Atel

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • Attucho Vakum Atel Seti tamamen X ışınları geçirgendir.  Alkol, sabunlu su ve sıvı dezenfektanlarla kolayca temizlenebilir, dezenfekte edilebilir.  Sürtünmeye ve yırtılmaya mukavemetli özel TPU materyali maksimum kullanım sağlar.  Vakum pompası ve taşıma çantası ile birlikte ..
  Attucho Vakum Atel Seti tamamen X ışınları geçirgendir. ...
 • Kol ve bacak kırıklarını immobilize eden alüminyum destekli Neoprene atel seti. Her bir atel Velkro bantlarla uç uca yada karşılıklı eklenerek daha uzun bölgelerin tespiti için kullanılabilir. İçlerindeki özel alüminyum desteklere istendiği gibi şekil verilebilir. 5 farklı parçalı set halinde, taşım..
  Kol ve bacak kırıklarını immobilize eden alüminyum destekli N...
 • Şekil verilebilir yumuşak aluminyum plaka üzerine EVA kaplı pratik immobilizasyon ateli.  Katlanabilir küçük ilkyardım setleri içinde kolayca saklanabilir. Sadece bir standart plaster bantla pratik ve kolay uygulama.  Özellikle kol ve bacaklardaki kırıkların immobilizasyonu içi..
  Şekil verilebilir yumuşak aluminyum plaka üzerine EVA kaplı p...
 • Şekil verilebilir yumuşak aluminyum plaka üzerine EVA kaplı pratik immobilizasyon ateli.  Katlanabilir küçük ilkyardım setleri içinde kolayca saklanabilir. Sadece bir standart plaster bantla pratik ve kolay uygulama.  Özellikle kol ve bacaklardaki kırıkların immobilizasyonu için pra..
  Şekil verilebilir yumuşak aluminyum plaka üzerine EVA kaplı p...
 • Yatay esnekliği ve dikey sertliği ile omurgayı immobilize etmek için kullanılan kurtarma yeleğidir.  1100 denier PVC kaplı Polyester sağlam materyal, renk kodlu bağlantı kemerleri.  Anti-şok pantalonu, kalp monitörü, defibrilatörle kullanıma uygun.  X ışınları geçirgen. ..
  Yatay esnekliği ve dikey sertliği ile omurgayı immobilize etm...
 • Kan kaybının çok olduğu ağır travmalı yaralılarda vücudun alt bölümüne basınç uygulayarak vücudun hayati organlarına giden kan miktarının düşmesini engellemek ve böylece yaralının hipovolemik şoka girmesini önlemek için kullanılan pnömatik basınç ateli. 420 denier PVC lamineli naylon materyal. ..
  Kan kaybının çok olduğu ağır travmalı yaralılarda vücudun alt...
 • Kolay ve hızlı uygulama sağlayan renk kodlu Velkro ile kapanan tek parça tasarım. X ışınları geçirgen HDPE Materyal, geniş çene desteği, köpük ped. İntibasyon için geniş trakeal boşluk, arka havalandırma açıklığı. kolay temizlenir.  6 farklı boyda, özel çantası içinde 3'lü, 4'lü, 5'li ve 6'..
  Kolay ve hızlı uygulama sağlayan renk kodlu Velkro ile kapana...
 • Kolay ve hızlı uygulama sağlayan tek parça tasarım.  Yetişkin boyunda 4 farklı boya, pediatrik boyu için 3 farklı boya yükseklik ayarı  olanağı. MR ve X ışınları geçirgen HDPE material.  Geniş çene desteği, yumuşak köpük ped. Entübasyon için geniş trakeal boşluk, arka haval..
  Kolay ve hızlı uygulama sağlayan tek parça tasarım.  ...
 • Her tip omurga tahtaları üzerinde servikal bölgeyi lateral olarak immobilize eder.  Velkro ile pozisyonlanan baş sabitleme takozları, yumuşak pedli çene ve alın bantları.  Kolay temizlenir vinil kaplama. Kulak bölgesini kontrol etmek için geniş açıklık.  X ışınları geçirgen. ..
  Her tip omurga tahtaları üzerinde servikal bölgeyi lateral ol...
 • 0755 / Baş Sabitleyici Çantası ..
