Dräger

Görünüm: Liste / Tablo
Sırala:
Göster:
 • Draeger DiveSorb® Pro Carbon Dioxide Absorbents
  DiveSorb Pro, yüksek derecede CO2 absorpsiyonu sağlamak ve böylece dalış sürelerini uzatmak üzere özel olarak kapalı ya da yarı kapalı tipte kapalı devre solunum cihazları için geliştirilmiştir. Profesyonel dalış teçhizatında karbondioksit absorpsiyonu DiveSorb Pro, dışarı verilen hava..
  DiveSorb Pro, yüksek derecede CO2 absorpsiyonu sağlamak ve böylece dalış sürelerini uzatm...
 • Dräger 5820 Alkolmetre Cihazı
  ~Dräger Alcotest® 5820, uzman kullanıcıların hızlı ve hassas bir şekilde nefesten alkol testi yapmalarına imkan tanır. Bu küçük ve kullanıcı dostu portatif ölçüm cihazının ölçüm teknolojisi, günümüzde dünya çapında kullanılan 200.000'i aşkın ünitede kendini kanıtlamış durumdadır Nefesten kolaylık..
  ~Dräger Alcotest® 5820, uzman kullanıcıların hızlı ve hassas bir şekilde nefesten alkol tes...
 • Drager 6820 Alkolmetre Cihazı
  Yolları sarhoş sürücülerden uzak ve güvenli tutmak, önceden kestirilemeyen ve yüksek düzeyde stresli bir iştir. Dräger, Alcotest 6820 portatif nefes analiz cihazını özellikle Emniyet Güçlerinin ihtiyaçları için tasarladı. Kolayca kullanılır ve her saniyenin önem taşıdığı en zorlu ortamlarda bile hız..
  Yolları sarhoş sürücülerden uzak ve güvenli tutmak, önceden kestirilemeyen ve yüksek düzeyd...
 • Dräger Alcotest 3820 Alkolmetre
  Nefes analiz cihazı Dräger Alcotest 3820, sorumlu sürücülere nefeslerindeki alkolü test etmek için güvenilir bir yöntem sunar ve yasal olarak araç kullanmaya uygun olduklarının garantisini verir. Bu da polis tarafından kullanılanla aynı hassas ölçüm teknolojisi ile sağlanır: yılda 30 milyonun üzerin..
  Nefes analiz cihazı Dräger Alcotest 3820, sorumlu sürücülere nefeslerindeki alkolü test etm...
 • Dräger Alcotest 5000 Alkolmetre
  Dräger Alcotest 5000, alkol varlığını tespit eden profesyonel bir nefesten alkol testi cihazıdır. Yüksek hızlı nefesten alkol ölçüm cihazı, çok kısa sürede çok sayıda test yapmanıza olanak tanır. Özel hunisi nefesle verilen havanın geriye akışını asgari düzeye düşürerek daha sonr..
  Dräger Alcotest 5000, alkol varlığını tespit eden profesyonel bir nefesten alkol testi ciha...
 • Dräger Alcotest 7110 Evidential Alkolmetre
  Dräger Alcotest 7110 Evidential, Almanya'da kanıt olarak kullanılabilir bir cihaz olarak tip onayına sahip tek nefesten alkol ölçüm cihazıdır. Nefesten alkol ölçüm cihazları için DIN VDE 0405 ile belirlenen dünyadaki en zorlayıcı gereksinimleri bile karşılar. Tüm ölçüm sistemleri yedekli ta..
  Dräger Alcotest 7110 Evidential, Almanya'da kanıt olarak kullanılabilir bir cihaz olarak ti...
 • Dräger Alcotest 9510 Alkolmetre
  Dräger Alcotest 9510, kanıt niteliğindeki uygulamalara yönelik gelişmiş bir nefesten alkol ölçüm cihazıdır. Ulusal ve uluslararası gerekliliklere ve yönetmeliklere (OIML R 126) uyacak şekilde tasarlanmıştır. İkili sensör teknolojisi, sezgisel renkli dokunmatik ekran arayüzü ve modern tasarımı ile Al..
  Dräger Alcotest 9510, kanıt niteliğindeki uygulamalara yönelik gelişmiş bir nefesten alkol ...
