SCHILLER

Görünüm: Liste / Tablo
Sırala:
Göster:
 • SCHILLER ARGUS LCM Plus Monitör
  Tanım Hastanın yaşam verilerini izler - Uygun maliyetle birinci sınıf kalite. SCHILLER ARGUS LCM plus monitör, yetişkinlerin, çocukların ve yenidoğanların çok çeşitli yaşam verilerinin izlenmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır. Hastane içinde ve koğuşta taşınma için uygundur. ..
  Tanım Hastanın yaşam verilerini izler - Uygun maliyetle birinci sınıf kalite. ...
 • SCHILLER ARGUS LCX Hastabaşı Monitörü
  Tanım Yoğun bakım için hasta monitörü Çok ince yapısı ve parlak 15" renkli ekranı ile bu kullanıcı dostu hasta monitörü, kolayca duvara ya da hastane arabalarına takılabilir. 80 mm genişliğindeki kağıtlara baskı yapabilen dahili termal yazıcı, tüm önemli olayların ve trendleri..
  Tanım Yoğun bakım için hasta monitörü Çok ince yapısı ve parlak 15" ren...
 • SCHILLER ARGUS PRO LifeCare 2 Defibrilatör Cihazı
  Tanım En güçlü yoğun bakım hasta monitörlerinden biri, defibrilatör ve transkütanöz kalp pili ile mobil hale geliyor! İster acil durum, ister hastaneler arası ya da evde yatan hasta transferi, gereksinim ne olursa olsun. ARGUS PRO LifeCare 2, hiçbir olanaktan ödün vermeden size y..
  Tanım En güçlü yoğun bakım hasta monitörlerinden biri, defibrilatör ve transkütanö...
 • Schiller Bilgisayarlı Spirometre Cihazı
  Tanım Ek eğitimli personele gereksinimi olmayan ve dolayısıyla zamandan ve maliyetten tasarruf sağlayan çabuk ve kolay akciğer fonksiyon ölçümleri. Gelişmiş ölçüm işlemleri ve anlaşılır biçimde düzenlenmiş ekranı ile LF8 sorunsuz bir çalışma olanağı sunar. Hastanın yönlendirilmes..
  Tanım Ek eğitimli personele gereksinimi olmayan ve dolayısıyla zamandan ve maliyet...
 • SCHILLER BP-200 Plus Kan Basınç Monitörü
  Hassaslık ve performans Tanım BP-200 plus, non-invaziv, efor sırasında kan basıncını izleyen bir araç olup hastanın sistolik ve diastolik kan basıncı değerlerini önceden belirlenmiş aralıklarda ya da operatörün isteği üzerine otomatik olarak ölçmek ve görüntülemek için tasarlanmıştır. ..
  Hassaslık ve performans Tanım BP-200 plus, non-invaziv, efor sırasında kan bası...
 • SCHILLER BR-102 plus PWA TANSİYON ALETİ
  Nabız Dalgası Analizi (PWA) ve birinde tansiyon ölçümü Tanım SCHILLER, non-invaziv, manşet bazlı hassas oskültatuar ve güvenli osilometrik ölçümleri birleştirerek, nabız dalgası hızı, santral ve periferik kan basınçları gibi sertlik parametrelerinin 24 saatlik profilini çıkarmayı sağlaya..
  Nabız Dalgası Analizi (PWA) ve birinde tansiyon ölçümü Tanım SCHILLER, non-inva...
 • SCHILLER BR-102 Plus Tansiyon Kayıt Cihazı
  Küçük boyutlu kan basıncı izleme birimi Tanım SCHILLER BR-102 en yüksek seviyede hasta rahatlığı sunmaktadır. Küçük boyutları ve düşük ağırlığı ile fark yaratmaktadır. Özel bir teknik sayesinde manşet sadece gerektiği kadar şişirilmektedir. Özellikler İki model..
  Küçük boyutlu kan basıncı izleme birimi Tanım SCHILLER BR-102 en yüksek seviyed...
 • SCHILLER CARDIOVIT AT-10 plus EKG CİHAZI
  Tanım AT-10 plus, elektrokardiyografinin temel özelliklerini bilişim dünyasının avantajları ile bir araya getiriyor. Yüksek kaliteli 12 kanallı elektrokardiyografinin tüm fonksiyonlarını sağlamanın yanı sıra entegre tanılama iş istasyonlarının gereksinimlerini de karşılıyor. ..
