HASTANE EKİPMANLARI

HASTANE MALZEMELERİ

Alt Kategoriler
Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • Travmalı yaralıyı yerinden oynatmadan sedye üzerine transfer etmek için kullanılır. Ortadan ikiye ayrılarak yaralının altına sürülür ve kilitlenir. Eloksallı alaşım alüminyum şasi, otomatik kilitlenen kilit mekanizması,  2 adet yaralı tespit kemeri, ayarlanabilir uzunluk.   &nb..
  Travmalı yaralıyı yerinden oynatmadan sedye üzerine transfer ...
 • 0111 / Kaşık Sedye için Taşıma Çantası ..
  0111 / Kaşık Sedye için Taşıma Çantası .....
 • Özellikle dar mekanlarda ve zor koşullarda dikey veya yatay olarak yaralı taşımak için geliştirilmiştir. Dar geçişlerden yaralı taşımak ve havadan yaralı nakletmek için ideal bir üründür. Yaralıyı tamamen immobilize eder. Alevlenmeye, sürtünmeye ve yırtılmaya mukavemetli 1100 denier polyester..
  Özellikle dar mekanlarda ve zor koşullarda dikey veya yatay o...
 • Marin tipi özel ahşap materyal.  8 adet geniş el tutma boşluğu.  2 adet emniyet tipi tespit kemeri, alın ve çene bantlarıyla beraber. X ışınları geçirgen. Ürün Ebatları: 40x85x1,5 cm Ağırlık: 3,5 kg Taşıma Haddi: 150 Kg Normlar: CE ..
  Marin tipi özel ahşap materyal.  8 adet geniş el tut...
 • Attucho Deniz omurga tahtası günümüz teknolojisinin en ileri üretim teknikleri ile tamamen CAD/CAM programları ile tasarlanmış bir üründür. Yapılan tasarım ve kullanılan özel hammadeler, deneyler ve bilgisayar simülasyonları - Sonlu Elemanlar Analizi (Finite Elements Analysis) ile sınanmış ve elde e..
  Attucho Deniz omurga tahtası günümüz teknolojisinin en ileri ...
 • Attucho Deniz omurga tahtası günümüz teknolojisinin en ileri üretim teknikleri ile tamamen CAD/CAM programları ile tasarlanmış bir üründür. Yapılan tasarım ve kullanılan özel hammadeler, deneyler ve bilgisayar simülasyonları - Sonlu Elemanlar Analizi (Finite Elements Analysis) ile sınanmış ve elde..
  Attucho Deniz omurga tahtası günümüz teknolojisinin en iler...
 • Attucho Irmak, Deniz omurga tahtası ile aynı teknik ve materyal özelliklerini taşımaktadır.  Her iki yanda 3'er ve her iki uçta 2'şer olmak üzere toplam 10 el tutma boşluğu bulunmaktadır. Attucho Irmak, tercihe göre 3 adet plastik kilitli yaralı tespit kemeri ya da 10 noktadan bağlantıl..
  Attucho Irmak, Deniz omurga tahtası ile aynı teknik ve matery...
 • UBB Numarası : 8698915272135 Attucho Irmak, Deniz omurga tahtası ile aynı teknik ve materyal özelliklerini taşımaktadır. Her iki yanda 3'er ve her iki uçta 2'şer olmak üzere toplam 10 el tutma boşluğu bulunmaktadır.  Ürün Ebatları: 125x42,5x4 cm Ağırlık: 3,3 kg ..
  UBB Numarası : 8698915272135 Attucho Irmak, Deniz omur...
 • 0217 / Irmak Pediatrik Örümcek Kemer Sistemi ..
  0217 / Irmak Pediatrik Örümcek Kemer Sistemi .....
 • Travmalı yaralanmalarda immobilizasyon ve güvenli yaralı transferinin vazgeçilmez ürünüdür.  Yumuşak haldeki sedye vakumlandığında yaralıyı sararak sertleşir ve yaralı tamamen immobilize edilir.  Attucho Vakum Sedye tamamen X ışınları geçirgendir.  Alkol, sabunlu su ve sıvı de..
  Travmalı yaralanmalarda immobilizasyon ve güvenli yaralı tran...
 • Attucho NYB Vakum Sedye yeni Termoplastik Poliüretan (TPU) lamineli Naylon malzemeden üretilmiştir. Çok hafif bir materyal olan TPU, sürtünme ve yırtılmaya karşı üstün mukavemet sağlarken, aynı zamanda çok yüksek ve çok düşük sıcaklıklarda da sedyenin mükemmel bir performans göstermesini sağlar. 7 ..
  Attucho NYB Vakum Sedye yeni Termoplastik Poliüretan (TPU) la...
 • 0306 / Yedek Vakum Pompası ..
  0306 / Yedek Vakum Pompası .....
 • 0307 / Vakum Sedye için Taşıma Çantası ..
  0307 / Vakum Sedye için Taşıma Çantası .....
 • Boydan ikiye katlanan pratik sedye. Hafif alaşım özel alüminyum şasi. Alevlenmeye, sürtünmeye ve yırtılmaya mukavemetli 1100 denier polyester/PVC taşıma yatağı. 2 adet yaralı tespit kemeri. Ürün Ebatları: 55 x 210 (105) x 16 cm Ağırlık: 5,2 kg Taşıma Haddi: 170 Kg ..
  Boydan ikiye katlanan pratik sedye. Hafif alaşım özel alüminy...
 • 0401 / Pole Sedye L2 için Taşıma Çantası ..
  0401 / Pole Sedye L2 için Taşıma Çantası .....
 • Boydan ve enden ikiye katlanan pratik sedye.  Hafif alaşım özel alüminyum şasi.  Alevlenmeye, sürtünmeye ve yırtılmaya mukavemetli 1100 denier polyester/PVC taşıma yatağı.  2 adet yaralı tespit kemeri.  Ürün Ebatları: 55 (10) x 210 (105) x 13 (16) cm Ağırl..
  Boydan ve enden ikiye katlanan pratik sedye.  Hafif ala...
 • 0403 / Pole Sedye WL4 için Taşıma Çantası ..
  0403 / Pole Sedye WL4 için Taşıma Çantası .....
 • Enden ikiye katlanan pratik sedye. Hafif alaşım özel alüminyum şasi.  Alevlenmeye, sürtünmeye ve yırtılmaya mukavemetli 1100 denier polyester/PVC taşıma yatağı.  2 adet yaralı tespit kemeri.  Ürün Ebatları: 55 (10) x210x13 cm Ağırlık: 6 kg Taşıma Haddi: ..
  Enden ikiye katlanan pratik sedye. Hafif alaşım özel alüminyu...
 • Boydan dörde ve enden ikiye katlanan pratik sedye. Hafif alaşım özel alüminyum şasi.  Alevlenmeye, sürtünmeye ve yırtılmaya mukavemetli 1100 denier polyester/PVC taşıma yatağı. 2 adet yaralı tespit kemeri.      Ürün Ebatları: 55 (10) X 200 (50) X13 (27) cm ..
  Boydan dörde ve enden ikiye katlanan pratik sedye. Hafif al...
 • 0407 / Pole Sedye WL8 için Taşıma Çantası ..
  0407 / Pole Sedye WL8 için Taşıma Çantası .....
 • Hafif alaşım alüminyum şasi. Alevlenmeye, sürtünmeye ve yırtılmaya mukavemetli 1100 denier Polyester/PVC taşıma yatağı, 2 adet emniyet tipi yaralı tespit kemeri. 2 adet tekerlek ile tek kişiyle hasta taşıma olanağı. Kompakt saklama için boydan ikiye katlanır. Ürün Ebatları: 55 x 200 (102) x ..
  Hafif alaşım alüminyum şasi. Alevlenmeye, sürtünmeye ve yırtı...
 • 0408'in özelliklerine ilave olarak 2 adet tekerlek ile tek kişiyle hasta taşıma olanağı sağlar.  Boydan ikiye katlanır, alevlenmeye sürtünmeye ve yırtılmaya mukavemetli 1100 denier polyester  / PVC taşıma yatağı, 2 adet emniyet tipi yaralı tespit kemeri ile birlikte sunulur. Ürün E..
  0408'in özelliklerine ilave olarak 2 adet tekerlek ile tek ki...
 • Tamamen düz alüminyum şasi. Boydan ikiye katlanır, alevlenmeye, sürtünmeye ve yırtılmaya mukavemetli 1100 denier polyster / PVC taşıma yatağı, 2 adet emniyet tipi yaralı tespit kemeri ile birlikte sunulur.  Ürün Ebatları: 55x198x3 cm Ağırlık: 5,8 kg ..
  Tamamen düz alüminyum şasi. Boydan ikiye katlanır, alevlenmey...
 • Özellikle fabrika ve okullarda ilk yardım sedyelerini ve tıbbi malzemeleri güvenli bir şekilde saklamak için. Ürün Ebatları: 198x93x40 cm ..
  Özellikle fabrika ve okullarda ilk yardım sedyelerini ve tı...
 • Özellikle fabrika ve okullarda ilk yardım sedyelerini ve tıbbi malzemeleri güvenli bir şekilde saklamak için. Ürün Ebatları: 165x93x40 cm ..
  Özellikle fabrika ve okullarda ilk yardım sedyelerini ve tı...
 • Yüksek binalardan, merdivenlerden yaralı nakletmek için kullanılan transfer sandalyesi.  Uzatılabilen kollar sayesinde merdiven taşıması en ergonomik hale gelmiştir.  2 adet yaralı tespit kemeri ile birlikte sunulmaktadır.  Ağırlık: 11,6 kg Taşıma Haddi: 150 Kg..
  Yüksek binalardan, merdivenlerden yaralı nakletmek için kulla...
 • Tamamı monoblok çelik profilden TIG kaynağıyla üretilen ana gövde. Elektrostatik boya ve marin tipi zemin kaplaması. Vakum sedye ve omurga tahtası ile birlikte kullanıma uygun. 4 adet yaralı tespit kemeri ile birlikte. Ürün Ebatları: 208 x 60 x 18 cm Ağırlık: 15 kg ..
  Tamamı monoblok çelik profilden TIG kaynağıyla üretilen ana g...
 • 0500 modeliyle aynı teknik özelikleri paylaşır. ortadan ikiye ayrılarak kolay taşıma ve saklamaya olanak verir. Parçalar birbirlerine çelik pimlerle sabitlenirler.   Ürün Ebatları: 208x60x18 cm Ağırlık: 16 kg Taşıma Haddi: 300 Kg ..
  0500 modeliyle aynı teknik özelikleri paylaşır. ortadan ikiye...
 • Tamamı monoblok özel alaşım aluminyum profilden TIG Kaynağıyla üretilen ana gövde.  Elektrostatik boya ve marin tipi zemin kaplaması.  Vakum sedye ve omurga tahtası ile birlikte kullanıma uygun.  4 adet yaralı tespit kemeri ile birlikte.   Ürün Ebatları: 20..
  Tamamı monoblok özel alaşım aluminyum profilden TIG Kaynağıyl...
 • Özellikle yangın, deniz, hava ve enkaz kurtarma çalışmaları için tasarlanmış transfer sedyesi. Vakum sedye ve omurga tahtası ile birlikte kullanıma uygun.  HDPE gövde, yumuşak EVA zemin, ayak destekleri. 3 adet yaralı tespit kemeri ile birlikte. ABS polimerden üretilen dış kabuk ve ona sab..
  Özellikle yangın, deniz, hava ve enkaz kurtarma çalışmaları...
 • 0511 / Kaldırma Kolonları ve Karabinaları ..
  0511 / Kaldırma Kolonları ve Karabinaları .....
 • 0512 / Sepet Sedye, Plastik Yüzdürme Yastıkları   ..
  0512 / Sepet Sedye, Plastik Yüzdürme Yastıkları   .....
 • ABS polimerden üretilen bir dış kabuk ve ona sabitlenmiş alüminyum çerçeveden oluşur. Sedyenin iki yarısı iç içe giren çok kuvvetli alüminyum miller ve onları sabitleyen çelik pimlerle sabitlenir.  Sedye 2 parçayken iç içe saklanabilir ve taşınabilir.  Toplam 12 adet el tutma boşluğu ko..
  ABS polimerden üretilen bir dış kabuk ve ona sabitlenmiş alüm...
 • Yeni kurtarma sedyesi, sepet sedyelerinin kullanımının olanaksız olduğu zor tabiat koşullarında ve dar alanlarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir.  Çelik gövdesi en zor koşullarda ilave güç sağlar. Yaralının rahat edebilmesi için plastik taşıma yüzeyi kullanılmıştır.  6 adet yaralı tes..
  Yeni kurtarma sedyesi, sepet sedyelerinin kullanımının olanak...
 • Attucho Vakum Atel Seti tamamen X ışınları geçirgendir.  Alkol, sabunlu su ve sıvı dezenfektanlarla kolayca temizlenebilir, dezenfekte edilebilir.  Sürtünmeye ve yırtılmaya mukavemetli özel TPU materyali maksimum kullanım sağlar.  Vakum pompası ve taşıma çantası ile birlikte ..
  Attucho Vakum Atel Seti tamamen X ışınları geçirgendir. ...
 • Kol ve bacak kırıklarını immobilize eden alüminyum destekli Neoprene atel seti. Her bir atel Velkro bantlarla uç uca yada karşılıklı eklenerek daha uzun bölgelerin tespiti için kullanılabilir. İçlerindeki özel alüminyum desteklere istendiği gibi şekil verilebilir. 5 farklı parçalı set halinde, taşım..
  Kol ve bacak kırıklarını immobilize eden alüminyum destekli N...
 • Şekil verilebilir yumuşak aluminyum plaka üzerine EVA kaplı pratik immobilizasyon ateli.  Katlanabilir küçük ilkyardım setleri içinde kolayca saklanabilir. Sadece bir standart plaster bantla pratik ve kolay uygulama.  Özellikle kol ve bacaklardaki kırıkların immobilizasyonu içi..
  Şekil verilebilir yumuşak aluminyum plaka üzerine EVA kaplı p...
 • Şekil verilebilir yumuşak aluminyum plaka üzerine EVA kaplı pratik immobilizasyon ateli.  Katlanabilir küçük ilkyardım setleri içinde kolayca saklanabilir. Sadece bir standart plaster bantla pratik ve kolay uygulama.  Özellikle kol ve bacaklardaki kırıkların immobilizasyonu için pra..
  Şekil verilebilir yumuşak aluminyum plaka üzerine EVA kaplı p...
 • Yatay esnekliği ve dikey sertliği ile omurgayı immobilize etmek için kullanılan kurtarma yeleğidir.  1100 denier PVC kaplı Polyester sağlam materyal, renk kodlu bağlantı kemerleri.  Anti-şok pantalonu, kalp monitörü, defibrilatörle kullanıma uygun.  X ışınları geçirgen. ..
  Yatay esnekliği ve dikey sertliği ile omurgayı immobilize etm...
 • Kan kaybının çok olduğu ağır travmalı yaralılarda vücudun alt bölümüne basınç uygulayarak vücudun hayati organlarına giden kan miktarının düşmesini engellemek ve böylece yaralının hipovolemik şoka girmesini önlemek için kullanılan pnömatik basınç ateli. 420 denier PVC lamineli naylon materyal. ..
  Kan kaybının çok olduğu ağır travmalı yaralılarda vücudun alt...
 • Kolay ve hızlı uygulama sağlayan renk kodlu Velkro ile kapanan tek parça tasarım. X ışınları geçirgen HDPE Materyal, geniş çene desteği, köpük ped. İntibasyon için geniş trakeal boşluk, arka havalandırma açıklığı. kolay temizlenir.  6 farklı boyda, özel çantası içinde 3'lü, 4'lü, 5'li ve 6'..
  Kolay ve hızlı uygulama sağlayan renk kodlu Velkro ile kapana...
 • Kolay ve hızlı uygulama sağlayan tek parça tasarım.  Yetişkin boyunda 4 farklı boya, pediatrik boyu için 3 farklı boya yükseklik ayarı  olanağı. MR ve X ışınları geçirgen HDPE material.  Geniş çene desteği, yumuşak köpük ped. Entübasyon için geniş trakeal boşluk, arka haval..
  Kolay ve hızlı uygulama sağlayan tek parça tasarım.  ...
 • Her tip omurga tahtaları üzerinde servikal bölgeyi lateral olarak immobilize eder.  Velkro ile pozisyonlanan baş sabitleme takozları, yumuşak pedli çene ve alın bantları.  Kolay temizlenir vinil kaplama. Kulak bölgesini kontrol etmek için geniş açıklık.  X ışınları geçirgen. ..
  Her tip omurga tahtaları üzerinde servikal bölgeyi lateral ol...
 • 0755 / Baş Sabitleyici Çantası ..
  0755 / Baş Sabitleyici Çantası .....
