Acil ve İlk Yardım Çantaları

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • Temel tıbbi malzeme çantası.  Steril malzemeler ve ampuller için ayrılabilir iç kompartıman.  Su geçirmez PVC kaplı materyal, reflektör bant.  Darbelere ve ısı değişimlerine karşı koruyucu poliüretan iç dolgu malzemesi.  Elde ve omuzda taşınabilir. Turuncu ve lacivert..
  Temel tıbbi malzeme çantası.  Steril malzemeler ve am...
 • Çeşitli ilkyardım malzemelerini saklamak ve taşımak için modüler bel çantası.  Kilitli kemer üzerinde 4 ayrı hareketli kompartman.  Geniş reflektör bant. Ürün Ebatları: 20x11x7 cm ..
  Çeşitli ilkyardım malzemelerini saklamak ve taşımak için modü...
 • Küçük ilkyardım kitleri için PE plastik çanta.  Darbelere dayanıklı. Duvar montaj kiti ile birlikte. Ürün Ebatları: 28x20x12 cm ..
  Küçük ilkyardım kitleri için PE plastik çanta.  Darbele...
 • Orta büyüklükte ilkyardım kitleri için ABS plastik çanta. Darbelere dayanıklı. Her iki kapak içinde şeffaf plastik duvarlı ekipman gözü. Duvar montaj kiti ile birlikte.   Ürün Ebatları: 31x21x12 cm ..
  Orta büyüklükte ilkyardım kitleri için ABS plas...
 • Büyük ilkyardım kitleri için ABS plastik çanta. Darbelere dayanıklı. Her iki kapak içinde şeffaf plastik duvarlı 4’er adet ekipman gözü. Duvar montaj kiti ile birlikte.   Ürün Ebatları: 42x33x15 cm ..
  Büyük ilkyardım kitleri için ABS plastik çanta....
 • Kan , organ, aşı gibi soğuk nakledilmesi gereken maddeler için ısı yalıtımlı çanta. Küçük ve Büyük boylarda.   0819 Soğutucu Transfer Çantası - Büyük 37x25x34 cm 0818 Soğutucu Transfer Çantası - Küçük 30x20x25 cm       Ürün Ebatları: 30x20x2..
  Kan , organ, aşı gibi soğuk nakledilmesi gereken maddeler içi...
 • Son derece mukavemetli 1600 denier PVC / Naylon su geçirmez malzemeden üretilen ilkyardım çantası.  Kompakt tasarıma rağmen son derece büyük taşıma kapasitesi. 4 dış cepte farklı ilkyardım malzemeleri ve disposable ürünleri saklama imkanı.  Gizli plastik PU dolgulu darbe emici duv..
  Son derece mukavemetli 1600 denier PVC / Naylon su geçirmez m...
 • Son derece mukavemetli 1600 denier PVC / naylon su geçirmez malzemeden üretilen ilkyardım çantası.  Kompakt tasarıma rağmen son derece büyük taşıma kapasitesi.  6 dış cepte farklı ilkyardım malzemeleri ve disposable ürünleri saklama imkanı.  Gizli plastik PU dolgulu darbe em..
  Son derece mukavemetli 1600 denier PVC / naylon su geçirmez m...
 • Son derece mukavemetli 1600 denier PVC / naylon su geçirmez malzemeden üretilen ilkyardım sırt çantası.  İç ve dış kompartmanları ile son derece büyük taşıma kapasitesi.  4 dış cepte farklı ilkyardım malzemeleri ve disposable ürünleri saklama imkanı.  Gizli plastik PU dolgul..
  Son derece mukavemetli 1600 denier PVC / naylon su geçirmez m...
 • Özellikle kurtarma ekipleri için geniş hacimli bel çantası.  1600 denier PVC / naylon su geçirmez malzemeden üretilmiştir.  PU dolgulu darbe emici duvar.  Ayarlı ve kilitli kemer.   825 r  kırmızı  825 b  mavi  825 o  turuncu ..