  Tanım AT-10 plus, elektrokardiyografinin temel özelliklerini bilişim dünyasının av...
 • SCHILLER CARDIOVIT AT-101 EKG CİHAZI
  Tanım Kompakt 12 uçlu EKG, muayenehaneler ve hastaneler için yüksek teknoloji ürünü bir cihazdır. Opsiyonel XML çıkışlı ağ bağlantısı, daha büyük sistemlere bağlanabilmesine olanak tanır. Özellikler Önemli fonksiyonları doğrudan çalıştıran tuşlar Kaydedilen k..
  Tanım Kompakt 12 uçlu EKG, muayenehaneler ve hastaneler için yüksek teknoloji ürün...
 • SCHILLER CARDIOVIT AT-102 EKG CİHAZI
  Tanım En önemli kardiyopulmoner fonksiyon testleri, tek cihazda bir arada: istirahat EKG'si, eforlu EKG. XML çıkışı ile ağlara bağlantı için hazır. Özellikler Doğrudan fonksiyon tuşları ile sezgisel, kolay kullanım Kaydedilen kardiyak sinyallerin doğru ölçümü..
  Tanım En önemli kardiyopulmoner fonksiyon testleri, tek cihazda bir arada: istirah...
 • SCHILLER CARDIOVIT AT-102 plus EKG CİHAZI
  Tanım AT-102 plus – Muayenehane ve klinikler için ideal! Sistem sezgisel, kolay kullanımlı bir arayüz, parlak renkli bir ekran ve ayrı yapılandırmaya olanak tanıyan seçenekler sunmaktadır. Özellikler Tam klavye ve doğrudan fonksiyon tuşları ile sezgisel, kolay ..
  Tanım AT-102 plus – Muayenehane ve klinikler için ideal! Sistem sezgise...
 • SCHILLER CARDIOVIT AT-2 plus EKG CİHAZI
  Tanım İki cihaz özelliği tek bir cihazda birleşti! Özellikler Alfasayısal klayve Aynı anda elde edilen 12 adet lead'in 6/12 kanal sunumu FVC, SVC, MV ve MVV için akciğer fonksiyon tetkiki, Bulaşma riskini en aza indirmek için tek kullanımlık sensör..
  Tanım İki cihaz özelliği tek bir cihazda birleşti! Özellikler A...
 • SCHILLER CARDIOVIT CS-104 EKG CİHAZI
  Tanım CARDIOVIT CS-104, tüm gerekli EKG özelliklerini ve istenilen imkanları entegre bir sistem içinde bir araya getirir. SCHILLER, CARDIOVIT CS-104 cihazı ile tıbbi uygulamalar, klinikler ve hastaneler için eksiksiz bir EKG sistemi sunmaktadır. Ünite, bir bilgisayar, tekerlekli ..
  Tanım CARDIOVIT CS-104, tüm gerekli EKG özelliklerini ve istenilen imkanları enteg...
 • SCHILLER CARDIOVIT CS-200 EXCELLENCE EKG CİHAZI
  Tanım Daha fazla teknik özellikle ile yeniden tasarlandı! SCHILLER'in eforlu testler için geliştirdiği CS-200 Excellence kardiyak değerlendirme sisteminde daha çok performans ön planda tutulmuştur. Sektörün önde gelen algoritmalarına sahip olan CS-200 Excellence, EMR, SEMA kardiy..
  Tanım Daha fazla teknik özellikle ile yeniden tasarlandı! SCHILLER'in e...
 • SCHILLER CARDIOVIT CS-200 Excellence ErgoSpiro
  Çok İşlevli Tanılama İş İstasyonu Tanım SCHILLER yeni nesil ErgoSpiro'yu (Kardiyopulmoner Egzersiz Testi) temsil eder ve ErgoSpiro değerlendirmede kullanım rahatlığı sunan yüksek ölçüm kalitesiyle bir araya getirir. Kombine sistemlerde kaliteden taviz verildiği hallere kimi za..
  Çok İşlevli Tanılama İş İstasyonu Tanım SCHILLER yeni nesil ErgoSpiro'yu (Kardi...
 • SCHILLER CARDIOVIT CS-200 Office EKG CİHAZI
    CARDIOVIT CS-200 Office hepsi bir arada paketi Tanım Kablosuz EKG ile eforlu test Hekim muayenehanelerinde kullanılmak üzere tasarlanmış olan CS-200 Office ile yeni nesil eforlu test sistemleri ailesi tamamlanmış oluyor. 12 kanallı kablosuz Bluetooth EKG yükseltici M..