 • Temel tıbbi malzeme çantası.  Steril malzemeler ve ampuller için ayrılabilir iç kompartıman.  Su geçirmez PVC kaplı materyal, reflektör bant.  Darbelere ve ısı değişimlerine karşı koruyucu poliüretan iç dolgu malzemesi.  Elde ve omuzda taşınabilir. Turuncu ve lacivert..
  Temel tıbbi malzeme çantası.  Steril malzemeler ve am...
 • Çeşitli ilkyardım malzemelerini saklamak ve taşımak için modüler bel çantası.  Kilitli kemer üzerinde 4 ayrı hareketli kompartman.  Geniş reflektör bant. Ürün Ebatları: 20x11x7 cm ..
  Çeşitli ilkyardım malzemelerini saklamak ve taşımak için modü...
 • Orta büyüklükte ilkyardım kitleri için ABS plastik çanta. Darbelere dayanıklı. Her iki kapak içinde şeffaf plastik duvarlı ekipman gözü. Duvar montaj kiti ile birlikte.   Ürün Ebatları: 31x21x12 cm ..
  Orta büyüklükte ilkyardım kitleri için ABS plas...
 • Büyük ilkyardım kitleri için ABS plastik çanta. Darbelere dayanıklı. Her iki kapak içinde şeffaf plastik duvarlı 4’er adet ekipman gözü. Duvar montaj kiti ile birlikte.   Ürün Ebatları: 42x33x15 cm ..
  Büyük ilkyardım kitleri için ABS plastik çanta....
 • Kan , organ, aşı gibi soğuk nakledilmesi gereken maddeler için ısı yalıtımlı çanta. Küçük ve Büyük boylarda.   0819 Soğutucu Transfer Çantası - Büyük 37x25x34 cm 0818 Soğutucu Transfer Çantası - Küçük 30x20x25 cm       Ürün Ebatları: 30x20x2..
  Kan , organ, aşı gibi soğuk nakledilmesi gereken maddeler içi...
 • Son derece mukavemetli 1600 denier PVC / Naylon su geçirmez malzemeden üretilen ilkyardım çantası.  Kompakt tasarıma rağmen son derece büyük taşıma kapasitesi. 4 dış cepte farklı ilkyardım malzemeleri ve disposable ürünleri saklama imkanı.  Gizli plastik PU dolgulu darbe emici duv..
  Son derece mukavemetli 1600 denier PVC / Naylon su geçirmez m...
 • Son derece mukavemetli 1600 denier PVC / naylon su geçirmez malzemeden üretilen ilkyardım çantası.  Kompakt tasarıma rağmen son derece büyük taşıma kapasitesi.  6 dış cepte farklı ilkyardım malzemeleri ve disposable ürünleri saklama imkanı.  Gizli plastik PU dolgulu darbe em..
  Son derece mukavemetli 1600 denier PVC / naylon su geçirmez m...
 • Son derece mukavemetli 1600 denier PVC / naylon su geçirmez malzemeden üretilen ilkyardım sırt çantası.  İç ve dış kompartmanları ile son derece büyük taşıma kapasitesi.  4 dış cepte farklı ilkyardım malzemeleri ve disposable ürünleri saklama imkanı.  Gizli plastik PU dolgul..
  Son derece mukavemetli 1600 denier PVC / naylon su geçirmez m...
 • Özellikle kurtarma ekipleri için geniş hacimli bel çantası.  1600 denier PVC / naylon su geçirmez malzemeden üretilmiştir.  PU dolgulu darbe emici duvar.  Ayarlı ve kilitli kemer.   825 r  kırmızı  825 b  mavi  825 o  turuncu ..
  Özellikle kurtarma ekipleri için geniş hacimli bel çantası.&n...
 • Haki yeşil renkte son derece mukavemetli 1600 denier PVC / Naylon su geçirmez malzemeden üretilen ilkyardım sırt çantası.  İç ve dış kompartmanları ile son derece büyük taşıma kapasitesi. 4 dış cepte farklı ilkyardım malzemeleri ve disposable ürünleri saklama imkanı.  Gizli plastik ..
  Haki yeşil renkte son derece mukavemetli 1600 denier PVC / Na...
 • Özellikle doğal afetlerde ve büyük kurtarma operasyonlarında sağlık personeli tarafından kullanılmak üzere dizayn edilmiş geniş hacim ve taşıma kapasiteli sırt çantasıdır.  1600 Denier PVC lamineli su geçirmez kumatan üretilmiştir. Tüm yan duvarları köpük ve plastik malzemeyle güçlendirilmiş..
  Özellikle doğal afetlerde ve büyük kurtarma operasyonlarında ...
 • Küçük ilkyardım kitleri için ABS plastik dolap.  Duvara monte edilebilir, kilitli kapaklı. Ürün Ebatları: 40x30x12,5 cm ..
  Küçük ilkyardım kitleri için ABS plastik dolap.  Du...
 • Büyük ilkyardım kitleri için çelik dolap.  Darbelere dayanıklı.  Duvara monte edilebilir, kilitli kapaklı. Ürün Ebatları: 50x60x12,5 cm ..
  Büyük ilkyardım kitleri için çelik dolap.  Darbeler...
 •   Trombosit ajitatörleri 6 ya da 11 raflı olarak üretilmiştir. Her raf 6 adet aferez saklama kapasitesine sahiptir. Sistem dakikada 60 vuruş gerçekleştirmektedir. Cihaz düşük ses seviyesinde çalışmaktadır. Yumuşak ajitasyon, stoklama esnekliği ve dayanıklılık Modern paslanmaz çe..
    Trombosit ajitatörleri 6 ya da 11 raflı olarak ü...
 • • Cihaz laboratuvarlarda kullanılan kimyasalların açık aleve maruz kalmadan ısıtılmasını sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. • Cihaz, kimyasal çözeltilerin, örneklerin istenilen sıcaklıklarda istenilen sürelerde sabit tutulmasını sağlamaktadır. • Cihaz sirkülasyon pompası ile iç kazan içerisinde h..
  • Cihaz laboratuvarlarda kullanılan kimyasalların açık aleve ...
 • Kullanım:  Acil yada Hasta servislerinde Hastalara Acil müdahalede kullanılan tekerli seyyar sistemlerdir. Üzerinde hasta için gerekli tüm acil ekipmanları  (Oksijen Tertibatı, Aspirasyon tertibatı, monitör sehpası, Serum askılığı…) barındırmaktadır. 4 tekerli olup 2 tekeri kilitl..
  Kullanım:  Acil yada Hasta servislerinde Hastalara Acil ...
 • Ürün Özellikleri Ebat : 62 X 10 X 1 cm. ..
  Ürün Özellikleri Ebat : 62 X 10 X 1 cm. .....
 • Montaj Alanı Özelliği                  :                   Ünitenin ebatlarında düz duvar istemektedir. Kullanılabilecek Aksesuar..
  Montaj Alanı Özelliği      &nbs...
 • Montaj Alanı Özelliği                  :                   Ünitenin ebatlarında düz duvar istemektedir. Kullanılabilecek Aksesuar..
  Montaj Alanı Özelliği      &nbs...
 • Montaj Alanı Özelliği                  :   Ünitenin ebatlarında düz duvar istemektedir. Ünite Alt Kısmında Duvar rayı bulunmaktadır. Standart Ünite Teknik Özellikleri (1 Kişilik):   Ürün Kodu ..
  Montaj Alanı Özelliği      &nbs...
 • Montaj Alanı Özelliği                  :                   Ünitenin ebatlarında düz duvar istemektedir. Standart Ünite Teknik Öze..
  Montaj Alanı Özelliği      &nbs...
 • Alet Sepeti Model 1 ..
  Alet Sepeti Model 1 .....
 • Alet Sepeti Model 2 Ölçüler: 25x15x10 cm ..
  Alet Sepeti Model 2 Ölçüler: 25x15x10 cm .....
 • Alet Sepeti Model 3 ..
  Alet Sepeti Model 3 .....
 • Alet Sepeti Model 4 Ölçüler: 23x30x14 cm ..
  Alet Sepeti Model 4 Ölçüler: 23x30x14 cm .....
 • ~~• Özel alaşımlı Etial 61 alüminyum malzemeden imal edilmiştir. • Tek kişi tarafından kolaylıkla kullanılabilir. • Otomatik katlanan ayak mekanizması mevcuttur. • 2 sabit, 2 dönerli 125 mm çapında tekerlekler mevcuttur. • Sabit tekerleklerde fren sistemi bulunur. • 0° - 75° açıda ayarlanabilir..
  ~~• Özel alaşımlı Etial 61 alüminyum malzemeden imal edilmişt...
 • Kullanım:  Ambulanslarda hastanın ihtiyaç duyduğu Oksijen ve Vakum ihtiyacını karşılayan sistemlerdir.  Ünite Teknik Özellikleri Ürün Kodu             : MG-ASET Ürün Adı        &nbs..
  Kullanım:  Ambulanslarda hastanın ihtiyaç duyduğu Oksije...
 • Ürün Özellikleri Teşhis, tedavi ve cerrahi prosedürlerde baskıyı kaldırmak, koruma ve destek amaçlıdır. Ebat 19 X 11 X 7 cm. ..
  Ürün Özellikleri Teşhis, tedavi ve cerrahi prosedürlerde ...
 • Araç Tipi Soğutucu Dolap 12-24 V  (Numune,  Aşı, Kan) 12-24 volt da çalışmaktadır. Cihaz çalışma sıcaklığı 2 ile 15 derece arasında ayarlanabilmektedir. Cihazda kullanılan soğutucu gaz R134'tür. Cihaz iç haznesi krom nikel malzemeden üretilmiştir. Cihaz dış ölçüleri 410x..
  Araç Tipi Soğutucu Dolap 12-24 V  (Numune,  Aş...
 • Ürün Özellikleri Yüksek parlaklıkta 7 inç LCD (TFT) ekran, 90 derece döndürme Veri depolama: 600 saat sürekli izleme veya 300 eğri ve veri arşivi kaydedebilir ve baskının hızlı oynatılmasını destekler Baskı hızı: 1cm / dak; 2cm / dak; 3cm / dak optik baskı hızı hızlı çalma 25mm / s; Otomatik kap..
  Ürün Özellikleri Yüksek parlaklıkta 7 inç LCD (TFT) ekran, 9...
 • Atık Gaz Tahliye Çıkış Pompası Tipi ..
  Atık Gaz Tahliye Çıkış Pompası Tipi .....
 • Atık Gaz Tahliye Çıkışı Venturi Tipi     ..
  Atık Gaz Tahliye Çıkışı Venturi Tipi     .....
 • Atık Toplama Tası Klipsli ..
  Atık Toplama Tası Klipsli .....
 • ~~• Plastisol kaplamalı poliüretan malzemeden üretilmiştir. • Kulak hizasında açıklıklar vardır. • Baş ve çene kemerleri mevcuttur, • Su geçirmez, • Tüm omurga tahtaları ile kullanıma uygundur, ..
  ~~• Plastisol kaplamalı poliüretan malzemeden üretilmiştir. ...
 • ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Basamaklar ahşap malzemeden imal edilmiştir. • Tüm metal aksamı elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır. DIŞ ÖLÇÜLER: En: 400 mm - Boy: 480 mm - Yükseklik: 420 mm ..
  ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Basamaklar ahş...
 • ~~• PP Plastik malzemeden üretilen tek parça dış gövde. • Dış gövdeye destek sağlayan alaşımlı alüminyum çerçeve. • Sağda ve solda el tutma boşluğu. • UV Işığına, tozlara ve korozyona dayanıklı sağlam gövde. • Çelik metalden üretilen kaldırma kolon halkaları. • Hasta sabitlemede kullanılan kaym..
  ~~• PP Plastik malzemeden üretilen tek parça dış gövde. • Dı...
 • ~~• Yatak platformunda sünger üzeri vinleks kaplı şilte bulunmaktadır. • Platformun üç kenarı, düşmeleri engellemek için korumalıkla çevrilidir. • Tüm metal aksamı elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır. DIŞ ÖLÇÜLER:  En: 500mm – Boy: 800mm - Yükseklik: 950mm ..
  ~~• Yatak platformunda sünger üzeri vinleks kaplı şilte bulun...
 • ~~• Karyola yatak platformu travers sac ile kaplanmıştır. • Alt kısmında malzeme rafı bulunmaktadır. • 360 derece dönebilen dört adet tekerlek, ikisi fren tertibatlıdır. • Tüm metal aksamı elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır. • (Yatak Hariç) DIŞ ÖLÇÜLER:  En: 480mm – Boy: 790mm - ..
  ~~• Karyola yatak platformu travers sac ile kaplanmıştır. • ...
 • Bebek Kodu Ters Trendelenburg Açısı:0-10 Derece Yükseklik ölçümleri :980 mm -780 mm Pempe ,Yeşil ve Mavi renk Seçeneği.   ..
  Bebek Kodu Ters Trendelenburg Açısı:0-10 Derece Yüksek...
 • ~~Üst kısmında şeffaf pleksiglass küvet bulunmaktadır. • Küvet içerisinde sünger üzeri vinleks kaplı şilte bulunmaktadır. • Küvetin altında sürgülü raf bulunmaktadır. • Alt kısmında malzeme rafı bulunmaktadır. • 360 derece dönebilen dört adet tekerlek, ikisi fren tertibatlıdır. • Tüm metal aksa..
  ~~Üst kısmında şeffaf pleksiglass küvet bulunmaktadır. • Küv...
 • ~~• Üst kısmında şeffaf pleksiglass küvet bulunmaktadır. • Küvet içerisinde sünger üzeri vinleks kaplı şilte bulunmaktadır. • 360 derece dönebilen dört adet tekerlek, ikisi fren tertibatlıdır. • Tüm metal aksamı elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır. DIŞ ÖLÇÜLER:  En: 480mm – Boy: 79..
  ~~• Üst kısmında şeffaf pleksiglass küvet bulunmaktadır. • K...
 • Kullanım: Bir tarafı O2 gazının debisinin ayarlanıp nemlendirilerek su buharı ile beraber hastaya verilmesini sağlayan ünitelerdir. Ünite Teknik Özellikleri : Ürün Kodu             : MG-NEM Ürün Adı     &nb..
  Kullanım: Bir tarafı O2 gazının debisinin ayarlanıp nemlendir...
 • Burun Maskesi ..
  Burun Maskesi .....
 • Çam Dibi ..
  Çam Dibi .....
 • Tanıtım                             :       Tavandan bağlantı ile kolların uzunluğuna göre alan tarayan 3 eklemli kendi ekseni ve me..
  Tanıtım          ...
 • Tanıtım      : Tavandan bağlantı ile kol uzunluğuna göre alan tarayan,3 eklemli, aşağı-yukarı 65 cm hareket edebilen, kendi ekseni ve merkezi etrafında max. 340 ° dönebilen sistemdir.   Standart Ünite Teknik Özellikleri :       &n..
  Tanıtım      : Tavandan bağlantı ile kol ...
 • Tanıtım      : Tavandan bağlantı ile kol uzunluğuna göre alan tarayan,3 eklemli, aşağı-yukarı 65 cm hareket edebilen, kendi ekseni ve merkezi etrafında max. 340 ° dönebilen sistemdir.   Standart Ünite Teknik Özellikleri :        &n..
  Tanıtım      : Tavandan bağlantı ile kol ...
 • Tanıtım      : Tavandan bağlantı ile kolların uzunluğuna göre alan tarayan 3 eklemli kendi ekseni ve merkezi etrafında max. 340 ° dönebilen sistemdir. Standart Ünite Teknik Özellikleri :               &nb..
  Tanıtım      : Tavandan bağlantı ile koll...
 • Kullanım: O2 gazının debisinin ayarlanıp nemlendirilerek 2 ayrı hastaya verilmesini sağlayan 1 giriş 2 çıkışlı ünitelerdir. Ünite Teknik Özellikleri Ürün Kodu             : MG-FLD-x   “x: B(BS), D(DIN), F(Afnor), OM (Ohme..
  Kullanım: O2 gazının debisinin ayarlanıp nemlendirilerek 2...
 • Kullanım: O2 gazının debisinin ayarlanıp nemlendirilerek 2 ayrı hastaya verilmesini sağlayan 1 giriş 2 çıkışlı ray bağlantılı ünitelerdir. Ünite Teknik Özellikleri : Ürün Kodu             : MG-FLD-Rx   “x: B(BS), D(DIN), ..
  Kullanım: O2 gazının debisinin ayarlanıp nemlendirilerek 2...
 • ~~• Sırt kısmı 4000 N gücünde motor ile 0 - 70 derece arasında ayarlanabilir. • Ayakucu kısmı 4000 N gücünde motor ile 0 - 35 derece arasında ayarlanabilir. • Gazlı piston ile trendelenburg hareketi yapmaktadır. • El kumandası ile tüm fonksiyonlar kontrol edilebilir. • Karyola yatak platformu ah..
  ~~• Sırt kısmı 4000 N gücünde motor ile 0 - 70 derece arasınd...
