Rehabilitasyon Koltukları

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • Bu koltuk ile yerden tasarruf edin.  Backlift de Luxe, duvar kenarına yerleştirebilen dolayısıyla kaplanılan alandan tasarruf etmeyi sağlayan mekanızmaya sahip bir koltuktur. Konfor pozisyonundan relaks pozisyonuna kolaylıkla geçiş yapar. Daha çok konfor ve hijyen kolaylığı için, s..
  Bu koltuk ile yerden tasarruf edin.  Backlift de Luxe...
 • Belinize üstün konfor sağlayan yumuşak minderler. Çıkarılabilen kılıfı ve kavisli köpüğü ile, belinize ilaveten destek ve rahatlık verir. ..
  Belinize üstün konfor sağlayan yumuşak minderler. Çıkarıla...
 • Boyna destek veren yastık, boyun ve bel bölgesinde konforu sağlar. Boyun desteği, bütün koltuklarımız ile kullanılabilir.  ..
  Boyna destek veren yastık, boyun ve bel bölgesinde konforu sa...
 • Classic Cover Rehabilitasyon Koltuğu ..
  Classic Cover Rehabilitasyon Koltuğu .....
 • Ekonomik koltuklarmız arasına bir yenisi daha. Clever koltuk, ılımlı ve şık tasarımıyla dikkat çekmektedir. Kaliteli bir motorizasyon ve mekanik parçalarla donatılmıştır. Tek motorludur ve eğik pozisyonuna geçiş yapabilmektedir. Ayak dayanağı ile bitişik olan oturağının kılıfı çıkabilme..
  Ekonomik koltuklarmız arasına bir yenisi daha. Clever kolt...
 • Derby, son derece konforlu bir koltuktur. Aynı zamanda klasik ve modern olan şık tasarımı, yatak odasına uyum sağladığı gibi oturma odasına da mükemmel uyum sağlar. Derby, tek motorlu bir koltuktur. 24 V düşük voltajlı kumandası ile kullanılır. Ayrıca masaj sistemli modeli d..
  Derby, son derece konforlu bir koltuktur. Aynı zamanda klasik...
 • Koltuk ile kullanım için tasarlanmış sehpa.   Koltuk ile kullanım için tasarlanmış sehpa, alet gerekmeksizin açılıp yerleştirilir. Oldukça geniş ayak kısmı, tepsi kısmının istenilen yükseklikte eğilmesini ve ayarlanmasını sağlar. Uzantılı yan tepsisi, ek olarak bulunma..
  Koltuk ile kullanım için tasarlanmış sehpa.   ...
 • Su geçirmez ve yıkanılabilir pratik koltuk bezleri. Su geçirmeyen kılıf, ateşe dayanıklı (PVC) olmakla beraber koltuğun oturağını olağan idrar kaçıklarından korur.  ..
  Su geçirmez ve yıkanılabilir pratik koltuk bezleri. Su geç...
 • Konforlu ve kullanışlı bir koltuk. Sırta destek veren kavisli sırtlığı ve ayak dayanağı ile bitişik olan oturağı, bu koltuğun özellliklerindendir. Koltuğun her iki tarafında bardak tutacağı bulunmaktadır. Koltuk, kullanıcıya elektrikli kaldırma desteği sağlar. Sırt, diz ve kalça sorunları ol..
  Konforlu ve kullanışlı bir koltuk. Sırta destek veren kavi...
 • Yüksek kaliteli ve Fransız üretimi koltuk.   Prestige, iri yapılı insanlar için tasarlanmıştır. Verdiği rahatlık ve konfor için takdir edilen rehabilistayon koltuğu Prestige, kullanıcının sırtına tamamen destek veren elyaf ile doldurulmuş 4 yastıklı bir sırtlığı ve yüksek derece..
  Yüksek kaliteli ve Fransız üretimi koltuk.   Prest...
 • Ürün hattımızın en ekonomik koltuğu.  Primea, kavisli arkalığı ile sırt ve göğüs bölgesine destek verir. Oturağının ayak dayanağı ile bitişik olması, bu koltuğun özelliklerinden biridir. Sağ tarafında cebi bulunmaktadır. Primea koltuğunun kaldırma işlevi, güvenli bir şekilde dikey ..
  Ürün hattımızın en ekonomik koltuğu.  Primea, ka...
 • Geleneksel tasarımda kaldırma desteği veren koltuğumuz Bu koltuk, geleneksel ahşabın ve elektrik işlevlerin mükemmel bir uyumudur. Kavisli sırtlığı ve ayak dayanağı ile bitişik olan oturağı, koltuğun sırta destek veren özellikleridir. Kaldırma desteğinin yanında, koltuk, kullanıcıs..
  Geleneksel tasarımda kaldırma desteği veren koltuğumuz Bu ...
 • Ürün hattımızın en yeni ürünlerinden olan Scotty II, konforlu ve özenli bir şekilde kullanıcıyı kaldırmaya yardımcı olur. Scotty II, yükseltici işlevini yeniden var ediyor. Sırt ile ayak dayanaklarının bağımsız bir şekilde ayarlanabilmesine ilaveten, oturağı, “dik oturma” pozisyonu..
  Ürün hattımızın en yeni ürünlerinden olan Scotty II, konforlu...
 • Geleneksel bir stile sahip manüel kullanımlı Primea. Kavisli sırtlığı ve ayak dayanağı ile bitişik olan oturağı, koltuğun sırta destek veren özellikleridir. Ahşap kolları olan bu rahat ve şık koltuk, üç renkte mevcuttur. Bu da herhangi bir dekorla eşleşmesini kolaylaştırır. Ge..
  Geleneksel bir stile sahip manüel kullanımlı Primea. Kavis...
 • 3 rulo yastıklı sırtlığı ile ekonomik Stylea I. Stylea I, dikey/yatay pozisyonlarını alan tek motorlu koltuğumuzdur. Sırtlığı, arzulanan rahatlık için ayarlanabilen ve bacaklara tam destek verebilmek için içi boş elyaf ile doldurulmuş 3 rulo ..
  3 rulo yastıklı sırtlığı ile ekonomik Stylea I. Stylea I, ...
 • 3 rulo yastıklı sırtlığı ile çift motorlu Stylea II.   Stylea II, sırt ve ayak dayanaklarının bağımsız şekilde hareket etmelerini sağlamak için çift motor ile donatılmıştır. Sırtlığı, kılıfı çıkabilen ve ayrıca yumuşak içi bos elyaf ile doldurulmuş 3 yastık ile donatılmıştır. Ot..
  3 rulo yastıklı sırtlığı ile çift motorlu Stylea II...
 • Fransa'da üretilen ve çok satan ekonomik modelimiz Success. Fransa'da üretilen Success, 2 yıl garantilidir ve 130 kg taşır. Succes, aldığı pozisyonlar ile, ılımı ve konforu bir araya getirir. İstek üzerine, ateşe dayanıklı köpüklerimiz, kılıflarımız ve İngiliz prizlerimiz bulu..
  Fransa'da üretilen ve çok satan ekonomik modelimiz Success. ...