  Özellikle kurtarma ekipleri için geniş hacimli bel çantası.&n...
 • Haki yeşil renkte son derece mukavemetli 1600 denier PVC / Naylon su geçirmez malzemeden üretilen ilkyardım sırt çantası.  İç ve dış kompartmanları ile son derece büyük taşıma kapasitesi. 4 dış cepte farklı ilkyardım malzemeleri ve disposable ürünleri saklama imkanı.  Gizli plastik ..
  Haki yeşil renkte son derece mukavemetli 1600 denier PVC / Na...
 • Özellikle doğal afetlerde ve büyük kurtarma operasyonlarında sağlık personeli tarafından kullanılmak üzere dizayn edilmiş geniş hacim ve taşıma kapasiteli sırt çantasıdır.  1600 Denier PVC lamineli su geçirmez kumatan üretilmiştir. Tüm yan duvarları köpük ve plastik malzemeyle güçlendirilmiş..
  Özellikle doğal afetlerde ve büyük kurtarma operasyonlarında ...
 • Özellikle doğal afetlerde ve büyük kurtarma operasyonlarında sağlık personeli tarafından kullanılmak üzere dizayn edilmiş orta hacim ve taşıma kapasiteli sırt çantasıdır.  1600 Denier PVC lamineli su geçirmez kumaştan üretilmiştir.  3 adet dış cep ve 5 adet modüler iç çanta sayesinde..
  Özellikle doğal afetlerde ve büyük kurtarma operasyonlarında ...
 • İlaç organizasyonunda modern yaklaşım CorduraR yapı uzun ömürlü olmasını sağlar. Kilitlenebilir YKKR fermuarlar Herhangi bir kit içinde kolay yerleşim için kompakt tasarım Sekiz adet çıkarılabilir ilaç kartları (dört adet 5118 Ampül Kartları ve dört adet 5119 Flakon Kartlar) Kırmızı ve ..
  İlaç organizasyonunda modern yaklaşım CorduraR yapı uzun...
 • Oksijen regülatörüne hızlı erişim kapağı Uygun sırt askıları ile el kullanmadan (Hands-free) işlevsellik İlave kayış ile ERC bez çanta gibi taşıma Daha Iyi gece görünürlüğü için yansıtıcılı şeritler Her bölme için beş adet özel kanca ve döngü etiketleri "Jumbo D" silindir veya SpiracleR..
  Oksijen regülatörüne hızlı erişim kapağı Uygun sırt askı...
 • Başlangıçta karda kullanım için tasarlanmıştır; SAR, Polis ve EMS uygulamalarında popülerdir. 30, 35 ve 45 litre olarak üç boyutu mevcuttur. Her çanta küçük öğeleri düzenlemek için çift elastik döngülü iki dış cebi içerir. Kigali Çantalar: Çıkarılabilir beyaz artı işareti Dahili yağmur..
  Başlangıçta karda kullanım için tasarlanmıştır; SAR, Polis ve...
 • Dış cepten oksijene erişim "D" ve "Jumbo D" uyumlu Fonksiyonel dış cep İki adet 5137 malzeme kesesi, bir 5131 kese ve kulplu O2 çantası dahildir. Ağzına kadar doldurulabilen sırt çantası için kemer sistemi Dayanıklı CorduraR iskelet, YKKR fermuarlar Çift yoğunluklu PlastizoteR'den köp..
  Dış cepten oksijene erişim "D" ve "Jumbo D" uyumlu Fon...
 • Kolay taşıma için ergonomik yapısı vardır. Kaymaz omuz askısı Ön cepte elastik gözler Üst cebe hariçten kolay erişim Ferno Mini Kitler ile uyumlu YKKR fermuarlar CorduraR yapı Çift yoğunluklu PlastizotedR yapısal köpük Turuncu, kırmızı ve mavi renkleri mevcuttur ..
