Cihazı
  ~~Yeni klinik uygulamalara göre güncellenmiş olan TANITA BC 418 MA Profesyonel Vücut Analiz Monitörü pratik kullanımı sayesinde Kollar, Bacaklar ve Gövde için bölümlendirilmiş sonuçları sunar. Segmental ölçüm sayesinde bölgelerdeki Yağ Kaybı ve Kas Kazanım oranları rahatlıkla görülebilir. Cihaz kend..
  ~~Yeni klinik uygulamalara göre güncellenmiş olan TANITA BC 418 MA Profesyonel Vücut Analiz...
 • TANITA BC 532
  ~ Kişisel kullanımınız için uygundur. Cihaz total olarak vücut analizinizi yapar. Size Kilonuzu, Yağ Oranınızı, Vücut Sıvı Oranınızı, Kaslarınızın Ağırlığını, Kemik Ağırlığınızı, Fiziksel Aktivite Derecenizi, Günlük Kalori Miktarını (günlük alınacak kalori tavsiyesi), Metabolizma Yaşınızı, İç Org..
  ~ Kişisel kullanımınız için uygundur. Cihaz total olarak vücut analizinizi yapar. Size K...
 • TANITA BC 545 N InnerScan
  ~ TANITA BC 545 N INNERSCAN VÜCUT ANALİZ TARTISI – KİŞİSEL TANITA BC 545 N Vücut Yağ ve Kas Analizi Tartısı DÜNYADA SEGMENTAL ÖLÇÜM YAPABİLMESİ VE 10 AYRI ÖLÇÜMÜ HIZLI VE DETAYLANDIRILMIŞ OLARAK ALABİLMESİ İLE KENDİ ALANINDA TEK VE RAKİPSİZ ÜRÜN! 15 saniye gibi kısa bir zaman diliminde 10 a..
  ~ TANITA BC 545 N INNERSCAN VÜCUT ANALİZ TARTISI – KİŞİSEL TANITA BC 545 N Vücut Yağ ...
 • Tanita BC 601
  ~ Sağ – sol kol, sağ – sol bacak ve gövde, vücut yağ yüzdeleri ve kas kütlesi üzerine derinlemesine bilgi veren yenilikçi Tanita BC-601 son segmental teknolojiyi içermektedir. Tanita BC 601 zaman içinde herhangi bir profesyonel spor veya spor programının etkinliğini izlemek için mükemmel bir araç..
  ~ Sağ – sol kol, sağ – sol bacak ve gövde, vücut yağ yüzdeleri ve kas kütlesi üzerine de...
 • TANITA BC 730
  ~ BC 730 TANITA nın yeni icadı, En küçük… Tanita bu özelliklerdeki bir cihazı yanınızdan ayırmamanız ve her yere rahatça taşımanız ve seyahatleriniz esnasındakolay takip için sizlere sunmaktadır.     Teknik Bilgi Kilo Yağ Oranı% Yağ Oranı Değerlendirme Top..
  ~ BC 730 TANITA nın yeni icadı, En küçük… Tanita bu özelliklerdeki bir cihazı yanı...
 • Tanita BC-1000
  ~ ANT+WIRELESS TEKNOLOJİSİYLE VÜCUT KOMPOZİSYON PLATFORMU Wirelessli data linki sayesinde uzak bağlantıyla bir bilgisayar gibi kullanılabilir(garmin olmadan transfer edilemiyor.) Garmin adı verilen cihazla beraber kullanıldığında wireless’e bağlanıp datasını kolayca transfer edebilirsiniz. ..
  ~ ANT+WIRELESS TEKNOLOJİSİYLE VÜCUT KOMPOZİSYON PLATFORMU Wirelessli data linki sayes...
 • Tanita DC 13C Vücut Analiz Cihazı-Ayakkabılı
  ~~Teknik Bilgiler Empedans Ölçüm Sistemi 4 Elektrot Analiz sonuçlarını yazılı olarak size sunan OnBoard Yazıcı 0,1 Kg ölçüm hassasiyeti İç Organlar Çevresi Yağlanma Derecesi % 1 - % 75 Yağ Ölçüm Kapasitesi Metabolizma Hızı (kCal & kJoule) Standart / Atletik Ölçüm Modu Per..
  ~~Teknik Bilgiler Empedans Ölçüm Sistemi 4 Elektrot Analiz sonuçlarını yazılı olarak ...