    CARDIOVIT CS-200 Office hepsi bir arada paketi Tanım Kablosuz EKG ile...
 • SCHILLER CARDIOVIT CS-200 TOUCH EKG CİHAZI
  Tanım Medikal Hepsi Bir Arada Bilgisayarı SCHILLER tarafından üretilen yeni nesil egzersiz elektrokardiyografi cihazı : CS-200 Touch Dokunmatik ekranı, 12/16 Kanal EKG, Efor testi için sununlan eşsiz NIBP ölçümü ile karşımıza çıkmaktadır. Herkes tarafından kabul görmüş olan ku..
  Tanım Medikal Hepsi Bir Arada Bilgisayarı SCHILLER tarafından üretilen ...
 • SCHILLER CARDIOVIT FT-1 EKG CİHAZI
  Tanım SCHILLER’in son yeniliği olan bu cihaz, yüksek çözünürlüklü sezgisel 8 inç çoklu dokunmatik ekranı ve entegre termal yazıcısıyla ultra portatif ve FDA onaylıdır. En son teknolojiyi tercih eden kullanıcılar için tasarlanmış olan CARDIOVIT FT-1, bağlanırlık ve kağıtsız iş akı..
  Tanım SCHILLER’in son yeniliği olan bu cihaz, yüksek çözünürlüklü sezgisel 8 inç ç...
 • SCHILLER CARDIOVIT MS-2010 EKG CİHAZI
  Tanım 12 kanallı EKG sistemi ile kalpleri ve akılları birbirine bağlar Hız ve verimlilik için tasarlanan 10,4” yüksek çözünürlüklü renkli dokunmatik ekran, en yüksek kalitedeki EKG'leri kaydetmenizi, seçmenizi ve yazdırmanızı sağlar. Çok sayıda EKG'nin çekildiği, hızın ve kaliten..
  Tanım 12 kanallı EKG sistemi ile kalpleri ve akılları birbirine bağlar ...
 • SCHILLER CARDIOVIT MS-2015 EKG CİHAZI
  Tanım Dokunmatik ekran teknolojili gelişmiş 12 kanallı EKG sistemi MS-2010'un gelişmiş dokunmatik ekran teknolojisini temel alan yeni MS-2015, daha da büyük, 15 inçlik yüksek çözünürlüklü renkli ekrana sahiptir. Kullanıcıların, en yüksek kalitede 12 uçlu EKG'leri kaydetmesini, se..
  Tanım Dokunmatik ekran teknolojili gelişmiş 12 kanallı EKG sistemi MS-2...
 • SCHILLER DEFIGARD 4000 DEFİBRİLATÖR CİHAZI
  Defibrilatör ve monitör Tanım Hastane öncesi acil durumlar için geliştirilen DG 4000 aynı zamanda hastane içinde kullanım için de mükemmeldir. Tek düğme, manuel modda, kalp pili varlığında ve AED durumunda enerji seçimi gibi tüm önemli fonksiyonlara erişim sağlar. DG 4000'de..
  Defibrilatör ve monitör Tanım Hastane öncesi acil durumlar için geliştirilen ...
 • SCHILLER DEFIGARD 5000 DEFİBRİLATÖR CİHAZI
  Tanım DEFIGARD 5000, bifazik darbeli defibrilatörün (Multipulse Biowave ) etkisini, büyük renkli bir ekranda hassas izleme olanağı ile bir araya getirmektedir. Geniş, renkli ekran (10,4“) aynı anda 12 adede kadar EKG ucunun görüntülenmesine olanak sağlar. Gezinti düğmesi ve direk..
  Tanım DEFIGARD 5000, bifazik darbeli defibrilatörün (Multipulse Biowave ) etkisini...
 • SCHILLER DEFIGARD Touch 7 Defibrilatör
  Dokunmatik ekranlı acil durum monitörü ve defibrilatörü Tanım DEFIGARD Touch 7 kurtarma görevlileri için vazgeçilmez bir araç. Olağanüstü küçültülmüş bir yapıya sahip olan cihaz en son defibrilasyon teknolojisi ile kapsamlı izleme fonksiyonlarını bir arada sunuyor. Dokunmati..
  Dokunmatik ekranlı acil durum monitörü ve defibrilatörü Tanım DEFIGARD Touch ...