 • ~~• Sabit karyola başlıkları metal profil ile ahşap panelden imal edilmiştir. • Karyola yatak platformu travers sac ile kaplanmıştır. • Karyolanın her iki yanında ahşap paneller bulunmaktadır. • Karyolanın her iki yanında metal, aşağı ve yukarı hareket edebilen korkuluklar bulunmaktadır. • Bir a..
  ~~• Sabit karyola başlıkları metal profil ile ahşap panelden ...
 • ~~• Sabit karyola başlıkları metal profilden imal edilmiştir. • Sırt kısmı dişli sistemi ile çalışmaktadır. • Sırt kısmı manuel ayarlanabilir. • Karyola yatak platformu travers sac ile kaplanmıştır. • Karyolanın her iki yanında metal, aşağı ve yukarı  hareket edebilen korkuluklar bulunmakta..
  ~~• Sabit karyola başlıkları metal profilden imal edilmiştir....
 • ~~• Sırt kısmı 4000 N gücünde motor  ile 0 - 70 derece arasında ayarlanabilir. • Gazlı piston ile trendelenburg hareketi yapmaktadır. • El kumandası ile tüm fonksiyonlar kontrol edilebilir. • Karyola yatak platformu ahşap malzeme ile kaplanmıştır • Karyola alt şasesi ABS plastik malzeme ile..
  ~~• Sırt kısmı 4000 N gücünde motor  ile 0 - 70 derece a...
 • ~~• Sırt kısmı manuel mekanizma ile ayarlanır. • Yatak platformunda sünger üzeri vinleks kaplı şilte bulunmaktadır. • Tüm metal aksamı elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır. DIŞ ÖLÇÜLER:  En: 600mm – Boy: 1400mm - Yükseklik: 800mm ..
  ~~• Sırt kısmı manuel mekanizma ile ayarlanır. • Yatak platf...
 • ~~• Sırt kısmı manuel mekanizma ile ayarlanır. • Yatak platformunda sünger üzeri  vinleks kaplı şilte bulunmaktadır. • Gövde komple ahşap malzemeden imal edilmiştir. • Gövde üzerinde dört adet çekmece bulunmaktadır. • Gövde üzerinde iki kapaklı dolap bulunmaktadır DIŞ ÖLÇÜLER:  E..
  ~~• Sırt kısmı manuel mekanizma ile ayarlanır. • Yatak platf...
 • ~~• Sedye yatak platformu ahşap malzeme ile kaplanmıştır • Sırt kısmı manuel mekanizma ile ayarlanır. • Yükseklik, trendelenburg ve ters trendelenburg  hareketleri çift hidrolik ile ayarlanır. • Yükseklik, trendelenburg ve ters trendelenburg  ayarları çift pedal ile yapılır. • Sedye al..
  ~~• Sedye yatak platformu ahşap malzeme ile kaplanmıştır • S...
 • ~~• Sedye yatak platformu ahşap malzeme ile kaplanmıştır • Sırt kısmı manuel mekanizma ile ayarlanır. • Gazlı piston ile trendelenburg hareketi yapmaktadır. • Korkuluklar alüminyum olup üst kısmında bulunan mandal    vasıtası ile konforlu bir şekilde kapanıp açılabilir. • Sedye yatak ..
  ~~• Sedye yatak platformu ahşap malzeme ile kaplanmıştır • S...
 • • EMSAŞ A.Ş. olarak üretimini yapmakta olduğumuz anne sütü dolapları, yenidoğan yoğun bakım ünitelerinde, süt bankalarında ve kadın doğum servislerinde anne sütünün besin değerinin kaybolmasını engelleyecek şekilde muhafazasına ve dondurulmasına olanak sağlar. • Dolaplarımızın dış yüzeyi paslanma..
  • EMSAŞ A.Ş. olarak üretimini yapmakta olduğumuz anne sütü do...
 • Ürün Özellikleri Kafa desteği gerektiren tüm operasyonlarda kullanılabilir. (KBB, Plastik Cerrahi, Genel Cerrahi, Oftalmik vs..) Ebat :   22,5 X 22,5 X 5 cm. ..
  Ürün Özellikleri Kafa desteği gerektiren tüm operasyonlar...
 • Ürün Özellikleri Kafa desteği gerektiren tüm operasyonlarda kullanılabilir. (KBB, Plastik Cerrahi, Genel Cerrahi, Oftalmik vs...) Ebat: 21,3 X 21,3 X 6,8 cm. ..
  Ürün Özellikleri Kafa desteği gerektiren tüm operasyonlar...
 • Kullanım: O2 gazının debisinin ayarlanarak cihazlara verilmesini sağlayan ünitelerdir. Ünite Teknik Özellikleri : Ürün Kodu             : MG-F-x   “x: B(BS), D(DIN), F(Afnor), OM (Ohmeda)” Ürün Adı    ..
  Kullanım: O2 gazının debisinin ayarlanarak cihazlara verilmes...
 • Montaj Alanı Özelliği            :                 Pencere önü, düz duvar olmayan yerler yada oda ortalarına yer-tavan bağlantı uygulaması   Standart Ünite..
  Montaj Alanı Özelliği      &nbs...
 • Montaj Alanı Özelliği            : Pencere önü, düz duvar olmayan yerler yada oda ortalarına yer-tavan bağlantı  uygulaması Standart Ünite Teknik Özellikleri (1 Kişilik):           &nb..
  Montaj Alanı Özelliği      &nbs...
 • Montaj Alanı Özelliği            : Pencere önü, düz duvar olmayan yerler yada oda ortalarına tavandan asma tek kollu ünite Standart Ünite Teknik Özellikleri (1 Kişilik):            &nb..
  Montaj Alanı Özelliği      &nbs...
 • ~~• İki adet 6000 N gücünde motor ile yükseklik, trendelenburg ve ters trendelenburg hareketlerini yapmaktadır. • Sırt kısmı 4000 N gücünde motor ile 0 / 70 derece arasında ayarlanabilir. Sırt kısmı kalkış sırasında geriye doğru kayarak hastanın sıkışmasını engellemektedir. • Diz kısmı 4000 N gücü..
  ~~• İki adet 6000 N gücünde motor ile yükseklik, trendelenbur...
 • ~~• İki adet 6000 N gücünde motor ile yükseklik, trendelenburg ve ters trendelenburg hareketlerini yapmaktadır. • Sırt kısmı 4000 N gücünde motor ile 0 / 70 derece arasında ayarlanabilir. Sırt kısmı kalkış sırasında geriye doğru kayarak hastanın sıkışmasını engellemektedir. • Ayak ucu kısmı çıkarı..
  ~~• İki adet 6000 N gücünde motor ile yükseklik, trendelenbur...
 • ~~ÖLÇÜLER:  En: 900mm – Boy: 1900mm ..
  ~~ÖLÇÜLER:  En: 900mm – Boy: 1900mm .....
 • Duvar Rayı 30x10 ..
  Duvar Rayı 30x10 .....
 • Kullanım:  Duvara bağlanan Çeşitli ekipman ve aksesuarların üzerine takıldığı çift eklemli ünitelerdir. Ünite Teknik Özellikleri Ürün Kodu             : MG-DAK1 Ürün Adı         &n..
  Kullanım:  Duvara bağlanan Çeşitli ekipman ve aksesuarla...
 • Kullanım:  Duvara bağlanan Çeşitli ekipman ve aksesuarların üzerine takıldığı raylı ünitelerdir. Ünite Teknik Özellikleri Ürün Kodu             : MG-DAK2 Ürün Adı          &nb..
  Kullanım:  Duvara bağlanan Çeşitli ekipman ve aksesuarla...
 • Montaj Alanı Özelliği                            :  Ünitenin ebatlarında düz duvar istemektedir. Teknik Özellikleri       ..
  Montaj Alanı Özelliği      &nbs...
 • Duvar Rayı 25x10 ..
  Duvar Rayı 25x10 .....
 • Montaj Alanı Özelliği                            :  Ünitenin ebatlarında düz duvar istemektedir. Teknik Özellikleri       &n..
  Montaj Alanı Özelliği      &nbs...
 • Elektirik Modulü Ray Tipi ..
  Elektirik Modulü Ray Tipi .....
 • ~~• ISO 9001: 2008 kalite standartlarında özel alaşımlı alüminyum malzemeden üretilmiştir. • Kaza sonrasında hastanın hareket ettirilmeden nakledilmesine olanak sağlar. • İki parçaya ayrılabilen hafif alüminyum kanatlar sayesinde hasta hareket ettirilmeden bulunduğu yerden faraş şeklinde alınarak ..
  ~~• ISO 9001: 2008 kalite standartlarında özel alaşımlı alümi...
 • Genel Bilgiler Ana çerçeve şok pozisyonu alabilir Eloksalli tutamaklar ellerin ve giysilerin boyanmasını önler Yan kol tutamaklarının aşağı kaydırma özelliği vardır Kademesiz istenildiği kadar ayarlanabilir, arkalık, 2 ° den 80 °'ye kadar ayarlanabilir Dört tekerlek (100 mm / 4 inç) ..
  Genel Bilgiler Ana çerçeve şok pozisyonu alabilir Elo...
 • Genel Bilgiler İki seviyeli yükseklik ayarı vardır, sedyenin kullanımı çok kolaydır Bağımsız katlanan bacaklar Hafif alüminyum boru konstrüksiyon dayanıklılık ve güç sağlar Aşağı kayan yan kolluklar sayesinden hastanın yataktan sedyeye aktarılması kolaydır. İki adet sabit ve iki adet 3..
  Genel Bilgiler İki seviyeli yükseklik ayarı vardır, sed...
 • Genel Bilgiler Ana çerçeve şok pozisyonu alabilir Eloksalli tutamaklar ellerin ve giysilerin boyanmasını önler Yan kol tutamaklarının aşağı kaydırma özelliği vardır Kademesiz istenildiği kadar ayarlanabilir, arkalık, 2 ° den 80 °'ye kadar ayarlanabilir Dört tekerlek (100 mm / 4 inç) ..
  Genel Bilgiler Ana çerçeve şok pozisyonu alabilir Elo...
 • Genel Bilgiler Ana çerçeve şok pozisyonu alabilir Eloksalli tutamaklar ellerin ve giysilerin boyanmasını önler Yan kol tutamaklarının aşağı kaydırma özelliği vardır Kademesiz istenildiği kadar ayarlanabilir, arkalık, 2 ° den 80 °'ye kadar ayarlanabilir Dört tekerlek (100 mm / 4 inç) ..
  Genel Bilgiler Ana çerçeve şok pozisyonu alabilir Elo...
 • Genel Bilgiler İki seviyeli yükseklik ayarı bulunur, sedyenin kullanımı çok kolaydır Bağımsız katlanan bacaklar Aşağı katlanan çerçeve sedyenin boyunun kısalmasını sağlar. Hafif alüminyum boru konstrüksiyon Aşağı kayan yan kolluklar İki adet sabit ve iki adet 360 ° dönebilen tekerlek..
  Genel Bilgiler İki seviyeli yükseklik ayarı bulunur, se...
 • Genel Bilgiler Model 35-A ile aynı özellikleri haizdir, buna ilave olarak;   Gelişmiş hasta konforu için sert yatak yüzeyi Büyük ergonomik yan kollar Alt aksesuar tepsisi Dahili oksijen tüpü tutucusu Geceleyin görünürlüğü arttırmak için reflektif etiketler Şiltenin ..
  Genel Bilgiler Model 35-A ile aynı özellikleri haizdir,...
 • Genel Bilgiler Yükleme kolaylığı                                Aşağı katlanan çerçeve Ayak ucu yönlendirme kolu ve yan kol Yağlama gerektirmeyen, kolay dönen tekerlekler Sekiz yatak pozisyonu İki seviyel..
  Genel Bilgiler Yükleme kolaylığı      &n...
 • Features X-şeklinde, elektrostatik toz boyalı hafif alüminyum konstrüksiyon Güçlendirilmiş C-kanal ve sabit ön ayaklar hasta sürüşü sırasında stabiliteyi sağlar Geniş, sert yatak yüzeyi, hastanın rahatlığını arttırdığı gibi entübasyon ve CPR sırasında destek sağlar Kilitlenebilen şilte h..
  Features X-şeklinde, elektrostatik toz boyalı hafif alü...
 • Genel Bilgiler 12V motoru, kontrol paneli Kolay kullanımlı Otomatik II Şarj edilebilir lityum polimer batarya Manual kullanım sağlık görevlilerinin gerektiğinde müdahale etmesine olanak verir. Kılavuzu kendinden yüklemeli mod Ergonomik yükseklik ayarı kolu Yükseklik ayarı 5 seviye ..
  Genel Bilgiler 12V motoru, kontrol paneli Kolay kulla...
 • Genel Bilgiler Bağımsız bacakları sayesinde ambulansa güvenli yükleme sağlar ve bacaklar kolay indirme için otomatik olarak açılır Kolay kullanımlı , kullanıcı dostudur ve asgari düzeyde eğitim gerektirir İki seviyeli yükleme yüksekliği: 55 ve 59 cm Lift-off sedye ile tersinir hasta yükl..
  Genel Bilgiler Bağımsız bacakları sayesinde ambulansa g...
 • Genel Bilgiler Bağımsız bacaklar ambulansa güvenli yükleme sağlar ve kolay indirme için otomatik olarak açılır Kolay kullanımlı , kullanıcı dostudur ve asgari düzeyde eğitim gerektirir İki seviyeli yükleme yüksekliği: 55 ve 59 cm Lift-off sedye ile tersinir hasta yükleme özelliği Geniş..
  Genel Bilgiler Bağımsız bacaklar ambulansa güvenli yükl...
 • Genel Bilgiler Yedi seviyeli yükseklik ayarı Ergonomik yükseklik ayar tutamağı iyileştirilmiş, rahat tutuş sağlar EZ-yük ™ katlama-bacak özelliği Eloksallı borular, ellerin ve giysilerin oksitlenmesini önler Ayak dayama dahildir. Aşağı kayan yan kolluklar Bölmeli şilte Şok çerçev..
  Genel Bilgiler Yedi seviyeli yükseklik ayarı Ergonomi...
 • Genel Bilgiler Merdiven basamaklarının uç kısımlarına üzerine yerleştirilen iki adet palet sayesinde hastanın ve sedyenin kaldırılması gereksinimini ortadan kaldırarak sedyenin basamakların ucunda kaymasını sağlar. Tamamı metalden mamuldür, kilolu hastaya da hizmet verebilmek için 227 kg'a k..
  Genel Bilgiler Merdiven basamaklarının uç kısımlarına ü...
 • Genel Bilgiler Ana çerçeve şok pozisyonu alabilir Eloksalli tutamaklar ellerin ve giysilerin boyanmasını önler Yan kol tutamaklarının aşağı kaydırma özelliği vardır Kademesiz istenildiği kadar ayarlanabilir, arkalık, 2 ° den 80 °'ye kadar ayarlanabilir Dört tekerlek (100 mm / 4 inç) ..
  Genel Bilgiler Ana çerçeve şok pozisyonu alabilir Elo...
 • Genel Bilgiler Özel EZ Yük ™ Otomatik-Serbest Bırakma Sistemi ile sorunsuz, güvenli, kolay yükleme ve indirme özelliği. Ön bacak otomatik serbest bırakma mekanizması (FLARM) ve isteğe bağlı arka bacak otomatik serbest bırakma mekanizması (RLARM). EZ Pull ™ Serbest Bırakma Tutamağı ile hastan..
  Genel Bilgiler Özel EZ Yük ™ Otomatik-Serbest Bırakma S...
 • Genel Bilgiler Sandalyeden sedye konumuna basit dönüşüm Sedyeyi çıkartırken ayakları otomatik olarak kilitlenir Dikdörtgen kesitli alüminyum konstrüksiyon Kolay hareket için yağlama gerektirmeyen dönen parçalar Aşağı kayan yan kolluklar İki sabit 127 mm (5 inç) ve iki döner 127 mm (5..
  Genel Bilgiler Sandalyeden sedye konumuna basit dönüşüm...
 • Ürün Özellikleri Ebat : 60 X 16 X 1 cm. ..
  Ürün Özellikleri Ebat : 60 X 16 X 1 cm. .....
 • Kullanım: O2 gazının debisinin ayarlanıp nemlendirilerek hastaya verilmesini sağlayan ünitelerdir. Ünite Teknik Özellikleri : Ürün Kodu             : MG-FLSS-PRx            ..
  Kullanım: O2 gazının debisinin ayarlanıp nemlendirilerek h...
 • Kullanım: O2 gazının debisinin ayarlanıp nemlendirilerek hastaya verilmesini sağlayan ray bağlantılı ünitelerdir. Ünite Teknik Özellikleri : Ürün Kodu             : MG-FLSR-PRx   “x: B(BS), D(DIN), F(Afnor), OM (Ohmeda..
  Kullanım: O2 gazının debisinin ayarlanıp nemlendirilerek hast...