 • TANITA DC 360 ST Vücut Analiz Cihazı
  ~~Total Vücut Analizi yapabilen, kolay kullanım özelliğine sahip Profesyonel bir üründür. BIA (Bio Impedance Analysis) çalışma prensibi ile vücuda gönderdiği 6.25kHz ve 50kHz elektrik akımları sayesinde yapılan Vücut Analizinizi sunar. Tartı Software ve TartıWeb ile entegre edilerek raporlarınızda P..
  ~~Total Vücut Analizi yapabilen, kolay kullanım özelliğine sahip Profesyonel bir üründür. B...
 • TANITA DC 360 Vücut Analiz Cihazı
  ~~Total Vücut Analizi yapabilen, kolay kullanım özelliğine sahip Profesyonel bir üründür. BIA (Bio Impedance Analysis) çalışma prensibi ile vücuda gönderdiği 6.25kHz ve 50kHz elektrik akımları sayesinde yapılan Vücut Analizinizi sunar. Tartı Software ve TartıWeb ile entegre edilerek raporlarınızda P..
  ~~Total Vücut Analizi yapabilen, kolay kullanım özelliğine sahip Profesyonel bir üründür. B...
 • TANITA HD 366 Tartı
  ~Siyah İnci Yüksek kapasitesi ile eşsiz ve şık bir tasarımdır. Çağdaşlık ve teknolojiye vurgu yapılarak dizayn edildi. 200 kg lık bir kapasiteye sahip ürün extra geniş bir tartım platformuna sahiptir ve geniş dijital ekran kolay okunabilirliği sağlamaktadır. ..
  ~Siyah İnci Yüksek kapasitesi ile eşsiz ve şık bir tasarımdır. Çağdaşlık ve teknolojiye ...
 • TANITA MC 580 Vücut Analiz Cihazı
  ~~Bir klasik sadece şekil değiştirdi!  Tanita BC 418 Diyetisyenlik mesleğinde bir klasiktir; uzun yıllar boyunca profesyonel hayatımızda yer aldı ve yeni şekli ile de almaya devam edecek… Tanita son teknolojik gelişmeleri de ekleyerek sınıfında yeni bir cihaz yarattı, Estetiği ve güzelliği d..
  ~~Bir klasik sadece şekil değiştirdi!  Tanita BC 418 Diyetisyenlik mesleğinde bir k...
 • TANITA MC 780 Black Vücut Analiz Cihazı
  MC 780 Black Asi ruhlu görünüşe estetik dahil edilerek, kolay kullanımı ve ekstra yetenekleri ile teknolojik olarak ulaşılabilen son nokta işte size Tanita MC 780 BLACK ...   Tüm özellikleriyle yeni, klinik uygulamalara göre güncellenmiş TANITA MC 780 BLACK Profesyonel Vüc..
  MC 780 Black Asi ruhlu görünüşe estetik dahil edilerek, kolay kullanımı ve ekstra yetene...
 • TANITA MC 780 MA Vücut Analiz Cihazı
  ~~TAM BİR PROFESYONEL 270 kg kadar 100 gr aralıklarla tartım yaparak, üç ayrı frekans ile vücut sıvı dağılımının yapısını da ayrıca analiz edebilen ve Vücut Analizi Cihazlarına yeni bir kimlik kazandıran yeni Tanita MC 780 Vücut Analiz Cihazı Cihaz; Toplam Vücut Ağırlığını, kilo ile boyun orantıs..
  ~~TAM BİR PROFESYONEL 270 kg kadar 100 gr aralıklarla tartım yaparak, üç ayrı frekans il...
 • TANITA MC 780 S Vücut Analiz Cihazı
  ~~Rahat, Kolay Ölçümler, Doğru Sonuçlar Tüm özellikleriyle yeni, klinik uygulamalara göre güncellenmiş TANITA MC 780, Profesyonel Vücut Analiz Monitörlerinden bekleyebileceğiniz son teknolojik yeniliklere sahiptir. ..
  ~~Rahat, Kolay Ölçümler, Doğru Sonuçlar Tüm özellikleriyle yeni, klinik uygulamalara gör...
 • TANITA MC 780 ST Vücut Analiz Cihazı
  ~~ TANITA MC 780 ST Vücut Analizi Rahat, Kolay Ölçümler, Doğru Sonuçlar Tüm özellikleriyle yeni, klinik uygulamalara göre güncellenmiş TANITA MC ST, Profesyonel Vücut Analiz Monitörlerinden bekleyebileceğiniz son teknolojik yeniliklere sahiptir. Farklı renk seçenekleriyle   &n..