 • SCHILLER DIAGNOSTIC STATION DS20
  Günlük işinizi kolaylaştırın Tanım DS20, bağlı sensörleri anında tespit eder ve karşılık gelen değeri otomatik olarak görüntüler. Bu hızlı işlem sayesinde parametreler kolaylıkla eklenip çıkarılabilir. DIAGNOSTIC STATION DS20; EMR, PACS, HBS veya SCHILLER’in SEMA Kardiyoloji B..
  Günlük işinizi kolaylaştırın Tanım DS20, bağlı sensörleri anında tespit eder ve...
 • SCHILLER EASY PULSE Otomatik CPR Cihazı
  Yeni nesil otomatik CPR cihazları EASY PULSE Tanım İnanılmaz derecede küçük ve hafif mekanik göğüs kompresyonu cihazı Ani bir kardiyak arrest vakasında derhal göğüs kompresyonu uygulanması gereklidir. Uzun bir süre boyunca elle aynı düzeyde göğüs kompresyonu yap..
  Yeni nesil otomatik CPR cihazları EASY PULSE Tanım İnanılmaz der...
 • SCHILLER ERG 911 comfort – easy / smart ERGOMETRE CİHAZI
  Tanım SEAT Ergometre SEAT Ergometre, 300 kg'a varan çok ağır hastalar için tasarlanmıştır. Yüksek risk sahibi, yaşlı ya da fiziksel olarak engelli kişilerce kullanılmak için öngörülmüştür. Özellikler Büyük, döner LCD ekran (10 x 7,5 cm) 5 kullanıcı tan..
  Tanım SEAT Ergometre SEAT Ergometre, 300 kg'a varan çok ağır hastalar i...
 • SCHILLER ERG 911 HK easy / smart ERGOMETRE CİHAZI
  Tanım Ergometresi hareket SCHILLER'in el ergometresi hareket yeteneği kısıtlı olan hastalar için, SCHILLER ERG 911 / 911BP bisiklet modeli temel alınarak tasarlanmıştır. Koltuk, tekerlekli sandalyedeki hastalara uygun olacak şekilde kolayca uzaklaştırılabilir. Özelli..
  Tanım Ergometresi hareket SCHILLER'in el ergometresi hareket yeteneği k...
 • SCHILLER ERG 911 L easy / smart Ergometre Cihazı
  Tanım Yatabilen/yarı yatabilen güvenlikli ergometre ERG 911 L kardiyoloji alanında kullanım için geliştirildi. Özel güvenlik durumları yatabilen/yarı yatabilen güvenlikli ergometrelerin kullanımını zorunlu kılar, örn. miyokard enfarktüsü sonrasındaki egzersiz süresince kardiyovas..
  Tanım Yatabilen/yarı yatabilen güvenlikli ergometre ERG 911 L kardiyoloji alanında...
 • SCHILLER ERG 911 LS easy / smart ERGOMETRE CİHAZI
  Tanım ERG 911 LS'nin geliştirilmesi, ERG 911 L yatabilen/yarı yatabilen güvenlikli ergometrelerin teknolojisine dayanmaktadır. Yatabilen yüzeyin fazladan döner ekseni sayesinde, hasta egzersiz sırasında sola 45 derecelik açıya kadar konumlandırılabilir. Bu pozisyon, stres ekokard..
  Tanım ERG 911 LS'nin geliştirilmesi, ERG 911 L yatabilen/yarı yatabilen güvenlikli...
 • SCHILLER FRED Easy Defibrilatör Cihazı
  Defibrillaton modes for all needs Tanım Otomatik harici defibrilatör FRED easy, Multipulse Biowave adlı etkili ve miyokardiyumu koruyan defibrilasyon impulsu sayesinde resüsitasyonu daha da kolay ve etkili hale getirmektedir. Sağlık çalışanları ve genel toplum için (PAD) ideal bir cihazd..
  Defibrillaton modes for all needs Tanım Otomatik harici defibrilatör FRED easy,...
 • SCHILLER FRED Easy Life Defibrilatör Cihazı
  Otomatik Harici Defibrilatör Tanım Yeni FRED easy Life, resüsitasyon yapan kişiyi tüm resüsitasyon sırasında güvenle yönlendirmek için basit, açık ve ayrıntılı sesli/görsel talimatlar verir. Bir metronom, etkili göğüs kompresyonlarının yapılması için doğru ritmi gösterir. Ciha..
  Otomatik Harici Defibrilatör Tanım Yeni FRED easy Life, resüsitasyon yapan kişi...