 • Dräger Alcotest® 6820 med Alkolmetre
  Dräger Alcotest® 6820 med, kanıtlanmış Dräger Alcotest® serisinin özel bir versiyonudur. Nefesten alkol ölçüm cihazı, medikal ürünler için CE işaretinin şart olduğu tanı uygulamalarına yönelik tasarlanmıştır ve medikal alanda günlük işlemleri kolaylaştıran çeşitli özellikler sunar. Medikal ..
  Dräger Alcotest® 6820 med, kanıtlanmış Dräger Alcotest® serisinin özel bir versiyonudur. Ne...
 • Dräger Alcotest® 7510 Alkolmetre
  Bu kompakt ve dayanıklı portatif nefesten alkol ölçüm cihazı, özellikle gelişmiş kontrol uygulamaları için tasarlanmıştır. Bir alkol tarama cihazı olarak polis, ticari ve endüstri kullanımında idealdir. Alcotest® 7510, çok sayıda ülkede ve pazarda, kanıt sağlayan bir cihaz olarak kullanılabilir. ..
  Bu kompakt ve dayanıklı portatif nefesten alkol ölçüm cihazı, özellikle gelişmiş kontrol uy...
 • Dräger Dalış Aksesuarları
  Bireysel gereksinimlere uyarlanabilen çok yönlü, kişisel dalış ekipmanları: örneğin dalış kıyafeti, paletler, sualtı ölçüm teknolojileri ve dalgıçların ihtiyaç duyduğu diğer aksesuarlar. Çok yönlü, bireysel dalış ekipmanları   ​Dräger, dalgıçların dalış için ihtiyaç duydukları her şeyi..
  Bireysel gereksinimlere uyarlanabilen çok yönlü, kişisel dalış ekipmanları: örneğin dalış k...
 • Dräger DCD 5000 Alkol ve Uyuşturucu Numune Swapı
  Alkol ve uyuşturuculara karşı basit, hızlı ve güvenli tespit: Dräger DCD 5000 yalnızca kolay tükürük (oral sıvı) almayı mümkün kılmakla kalmaz, aynı zamanda numuneleri saklayarak analiz için laboratuvara da gönderebilirsiniz – numune bu süre içinde bozulmaz. Kanın ultra filtresi   ..
  Alkol ve uyuşturuculara karşı basit, hızlı ve güvenli tespit: Dräger DCD 5000 yalnızca kola...
 • Dräger DOB M/T Oksijen Pompası
  Dräger Oksijen Pompası DOB-M (mobil versiyon) ve Dräger Oksijen Pompası DOB-T (masa versiyonu), depolama ünitelerinden Oksijen tüplerine 300 bar'a varan basınçta etkin bir şekilde oksijen doldurulmasını sağlayan kompakt, taşınabilir doldurma pompalarıdır.   Farklı uygulama alanları ..
  Dräger Oksijen Pompası DOB-M (mobil versiyon) ve Dräger Oksijen Pompası DOB-T (masa versiyo...
 • Dräger DrugTest® 5000 Uyuşturucu Madde Test Cihazı
  Pipetleme yok, damlama yok, zamanlama yok: Dräger DrugTest® 5000 ile uyuşturucu madde testi basit ve hızlı bir şekilde yapılır. Alınan tükürük numunesi doğru sonuçlar için hemen yerinde analiz edilebilir. Tek bir sistemde numune alma ve analiz ile uyuşturucu madde testi   Uyuştur..
  Pipetleme yok, damlama yok, zamanlama yok: Dräger DrugTest® 5000 ile uyuşturucu madde testi...
 • Dräger FGT 5400 Dalış Ekipmanı
  Dräger FGT 5400 MCM dalış ekipmanı, askeri uygulamalara yönelik kanıtlanmış ekipman deneyimi ile tasarlanmıştır. Standart çalıştırma modunda Dräger FGT 5400, önceden karıştırılmış gazlar, örn. NATO karışımları “B”, “C” veya “D” kullanır. Temel ünitenin manyetik imzası, MCM uygulamalarının en yeni ge..
  Dräger FGT 5400 MCM dalış ekipmanı, askeri uygulamalara yönelik kanıtlanmış ekipman deneyim...
