Cardiac Science

Görünüm: Liste / Tablo
Sırala:
Göster:
 • Cardiac Science Powerheart OED Eğitim Cihazı
  Eğitim cihazı gerçek cihaz gibi bir kurtarma cihazı değildir ve defibrilasyon(elektroşok) tedavisi uygulamaz. Eğitim cihazı yalnızca eğitim amaçlı kullanılır. G5 Otomatik Eksternal Defibrilatör(OED) Eğitim cihazı farklı kalp aritmilerini simüle ederek, öğrencilerin defibrilasyon elektrodlarını ..
  Eğitim cihazı gerçek cihaz gibi bir kurtarma cihazı değildir ve defibrilasyon(elektroşok) t...
 • Cardiac Science Powerheart Otomatik Eksternal Defibrilatör G5A-26A
  Powerheart G5A-26A modeli kullanıcılara talimatları, sezgisel ped tasarımı ve otomatik şok verme işlevi sayesinde müdahalenin kritik olan her aşamasını başarılı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilir. G5A modeli hastaya şok gerekli olduğunu tespit ettiği durumlarda kullanıcıları uyararak kendi kend..
  Powerheart G5A-26A modeli kullanıcılara talimatları, sezgisel ped tasarımı ve otomatik şok ...
 • Cardiac Science Powerheart Otomatik Eksternal Defibrilatör G5A-26C
  Powerheart G5A-26C modeli kullanıcılara talimatları, sezgisel ped tasarımı, otomatik şok verme işlevi ve gerçek zamanlı KPR geri bildirimi sayesinde müdahalenin kritik olan her aşamasını başarılı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilir. G5A modeli hastaya şok gerekli olduğunu tespit ettiği durumlard..
  Powerheart G5A-26C modeli kullanıcılara talimatları, sezgisel ped tasarımı, otomatik şok ve...
 • Cardiac Science Powerheart Otomatik Eksternal Defibrilatör G5S-26A
  Powerheart G5S-26A modeli kullanıcılara talimatları, sezgisel ped tasarımı ve otomatik şok verme işlevi sayesinde müdahalenin kritik olan her aşamasını başarılı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilir. Ani kalp durması (SCA) oluştuktan sonraki ilk birkaç dakika, yaşam ve ölüm arasındaki ince çizg..
  Powerheart G5S-26A modeli kullanıcılara talimatları, sezgisel ped tasarımı ve otomatik şok ...
 • Cardiac Science Powerheart Otomatik Eksternal Defibrilatör G5S-26C
  Powerheart G5S-26C modeli kullanıcılara talimatları, sezgisel ped tasarımı, otomatik şok verme işlevi ve gerçek zamanlı KPR geri bildirimi sayesinde müdahalenin kritik olan her aşamasını başarılı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilir. Ani kalp durması (SCA) oluştuktan sonraki ilk birkaç dakik..
  Powerheart G5S-26C modeli kullanıcılara talimatları, sezgisel ped tasarımı, otomatik şok ...