 • SCHİLLER FRED Easy Trainer
  Yaşam kurtarmak için kendinizi eğitin! Tanım FRED easy Trainer ve FRED easyport Trainer, AED kullanıcılarına, gerçekçi biçimde nasıl hayat kurtaracaklarını öğretmek için tasarlanmış eğitim cihazlarıdır. Özellikler Metronom Defibrilasyon eğitim modu: Yarı ve tam otomati..
  Yaşam kurtarmak için kendinizi eğitin! Tanım FRED easy Trainer ve FRED easyport...
 • SCHILLER FRED Easyport Defibrilatör
  Dünyanın ilk cep defibrilatörü Tanım FRED easyport, inanılmayacak derecede küçük ve hafif bir cep defibrilatörüdür. Multipulse Biowave adı verilen etkili ve miyokardiyumu koruyan bir defibrilasyon impulsuna sahiptir. FRED easyport, hekimler, kamu hizmetinde görev yapan perso..
  Dünyanın ilk cep defibrilatörü Tanım FRED easyport, inanılmayacak derecede kü...
 • SCHILLER FRED PA-1 DEFİBRİLATÖR CİHAZI
  Önceliğimiz kullanım kolaylığı Tanım Cihazın kapağını kaldırdığınızda FRED PA-1 hemen çalışmaya başlar ve tüm resüsitasyon işlemi boyunca kullanıcıyı adım adım yönlendirir. FRED PA-1 cihazının yarı otomatik ve tam otomatik olmak üzere iki versiyonu mevcuttur. Otomatik versiyon..
  Önceliğimiz kullanım kolaylığı Tanım Cihazın kapağını kaldırdığınızda FRED PA-1...
 • SCHİLLER FRED PA-1 Eğitici
  İlk yardım eğitimi Tanım Çeşitli resüsitasyon koşullarının simülasyonu, PAD vasıtasıyla gerçeğe mümkün olduğunca yakın bir eğitim imkanı sağlar. FRED PA-1 Eğitici, cansız manken üzerinde kullanıldığı takdirde resüsitasyon sürecinin tamamı adım adım talimatlar izlenerek görse..
  İlk yardım eğitimi Tanım Çeşitli resüsitasyon koşullarının simülasyonu, PAD v...
 • SCHILLER MAGLIFE Light MRI Monitörü
  Tanım MAGLIFE light, rutin MRI muayeneleriniz için ideal hasta monitörüdür. Kompakt ve kolay kullanımlı MAGLIFE light, herhangi bir montaj gerektirmeyip günlük kullanım için tasarlanmıştır. MAGLIFE light tüm takip gereksinimlerinizi karşılar ve 3 Tesla'ya kadar MRI tarayıcıları ..
  Tanım MAGLIFE light, rutin MRI muayeneleriniz için ideal hasta monitörüdür. ...
 • SCHILLER MAGLIFE Serenity MRI İzleme Sistemi
  MRI incelemeleri için gelişmiş teknolojiye sahip izleme sistemi Tanım MRI incelemeleri için gelişmiş teknolojiye sahip izleme sistemi MAGLIFE Serenity, en güçlü gradyan etkisi altında bile manyetik rezonans görüntüleme (MRI) taraması sırasında en yüksek EKG kalitesini garanti ..
  MRI incelemeleri için gelişmiş teknolojiye sahip izleme sistemi Tanım MRI incel...
 • Schiller Medilog DARWIN2 Holter Cihazı
  Tanım Sofistike ve hassas EKG analizi Rutin Holter EKG'leri medilog DARWIN2 ile artık daha hızlı ve daha hassas işleyebilirsiniz. medilogDARWIN2, kardiyolojide patolojik olay tespitinin yanı sıra insanın birim olarak ele alan kapsamlı bir de analiz sunuyor. Özellikle..
  Tanım Sofistike ve hassas EKG analizi Rutin Holter EKG'leri medilog DAR...
 • Schiller Medilog FD12plus Holter Cihazı
  Tanım Sophisticated longterm ECG recorder The new medilog® FD12plus is the most sophisticated long-term ECG recorder of the medilog® plus series and is designed for 3 or 12-channel ECG recordings. When the AF/AFL configuration is selected, 3 ECG channels can be recorded for 7 day..
  Tanım Sophisticated longterm ECG recorder The new medilog® FD12plus is ...