 • Galoş-PE Mavi - Mikron Kalınlık Belirtiniz. ..
  Galoş-PE Mavi - Mikron Kalınlık Belirtiniz. .....
 • Kullanım : Gaz prizinden gaz akışını değiştirerek cihazlara gaz verilmesini sağlayan musluk üniteleridir. Ünite Teknik Özellikleri : Ürün Kodu             : MG-GAMx-y   “x:O (Oksijen), A (N2O),     &nb..
  Kullanım : Gaz prizinden gaz akışını değiştirerek cihazlara g...
 • Kullanım: Vakum Prizinden akış ayarlayarak vakum alan ve cihaza verilmesini sağlayan musluk ünitelerdir. Ünite Teknik Özellikleri Ürün Kodu             : MG-GAMV-y “y: B(BS), D(DIN), F(Afnor)” Ürün Adı    &nb..
  Kullanım: Vakum Prizinden akış ayarlayarak vakum alan ve ciha...
 • Teknik Özellikleri                 Ürün Kodu             :  MG-GMx-y    x:1,2,3,4,5,6…         &nbs..
  Teknik Özellikleri       &nb...
 • Teknik Özellikleri                 Ürün Kodu             :  MG-GMx-VNy    x:1,2,3,4,5,6…         &n..
  Teknik Özellikleri       &nb...
 • Teknik Özellikleri                 Ürün Kodu             :  MG-GMx-VNyE              &nbs..
  Teknik Özellikleri       &nb...
 • Gaz Prizi Tamir Takımı ..
  Gaz Prizi Tamir Takımı .....
 • hacim: 6 litre ürün ağırlığı: 1 kg dış ölçüler (in - l x g x y) 11.75 x 8.25 x 12 dış ölçüler (cm - l x g x y) 29.85 x 20.96 x 30.48 iç boyutlar (in - top u x g x y) 8.63 x 6.13 x 8.38 iç ölçüler alt (cm - l x g x y) 23.01 x 16.02 x 21.28   aşı ve ilaç için ideal bir taşım..
  hacim: 6 litre ürün ağırlığı: 1 kg dış ölçüler (in - l ...
 • GSI 39 Auto Tymp GSI 39 Auto Tymp bugünün ve yarının gereksinimlerini karşılamak için esnek tim- panometri, akustik refleks ölçümleri ve odyometri çözümleri sağlar. Cihazın her tesisin kendine özgü ihtiyaçlarını karşılamak için beş farklı versiyonu bulunmak- tadır. Tüm bu farklı versiyonlar da hı..
  GSI 39 Auto Tymp GSI 39 Auto Tymp bugünün ve yarının gerek...
 • Genel Bilgiler Yatay kaldırmalı elektrikli ambulans arabası Poliüretan kalıplı sedye yan kolları hasta için koruma sağlar Güç kaybı durumunda manuel olarak araba alçaltılabilir Enfeksiyon kontrollü Yeni Kalıplı Şilte Sistemi Anti-statik tekerlekler istenmeyen statik şoku önler Manevr..
  Genel Bilgiler Yatay kaldırmalı elektrikli ambulans ara...
 • Genel Bilgiler Yatay kaldırmalı akülü bir ambulans taşıyıcısıdır Poliüretan kalıplı sedye yan kolları hasta için koruma sağlar Ayarlanabilir yükseklik kontrol paneli Güç kaybı durumunda manuel olarak taşıyıcı alçaltılabilir Lineer Rulmanlar düzgün hareket etmesini sağlar (ve güç kaybın..
  Genel Bilgiler Yatay kaldırmalı akülü bir ambulans taşı...
 • ~~ Sırt kısmı ve diz kısmı dişli sistemi ile çalışmaktadır • Sırt kısmı manuel ayarlanabilir. • Ayak ucu kısmı manuel ayarlanabilir. • Karyola yatak platformu travers sac ile kaplanmıştır. • Sabit karyola başlıkları metal boru ile ahşap panelden imal edilmiştir. • Korkuluklar metal olup alt kıs..
  ~~ Sırt kısmı ve diz kısmı dişli sistemi ile çalışmaktadır •...
 • ~~• İki adet 6000 N gücünde motor ile yükseklik, trendelenburg ve ters trendelenburg hareketlerini yapmaktadır. • Sırt kısmı 4000 N gücünde motor ile 0 - 70 derece arasında ayarlanabilir. Sırt kısmı kalkış sırasında 12 cm geriye doğru kayarak hastanın sıkışmasını engellemektedir. • Diz kısmı 4000 ..
  ~~• İki adet 6000 N gücünde motor ile yükseklik, trendelenbur...
 • ~~• İki adet 6000 N gücünde motor ile yükseklik, trendelenburg ve ters trendelenburg hareketlerini yapmaktadır. • Sırt kısmı 4000 N gücünde motor ile 0 - 70 derece arasında ayarlanabilir. • Diz kısmı 4000 N gücünde motor ile 0 – 35 derece arasında ayarlanabilir. • Ayak ucu kısmı manuel dişli sist..
  ~~• İki adet 6000 N gücünde motor ile yükseklik, trendelenbur...
 • ~~• İki adet 6000 N gücünde motor ile yükseklik,  trendelenburg ve ters trendelenburg hareketlerini yapmaktadır. • Sırt kısmı 4000 N gücünde motor ile 0 - 70 derece arasında ayarlanabilir. • Diz kısmı 4000 N gücünde motor ile 0 – 35 derece arasında ayarlanabilir. • Ayak ucu kısmı manuel dişl..
  ~~• İki adet 6000 N gücünde motor ile yükseklik,  trende...
 • ~~ Sırt kısmı ve diz kısmı dual motor ile çalışmaktadır. • Sırt kısmı 0 - 70 derece arasında ayarlanabilir. • Diz kısmı 0 – 35 derece arasında ayarlanabilir. • El kumandası ile tüm fonksiyonlar kontrol edilebilir. • Karyola yatak platformu travers sac ile kaplanmıştır. • Sabit karyola başlıklar..
  ~~ Sırt kısmı ve diz kısmı dual motor ile çalışmaktadır. • S...
 • ~~ Sırt kısmı ve diz kısmı dual motor ile çalışmaktadır. • Sırt kısmı 0 - 70 derece arasında ayarlanabilir. • Diz kısmı 0 – 35 derece arasında ayarlanabilir. • Ayak ucu kısmı manuel dişli sistemi ile ters v ,  fowler ve vascular pozisyonu alabilmektedir. • El kumandası ile tüm fonksiyonlar ..
  ~~ Sırt kısmı ve diz kısmı dual motor ile çalışmaktadır. • S...
 • ~~• Sırt kısmı ve diz kısmı dual motor ile çalışmaktadır. • Sırt kısmı 0 - 70 derece arasında ayarlanabilir. • Diz kısmı ile 0 – 35 derece arasında ayarlanabilir. • Ayak ucu kısmı manuel dişli sistemi ile ters v, fowler ve vascular pozisyonu alabilmektedir. • El kumandası ile tüm fonksiyonlar ko..
  ~~• Sırt kısmı ve diz kısmı dual motor ile çalışmaktadır. • ...
 • ~~• Sırt kısmı ve diz kısmı dual motor ile çalışmaktadır. • Sırt kısmı 0 - 70 derece arasında ayarlanabilir. • Diz kısmı ile 0 – 35 derece arasında ayarlanabilir. • Ayak ucu kısmı manuel dişli sistemi ile ters v,  fowler ve vascular pozisyonu alabilmektedir. • El kumandası ile tüm fonksiyon..
  ~~• Sırt kısmı ve diz kısmı dual motor ile çalışmaktadır. • ...
 • ~~• Sırt kısmı ve diz kısmı dişli sistemi ile çalışmaktadır. • Sırt kısmı manuel ayarlanabilir. • Ayak ucu kısmı manuel ayarlanabilir. • Karyola yatak platformu travers sac ile kaplanmıştır. • Karyola başlıkları metal boru ile ahşap panelden imal edilmiştir ve istenildiğinde kolayca sökülebilir...
  ~~• Sırt kısmı ve diz kısmı dişli sistemi ile çalışmaktadır. ...
 • ~~• Sırt kısmı ve diz kısmı dişli sistemi ile çalışmaktadır. • Sırt kısmı manuel ayarlanabilir. • Ayak ucu kısmı manuel ayarlanabilir. • Karyola yatak platformu travers sac ile kaplanmıştır. • Sabit karyola başlıkları metal profil ile ahşap panelden imal edilmiştir. • Karyolanın her iki yanında..
  ~~• Sırt kısmı ve diz kısmı dişli sistemi ile çalışmaktadır. ...
 • ~~• Sırt kısmı ve diz kısmı dişli sistemi ile çalışmaktadır. • Sırt kısmı manuel ayarlanabilir. • Ayak ucu kısmı manuel ayarlanabilir. • Karyola yatak platformu ızgara tel ile kaplanmıştır. • Karyola başlıkları metal boru ile ahşap panelden imal edilmiştir ve istenildiğinde kolayca sökülebilir. ..
  ~~• Sırt kısmı ve diz kısmı dişli sistemi ile çalışmaktadır. ...
 • ~~• Sırt kısmı ve diz kısmı dişli sistemi ile çalışmaktadır. • Sırt kısmı manuel ayarlanabilir. • Ayak ucu kısmı manuel ayarlanabilir. • Karyola yatak platformu travers sac ile kaplanmıştır. • Karyola yatak platformunda lazımlık aparatı bulunmaktadır. • Bir adet plastik lazımlık bulunmaktadır. ..
  ~~• Sırt kısmı ve diz kısmı dişli sistemi ile çalışmaktadır. ...
 • ~~• Sırt kısmı dişli sistemi ile çalışmaktadır. • Sırt kısmı manuel ayarlanabilir. • Karyola yatak platformu ABS plastik malzeme ile kaplanmıştır. • Karyola başlıkları ABS plastik malzemeden    üretilmiştir ve istenildiğinde kolayca sökülebilir. • Korkuluklar alüminyum olup üst kısmın..
  ~~• Sırt kısmı dişli sistemi ile çalışmaktadır. • Sırt kısmı...
 • ~~• Sırt kısmı dişli sistemi ile çalışmaktadır. • Sırt kısmı manuel ayarlanabilir. • Karyola yatak platformu travers sac ile kaplanmıştır. • Sabit karyola başlıkları metal boru ile ahşap panelden imal edilmiştir. • Korkuluklar metal olup alt kısmında bulunan pim vasıtası ile konforlu bir şekilde..
  ~~• Sırt kısmı dişli sistemi ile çalışmaktadır. • Sırt kısmı...
 • ~~ Sırt kısmı dişli sistemi ile çalışmaktadır. • Sırt kısmı manuel ayarlanabilir. • Karyola yatak platformu travers sac ile kaplanmıştır. • Karyola başlıkları metal boru ile ahşap panelden imal edilmiştir ve istenildiğinde kolayca sökülebilir. • Korkuluklar metal olup alt kısmında bulunan pim va..
  ~~ Sırt kısmı dişli sistemi ile çalışmaktadır. • Sırt kısmı ...
 • ~~• Sırt kısmı dişli sistemi ile çalışmaktadır. • Sırt kısmı manuel ayarlanabilir. • Karyola yatak platformu travers sac ile kaplanmıştır. • Sabit karyola başlıkları metal profil ile ahşap panelden imal edilmiştir. • Karyolanın her iki yanında ahşap paneller bulunmaktadır. • Tüm metal aksamı el..
  ~~• Sırt kısmı dişli sistemi ile çalışmaktadır. • Sırt kısmı...
 • ~~• Sırt kısmı dişli sistemi ile çalışmaktadır. • Sırt kısmı manuel ayarlanabilir. • Karyola yatak platformu ızgara tel ile kaplanmıştır. • Karyola başlıkları metal boru ile ahşap panelden imal edilmiştir ve istenildiğinde kolayca sökülebilir. • Korkuluklar metal olup alt kısmında bulunan pim va..
  ~~• Sırt kısmı dişli sistemi ile çalışmaktadır. • Sırt kısmı...
 • ~~• Karyola yatak platformu travers sac ile kaplanmıştır. • Sabit karyola başlıkları metal profil ile  ahşap panelden imal edilmiştir. • Karyolanın her iki yanında ahşap paneller bulunmaktadır. • Tüm metal aksamı elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır. OPSİYONEL DONANIMLAR • Korkuluk ..
  ~~• Karyola yatak platformu travers sac ile kaplanmıştır. • ...
 • ~~• Hasta taşıma sedyesi 70x200 cm ebatındadır. • 450 denye vinil kumaştan üretilmiştir. • 8 adet tutma kulpu olup, taşımaya dayanıklıdır. • Sabit sedyelerin giremediği olay mahallerinde rahatlıkla kullanılabilir. • Taşımaya dayanıklıdır, yırtılma veya kopma olmaz. ..
  ~~• Hasta taşıma sedyesi 70x200 cm ebatındadır. • 450 denye ...
 • Kullanım:  Kritik Durumdaki hastaları Yatağı ile beraber taşırken, hayati ekipmanlardan ayırmadan transferi sağlayan tekerlekli seyyar sistemlerdir. Üzerinde hasta için gerekli tüm acil ekipmanları (Oksijen Tertibatı, Aspirasyon tertibatı, monitör sehpası, Serum askılığı…) barındırmaktadır. 4 t..
  Kullanım:  Kritik Durumdaki hastaları Yatağı ile beraber...
 • Montaj Alanı Özelliği                  :  Ünitenin ebatlarında düz duvar istemektedir. Standart Ünite Teknik Özellikleri (1 Kişilik):            &nbs..
  Montaj Alanı Özelliği      &nbs...
 • Montaj Alanı Özelliği                  :  Ünitenin ebatlarında düz duvar istemektedir. Standart Ünite Teknik Özellikleri (1 Kişilik):            &nbs..
  Montaj Alanı Özelliği      &nbs...
 • Montaj Alanı Özelliği                  :  Ünitenin ebatlarında düz duvar istemektedir. Standart Ünite Teknik Özellikleri (1 Kişilik):            &nbs..
  Montaj Alanı Özelliği      &nbs...
 • Montaj Alanı Özelliği                  :  Ünitenin ebatlarında düz duvar istemektedir. Standart Ünite Teknik Özellikleri (1 Kişilik):            &nbs..
  Montaj Alanı Özelliği      &nbs...
 • Montaj Alanı Özelliği                  :  Ünitenin ebatlarında düz duvar istemektedir. Standart Ünite Teknik Özellikleri (1 Kişilik):            &nbs..
  Montaj Alanı Özelliği      &nbs...
 • Montaj Alanı Özelliği                  :  Ünitenin ebatlarında düz duvar istemektedir. Standart Ünite Teknik Özellikleri (1 Kişilik):            &nbs..
  Montaj Alanı Özelliği      &nbs...
 • Ürün Özellikleri Teşhis, tedavi ve cerrahi prosedürlerde baskıyı kaldırmak, koruma ve destek sağlamak içindir. Ebat : 15  X 8,3 X 4,6 cm ..
  Ürün Özellikleri Teşhis, tedavi ve cerrahi prosedürlerde ...
 • Hortum Tutucu Boru Bağlantılı ..
  Hortum Tutucu Boru Bağlantılı .....
 • Hortum Tutucu Ray Bağlantılı ..
  Hortum Tutucu Ray Bağlantılı .....
 • Ürün Özellikleri Kafa desteği gerektiren tüm operasyonlarda kullanılır. (KBB, Plastik Cerrahi, Genel Cerrahi, Oftalmik vs.) Ebat : 21,5 X 21,5 X 4,3 cm. ..
  Ürün Özellikleri Kafa desteği gerektiren tüm operasyonlar...
 • hacim: 94 litre (100 quart) iç ölçüler: 38 x 80,5 x 32 cm dış ölçüler: 44 x 89 x 43,5 cm   ultratherm® patentli yalıtımlı malzemeden üretilmiştir. uv güneş hasarına karşı inhibitörler mevcuttur. uzun ömürlü dayanıklı menteşeler vinil kaplı paslanmaz çelik kapak kayışı gü..
  hacim: 94 litre (100 quart) iç ölçüler: 38 x 80,5 x 32 cm ...
 • hacim: 94 litre ürün ağırlığı (kg) 7.94 dış boyutlar (in - l x g x y) 35.25 x 17.38 x 16.75 dış boyutlar (cm - l x g x y) 89,54 x 44,15 x 42,55 iç boyutlar (in - top u x g x y) 31,31 x 14,88 x 12,19 iç ölçüler alt (in - l x g x y) 30,19 x 13,31 x 12,19   soğuk havayı içerid..
  hacim: 94 litre ürün ağırlığı (kg) 7.94 dış boyutlar (i...
 • hacim: 104 litre ağırlık: 14,1 kg dış ölçüler (u x g x y): 100,8 x 47,2 x 50 cm iç ölçüler (u x g x y): 79 x 37 x 38,5 cm hafif poli olefin ve ultratherm® yalıtımından yapılmıştır. benzersiz tasarımı kaldırma ve konvansiyonel çekme kolu sayesinde tek bir kişinin buzluğu rahatlıkla çek..
  hacim: 104 litre ağırlık: 14,1 kg dış ölçüler (u x g x ...