  0755 / Baş Sabitleyici Çantası .....
 • Uygulama esnasında hastanın eğilmesi veya bacağını yükseltmesi ihtiyacını ortadan kaldırır İskial bar yokluğu gereksiz basınç problemlerini ortadan kaldırır Görevlilerin kalça veya kasık kısmında çalışmasına olanak sağlar Bir ilk yardım çantası içinde taşınabilecek kadar küçüktür Yetişkin..
  Uygulama esnasında hastanın eğilmesi veya bacağını yükselt...
 • Evrensel tasarımı sağ veya sol bacak üzerinde kullanılmasına izin verir. Emici olmayan bir malzeme olan Minicel(R) köpükten mamüldür. Kan ve vücut sıvıları kolayca silinebilir. Yaralı alana çabucak uyar. Kanca ve halka bağlantı elemanları, uygulamayı hızlı ve kolay bir hale getirir. Aşı..
  Evrensel tasarımı sağ veya sol bacak üzerinde kullanılması...
 • Uygulanan traksiyonun tam miktarını gösterir İkili modeli yetişkin vücut içine sığar Tek atel tek veya iki taraflı kırıklarda traksiyon atelleme sağlar Spazm oldukça çekişin azalmasına olanak sağlar Tek kişi ile uygulama Kullanmak için her zaman hazırdır Anti-şok pantolon ile uyumlu ..
  Uygulanan traksiyonun tam miktarını gösterir İkili model...
 • Ferno SAM ® Atel (Alüminyumdan yapılmış, yapısal olarak deforme olabilir)​ Yumuşak alüminyum ince şeritler ve kapalı hücreli köpük malzemeden yapılmıştır. Atel extremitenin yapısına göre şekil verildiğinde, oldukça sert bir halde ve kolaylıkla bacak veya kol kemiğini destekler. Kaplama lek..
  Ferno SAM ® Atel (Alüminyumdan yapılmış, yapısal olarak defor...
 • SAM Pelvik Kemer ™ II pelvis kırıklarının doğru güçle stabilizasyonu içindir. Yeni tek parça tasarımı sadece üç temel adımda kullanımını sağlamaktadır. Pelvik halka kırıklarını güvenli ve etkili bir şekilde azalttığı ve sabitlediği bilimsel olarak kanıtlanmış, yegane kuvvet kontrollü çevresel..
  SAM Pelvik Kemer ™ II pelvis kırıklarının doğru güçle stab...
 • Altı adet yastıklı-panel atel komple seti, her bedenden iki adet: 38, 91 ve 137 cm Köpük yastık ile kaplı kontrplak malzemeden mamuldür. Dış yüzeydeki vinil kaplama sayesinde kolayca temizlenir ve dezenfekte edilir. Taşıma çantası dahildir. ..
  Altı adet yastıklı-panel atel komple seti, her bedenden ik...
 • Evrensel, dayanıklı ve çok yönlüdür. Bacak atelleri sol veya sağ olarak kullanılabilir. X-ışınları geçirgen ve MR uyumludur. Traksiyon gerektiren femur kırıkları için tavsiye edilmez. Setin içeriği: yetişkin kol ateli, yetişkin bacak ateli, kol / omuz sabitleyici, çocuk kol ateli, çocuk b..
  Evrensel, dayanıklı ve çok yönlüdür. Bacak atelleri sol ...
 • Germa Vakum atelleri taşıma sırasında yaralı hastaları stabilize etmek için tasarlanmıştır. El, bilek, kol, bacak, omuz ve / veya kalça yaralanması olan hastalar için uygundur. Kırık çevresinde kalıplanan atel optimal ve konforlu bir destek sağlamaktadır. ..
  Germa Vakum atelleri taşıma sırasında yaralı hastaları sta...
 • Germa All In One II -Orijinal birinci sınıf kalitedeki tüm Vakumlu Yataklara nazaran daha gelişmiş bir tasarım ve yapı sağlar. Vakumlu Yatak hem sedye hem de vakum şiltesi olarak kullanılabilmektedir. Sedye üzerinde şilte olarak kullanılarak depolamada yer kaplamaması sağlanır. Vakum ile sa..
  Germa All In One II -Orijinal birinci sınıf kalitedeki tüm...