 • SCHILLER MTM-1400 med ERGOMETRE CİHAZI
  Tanım SCHILLER’in koşu bandı ergometresi olan MTM-1400 IIb sınıfı kapsamında hem spor hem de tıbbi amaçlar için kullanıma hazırdır. Özellikle kardiyoloji, nöroloji, kardiyak rehabilitasyon ve fizik tedavi alanlarında kullanıma uygundur. MTM-1400/MTM-1400 tıbbi amaçlı koşu bandı d..
  Tanım SCHILLER’in koşu bandı ergometresi olan MTM-1400 IIb sınıfı kapsamında hem s...
 • SCHILLER MTM-1500 med ERGOMETRE CİHAZI
  Tanım SCHILLER koşu bandı ergometreleri MTM-1500 ve MTM-1500 med, eforlu testler, spor hekimliği ve kardiyoloji için tasarlanmıştır. Her iki ergometre de en yeni güvenlik sistemleriyle donatılmış ve test edilmiştir. Ayrıca MDD93/42'nin katı kalite taleplerine uygun olarak üretilm..
  Tanım SCHILLER koşu bandı ergometreleri MTM-1500 ve MTM-1500 med, eforlu testler, ...
 • SCHILLER PHYSIOGARD Touch 7 Taşınabilir Monitör
  Yeni taşınabilir monitör Tanım SCHILLER, DEFIGARD Touch 7'nin başarısı doğrultusunda Touch 7 serisini hastane dışı acil yardım hizmetlerine uygun bir monitör ile genişletme kararı aldı. Aynı kullanıcı arayüzünün yanı sıra aksesuarlar, kenetlenme istasyonları ve elbette dayanık..
  Yeni taşınabilir monitör Tanım SCHILLER, DEFIGARD Touch 7'nin başarısı doğrultu...
 • SCHILLER PHYSIOGARD Touch 7 Taşınabilir Monitör
  Yeni taşınabilir monitör Tanım SCHILLER, DEFIGARD Touch 7'nin başarısı doğrultusunda Touch 7 serisini hastane dışı acil yardım hizmetlerine uygun bir monitör ile genişletme kararı aldı. Aynı kullanıcı arayüzünün yanı sıra aksesuarlar, kenetlenme istasyonları ve elbette dayanık..
  Yeni taşınabilir monitör Tanım SCHILLER, DEFIGARD Touch 7'nin başarısı doğrultu...
 • SCHILLER SpiroScout SP EKG'li Ultrasonografik Spirometri
  Tanım SpiroScout SP en son ve en gelişmiş ultrason teknolojisini bünyesinde toplamaktadır ve SCHILLER EKG cihazlarıyla birlikte kullanılabilir. Bu yeni konsept, hem EKG hem de Spirometrik kayıtlardan elde edilen ölçümlerin ve verilerin yönetimini kolaylaştırmak suretiyle birçok a..
  Tanım SpiroScout SP en son ve en gelişmiş ultrason teknolojisini bünyesinde toplam...
 • SCHILLER SPIROVIT Sensors
  Tanım Testlerin doğruluğunun, baskı kalitesinin ve ürün performansının istenildiği gibi olmasını garanti etmek için yalnızca SCHILLER onaylı aksesuar kullanın. Benzersiz sensörlerimiz ATS ve ERS standartlarının tüm taleplerini karşılar. Tek kullanımlık ya da tek hastada kullanıla..
  Tanım Testlerin doğruluğunun, baskı kalitesinin ve ürün performansının istenildiği...
 • SCHILLER-SRMS Rehabilitation Management System
  Tanım SRMS (SCHILLER Rehabilitasyon Yönetim Sistemi) güvenli bir şekilde 16 hastaya kadar eş zamanlı egzersiz olanağı sağlayan bir kardiyak rehabilitasyon ünitesidir. Windows tabanlı bu uygulama bağlanan tüm ergometrelere ve koşu bantlarına otomatik olarak kumanda eder. Hasta ver..
  Tanım SRMS (SCHILLER Rehabilitasyon Yönetim Sistemi) güvenli bir şekilde 16 hastay...
 • SCHILLERERG 910 plus / ERG 911 plus Ergometre Cihazı
  Tanım Bisiklet ergometreler ERG 910 plus ve ERG 911 plus, kanıtlanmış önceki modeller temel alınarak, en yüksek stabilite ve kullanışlılığı sağlamak amacıyla, kardiyoloji alanında kullanım için özel itina ile geliştirildi. Cihazlar, ergometrik muayeneler ve terapötik uygulamalar ..
  Tanım Bisiklet ergometreler ERG 910 plus ve ERG 911 plus, kanıtlanmış önceki model...