GANSHORN

Görünüm: Liste / Tablo
Sırala:
Göster:
 • GANSHORN PowerCube Body+ Vücut Pletismografisi
  Tanım Vücut pletismografisi, geleneksel akciğer fonksiyon testlerinde görülememiş olan karmaşık veya kompleks akciğer patalojisini tespit etmek için kullanılan çok hassas bir akciğer ölçümüdür. Üst düzeyde uzun dönemli stabiliteye sahip yeni analiz algoritmalarımız ile astım, COP..
  Tanım Vücut pletismografisi, geleneksel akciğer fonksiyon testlerinde görülememiş ...
 • GANSHORN PowerCube Diffusion Difüzyon Ölçüm Sistemi
  Tanım Hassas ve güvenilir analizciler, CO ve helyumun yıkama eğrilerinin yüksek çözünürlü bir görüntüsünü sağlar. Herhangi bir difüzyon ve dağıtım bozukluğu ilk bakışta görünür hale gelir. Sistemin talep valfi, gaz girişini ayarlayarak ekonomik anlamda fayda sağlar. ..
  Tanım Hassas ve güvenilir analizciler, CO ve helyumun yıkama eğrilerinin yüksek çö...
 • GANSHORN ProvoX Provokasyon Testi Bronşu
  Tanım GANSHORN ProvoX, inhalasyon provokasyon testlerini çok hızlı ve tekrarlanabilir sonuçlar ile gerçekleştiren, ölçüm laboratuvarı bağımsız olan bir ayresol dozimetredir. Nefes alma safhası boyunca, önceden ayarlanmış ayresol dozunun eşik değeri kontrollü, nefes eş zamanlı uyg..
  Tanım GANSHORN ProvoX, inhalasyon provokasyon testlerini çok hızlı ve tekrarlanabi...
 • GANSHORN Spiroscout Solunum Gaz Analizi Cihazı
  Tanım SpiroScout, GANSHORN’un eşsiz ultrasonik ölçüm prensibine dayalı komple bir akciğer fonksiyon laboratuvarıdır. Tüm spirometrik parametrelerin net olarak belirlenmesini sağlar. Kendi alanında ilk olan SpiroScout sistemi, hacim ve gaz ile ilgili tek bir ölçümden gerekli olan..
  Tanım SpiroScout, GANSHORN’un eşsiz ultrasonik ölçüm prensibine dayalı komple bir ...