 • Dräger Hava Akımı Test Cihazı
  Hava akımı test tüpleri evrensel olarak kullanılabilir. Hava akımları hızla ve kolaylıkla görülebilir.   Hızlı bilgi Madencilik ve sanayi gibi birçok alanda, tehlikeli maddelerin olası yayılmasını hızla ve güvenilir bir şekilde değerlendirmek için en küçük hava akımlarını bile sa..
  Hava akımı test tüpleri evrensel olarak kullanılabilir. Hava akımları hızla ve kolaylıkla g...
 • Dräger Interlock® 5000 Araç İçi Alkolmetre
  Dräger Interlock® 5000, araç immobilizeri olan bir nefesten alkol ölçüm cihazıdır. Basit bir nefesten alkol ölçümünün ardından trafiğe güvenli bir çıkış sağlar. Kontak kilitleme cihazı, sürücünün nefesindeki alkol konsantrasyonunu ölçer ve yalnızca nefes testi geçerse motorun çalıştırılmasına izin v..
  Dräger Interlock® 5000, araç immobilizeri olan bir nefesten alkol ölçüm cihazıdır. Basit bi...
 • Dräger Interlock® 7000 Araç İçi Alkolmetre
  Dräger Interlock® 7000, alkollü bir kişinin aracı çalıştırmasını engelleyen bir alkollü sürüş engel düzeneğidir (IID). Interlock® 7000 oldukça hızlı bir şekilde kullanıma hazırdır. Ayrıca cihaz, müşteri talepleri doğrultusunda bir kamera, bir GPS ve/veya mobil veri aktarma modülü ile donat..
  Dräger Interlock® 7000, alkollü bir kişinin aracı çalıştırmasını engelleyen bir alkoll...
 • Dräger LAR 5000 Kapalı Devre Solunum Cihazı
  Teknoloji, efsanevi LAR V cihazıyla askeri dalış uygulamalarında binlerce kez denenmiş ve test edilmiştir. Sağlam Dräger LAR 5000 kapalı devre solunum cihazı saf oksijenle kontrol edilir.   Kapalı veya yarı kapalı Dräger LAR 5000, bir kapalı devre solunum cihazı olarak çalışır. K..
  Teknoloji, efsanevi LAR V cihazıyla askeri dalış uygulamalarında binlerce kez denenmiş ve t...
 • Dräger LAR 5002 Kapalı Devre Solunum Cihazı
  Dräger LAR 5002, özel operasyonlarda dalışa yönelik non-manyetik kapalı devre bir solunum cihazıdır. Saf oksijenle ve 10 metreye kadar derinliklerde kullanım için tasarlanmıştır. Cihaz işlevi, özellikle kolay kullanım için geliştirilmiştir ve hiçbir alet gerektirmeden sadece birkaç dakika içinde dal..
  Dräger LAR 5002, özel operasyonlarda dalışa yönelik non-manyetik kapalı devre bir solunum c...
 • Dräger LAR 5010 Kapalı Devre Dalış Cihazı
  LAR 5010, özel dalış faaliyetlerine yönelik bir kapalı devre dalış cihazıdır. 24 m dalış derinliklerini mümkün kılmak için dalış cihazı opsiyonel olarak Nitroks B ile doldurulabilir. LAR 5010, ilave sırtta taşıma seçeneği sunmaktadır.   Manyetİk olmayan kullanimi kolay ünİte LAR ..
  LAR 5010, özel dalış faaliyetlerine yönelik bir kapalı devre dalış cihazıdır. 24 m dalış de...
 • Dräger LAR 7000 Kapalı Devre Solunum Cihazı
  Farklı gereksinimler içeren zorlu su altı askeri görevleri için mükemmel bir dalış teçhizatıdır: Dräger LAR 7000 kapalı devre solunum cihazı oksijen veya karışım gazla kullanılabilir. Dalış devam ederken geçiş yapılması da mümkündür.   Geniş uygulama aralığı Tipik uygulamalar ara..
  Farklı gereksinimler içeren zorlu su altı askeri görevleri için mükemmel bir dalış teçhizat...
 • Dräger LAR VII Combi FA Kapalı Devre Solunum Cihazı
  Çok yönlülük testi üstün bir şekilde tamamlandı! Dräger LAR VII Combi FA kapalı devre solunum cihazı, oksijen veya karışım gazla kullanılabilir. Kompakt cihaz, aynı zamanda zorlu su altı taktiksel tatbikatları için de idealdir.   Kompakt Cihaz, oksijen ve karışım gaz tüpü ile bir..