 • hacim: 9 litre dış ölçüler: 34 x 27 x 31 cm   sert çift taraflı soğutucu plastik malzemeden üretilmiştir koku ve leke dirençli plastik astar plastik kapak kolu   bakım   depolamadan önce ve kullanımları arasında temiz iç ve dış yüzeylerini silin. leke ..
  hacim: 9 litre dış ölçüler: 34 x 27 x 31 cm   s...
 • hacim: 114 litre dış boyutlar (in - l x g x y) 38,25 x 17.38 x 18.06 dış ölçüler (cm - l x g x y) 97,155 x 44,145 x 45,872   ultratherm® patentli yalıtımlı malzemeden üretilmiştir. uv güneş hasarına karşı inhibitörler mevcuttur. uzun ömürlü dayanıklı menteşeler vinil kaplı ..
  hacim: 114 litre dış boyutlar (in - l x g x y) 38,25 x 17....
 • hacim: 113 litre ürün ağırlığı (kg) 18.2 ürün ağırlığı (kg) 8.26 dış ölçüler (in - l x g x y) 38,31 x 17,38 x 17.75 dış ölçüler (cm - l x g x y) 97,31 x 44.15 x 45.09   5 gün boyunca % 80 performansla muhafaza sağlar. uv ışınlarını geçirmeyen malzemesi sayesinde güneş ışınl..
  hacim: 113 litre ürün ağırlığı (kg) 18.2 ürün ağırlığı ...
 • hacim: 144 litre ürün boyutlar (in.): 20.25" x 18.69" x 41.63" ürün ağırlığı: 24.5 lb   ultratherm® yalıtım soğuk tutar güçlendirilmiş swing-up ile, çok yönlü taşıma sızıntıları önlemek için sıkı gömme, contalı üç yaylı tahliye tapası paslanmaz ve koku dayanıklı astar &n..
  hacim: 144 litre ürün boyutlar (in.): 20.25" x 18.69" x 41...
 • 30 12-oz kutular 16 litre (15 litre) ürün ağırlığı 4.18 lbs ürün ağırlığı 1.9kg dış boyutlar 15.88 "u x 10.19" w x 14.88 "d dış boyutlar 40.34cm u x g x 25.89cm 37.8cm d   aşı ve ilaç için ideal bir taşıma kabıdır. tek elle kolay açılması için üst buton çadır şeklinde..
  30 12-oz kutular 16 litre (15 litre) ürün ağırlığı 4.18...
 • kapasite: 15 litre ağırlık: 1,9 kg dış boyutlar (u x g x y): 40,3 x 25,9 x 37,8 cm iç ölçüler (u x g x y): 34 x 21,6 x 22 cm   aşı ve ilaç için ideal bir taşıma kabıdır. tek elle kolay açılması için üst buton çadır şeklindeki kilitleme kapağı dökülmelerini önlemeye yardımcı..
  kapasite: 15 litre ağırlık: 1,9 kg dış boyutlar (u x g ...
 • 280 12-oz kutular 165 litre (156 litre) ürün ağırlığı 27.05 lbs ürün ağırlığı 12.27kg dış boyutlar 41.75 "u x 18.63" w x 22.88 "d dış boyutlar 106.05cm u x g x 47.33cm 58.12cm d   süper güçlü tutacakları ile kolay taşıma güvenli ve uzun ömürlü paslanmaz çelik sürgüler ..
  280 12-oz kutular 165 litre (156 litre) ürün ağırlığı 2...
 • igloo 25 qt marine contour 23 lt.   ultraviyole inhibitörleri güneş hasarına karşı koruma sağlar cool riser teknolojisi: yükseltilmiş tasarım soğutma performansını artırır kaymaz, konforlu kavrama sapı 3 noktalı tutma özelliği ile isteğe bağlı 2-elli taşıma ve kaldırma ve yükleme..
  igloo 25 qt marine contour 23 lt.   ultraviyole in...
 • hacim: 26 litre dış ölçüler: boy48 x en34 x h41,5 cm iç ölçüler: boy38 x en22,5 x h34 cm net ağırlık: 4000 gr teleskopik çekme kulpu iki yanında taşımak için tutma yeri dayanıklı tekerlekler kilitlenebilir kapak kapağında 4 adet bardak koyma yeri ultratherm® patentli yalı..
  hacim: 26 litre dış ölçüler: boy48 x en34 x h41,5 cm iç...
 • hacim: 28 litre iç ölçüler: boy38.4 x en22.8 x h34.3 cm dış ölçüler: boy46 x en33 x h43 cm net ağırlık: 3040 gr ultratherm® patentli yalıtımlı malzemeden üretilmiştir. uv güneş hasarına karşı inhibitörler mevcuttur. güçlendirilmiş kaymaz kolay kavranabilen kullanışlı kol paslanm..
  hacim: 28 litre iç ölçüler: boy38.4 x en22.8 x h34.3 cm ...
 • hacim: 36 litre iç ölçüler: boy61 x en33 x h40.6 cm dış ölçüler: boy47 x en25.5 x h33 cm net ağırlık: 4400 gr ultratherm® patentli yalıtımlı malzemeden üretilmiştir. uv güneş hasarına karşı inhibitörler mevcuttur. kolay taşıma için sağlam tekerlekler güçlendirilmiş kaymaz kolay ..
  hacim: 36 litre iç ölçüler: boy61 x en33 x h40.6 cm dış...
 • hacim: 36 litre ürün ağırlığı (lb) 9.5 ürün ağırlığı: 3940 gr dış boyutlar (- l x g x y) 23 x 12.88 x 15.75 dış ölçüler (cm - l x g x y) 58.42 x 32.72 x 40.01 iç boyutlar (- yukarı u x g x y) 18,75 x 10 x 13:25 (in - u x g x y) alt iç ölçüler x 18:25 x 13:25 17.75   ..
  hacim: 36 litre ürün ağırlığı (lb) 9.5 ürün ağırlığı: ...
 • 6 12-oz kutular 4 litre (3 litre) ürün ağırlığı 1,5 lbs ürün ağırlığı 0.69kg dış boyutlar 9.69 "l x 6.88" w x 9.69 "d dış boyutlar 24.62cm u x g x 17.48cm 24.62cm d   aşı ve ilaç için ideal bir taşıma kabıdır. tek elle kolay açılması için üst buton çadır şeklindeki ki..
  6 12-oz kutular 4 litre (3 litre) ürün ağırlığı 1,5 lbs...
 • Igloo 40 QT Marine Tekerlekli Buzluk 38 Lt ..
  Igloo 40 QT Marine Tekerlekli Buzluk 38 Lt .....
 • 38 litre ürün ağırlığı: 10 kg ürün ölçüleri: 23.8"8 x 17.97" x 16.40"   kapakta ve gövdede kalın yalıtım kolay taşıma sunan katlanabilir sağlam taşıma kolları su boşaltma ve kolay temizleme için geniş tıpa dayanıklı, kauçuk t-grip kapak sürgüler otmatik durdurma enteg..
  38 litre ürün ağırlığı: 10 kg ürün ölçüleri: 23.8"8 x 1...
 • 76 12-oz kutular 48 litre (45 litre) ürün ağırlığı 8,8 lbs ürün ağırlığı 4kg dış boyutlar 26.08 "u x 14.63" w x 14.5 " dış boyutlar 66.25cm u x g x 37.17cm 36.83cm   ultratherm® patentli yalıtımlı malzemeden üretilmiştir. uv güneş hasarına karşı inhibitörler mevcuttur. ..
  76 12-oz kutular 48 litre (45 litre) ürün ağırlığı 8,8 ...
 • hacim: 47 litre dış boyutlar (in - l x g x y) 25.5 x 15.25 x 17.38 dış ölçüler (cm - l x g x y) 64.77 x 38.735 x 22.145   ultratherm® * soğutucu gövde ve kapak maxcold® 5 günlük bir performans sağlar yalıtılmış extended life menteşeler pas-dayanıklı paslanmaz çelik piyano sti..
  hacim: 47 litre dış boyutlar (in - l x g x y) 25.5 x 15.25...
 • hacim: 49 litre iç ölçüler: boy55 x en30 x h29 cm dış ölçüler: boy65 x en38 x h37 cm net ağırlık: 3940 gr ultratherm® patentli yalıtımlı malzemeden üretilmiştir. uv güneş hasarına karşı inhibitörler mevcuttur. uzun ömürlü dayanıklı menteşeler güçlendirilmiş kaymaz kolay kavranab..
  hacim: 49 litre iç ölçüler: boy55 x en30 x h29 cm dış ö...
 • 52 qt / 49 litre dış ölçüleri: 46,2 x 51,6 x 48,2 cm iç ölçüleri: 34 x 42 x 39 cm   tüm etkinliklerinizde içecek ve yiyeceklerinizi uzun süre serin tutarak inanılmaz kolaylık sunar. ultraviyole inhibitörleri güneş hasarına karşı korur pratik kapak açma kapama sistemi rahat ..
  52 qt / 49 litre dış ölçüleri: 46,2 x 51,6 x 48,2 cm iç...
 • Igloo 54 QT Countour Marine Buzluk ..
  Igloo 54 QT Countour Marine Buzluk .....
 • hacim: 51 litre ürün ağırlığı (lb) 8.1 ürün ağırlığı: 4 kg dış boyutlar (in - l x g x y) 25.5 x 15.5 x 15.5 dış ölçüler (cm - l x g x y) 64,77 x 39,37 x 39,37 iç boyutlar (in - top u x g x y) 21.75 x 11.75 x 11.25 iç ölçüler bottom (in - l x g x y) 21 x 10.75 x 11.25   u..
  hacim: 51 litre ürün ağırlığı (lb) 8.1 ürün ağırlığı: 4...
 • hacim: 51 litre ürün ağırlığı (lb) 8.1 ürün ağırlığı: 4 kg dış boyutlar (in - l x g x y) 25.5 x 15.5 x 15.5 dış ölçüler (cm - l x g x y) 64,77 x 39,37 x 39,37 iç boyutlar (in - top u x g x y) 21.75 x 11.75 x 11.25 iç ölçüler bottom (in - l x g x y) 21 x 10.75 x 11.25   u..
  hacim: 51 litre ürün ağırlığı (lb) 8.1 ürün ağırlığı: 4...
 • 0 12-oz kutular 55 litre (52 litre) ürün ağırlığı 10.7 lbs ürün ağırlığı 4.86kg dış boyutlar 26.19 "u x 15.88" w x 15.75 " dış boyutlar 66.52cm u x g x 40.33cm 40.01cm   uv ışınlarını geçirmeyen malzemesi sayesinde güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. güçlendirilmiş swin..
  0 12-oz kutular 55 litre (52 litre) ürün ağırlığı 10.7 ...
 • 0 12-oz kutular 55 litre (52 litre) ürün ağırlığı 10.7 lbs ürün ağırlığı 4.86kg dış boyutlar 26.19 "u x 15.88" w x 15.75 " dış boyutlar 66.52cm u x g x 40.33cm 40.01cm   uv ışınlarını geçirmeyen malzemesi sayesinde güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. güçlendirilmiş swin..
  0 12-oz kutular 55 litre (52 litre) ürün ağırlığı 10.7 ...
 • Igloo 55 QT Sportsman Buzluk 52 Lt ..
  Igloo 55 QT Sportsman Buzluk 52 Lt .....
 • hacim: 57 litre iç ölçüler: boy36.8 x en42.4 x h44 cm dış ölçüler: boy50.8 x en47 x h52.5 cm net ağırlık: 6040 gr ultratherm® patentli yalıtımlı malzemeden üretilmiştir. uv güneş hasarına karşı inhibitörler mevcuttur. kolay taşıma için sağlam tekerlekler güçlendirilmiş kaymaz ko..
  hacim: 57 litre iç ölçüler: boy36.8 x en42.4 x h44 cm d...
 • hacim: 57 litre ürün ağırlığı (lb) 13.5 ürün ağırlığı (kg) 6.26 dış boyutlar (in - l x g x y) 20 x 18,5 x 20.69 dış ölçüler (cm - l x g x y) 50.8 x 46.99 x 52.55   kilitlenebilirme teleskopik kol dayanıklı tekerlekler gömme, üçlü-snap boşaltma tıpası bulunmaktadır. le..
  hacim: 57 litre ürün ağırlığı (lb) 13.5 ürün ağırlığı (...
 • hacim: 66 litre ürün ağırlığı (lb) 36.4 ürün ağırlık (kg) 16,5 dış boyutlar (in - l x g x y) 35.25 x 17,024 x 20.5 dış ölçüler (cm - l x g x y) 89,535 x 43,241 x 52,07 iç ölçüler bottom (in - l x g x y) 24.9 x 10.9 x 14.6   özellikler: dayanıklı ve geniş tutma kolları ..
  hacim: 66 litre ürün ağırlığı (lb) 36.4 ürün ağırlık (k...
 • kapasite: 68 litre dış ölçüler: 78 x 42 x 31 cm iç ölçüler: 72 x 36 x 27 cm ağırlık: 2840 gr uv ışınlarına dayanıklı, hücreli köpük yalıtımına sahiptir. fermuarlı kapağın yanı sıra kolay erişim için üst penceresi bulunmaktadır. üst pencerenin kullanılması iç ısının daha uzun sür..
  kapasite: 68 litre dış ölçüler: 78 x 42 x 31 cm iç ölç...
 • hacim: 68 litre ürün ağırlığı (ibs) 12,875 ürün ağırlığı (kg) 5.85 dış ölçüler (in - l x g x y) 29.75 x 16,438 x 16,438 dış ölçüler (cm - l x g x y) 75,565 x 41,75252 x 41,75252   32° c (90° f ) sıcaklıkta 5 gün boyunca soğuk muhafaza eder soğuk kalkan teknolojisi ™ gelişm..
  hacim: 68 litre ürün ağırlığı (ibs) 12,875 ürün ağırlığ...
 • hacim: 8 litre ürün ağırlığı (lb) 3,035 ürün ağırlığı (kg) 1.38 dış ölçüler - x 8.875 (l x g x y) 13.02 x 9.52 dış ölçüler (cm - l x g x y) 33.071 x 24.181 x 22.543   cool riser technology™ tek elle taşıma için balya kolu entegre edilmiş ve saklama için düz katlanabilir ..
  hacim: 8 litre ürün ağırlığı (lb) 3,035 ürün ağırlığı (...
 • kapasite: 113 litre ürün ağırlığı (lb) 29.9 ürün ağırlığı (kg) 13,56 dış boyutlar (in - l x g x y) 38,63 x 17,38 x 17,75 dış ölçüler (cm - l x g x y) 98,12 x 44,15 x 45,09 iç boyutlar (in - en u x g x y) 34,69 x 14,88 x 13.25 iç boyutlar (in - l x g x y) alt 33 x 13.25 x 13.25..
  kapasite: 113 litre ürün ağırlığı (lb) 29.9 ürün ağırl...
 • 16 x 12 oz. kutular, 9,513 litre (9 litre)   çerez içecek veya sandviçlerinizi taşımak için oldukça idealdir. geniş tabanı ile yiyececeklerinizi sabit taşıyabilirsiniz sızıntı yapmaz intimikrobiyal kumaştan üretilmiştir. ..
  16 x 12 oz. kutular, 9,513 litre (9 litre)   çerez...
 • 19 litre ürün ağırlığı 0.61kg dış boyutlar 35 x 27 x 28 cm ön ve arka tarafta cep sızdırmaz ve anti bakteriyel astar ayarlanabilir omuz askısı ..
  19 litre ürün ağırlığı 0.61kg dış boyutlar 35 x 27 x 2...
 • Igloo Playmate 16 Bez Buzluk Çantası not: ürüne buzluk dahil değildir. sadece ürün üzerindeki kırmızı bez çanta gönderilmektedir. ..
  Igloo Playmate 16 Bez Buzluk Çantası not: ürüne buzluk dah...
 • Igloo Playmate Pal Maxcold Buzluk 6 Lt ..
  Igloo Playmate Pal Maxcold Buzluk 6 Lt .....
 • hacim: 7 litre ürün ağırlığı 0,5 lbs ürün ağırlığı 0.23kg dış boyutlar 10 "l x 6,5" w x 9 "d dış boyutlar 25,4cm u x g x 16.51cm 22.86cm   9 adet kutu içecek sığabilir. 8mm polartherm™ den üretilmiş olup yiyecek&içeceklerinizi uzun süre istediğiniz sıcaklıkta tutar. ..
  hacim: 7 litre ürün ağırlığı 0,5 lbs ürün ağırlığı 0.23...