  Kolay taşıma için ergonomik yapısı vardır. Kaymaz omuz a...
 • 5107 çanta ile aynı tasarımdadır, 4 Mini Çanta ilavesi ile Bir İlaç Mini Çantası 5114 Bir Entübasyon Mini Çantası 5115 İki Damar açma Mini Çantası 5116 Turuncu, kırmızı ve mavi renkleri mevcuttur ..
  5107 çanta ile aynı tasarımdadır, 4 Mini Çanta ilavesi ile...
 • Ağzına kadar doldurulabilen sırt çantası için kemer sistemi Son cep üzerinden veya ana bölümünden oksijen ekipmanlarına erişim Dayanıklı CorduraR den mamuldür, YKKR fermuarları vardır Çift yoğunluklu PlastizoteR'den köpük yapı Değiştirilebilir su geçirmez taban Ana bölmede ayarlanabilir..
  Ağzına kadar doldurulabilen sırt çantası için kemer sistem...
 • İlaç organizasyonunda modern yaklaşım CorduraR yapı uzun ömürlü olmasını sağlar. Kilitlenebilir YKKR fermuarlar Herhangi bir kit içinde kolay yerleşim için kompakt tasarım Sekiz adet çıkarılabilir ilaç kartları (dört adet 5118 Ampül Kartları ve dört adet 5119 Flakon Kartlar) Kırmızı ve ..
  İlaç organizasyonunda modern yaklaşım CorduraR yapı uzun...
 • Tek-parça tasarımı, "D" boyutunda silindir taşır. Kare alüminyum çerçeve yanlara kaymayı önler. Koruma amacıyla kumaş içi yumuşak malzeme ile doldurulmuştur. Regülatöre kolay erişim için çift fermuarlıdır. Dayanıklı CorduraR iskelet, YKKR fermuarlar Çift yoğunluklu PlastizoteR'den köpük..
  Tek-parça tasarımı, "D" boyutunda silindir taşır. Kare a...
 • Ferno 5120 model ile aynı özelliklerdedir "E" boyutlu bir silindir taşımak için üretilmiştir ..
  Ferno 5120 model ile aynı özelliklerdedir "E" boyutlu bi...
 • Ferno 5120 model ile aynı özelliklerdedir "Jumbo D" boyutunda bir silindir taşır ..
  Ferno 5120 model ile aynı özelliklerdedir "Jumbo D" boyu...
 • Luna çantaya benzerdir ilave olarak uçlarında saklama bölmeleri mevcuttur. Kapağın üzerindeki küçük eşyalar için çeşitli depolama seçenekleri vardır. Çift saplı ve çıkarılabilir omuz askısı ile Geniş yan cepler Çıkarılabilir yastıklı iç bölmeler Turuncu olarak tek renk mevcuttur. ..
  Luna çantaya benzerdir ilave olarak uçlarında saklama bölm...
 • Arama ve kurtarma için tasarlanmıştır Bir adet teknik çerçeveli arka panel, iki dahili alüminyum takviye, konturlu omuz askıları, yan sıkıştırma ve yük kaldırma kayışları mevcuttur Uygun yük dağılımı için tasarlanmıştır Büyük hacimli ana bölme "D", Jumbo "D" veya "DD-Lite" tüpler içindir ..
  Arama ve kurtarma için tasarlanmıştır Bir adet teknik çe...
 • Pek çok göze ihtiyacı olan devriyeler ya da ciddi teknik kurtarma uzmanları için Alp stili çantadır (50 Litre kapasite) İç çerçeve 2 alüminyum destekli polietilen levha içerir Snowboard askıları, kürek kesesi ve iki buz baltası kemeri İlave dayanıklılık için üst kısımda kayışlı sabit üst ka..
  Pek çok göze ihtiyacı olan devriyeler ya da ciddi teknik k...