  Çok yönlülük testi üstün bir şekilde tamamlandı! Dräger LAR VII Combi FA kapalı devre solun...
 • Dräger Mobil Yazıcı
  Dräger Mobil Yazıcı, doğrudan sahada nefesten alkol ve uyuşturucu testi ölçüm sonuçlarını yazdırır.   Sonuçların belgelenmesi   Dräger Mobil Yazıcı; Dräger Alcotest® 6810, Dräger Alcotest® 6820, Dräger Alcotest® 7510 ve Dräger DrugTest® 5000'in ölçüm s..
  Dräger Mobil Yazıcı, doğrudan sahada nefesten alkol ve uyuşturucu testi ölçüm sonuçlarını y...
 • Dräger MSI P7 Yanma Gazı Analizi Ölçüm Cihazı
  Yeni DVGW-TRGI 2008'e uygundur: Dräger MSI P7, gazla veya havayla dolu boru hatlarını ve kapları test etmeniz için birkaç yöntem sağlar. Cihaz, DVGW VP 952 doğrultusunda test edilmiştir ve yeni DVGW-TRGI 2008'e uyumlu olarak çalışmanın ideal aracıdır. Otomatik mutlak basınç ve sıcaklık telafisi, ölç..
  Yeni DVGW-TRGI 2008'e uygundur: Dräger MSI P7, gazla veya havayla dolu boru hatlarını ve ka...
 • Dräger MSI P7plus Yanma Gazı Analizi Ölçüm Cihazı
  Ekstra performans: MSI P7'nin tüm fonksiyonlarına ek olarak P7 plus, likit gaz hattı testleri, su borusu testleri, regülatör testleri ve 5 bar'a kadar basınç ölçümü gibi ekstra görevleri üstlenebilir. Ölçüm cihazı, yeni DVGW-TRGI 2008'e uygundur ve DVGW onaylıdır (DG-4805BS0029). Gaz ve lik..
  Ekstra performans: MSI P7'nin tüm fonksiyonlarına ek olarak P7 plus, likit gaz hattı testle...
 • Dräger NITROX 200 Gaz Karışım Ünitesi
  Dräger Nitrox 200, oksijen (maksimum 200 bar) ve solunabilir havadan (maksimum 200 bar) oluşan nitroks gazların karıştırılması için manuel olarak kullanılan bir ünitedir.   Kapsamlı özellikler Çevresel ekipmanlar ile karışım gaz sisteminin bileşenleri arasında merkezi bir arayüz ..
  Dräger Nitrox 200, oksijen (maksimum 200 bar) ve solunabilir havadan (maksimum 200 bar) olu...
 • Dräger Oksijen Destekleyici DOB 200/300
  Sabit Dräger Oksijen Destekleyici DOB 200 ve Oksijen Destekleyici DOB 300, maksimum 300 bar'lık oksijenin depolama ünitesinden solunum tüplerine etkin bir şekilde doldurulmasını sağlar.   Farklı uygulama alanları Dräger oksijen doldurma istasyonları, özellikle sürekli çalışmaya h..
  Sabit Dräger Oksijen Destekleyici DOB 200 ve Oksijen Destekleyici DOB 300, maksimum 300 bar...
 • Dräger Oksijen Pompası DOB-H
  Küçük, sağlam, etkin: Mobil Dräger Oksijen Pompası DOB-H, güç kaynağından bağımsız olarak Oksijen tüplerinde yüksek basınçlı oksijenin kullanılmasını gerektiren tüm uygulamalar için gerekli olan tek kademeli, çift yönlü bir pistonlu pompadır. Esnek ve mobil Mobil Dräger Oksijen Pompası (..
  Küçük, sağlam, etkin: Mobil Dräger Oksijen Pompası DOB-H, güç kaynağından bağımsız olarak O...
 • Dräger OxygenTest 100 Oksijen Ölçüm Cihazı
  Dräger OxygenTest 100, bir oksijen ölçüm cihazı olarak solunabilir havadaki ve oksijen içeren karışım gazlardaki oksijen konsantrasyonunu saptar ve belirler. Bu mobil test sistemi, özellikle profesyonel dalış uygulamaları için tasarlanmıştır.   Test edilmiş solunabilir hava Karış..