  ~~ TANITA MC 780 ST Vücut Analizi Rahat, Kolay Ölçümler, Doğru Sonuçlar Tüm özelli...
 • Tanita MC 980 Vücut Analiz Cihazı
  ~~MC980 Multi Frequency Segmental Vücut Analiz Monitörü son teknoloji ile donatılmış ve Vücut Analiz Monitörlerinden beklenilenden daha fazlasını size sunar.Tanita son teknoloji multi-frekans BIA teknolojisi ile birlikte geniş renkli ekran ile bütünleştirilmiş Microsoft ® Windows® un kullanıldığı ge..
  ~~MC980 Multi Frequency Segmental Vücut Analiz Monitörü son teknoloji ile donatılmış ve Vüc...
 • TANITA RD 545 Segmental Vücut Analiz Tartısı
  ~Tanita son teknolojiyi kullanarak yeni bir segmental vücut analiz cihazı yaptı ve “MyTanita App.” uygulaması ile de cihazı bluetooth sistemi ile akıllı telefonunuza bağlayarak analizlerinizi otomatik olarak transfer edip, uygulamada saklama imkanını sağladı. Üstelik uygulamada Türkçe ile birlikte d..
  ~Tanita son teknolojiyi kullanarak yeni bir segmental vücut analiz cihazı yaptı ve “MyTanit...
 • TANITA SC 240 Vücut Analiz Cihazı
  ~~Total Vücut Analizi yapabilen profesyonel bir üründür, cihazın çalışma prensibi Bio Impedance Analysis’dir. 50 kHz elektrik akımı vücuda ayak elektrotları vasıtası ile gönderilir ve bu şekilde vücut analizi yapılır, TARTI TÜRKÇE BİLGİSAYAR PROGRAMLARI KULLANILARAK PARAMETRE ZENGİNLİĞİ SAĞLAYABİLİR..
  ~~Total Vücut Analizi yapabilen profesyonel bir üründür, cihazın çalışma prensibi Bio Imped...
 • Tanita SC 330 ST Vücut Analiz Cihazı
  ~~Total Vücut Analizi yapabilen, kolay kullanım özelliğine sahip Profesyonel bir üründür. BIA (Bio Impedance Analysis) çalışma prensibi ile vücuda gönderdiği 50 kHz elektrik akımı sayesinde yapılan Vücut Analizinizi sunar. Tartı Software ve TartıWeb ile entegre edilerek raporlarınızda Parametre zeng..
  ~~Total Vücut Analizi yapabilen, kolay kullanım özelliğine sahip Profesyonel bir üründür. B...
 • TANITA SC 330 Vücut Analiz Cihazı
  ~~Total Vücut Analizi yapabilen, kolay kullanım özelliğine sahip Profesyonel bir üründür. BIA (Bio Impedance Analysis) çalışma prensibi ile vücuda gönderdiği 50 kHz elektrik akımı sayesinde yapılan Vücut Analizinizi sunar. Tartı Software ve TartıWeb ile entegre edilerek raporlarınızda Parametre zeng..
  ~~Total Vücut Analizi yapabilen, kolay kullanım özelliğine sahip Profesyonel bir üründür. B...
 • TANITA UM 040 Vücut Yağ Monitörü
  ~ Kişisel kullanımınız için tasarlanmıştır. Pratik olarak Vücut Yağ, Sıvı ve Kas dengenizi kontrol edip, takip edebileceğiniz bir sistemdir. Şık görüntüsü kadar işlevsel açıdan da önemli bir misyon yüklenen UM 040, tasarımının harikalığı yanında, sonuçların işlevselliği ve kullanılabilirliği a..
  ~ Kişisel kullanımınız için tasarlanmıştır. Pratik olarak Vücut Yağ, Sıvı ve Kas dengeni...
 • TARTI Perfecto Plus Vücut Analizi
  ~~Teknik Bilgiler TARTI Perfecto ile sunulan farklı/opsiyonel çözümler? Tanita RD-545 Vücut Analiz Cihazı ve Bluetooth bağlantısı TARTI Cihaza uyarlanmış gövde TARTI yeni arayüz içeren yazılım TARTI Kutu veya TARTI Ekran çözümleri TARTI taşıma çantası TARTI Android ve IOS uygula..
  ~~Teknik Bilgiler TARTI Perfecto ile sunulan farklı/opsiyonel çözümler? Tanita RD-545...