 • kapasite: 12 litre iç ölçüler: 33 x 15 x 20 cm dış ölçüler: 42 x 29 x 30 cm motor:termoelektirik 12/24/220v ta çalısabilir. 4.5a enerji tuketir. dıs sıcakligin 30 c altına kadar sogutur. +66c ye kadar ısıtma yatay ve dikey kullanılabilir. kullanım alanlari:ofis,arac, ev,ya..
  kapasite: 12 litre iç ölçüler: 33 x 15 x 20 cm dış ölçü...
 • ~~ÖLÇÜLER:  En: 900mm – Boy: 1900mm ..
  ~~ÖLÇÜLER:  En: 900mm – Boy: 1900mm .....
 • ~~ÖLÇÜLER:  En: 900mm – Boy: 1900mm ..
  ~~ÖLÇÜLER:  En: 900mm – Boy: 1900mm .....
 • Kullanım:  Hasta servislerinde Hastalara ilaç dağıtımında kullanılan tekerli seyyar sistemlerdir. 4 tekerli olup 2 tekeri kilitlenebilir yapıdadır. Sürtünme , çarpmalarda ve yanal darbelerde arabanın veya duvarın zarar görmesini engelleyen , ünitenin hareket devamını sağlayan çarpma yönlendiric..
  Kullanım:  Hasta servislerinde Hastalara ilaç dağıtımınd...
 • ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Üst tabla ABS plastik malzemeden imal edilmiştir, üzerinde    şişelikler ve üç tarafında koruma bariyerleri bulunmaktadır. • Gövde üzerinde tabla ile birleşik itme kolu mevcuttur. • Bir adet ahşap, sürgülü ilaç hazırlık tablası mevcuttur. ..
  ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Üst tabla ABS ...
 • ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Üst tabla ABS plastik malzemeden imal edilmiştir, üzerinde    şişelikler ve üç tarafında koruma bariyerleri bulunmaktadır. • Gövde üzerinde metal itme kolu mevcuttur. • Bir adet ahşap, sürgülü ilaç hazırlık tablası mevcuttur. • Yirmi adet ..
  ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Üst tabla ABS ...
 • ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Üst tabla ABS plastik malzemeden imal edilmiştir, üzerinde    şişelikler ve üç tarafında koruma bariyerleri bulunmaktadır. • Gövde üzerinde metal itme kolu mevcuttur. • Bir adet ahşap, sürgülü ilaç hazırlık tablası mevcuttur. • Yirmi adet ..
  ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Üst tabla ABS ...
 • ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Üst tabla ahşap malzemeden imal edilmiştir,    üç tarafında koruma barları bulunmaktadır. • Gövde üzerinde metal itme kolu mevcuttur. • Bir adet ahşap, sürgülü ilaç hazırlık tablası mevcuttur. • Yirmi sekiz adet şeffaf ilaç gözü bulunmakta..
  ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Üst tabla ahşa...
 • ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Üst tabla ABS plastik malzemeden imal edilmiştir, üzerinde    şişelikler ve üç tarafında koruma bariyerleri bulunmaktadır. • Gövde üzerinde metal itme kolu mevcuttur. • Bir adet ahşap, sürgülü ilaç hazırlık tablası mevcuttur. • Yirmi sekiz..
  ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Üst tabla ABS ...
 • ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Üst tabla ahşap malzemeden imal edilmiştir,    üç tarafında koruma barları bulunmaktadır. • Gövde üzerinde metal itme kolu mevcuttur. • Bir adet ahşap, sürgülü ilaç hazırlık tablası mevcuttur. • Sekiz adet şeffaf ilaç gözü bulunmaktadır. ..
  ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Üst tabla ahşa...
 • ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Üst tabla ABS plastik malzemeden imal edilmiştir,    üç tarafında koruma bariyerleri bulunmaktadır. • Gövde üzerinde metal itme kolu mevcuttur. • Sekiz adet şeffaf ilaç gözü bulunmaktadır. • Bir adet çöp kovası bulunmaktadır. • Bir adet d..
  ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Üst tabla ABS ...
 • ~~ Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Üst tabla ABS plastik malzemeden imal edilmiştir, üzerinde    şişelikler ve üç tarafında koruma bariyerleri bulunmaktadır. • Gövde üzerinde metal itme kolu mevcuttur. • Bir adet ahşap, sürgülü ilaç hazırlık tablası mevcuttur. • Sekiz adet ş..
  ~~ Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Üst tabla ABS p...
 • ~~Arabada 5 Adet Sıralı Çekmece ,2adet küçük, 2 adet orta boy ve 1 adet büyük çekmece bulunmaktadır. • Çekmeceler alt panel, çerçeve ve ebadı ayarlanabilir plastik ilaç tablası içermektedir. • İç kısmı çelikten üretilmiştir. • Üst tabla paslanmaz çelik materyalden üretilmiştir. • CPR levhası, ..
  ~~Arabada 5 Adet Sıralı Çekmece ,2adet küçük, 2 adet orta boy...
 • ~~• Gövde ahşap malzemeden imal edilmiştir. • Üst tabla ahşap malzemeden imal edilmiştir, üç tarafında koruma barları bulunmaktadır. • Gövde üzerinde metal itme kolu mevcuttur. • Bir adet ahşap, sürgülü ilaç hazırlık tablası mevcuttur. • Yirmi adet şeffaf ilaç gözü bulunmaktadır. • İki adet kro..
  ~~• Gövde ahşap malzemeden imal edilmiştir. • Üst tabla ahşa...
 • Genel Bilgiler Hafiftir, kaliteli yapısı İTÜ'ye kolay manevra kabiliyeti sağlar Yer tasarrufu için katlanabilen kollar Elektrostatik toz kaplamalı çelikten mamuldür. Aşağıda listeli inkübatör markaları ile uyumludur.   Draeger Hill-Rom Datex Ohmeda ..
  Genel Bilgiler Hafiftir, kaliteli yapısı İTÜ'ye kolay m...
 • Kamara, optimum görünürlük için sağlam, net vinil malzemeden oluşur ve hasta ile teması önlemek için yedi esnek, plastik kemerler tarafından desteklenmektedir Tam boy fermuar Kamaranın tamamen baştan ayağa açılmasına olanak verir Yapısında mevcut olan her bir tarafta dört tutma kolu ola..
  Kamara, optimum görünürlük için sağlam, net vinil malzemed...
 • Jinekolojik Masa; her türlü jinekolojik muayene ve müdahaleye uygun, farklı renk seçenekleriyle kullanıldığı ortamın atmosferine görsel katkı sağlayan bir modeldir.   MASA HAREKETLERİ ÖZELLİK RESİMLERİ Masa Hareketleri   • Yükseklik Ayarı      &n..
  Jinekolojik Masa; her türlü jinekolojik muayene ve müdahaleye...
 • ~~• Sırt kısmı elektrikli motor ile ayarlanabilir. • Yükseklik elektrikli motor ile ayarlanabilir. • El kumandası ile tüm fonksiyonlar kontrol edilebilir. • Ayak ucu kısmı, istenildiğinde çıkarılabilir. • Koltuğun yatak platformu yüksek yoğunlukta    sünger üzeri vinleks kaplıdır. • ..
  ~~• Sırt kısmı elektrikli motor ile ayarlanabilir. • Yüksekl...
 • ~~ Sırt kısmı elektrikli motor ile ayarlanabilir. • Yükseklik elektrikli motor ile ayarlanabilir. • Trendelenburg hareketi elektrikli motor ile ayarlanabilir. • Ayak kumandası ile tüm fonksiyonlar kontrol edilebilir. • Ayak ucu kısmı, istenildiğinde çıkarılabilir ve takılabilir. • Yatak platfor..
  ~~ Sırt kısmı elektrikli motor ile ayarlanabilir. • Yüksekli...
 • ~~• Sırt kısmı elektrikli motor ile ayarlanabilir. • Yükseklik elektrikli motor ile ayarlanabilir. • Trendelenburg hareketi elektrikli motor ile ayarlanabilir. • El kumandası ile tüm fonksiyonlar kontrol edilebilir. • Ayak ucu kısmı, istenildiğinde çıkarılabilir. • Koltuğun yatak platformu yüks..
  ~~• Sırt kısmı elektrikli motor ile ayarlanabilir. • Yüksekl...
 • ~~• Sırt kısmı manuel mekanizma ile ayarlanabilir. • Ayak ucu manuel mekanizma ile ayarlanabilir. • Trendelenburg hareketi manuel mekanizma ile ayarlanabilir. • Yatak platformu yüksek yoğunlukta sünger üzeri vinleks kaplıdır. • Yatak platformu altında çıkarılabilen plastik sıvı atık toplama kabı..
  ~~• Sırt kısmı manuel mekanizma ile ayarlanabilir. • Ayak uc...
 • ~~• Sırt kısmı manuel mekanizma ile ayarlanabilir. • Trendelenburg hareketi manuel mekanizma ile ayarlanabilir. • Yatak platformu yüksek yoğunlukta sünger üzeri vinleks kaplıdır. • Yatak platformu altında çıkarılabilen plastik sıvı atık toplama kabı bulunmaktadır. • İki adet diz destek aparatı b..
  ~~• Sırt kısmı manuel mekanizma ile ayarlanabilir. • Trendel...
 • ~~• Sırt kısmı elektrikli motor ile ayarlanabilir. • Ayak ucu kısmı elektrikli motor ile ayarlanabilir. • Trendelenburg hareketi elektrikli motor ile ayarlanabilir. • El kumandası ile tüm fonksiyonlar kontrol edilebilir. • Koltuğun yatak platformu yüksek yoğunlukta sünger üzeri vinleks kaplıdır...
  ~~• Sırt kısmı elektrikli motor ile ayarlanabilir. • Ayak uc...
 • ~~• Sırt kısmı manuel mekanizma ile ayarlanabilir. • Ayak ucu kısmı manuel mekanizma ile ayarlanabilir. • Yatak platformu yüksek yoğunlukta sünger üzeri vinleks kaplıdır. • İki adet kol destek aparatı bulunmaktadır. • Tüm metal aksamı elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır. DIŞ ÖLÇÜLER: &..
  ~~• Sırt kısmı manuel mekanizma ile ayarlanabilir. • Ayak uc...
 • ~~• Sırt kısmı manuel mekanizma ile ayarlanabilir. • Ayak ucu kısmı manuel mekanizma ile ayarlanabilir. • Yatak platformu yüksek yoğunlukta sünger üzeri vinleks kaplıdır. • İki adet kol destek aparatı bulunmaktadır. • Tüm metal aksamı elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır. DIŞ ÖLÇÜLER: &..
  ~~• Sırt kısmı manuel mekanizma ile ayarlanabilir. • Ayak uc...
 • ~~• Sırt kısmı elektrikli motor ile ayarlanabilir. • Ayak ucu kısmı elektrikli motor ile ayarlanabilir. • El kumandası ile tüm fonksiyonlar kontrol edilebilir. • Koltuğun yatak platformu yüksek yoğunlukta sünger üzeri vinleks kaplıdır. • İki yanda aksesuarlar için aksesuar rayı bulunmaktadır. •..
  ~~• Sırt kısmı elektrikli motor ile ayarlanabilir. • Ayak uc...
 • Montaj Alanı Özelliği : Pencere önü, düz duvar olmayan yerler yada oda ortalarına yer-tavan bağlantı uygulaması Ünite Özellikleri : Ünite yatay konsol üzerine elektrik ve gaz tertibatı yerleştirilebilmektedir. Ünite konsolları uzunluğa göre 75-100 cm sağ sol yatay kayma hareketi yapmanın yanısıra..
  Montaj Alanı Özelliği : Pencere önü, düz duvar olmayan yerler...
 • ~~• 1100 denier polyester PVC sağlam kumaş. • Özel taşıma çantası . • Özel renk kodlamalı kemer sistemi. • X Ray ışınlarını geçirgendir. • Kadın ve erkek anatomisine uygundur. • Anti-şok pantolonu, defibrillatör ile kullanıma uygun. • Baş tespit bantları, özel yastığı ve taşıma çantası ile ber..
  ~~• 1100 denier polyester PVC sağlam kumaş. • Özel taşıma ça...
 • Klasör Rafı ..
  Klasör Rafı .....
 • Temel Özellikler: Gaz prizlerinin gaz ile temas eden yüzeyleri prinç, paslanmaz ve tıbbi gaz ile tepkimeye girmeyen conta sistemleri ile donatılmıştır. Priz vida, sekman ve yayları paslanmaz malzemeden, dış muhafazası cam takviyeli poliemid malzemeden enjeksiyon kalıp teknolojisiyle üretilmektedi..
  Temel Özellikler: Gaz prizlerinin gaz ile temas eden yüzey...
 • Montaj Alanı Özelliği : Pencere önü, düz duvar olmayan yerler yada oda ortalar ına yer-tavan bağlantı uygulaması Ünite Özellikleri : Ünite yatay konsol üzerine elektrik ve gaz tertibatı bulunmaktadır. Ünite konsolları uzunluğa göre 75-100 cm sağ sol yatay kayma hareketi yapmanın yanısıra..
  Montaj Alanı Özelliği : Pencere önü, düz duvar olmayan yerler...
 • Trombosit ajitatörleri 5 ya da 9 raflı olarak üretilmiştir. Her raf 6 adet aferez saklama kapasitesine sahiptir. Sistem dakikada 60 vuruş gerçekleştirmektedir. Cihaz düşük ses seviyesinde çalışmaktadır. Yumuşak ajitasyon, stoklama esnekliği ve dayanıklılık Modern paslanmaz çelik raf diz..
  Trombosit ajitatörleri 5 ya da 9 raflı olarak üretilmiştir...
 • ~~• Yatak platformunda sünger üzeri vinleks    kaplı şilte bulunmaktadır. • Baş kısmında yüz dayama yeri mevcuttur. • Katlanarak çanta pozisyonu alma özelliği bulunmaktadır. • Kolay taşınabilmektedir. • Tüm metal aksamı elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır. DIŞ ÖLÇÜLER: Açı..
  ~~• Yatak platformunda sünger üzeri vinleks    kap...
 • ~~• Sırt kısmı manuel mekanizma ile ayarlanabilir. • Yatak platformunda sünger üzeri  vinleks kaplı şilte bulunmaktadır. • Baş kısmında yüz dayama yeri mevcuttur. • Ayaklar katlanabilir. • Tüm metal aksamı elektrostatik  toz boya ile kaplanmıştır. OPSİYONEL DONANIMLAR • Havluluk ..
  ~~• Sırt kısmı manuel mekanizma ile ayarlanabilir. • Yatak p...
 • Temel Özellikler: Gaz prizlerinin gaz ile temas eden yüzeyleri prinç, paslanmaz ve tıbbi gaz ile tepkimeye girmeyen conta sistemleri ile donatılmıştır. Priz vida, sekman ve yayları paslanmaz malzemeden, dış muhafazası cam takviyeli poliemid malzemeden enjeksiyon kalıp teknolojisiyle üretilmektedi..
  Temel Özellikler: Gaz prizlerinin gaz ile temas eden yüzey...
 • Kullanım:  Gaz prizinden gaz basıncı değiştirerek cihazlara gaz verilmesini sağlayan regülatör üniteleridir. Ünite Teknik Özellikleri : Ürün Kodu             : MG-xRM-y          &nb..
  Kullanım:  Gaz prizinden gaz basıncı değiştirerek cihazl...
 • Kullanım:  Gaz prizinden gaz basıncı değiştirerek cihazlara gaz verilmesini sağlayan Ray Bağlantılı regülatör üniteleridir. Ünite Teknik Özellikleri : Ürün Kodu             : MG-xRM-Ry “x:O (Oks..
  Kullanım:  Gaz prizinden gaz basıncı de...
 • Kullanım:  Gaz prizinden Tıbbi gazı alıp herhangi bir ayar yapmadan cihazlara veren ünitelerdir. Ünite Teknik Özellikleri Ürün Kodu             : MG-PRxB-y “x:O (Oksijen),         &nbs..
  Kullanım:  Gaz prizinden Tıbbi gazı alıp herhangi bir ay...
 • Kullanım: Hasta monitörlerini duvara veya cihazlara bağlamayı sağlayan çeşitli özellikte ekipmanlardır. Tüm ünite kafa kısmı çok yönlü hareket mekanizmasına sahiptir. Ünite Teknik Özellikleri : Ürün Kodu             : MG-MA-K Ürün ..
  Kullanım: Hasta monitörlerini duvara veya cihazlara bağlamayı...
 • Kullanım: Hasta monitörlerini duvara veya cihazlara bağlamayı sağlayan çeşitli özellikte ekipmanlardır. Tüm ünite kafa kısmı çok yönlü hareket mekanizmasına sahiptir. Ünite Teknik Özellikleri : Ürün Kodu             : MG-MA-B Ürün ..
  Kullanım: Hasta monitörlerini duvara veya cihazlara bağlamayı...
 • Kullanım: Hasta monitörlerini duvara veya cihazlara bağlamayı sağlayan çeşitli özellikte ekipmanlardır. Tüm ünite kafa kısmı çok yönlü hareket mekanizmasına sahiptir. Ünite Teknik Özellikleri : Ürün Kodu             : MG-MA-D..