  Dräger OxygenTest 100, bir oksijen ölçüm cihazı olarak solunabilir havadaki ve oksijen içer...
 • Dräger Pac 3500 Tekli Gaz Algılama Cihazı
  Hızlı, güvenilir, doğru ve 2 yıla kadar bakım gerektirmez: Dräger Pac 3500, karbon monoksit, hidrojen sülfür veya oksijenin endüstriyel kişisel izlenmesi için idealdir.   Kompakt ve sağlam Dräger Pac 3500, hafif ve kompakt olduğu için mükemmel bir konfor sunar. Dayanıklı, döner t..
  Hızlı, güvenilir, doğru ve 2 yıla kadar bakım gerektirmez: Dräger Pac 3500, karbon monoksit...
 • Dräger PN Dive Tam Yüz Maskesi
  Panorama Nova Dive, denenmiş ve test edilmiş bir maske gövdesi temel alınarak üretilmiştir. 5 kollu kayış sistemiyle kafaya mükemmel ve sıkı bir şekilde oturur.   Kafaya mükemmel oturur Panorama Nora Dive dalış maskesi kafaya mükemmel ve sıkı bir şekilde oturur. Bu, uygun maske g..
  Panorama Nova Dive, denenmiş ve test edilmiş bir maske gövdesi temel alınarak üretilmiştir....
 • Dräger PSS® Dive EN Dalış Cihazı
  PSS® Dive, ağırlıklar için kullanılan entegre cepleri, otomatik oksijen valfi veya tam yüz maskesiyle birlikte 1 veya 2 tüpe göre kolayca ayarlanabilen profesyonel bir dalış cihazıdır.   Müşteriler için maksimum esneklik   PSS Dive EN'de ağırlıklar için kullanılan entegre..
  PSS® Dive, ağırlıklar için kullanılan entegre cepleri, otomatik oksijen valfi veya tam yüz ...
 • Dräger SSK 5000 Sample Collector
  Draeger SSK 5000, yüzeylerden uyuşturucu madde numunesi almak için kullanılır. Dräger DrugTest® 5000 ile birlikte kullanıldığında, numune bir test kasetine aktarılır ve söz konusu yüzeyden kaynaklanabilecek olası uyuşturucu madde kontaminasyonu için taranır. Alınan numune, ek test işlemleri için sak..
  Draeger SSK 5000, yüzeylerden uyuşturucu madde numunesi almak için kullanılır. Dräger DrugT...
 • Dräger Tactical Harness 1000 Operasyonel Sırt Kemeri
  LAR solunum cihazları için çok amaçlı sırtta taşıma kemeri.   Göreve daima hazırdır   ​Hızlı bağlantı parçaları sayesinde ekipmanlar yeleğe birkaç saniye içinde takılabilir. Dalış takımı suyun altında dahi hızlı bir biçimde takılıp çıkarılabilir.     ..
  LAR solunum cihazları için çok amaçlı sırtta taşıma kemeri.   Göreve daima...
 • Dräger UT 402 Sualtı Telefonu
  Dräger UT 402, dalgıçlar ile yüzey kontrolörü arasında net ve kesintisiz iletişim sağlayan bir su altı telefonudur.   Dalgıç (dalgıçlar) ile yüzey kontrolörü arasında mükemmel il Yüzey kontrolörü, fiziksel bağlantılı verici/alıcı ünitesi üzerinden dalgıçlarla sürekli irtibat hali..
  Dräger UT 402, dalgıçlar ile yüzey kontrolörü arasında net ve kesintisiz iletişim sağlayan ...
 • Dräger X-am® 7000 Çoklu Gaz Algılama Cihazı
  Çok amaçlı: Dräger X-am 7000, beş gazın eşzamanlı ve sürekli algılanması için mükemmel ve yenilikçi çözümdür.   Çok sağlam tasarım Dräger X-am 7000, sadece toz ve kir girişine ve su sıçramasına karşı değil, aynı zamanda suya daldırmaya karşı da korunaklıdır. Standart olan kauçuk ..
  Çok amaçlı: Dräger X-am 7000, beş gazın eşzamanlı ve sürekli algılanması için mükemmel ve y...