 • Easy-Fix sistemi şu parçalardan oluşmaktadır: Vakumlanabilir bir Transfer Yatağı, Çift Çapraz Kemer Sistemi, Baş Sabitleme, Aluminyum Ayaklı Pompa, Tamir Kiti, Muhafaza Çantası. Transfer Yatağı, hastanın vücut sekline tam olarak uyabilir özellikte olup, iskemle pozisyonunda da yatay taşımada d..
  Easy-Fix sistemi şu parçalardan oluşmaktadır: Vakumlanabilir ...
 • Germa Vakum atelleri taşıma sırasında yaralı hastaları stabilize etmek için tasarlanmıştır. El, bilek, kol, bacak, omuz ve / veya kalça yaralanması olan hastalar için uygundur. Kırık çevresinde kalıplanan atel optimal ve konforlu bir destek sağlamaktadır. Tam Bacak Atel ...........…....
  Germa Vakum atelleri taşıma sırasında yaralı hastaları s...
 • Germa Vakum Yastığı birçok alanda stabilizasyon, pozisyon verme ve sabitleme sağlamaktadır. Hava geçirmeyen dış yüzeyi rahatça temizlenebilr. Uzu süreli veya hassas uygulamalarda hastanın pozisyonu bozmadan ve konforlu bir şekilde durabilmesini sağlar. ..
  Germa Vakum Yastığı birçok alanda stabilizasyon, pozisyon ...
 • Ferno ® Model 192 Tüm-Vücut Vakum Ateli (Vakumlu Yatak)​ Hastayı tamamen hareketsiz hale getirmek üzere her türlü vücut şekline uygundur. Tokaları ile birlikte üç hasta kemeri maksimum hasta güvenliği sağlamaktadır. Altı adet taşıma sapı vakum şiltesinin bir sedye olarak kullanılmasına ola..
  Ferno ® Model 192 Tüm-Vücut Vakum Ateli (Vakumlu Yatak)​ ...
 • Eşzamanlı olarak yüzeysel kanamayı sarar ve durdurur. Az bir hava basıncı ile şişer. X-ışınları geçirgendir. Yarım bacak veya tam bacak atellerin boylarının ayarlanması sonucu çocuklar için de kullanılabilir. Fermuarlar pratik uygulama sağlar. Set şu atelllerin her birinden birer tane i..
  Eşzamanlı olarak yüzeysel kanamayı sarar ve durdurur. Az...
 • CPR eğitimi ve CPR yönetimi için sağlam bir yüzey sağlar. Sürekli açık hava yolu sağlamak için hastanın uygun konumlandırılmasına yardımcı olur. Kafa yuvası hastanın kafasının düzgün hizalanmasını sağlar. Kenarlıklı yanlar hastanın kolay kaldırmasını sağlar. Ölçüler 29 x 43 cm ve 2 kg ..
  CPR eğitimi ve CPR yönetimi için sağlam bir yüzey sağlar. ...
 • Çıkmış omuzlarda, kol, bacak ve eklem kırığı şüphelerinde veya bebek sabitlemede idealdir Sete, üç atel (küçük, orta ve büyük), kompakt vakum pompası, tamir kiti ve taşıma çantası dahildir. ..
  Çıkmış omuzlarda, kol, bacak ve eklem kırığı şüphelerinde ...
 • Yaygın bir biçimde kullanılan çeşitli boyları içerir. Yumuşak alüminyumdan üretilmiş olmaları, onları X ışınları geçirgen hale getirir ve uygulama kolaylığı sağlar. Ateller yumuşaktır ve her hastaya tam olarak uyacak şekilde kolayca şekillendirilir. Takım, çeşitli boyutlarda beş farklı atel..
  Yaygın bir biçimde kullanılan çeşitli boyları içerir. Yu...
 • Doğrusal mekanik traksiyon sağlar Ağrıyı rahatlatır ve oluşabilecek vasküler ve sinirsel hasarı azaltır Basit, ayarlanabilir, bileği saracak şekilde tasarlanmıştır ve sağlık görevlilerinin nabız kontrolüne izin verir Düşük profilli iskial pedi atelin hastanın bacağına minimum hareketle uygu..
  Doğrusal mekanik traksiyon sağlar Ağrıyı rahatlatır ve o...