  Kullanım: Hasta monitörlerini duvara veya cihazlara bağlam...
 • Kullanım: Hasta monitörlerini duvara veya cihazlara bağlamayı sağlayan çeşitli özellikte ekipmanlardır. Tüm ünite kafa kısmı çok yönlü hareket mekanizmasına sahiptir. Ünite Teknik Özellikleri : Ürün Kodu             : MG-MA-A..
  Kullanım: Hasta monitörlerini duvara veya cihazlara bağlam...
 • Kullanım: Hasta monitörlerini duvara veya cihazlara bağlamayı sağlayan çeşitli özellikte ekipmanlardır. Tüm ünite kafa kısmı çok yönlü hareket mekanizmasına sahiptir. Ünite Teknik Özellikleri : Ürün Kodu             : MG-MA-D..
  Kullanım: Hasta monitörlerini duvara veya cihazlara bağlam...
 • Kullanım: Hasta monitörlerini duvara veya cihazlara bağlamayı sağlayan çeşitli özellikte ekipmanlardır. Tüm ünite kafa kısmı çok yönlü hareket mekanizmasına sahiptir. Ünite Teknik Özellikleri : Ürün Kodu             : MG-MA-DDA ..
  Kullanım: Hasta monitörlerini duvara veya cihazlara bağl...
 • Kullanım: Hasta monitörlerini duvara veya cihazlara bağlamayı sağlayan çeşitli özellikte ekipmanlardır. Tüm ünite kafa kısmı çok yönlü hareket mekanizmasına sahiptir. Ünite Teknik Özellikleri : Ürün Kodu             : MG-MA-M..
  Kullanım: Hasta monitörlerini duvara veya cihazlara bağlam...
 • Kullanım: Hasta monitörlerini duvara veya cihazlara bağlamayı sağlayan çeşitli özellikte ekipmanlardır. Tüm ünite kafa kısmı çok yönlü hareket mekanizmasına sahiptir. Ünite Teknik Özellikleri : Ürün Kodu &..
  Kullanı...
 • Kullanım: Hasta monitörlerini duvara veya cihazlara bağlamayı sağlayan çeşitli özellikte ekipmanlardır. Tüm ünite kafa kısmı çok yönlü hareket mekanizmasına sahiptir. Ünite Teknik Özellikleri : Ürün Kodu             : MG-MA-RY ..
  Kullanım: Hasta monitörlerini duvara veya cihazlara bağlamayı...
 • Monitör Arabası ..
  Monitör Arabası .....
 • Monitör Arabası ..
  Monitör Arabası .....
 • Kullanım:  Hasta servislerinde kullanılan tekerli seyyar sistemlerdir. 4 tekerli olup 2 tekeri kilitlenebilir yapıdadır. Sürtünme , çarpmalarda ve yanal darbelerde arabanın veya duvarın zarar görmesini engelleyen, ünitenin hareket devamını sağlayan çarpma yönlendiricileri bulunmaktadır. Tüm&nbs..
  Kullanım:  Hasta servislerinde kullanılan tekerli seyyar...
 • Kullanım:  Hasta servislerinde kullanılan tekerli seyyar sistemlerdir. 4 tekerli olup 2 tekeri kilitlenebilir yapıdadır. Sürtünme , çarpmalarda ve yanal darbelerde arabanın veya duvarın zarar görmesini engelleyen , ünitenin hareket devamını sağlayan çarpma yönlendiricileri bulunmaktadır. Tüm&nb..
  Kullanım:  Hasta servislerinde kullanılan tekerli seyyar...
 • Kullanım:  Hasta servislerinde kullanılan tekerli seyyar sistemlerdir. 4 tekerli olup 2 tekeri kilitlenebilir yapıdadır. Sürtünme, çarpmalarda ve yanal darbelerde arabanın veya duvarın zarar görmesini engelleyen, ünitenin hareket devamını sağlayan çarpma yönlendiricileri bulunmaktadır. Tüm&n..
  Kullanım:  Hasta servislerinde kullanılan tekerli seyyar...
 • Kullanım:  Hasta servislerinde kullanılan tekerli seyyar sistemlerdir. 4 tekerli olup 2 tekeri kilitlenebilir yapıdadır. Sürtünme , çarpmalarda ve yanal darbelerde arabanın veya duvarın zarar görmesini engelleyen, ünitenin hareket devamını sağlayan çarpma yönlendiricileri bulunmaktadır. Tüm&..
  Kullanım:  Hasta servislerinde kullanılan tekerli seyyar...
 • Kullanım:  Hasta servislerinde kullanılan tekerli seyyar sistemlerdir. 4 tekerli olup 2 tekeri kilitlenebilir yapıdadır. Sürtünme , çarpmalarda ve yanal darbelerde arabanın veya duvarın zarar görmesini engelleyen , ünitenin hareket devamını ..
  Kullanı...
 • Monitör Rafı Çekmeceli Ray Tipi ..
  Monitör Rafı Çekmeceli Ray Tipi .....
 • Monitör Rafı Ray Tipi ..
  Monitör Rafı Ray Tipi .....
 • ~~• Sırt kısmı manuel mekanizma ile ayarlanabilir. • Yatak platformunda sünger üzeri vinleks  kaplı şilte bulunmaktadır. • Ayaklar katlanabilir. • Tüm metal aksamı elektrostatik toz  boya ile kaplanmıştır OPSİYONEL DONANIMLAR • Havluluk aparatı DIŞ ÖLÇÜLER:  En: 600 mm ..
  ~~• Sırt kısmı manuel mekanizma ile ayarlanabilir. • Yatak p...
 • ~~• Sırt kısmı manuel mekanizma ile ayarlanabilir. • Yatak platformunda sünger üzeri vinleks kaplı şilte bulunmaktadır. • Ayaklar sabittir. • Tüm metal aksamı elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır. OPSİYONEL DONANIMLAR • Havluluk aparatı DIŞ ÖLÇÜLER:  En: 600 mm - Boy: 1840 mm ..
  ~~• Sırt kısmı manuel mekanizma ile ayarlanabilir. • Yatak p...
 • ~~• Sırt kısmı elektrikli motor ile ayarlanabilir. • Yükseklik elektrikli motor ile ayarlanabilir. • El kumandası ile tüm fonksiyonlar kontrol edilebilir. • Yatak platformunda sünger üzeri vinleks kaplı şilte bulunmaktadır. • 360 derece dönebilen dört adet tekerlek, ikisi fren tertibatlıdır. • ..
  ~~• Sırt kısmı elektrikli motor ile ayarlanabilir. • Yüksekl...
 • ~~• Sırt kısmı manuel mekanizma ile ayarlanabilir. • Yatak platformunda sünger üzeri vinleks kaplı şilte bulunmaktadır. • Ahşap gövde, üzeri ağaç kaplama ve cilalıdır. • Ayaklar ahşap malzemeden yapılmıştır. • Gövde üzerinde üç adet çekmece bulunmaktadır. OPSİYONEL DONANIMLAR • Havluluk ap..
  ~~• Sırt kısmı manuel mekanizma ile ayarlanabilir. • Yatak p...
 • ~~• Sırt kısmı manuel mekanizma ile ayarlanabilir. • Yatak platformunda sünger üzeri vinleks kaplı şilte bulunmaktadır. • Gövdesi ahşap malzemeden imal edilmiştir. • Ayaklar metal malzemeden yapılmıştır. • Gövde üzerinde üç adet çekmece bulunmaktadır. • Tüm metal aksamı elektrostatik toz boya i..
  ~~• Sırt kısmı manuel mekanizma ile ayarlanabilir. • Yatak p...
 • ~~• Sırt kısmı manuel mekanizma ile ayarlanabilir. • Ayak ucu kısmı manuel mekanizma ile ayarlanabilir. • Yatak platformunda sünger üzeri vinleks kaplı şilte bulunmaktadır. • Gövdesi ahşap malzemeden imal edilmiştir. • Ayaklar metal malzemeden yapılmıştır. • Gövde üzerinde üç adet çekmece bulun..
  ~~• Sırt kısmı manuel mekanizma ile ayarlanabilir. • Ayak uc...
 • ~~• Sırt kısmı gazlı piston ile ayarlanabilir. • Yükseklik elektrikli motor ile ayarlanabilir. • El kumandası ile tüm fonksiyonlar kontrol edilebilir. • Yatak platformunda sünger üzeri vinleks kaplı şilte bulunmaktadır. • 360 derece dönebilen dört adet tekerlek, ikisi fren tertibatlıdır. • Tüm ..
  ~~• Sırt kısmı gazlı piston ile ayarlanabilir. • Yükseklik e...
 •  Kullanım: O2 gazının nemlendirilerek hastaya verilmesini sağlayan ünitelerdir.  Ünite Teknik Özellikleri : Ürün Kodu             : MG-NS Ürün Adı            &nb..
   Kullanım: O2 gazının nemlendirilerek hastaya verilmesin...
 • Not Alma Rafı ..
  Not Alma Rafı .....
 • ~~• Deniz üzerinde ve suya maruz kalan tüm yerlerde kullanılabilmektedir. • Hafif ahşap malzeme • Hastayı sabitlemek için 3 adet emniyet kemeri mevcuttur. • X-ray ışınlarını geçirgendir. • Omurga tahtası üzerinde sağ 5 adet solda 5 adet toplam 10 adet el tutma yeri ve ayrıca kemer yuvaları bulun..
  ~~• Deniz üzerinde ve suya maruz kalan tüm yerlerde kullanıla...
 • ~~ ISO 9001: 2008 kalite standartlarında, kırılmaya ve çatlamaya karşı yüksek dayanıklılık içeren özel plastik malzemeden imal edilmiştir. • Yüzeyinde leke tutmayan üst yüzey kaplama malzemesi mevcuttur. • Omurga tahtası üzerine yatan hastanın kaymaması için yüzeyine desen verilmiştir. • Deniz üz..
  ~~ ISO 9001: 2008 kalite standartlarında, kırılmaya ve çatlam...
 • ~~• Dört adet dikey metal kolon ve bir adet yatay metal kolondan oluşmaktadır. • Ayakucunda iki adet ağırlık çektirme aparatı bulunmaktadır. • Başucunda bir adet kol çekme aparatı bulunmaktadır. • Bir adet tutunma kolu mevcuttur. • Bir adet U aparat mevcuttur. • Bir adet gerdirme aparatı mevcut..
  ~~• Dört adet dikey metal kolon ve bir adet yatay metal kolon...
 • Kullanım:  Hasta servislerinde yerinde pansuman yapılması gereken hastalarda ekipmanları hastaya ulaştıran tekerli seyyar sistemlerdir. 4 tekerli olup 2 tekeri kilitlenebilir yapıdadır. Sürtünme , çarpmalarda ve yanal darbelerde arabanın veya duvarın zarar görmesini engelleyen , ünitenin hareke..
  Kullanım:  Hasta servislerinde yerinde pansuman yapılmas...
 • ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Alt ve üst tabla metal malzemeden imal edilmiştir,    üç tarafında koruma barları bulunmaktadır. • İki adet tas koyma aparatı mevcuttur. • 360 derece dönebilen dört adet tekerlek bulunmaktadır. • Tüm metal aksamı elektrostatik toz boya ile..
  ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Alt ve üst tab...
 • ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Alt ve üst tabla metal malzemeden imal edilmiştir     üç tarafında koruma bariyerleri bulunmaktadır. • Gövde üzerinde metal itme kolu mevcuttur. • Bir adet ahşap çekmece bulunmaktadır. • İki adet tas koyma aparatı mevcuttur. • 360 de..
  ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Alt ve üst tab...
 • ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Alt ve üst tabla metal malzemeden imal edilmiştir, üç tarafında koruma bariyerleri bulunmaktadır. • Gövde üzerinde metal itme kolu mevcuttur. • Üst tablada şişelik bulunmaktadır. • Bir adet ahşap çekmece bulunmaktadır. • İki adet tas koyma aparatı m..
  ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Alt ve üst tab...
 • ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Alt ve üst tabla krom-nikel malzemeden imal edilmiştir,  üç tarafında koruma barları bulunmaktadır. • İki adet tas koyma aparatı mevcuttur. • 360 derece dönebilen dört adet tekerlek bulunmaktadır. • Tüm metal aksamı elektrostatik toz boya ile ka..
  ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Alt ve üst tab...
 • ~~ Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Üst tabla krom-nikel malzemeden imal edilmiştir, üç tarafında koruma bariyerleri bulunmaktadır. • Gövde üzerinde metal itme kolu mevcuttur. • Bir adet krom-nikel, sürgülü ilaç hazırlık tablası mevcuttur. • Bir adet yüksekliği ayarlanabilen serum asma ..
  ~~ Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Üst tabla krom-...
 • Paravan 1015-1017-1018  Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Kanatları katlanabilir. • Kanatlar 360 derece dönebilen tekerlek ile hareketlidir. • Kanatlarda, kumaştan, çıkarılabilir perde bulunmaktadır. • Tüm metal aksamı elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır DIŞ ÖLÇÜLER: ..
  Paravan 1015-1017-1018  Gövde metal malzemeden imal e...
 • Paslanmaz Boru ..
  Paslanmaz Boru .....
 • Ürün Özellikleri Kafa desteği gerektiren tüm operasyonlarda kullanılabilir. (KBB, Plastik Cerrahi, Genel Cerrahi, Oftalmik vs.) Ebat  :  15 X15 X 4,5 cm. ..
  Ürün Özellikleri Kafa desteği gerektiren tüm operasyonlar...
 • Montaj Alanı Özelliği : Pencere önü, düz duvar olmayan yerler yada oda ortalarına yer-tavan bağlantı uygulaması Ünite Özellikleri : Ünite yatay kol üzerine 2 ayrı tek kollu pendant sistemi yerleştirilerek oluşturulmaktadır. Ünite konsol kolları 75-100 cm uzunluğunda olup eklemler etrafında 340° d..
  Montaj Alanı Özelliği : Pencere önü, düz duvar olmayan yerler...
 • Ürün Özellikleri Kafa desteği gerektiren tüm operasyonlarda kullanılır. (KBB, Plastik Cerrahi, Genel Cerrahi, Oftalmik vs.) Ebat : 15 X 15 X 3,5 cm   ..
  Ürün Özellikleri Kafa desteği gerektiren tüm operasyonlar...
 • ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • İki adet tas koyma aparatı mevcuttur. • 360 derece dönebilen dört adet tekerlek bulunmaktadır. • Tüm metal aksamı elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır. OPSİYONEL DONANIMLAR • Krom-nikel tas DIŞ ÖLÇÜLER:  Derinlik: 300 mm - Genişlik..
  ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • İki adet tas k...
 • Genel Bilgiler X şeklinde çerçeve yapısı ve dikdörtgen kesitli profili ile sağlam ve dayanıklıdır Kilitli yatak şiltesi hasta transferini kolaylaştırır, karada veya havada tıbbi müdahale sırasında güvenlik sağlar 330 ile 1040 mm(13 inç ile 41) arasında yatak yüksekliği istenildiği kadar ay..
  Genel Bilgiler X şeklinde çerçeve yapısı ve dikdörtgen ...
 • Ürün Özellikleri LOFNER Çok yönlü, tüm operasyonlarda kullanılabilir. Ebat : 27 X 13 X 4,6 cm. ..
  Ürün Özellikleri LOFNER Çok yönlü, tüm operasyonlarda ...
 • Ürün Özellikleri Çok yönlü, tüm operasyonlarda kullanılabilir. Ebat: 38 X 13 x 5,3 cm. ..
  Ürün Özellikleri Çok yönlü, tüm operasyonlarda kullanılab...
 • Ürün Özellikleri Çok yönlü, tüm operasyonlarda kullanılabilir. Ebat :   47 x 13 X 4,5 cm. ..
  Ürün Özellikleri Çok yönlü, tüm operasyonlarda kullanılab...
 • Kullanım: Bir tarafı O2 gazının debisinin ayarlanıp nemlendirilerek hastaya, diğer tarafı basıncının ayarlanarak cihazlara verilmesini sağlayan 1 giriş 2 çıkışlı ünitelerdir. Ünite Teknik Özellikleri : Ürün Kodu             : MG..
  Kullanım: Bir tarafı O2 gazının debisinin ayarlanıp nemlendir...
 • Kullanım: Bir tarafı O2 gazının debisinin ayarlanıp nemlendirilerek hastaya, diğer tarafı basıncının ayarlanarak cihazlara verilmesini sağlayan 1 giriş 2 çıkışlı ray bağlantılı ünitelerdir. Ünite Teknik Özellikleri : Ürün Kodu          &n..
  Kullanım: Bir tarafı O2 gazının debisinin ayarlanıp nemlendir...
 •   Tanıtım  : Tavandan direk iniş ile kendi ekseni etrafında           max. 340° dönebilen sistemdir.   Standart Ünite Teknik Özellikleri :         Ürün Kodu      &n..
