RAİNSOFT

Görünüm: Liste / Tablo
Sırala:
Göster:
 • Bilgisayarlı Su Yumuşatma Sistemi
  EC-5 Bilgisayarlı Su Yumuşatma Sistemi Debi Kontrollü Su Yumuşatma Sistemleri  RainSoft’un Yeni Yumuşatıcısı EC-5 ve onun getirdiği teknoloji ile ilgili sorulacak çok soru var, hem de çok! EC-5 ün içindeki yenilikleri daha kolay anlayabilmeniz için 37 adet yeniliği bu sayfada sıraladık, uma..
  EC-5 Bilgisayarlı Su Yumuşatma Sistemi Debi Kontrollü Su Yumuşatma Sistemleri  Rai...
 • Klor Dozaj Pompası
  Klor Dozaj Pompaları RainSoft’un bir ürünüolan “Chemical Feeder” RainSoft’un bir ürünü olan “Chemical Feedef geniş kullanım alanına sahip bir besleyici sistemidir. “Chemical Feedef asidik (acid) suyun Ph seviyesini yükseltmek için Sodyum karbonat (soda külü) veya Sodium Hydroxiede (kostik) kata..
  Klor Dozaj Pompaları RainSoft’un bir ürünüolan “Chemical Feeder” RainSoft’un bir ürünü...
 • QRS Karbon Filtreleri
  ~~Evler için kusursuz bir arıtım sağlar. RainSoft tortu filtreleri, tortu, pas, kum, yosun, ve bir çok yabancı maddenin arıtımını sağlar. Pek çok zor problemin çözümünde etkili, düşük maliyetli ve koşullara bağlı çözümler üretir. Şebeke ve özel kuyularınızda mükemmel sonuçlar verir. Apartman dair..
  ~~Evler için kusursuz bir arıtım sağlar. RainSoft tortu filtreleri, tortu, pas, kum, yosun,...
 • Rainsoft Ultrafiner II Reverse Osmosis İçme Suyu Cihazı
  Ultrafiner II Reverse Osmosis İçme Suyu Cihazı İçme Suyunda Kesin Çözüm Ultrefiner II Premium İçme Suyu Sistemleri ile ailenize en iyi içme suyu sistemini sağlamanın rahatlığını ve güveninini hissedin. Rainsoft içme suyu sistemleri konu ailenize ve onlara en iyi ve üstün içme suyunu sağlamaya ge..
  Ultrafiner II Reverse Osmosis İçme Suyu Cihazı İçme Suyunda Kesin Çözüm Ultrefiner II P...
 • Su Yumuşatma Sistemleri
  ~~CS serisi otomatik su yumuşatma cihazları Ticari ve hafif sanayi uygulamaları için dizayn edilmiştir. RainSoft’un CS serisi otomatik su yumuşatma cihazları Ticari ve hafif sanayi uygulamaları için dizayn edilmiştir. Bu sistemler, dakikada 590 Litre, 35TON SAAT akış oranına kadaryumuşatma ve 64.000..
  ~~CS serisi otomatik su yumuşatma cihazları Ticari ve hafif sanayi uygulamaları için dizayn...
 • Tam Otomatik Karbon Filtreleri
  Tam Otomatik Karbon Filtreleri  RainSoft tat ,koku ve klor filtresi, özel su arıtım problemlerini çözmeye yardımcı olacak, uzun ömürlü ve sorunsuz çalışacak şekilde dizayn edilmiştir. Hysulex II TM yada Süper HysulexTM filtresi kullanımı ile uçucu organik kimyasalların ve bakterilerin (ürememe..
  Tam Otomatik Karbon Filtreleri  RainSoft tat ,koku ve klor filtresi, özel su arıtım p...
 • Tam Otomatik Tortu Filtre Sistemi
  ~~Dört Katmanlı Tortu-AG Filtresi (80-60-40-20 mikron)  RainSoft tortu sistemi su arıtımındaki özel problemleri çözmeye yardımcı olacak, uzun ömürlü ve sorunsuz çalışacak şekilde dizayn edilmiştir. Tank Yapısı Dayanıklı tank 5 km’nin üstündeki cam lifler ile çevrelenmiştir Tankın iç yüzeyi..
  ~~Dört Katmanlı Tortu-AG Filtresi (80-60-40-20 mikron)  RainSoft tortu sistemi su arı...
 • TC-M Tam Otomatik Su Yumuşatma Cihazı
  TC-M Tam Otomatik Su Yumuşatma Cihazı Zaman Kontrollü Tam Otomatik Yumuşatma Sistemi   TC-M serisi su yumuşatma sistemi reçine ile kireçli suyunuzu arındıran, süzen, içindeki demiri azaltan ve arıtan, bununla birlikte tüm bunları tek parça korumalı kabinet içerisinde gerçekleştiren bağım..
  TC-M Tam Otomatik Su Yumuşatma Cihazı Zaman Kontrollü Tam Otomatik Yumuşatma Sistemi &n...
 • Ultraviyole Su Dezenfeksiyon Sistemi
  ~~ Ultraviyole Su Dezenfeksiyon Sistemi Evinizdeki Ciddi Su Sorunları İçin En Ekonomik ve Akıllıca Çözüm.  RainSoft RS/AP Serisi; suda bulunan birçok zararlı organizmanın azaltılması ya da tamamen bertaraf edilmesi için ultraviyole ışığının zaman içinde sürekli ilerleyen teknolojisini ..
  ~~ Ultraviyole Su Dezenfeksiyon Sistemi Evinizdeki Ciddi Su Sorunları İçin En Ekono...