    Tanıtım  : Tavandan direk iniş ile kendi eksen...
 • Tanıtım  : Tavandan direk iniş ile kendi ekseni etrafında max. 340 ° dönebilen sistemdir. Standart Ünite Teknik Özellikleri :                 Ürün Kodu          &nb..
  Tanıtım  : Tavandan direk iniş ile kendi ekseni etrafınd...
 • Torba Kapasitesi 450 ml 25 Adet Çalışma Aralığı C° +2 / +8 C° Ayarlanmış Isı C° + 4 C° Çekmece Adedi Cr-Ni 2 İç Gövde Paslanmaz Çelik + Dijital Mikroişlemci Kontrolü + Grafiksel Termal Yazıcı ..
  Torba Kapasitesi 450 ml 25 Adet Ç...
 • Çalışma Aralığı C° 0 / 15 C° Ayarlanmış Isı C° + 4 C° Tel Raf Adedi 12 İç Gövde Paslanmaz Çelik + Dijital Mikroişlemci Kontrolü + Grafiksel Termal Yazıcı Ops. Alarm (Isı, Açık Kapı, Elektrik) ..
  Çalışma Aralığı C° 0 / 15 C° Ayar...
 • Çalışma Aralığı C° +20 / +50C° Ayarlanmış Isı C° + 30 C° Kapasite 145 lt İç Gövde Paslanmaz Çelik + Dijital Mikroişlemci Kontrolü + Grafiksel Termal Yazıcı Ops. Alarm (Isı, Açık Kapı, Elektrik..
  Çalışma Aralığı C° +20 / +50C° Ay...
 • Çalışma Aralığı C° 0 / 15 C° Ayarlanmış Isı C° + 4 C° Tel Raf Adedi 3 İç Gövde Paslanmaz Çelik + Dijital Mikroişlemci Kontrolü + Grafiksel Termal Yazıcı Ops. Alarm (Isı, Açık Kapı, Elektrik) ..
  Çalışma Aralığı C° 0 / 15 C° Ayar...
 • Çalışma Aralığı C° 0 / 15 C° Ayarlanmış Isı C° + 4 C° Tel Raf Adedi 2 İç Gövde Paslanmaz Çelik + Dijital Mikroişlemci Kontrolü + Grafiksel Termal Yazıcı Ops. Alarm (Isı, Açık Kapı, Elektrik) ..
  Çalışma Aralığı C° 0 / 15 C° Ayar...
 • Torba Kapasitesi 450 ml 200 Adet Çalışma Aralığı C° +2 / +8 C° Ayarlanmış Isı C° + 4 C° Çekmece Adedi Cr-Ni 6 İç Gövde Paslanmaz Çelik + Dijital Mikroişlemci Kontrolü + Grafiksel Termal Ya..
  Torba Kapasitesi 450 ml 200 Adet ...
 • Torba Kapasitesi 450 ml 25 Adet Çalışma Aralığı C° +2 / +8 C° Ayarlanmış Isı C° + 4 C° Çekmece Adedi Cr-Ni 2 İç Gövde Paslanmaz Çelik + Dijital Mikroişlemci Kontrolü + Grafiksel Termal Yazıcı ..
  Torba Kapasitesi 450 ml 25 Adet Ç...
 • Torba Kapasitesi 450 ml 300 Adet Çalışma Aralığı C° +2 / +8 C° Ayarlanmış Isı C° + 4 C° Çekmece Adedi Cr-Ni 6 İç Gövde Paslanmaz Çelik + Dijital Mikroişlemci Kontrolü + Grafiksel Termal Yazıcı..
  Torba Kapasitesi 450 ml 300 Adet ...
 • Çalışma Aralığı C° +20 / +50C° Ayarlanmış Isı C° + 30 C° Kapasite 350 lt İç Gövde Paslanmaz Çelik + Dijital Mikroişlemci Kontrolü + Grafiksel Termal Yazıcı Ops. Alarm (Isı, Açık Kapı, Elektrik..
  Çalışma Aralığı C° +20 / +50C° Ay...
 • Çalışma Aralığı C° 0 / 15 C° Ayarlanmış Isı C° + 4 C° Tel Raf Adedi 5 İç Gövde Paslanmaz Çelik + Dijital Mikroişlemci Kontrolü + Grafiksel Termal Yazıcı Ops. Alarm (Isı, Açık Kapı, Elektrik) ..
  Çalışma Aralığı C° 0 / 15 C° Ayar...
 • Torba Kapasitesi 450 ml 50 Adet Çalışma Aralığı C° +2 / +8 C° Ayarlanmış Isı C° + 4 C° Çekmece Adedi Cr-Ni 2 İç Gövde Paslanmaz Çelik + Dijital Mikroişlemci Kontrolü + Grafiksel Termal Yazıcı ..
  Torba Kapasitesi 450 ml 50 Adet Ç...
 • Torba Kapasitesi 450 ml 600 Adet Çalışma Aralığı C° +2 / +8 C° Ayarlanmış Isı C° + 4 C° Çekmece Adedi Cr-Ni 12 İç Gövde Paslanmaz Çelik + Dijital Mikroişlemci Kontrolü + Grafiksel Termal Yazıc..
  Torba Kapasitesi 450 ml 600 Adet ...
 • Çalışma Aralığı C° 0 / 15 C° Ayarlanmış Isı C° + 4 C° Tel Raf Adedi 5 İç Gövde Paslanmaz Çelik + Dijital Mikroişlemci Kontrolü + Grafiksel Termal Yazıcı Ops. Alarm (Isı, Açık Kapı, Elektrik) ..
  Çalışma Aralığı C° 0 / 15 C° Ayar...
 • Çalışma Aralığı C° 0 / 15 C° Ayarlanmış Isı C° + 4 C° Tel Raf Adedi 2 İç Gövde Paslanmaz Çelik + Dijital Mikroişlemci Kontrolü + Grafiksel Termal Yazıcı Ops. Alarm (Isı, Açık Kapı, Elektrik) ..
  Çalışma Aralığı C° 0 / 15 C° Ayar...
 • OPS 1 - Blok Kapı OPS 2 - Sürgülü Kapı Seçeneği OPS 3 - Kit Dolaplarında Havuz Tipi Çekmeceli Raf OPS 4 - Cr-Ni Dış Yüzey OPS 5 - Standart Dışı Havuz Tipi ya da Tel Raf Ekleme İmkanı OPS 6 - Özel Saklama Kutuları OPS 7 - Belirtilen Telefona Sesli Arama ya da Mesaj Gönderimi Sağlayabil..
  OPS 1 - Blok Kapı OPS 2 - Sürgülü Kapı Seçeneği OPS 3 ...
 • Çalışma Aralığı C° 0 / 15  C° Ayarlanmış Isı C° + 4 C° Tel Raf Adedi 3 İç Gövde Paslanmaz Çelik + Dijital Mikroişlemci Kontrolü + Alarm (Isı, Açık Kapı, Elektrik) + İç Aydınlatma + ..
  Çalışma Aralığı C° 0 / 15  C° ...
 • Çalışma Aralığı C° 0 / 15  C° Ayarlanmış Isı C° + 4 C° Tel Raf Adedi 12 İç Gövde Paslanmaz Çelik + Dijital Mikroişlemci Kontrolü + Alarm (Isı, Açık Kapı, Elektrik) + İç Aydınlatma + ..
  Çalışma Aralığı C° 0 / 15  C° ...
 • Çalışma Aralığı C° 0 / 15  C° Ayarlanmış Isı C° + 4 C° Tel Raf Adedi 3 İç Gövde Paslanmaz Çelik + Dijital Mikroişlemci Kontrolü + Alarm (Isı, Açık Kapı, Elektrik) + İç Aydınlatma + ..
  Çalışma Aralığı C° 0 / 15  C° ...
 • Çalışma Aralığı C° 0 / 15  C° Ayarlanmış Isı C° + 4 C° Tel Raf Adedi 5 İç Gövde Paslanmaz Çelik + Dijital Mikroişlemci Kontrolü + Alarm (Isı, Açık Kapı, Elektrik) + İç Aydınlatma + ..
  Çalışma Aralığı C° 0 / 15  C° ...
 • Çalışma Aralığı C° 0 / 15  C° Ayarlanmış Isı C° + 4 C° Tel Raf Adedi 5 İç Gövde Paslanmaz Çelik + Dijital Mikroişlemci Kontrolü + Alarm (Isı, Açık Kapı, Elektrik) + İç Aydınlatma + ..
  Çalışma Aralığı C° 0 / 15  C° ...
 • Çalışma Aralığı C° 0 / 15  C° Ayarlanmış Isı C° + 4 C° Tel Raf Adedi 2 İç Gövde Paslanmaz Çelik + Dijital Mikroişlemci Kontrolü + Alarm (Isı, Açık Kapı, Elektrik) + İç Aydınlatma + ..
  Çalışma Aralığı C° 0 / 15  C° ...
 • Çalışma Aralığı C° 0 / 15  C° Ayarlanmış Isı C° + 4 C° Tel Raf Adedi 12 İç Gövde Paslanmaz Çelik + Dijital Mikroişlemci Kontrolü + Alarm (Isı, Açık Kapı, Elektrik) + İç Aydınlatma ..
  Çalışma Aralığı C° 0 / 15  C° ...
 • Çalışma Aralığı C° 0 / 15  C° Ayarlanmış Isı C° + 4 C° Tel Raf Adedi 3 İç Gövde Paslanmaz Çelik + Dijital Mikroişlemci Kontrolü + Alarm (Isı, Açık Kapı, Elektrik) + İç Aydınlatma + ..
  Çalışma Aralığı C° 0 / 15  C° ...
 • Çalışma Aralığı C° 0 / 15  C° Ayarlanmış Isı C° + 4 C° Tel Raf Adedi 5 İç Gövde Paslanmaz Çelik + Dijital Mikroişlemci Kontrolü + Alarm (Isı, Açık Kapı, Elektrik) + İç Aydınlatma + ..
  Çalışma Aralığı C° 0 / 15  C° ...
 • Çalışma Aralığı C° 0 / 15  C° Ayarlanmış Isı C° + 4 C° Tel Raf Adedi 5 İç Gövde Paslanmaz Çelik + Dijital Mikroişlemci Kontrolü + Alarm (Isı, Açık Kapı, Elektrik) + İç Aydınlatma + ..
  Çalışma Aralığı C° 0 / 15  C° ...
 • Çalışma Aralığı C° 0 / 15  C° Ayarlanmış Isı C° + 4 C° Tel Raf Adedi 2 İç Gövde Paslanmaz Çelik + Dijital Mikroişlemci Kontrolü + Alarm (Isı, Açık Kapı, Elektrik) + İç Aydınlatma + ..
  Çalışma Aralığı C° 0 / 15  C° ...
 • OPS 1 - Blok Kapı OPS 2 - Sürgülü Kapı Seçeneği OPS 3 - Kit Dolaplarında Havuz Tipi Çekmeceli Raf OPS 4 - Cr-Ni Dış Yüzey OPS 5 - Standart Dışı Havuz Tipi ya da Tel Raf Ekleme İmkanı OPS 6 - Özel Saklama Kutuları OPS 7 - Belirtilen Telefona Sesli Arama ya da Mesaj Gönderimi Sağlayabil..
  OPS 1 - Blok Kapı OPS 2 - Sürgülü Kapı Seçeneği OPS 3 ...
 • Çalışma Aralığı C° 0 / 15  C° Ayarlanmış Isı C° + 4 C° Tel Raf Adedi 12 İç Gövde Paslanmaz Çelik + Dijital Mikroişlemci Kontrolü + Alarm (Isı, Açık Kapı, Elektrik) + İç Aydınlatma + ..
  Çalışma Aralığı C° 0 / 15  C° ...
 • Çalışma Aralığı C° 0 / 15  C° Ayarlanmış Isı C° + 4 C° Tel Raf Adedi 3 İç Gövde Paslanmaz Çelik + Dijital Mikroişlemci Kontrolü + Alarm (Isı, Açık Kapı, Elektrik) + İç Aydınlatma + ..
  Çalışma Aralığı C° 0 / 15  C° ...
 • Çalışma Aralığı C° 0 / 15  C° Ayarlanmış Isı C° + 4 C° Tel Raf Adedi 5 İç Gövde Paslanmaz Çelik + Dijital Mikroişlemci Kontrolü + Alarm (Isı, Açık Kapı, Elektrik) + İç Aydınlatma + ..
  Çalışma Aralığı C° 0 / 15  C° ...
 • Çalışma Aralığı C° 0 / 15  C° Ayarlanmış Isı C° + 4 C° Tel Raf Adedi 5 İç Gövde Paslanmaz Çelik + Dijital Mikroişlemci Kontrolü + Alarm (Isı, Açık Kapı, Elektrik) + İç Aydınlatma + ..
  Çalışma Aralığı C° 0 / 15  C° ...
 • Çalışma Aralığı C° 0 / 15  C° Ayarlanmış Isı C° + 4 C° Tel Raf Adedi 2 İç Gövde Paslanmaz Çelik + Dijital Mikroişlemci Kontrolü + Alarm (Isı, Açık Kapı, Elektrik) + İç Aydınlatma + ..
  Çalışma Aralığı C° 0 / 15  C° ...
 • Çalışma Aralığı C° 0 / 15  C° Ayarlanmış Isı C° + 4 C° Tel Raf Adedi 2 İç Gövde Paslanmaz Çelik + Dijital Mikroişlemci Kontrolü + Alarm (Isı, Açık Kapı, Elektrik) + İç Aydınlatma + ..
  Çalışma Aralığı C° 0 / 15  C° ...
 •   Üst Bölüm Alt Bölüm Çalışma Aralığı °C 0  / 15 °C -10 / -30°C Ayarlanmış Isı °C + 4 °C -20°C Tel Raf Adedi 4 1 İç Gövde Paslanmaz Çelik + Dijital Mikroişlemci Kontrolü + ..
    Üst Bölüm Alt Bölüm Ça...
 • OPS 1 - Blok Kapı OPS 2 - Sürgülü Kapı Seçeneği OPS 3 - Kit Dolaplarında Havuz Tipi Çekmeceli Raf OPS 4 - Cr-Ni Dış Yüzey OPS 5 - Standart Dışı Havuz Tipi ya da Tel Raf Ekleme İmkanı OPS 6 - Özel Saklama Kutuları OPS 7 - Belirtilen Telefona Sesli Arama ya da Mesaj Gönderimi Sağlayabil..
  OPS 1 - Blok Kapı OPS 2 - Sürgülü Kapı Seçeneği OPS 3 ...
 • Sıcaklık Hissedicisi   PT 100 Kapasite 130 Sıcaklık Ayar Aralığı               °C -20/ -40 ° C Soğutucu Gazlar ..
  Sıcaklık Hissedicisi   PT...
 • Soğutma Sistemi Doğrudan Hava  Soğutma Sıcaklık Sensörü NTC  Kapasite (lt) 207 Çalışma Aralığı C° -5 / - 30 C° Soğutma Gazı ..
  Soğutma Sistemi Doğrudan Hava ...
 • Bir taşıyıcı araba, üst kısmına konulan şeffaf plastik küvetten oluşmaktadır. Küvet içinde sıvı geçirmeyen, terletmeyen özel astarlı bebek yatağı bulunmaktadır. Antibakteriyel, hafif ve kolay taşınabilir. 360o dönebilen, ikisi kilitlenebilen tekerlekler, Metal aksamlar paslanmaya ve..
  Bir taşıyıcı araba, üst kısmına konulan şeffaf plastik küvett...
 • Bir taşıyıcı araba, üst kısmına konulan şeffaf pleksiglas küvetten oluşmakta Küvet içinde sıvı geçirmeyen, terletmeyen özel astarlı bebek yatağı bulunmakta, Yekpare pleksiglas kod, hem anti bakteriyel özelliğine sahip, hem de kullanıcı açısından taşınması kolay ve hafif, 360° dönebilen, ikisi kilitl..
  Bir taşıyıcı araba, üst kısmına konulan şeffaf pleksiglas küv...
 •   Trombosit ajitatörleri 6 ya da 11 raflı olarak üretilmiştir. Her raf 6 adet aferez saklama kapasitesine sahiptir. Sistem dakikada 60 vuruş gerçekleştirmektedir. Cihaz düşük ses seviyesinde çalışmaktadır. Yumuşak ajitasyon, stoklama esnekliği ve dayanıklılık Modern paslanmaz çe..
    Trombosit ajitatörleri 6 ya da 11 raflı olarak ü...
 • Çalışma Aralığı C° +22 / +24 C° Ayarlanmış Isı C° + 22 C° Kapasite 1 ajitatör (EAJ-05/09) İç Gövde Paslanmaz Çelik Cr-Ni + Dijital Mikroişlemci Kontrolü + Grafiksel Termal Yazıcı Ops. Alarm (I..
  Çalışma Aralığı C° +22 / +24 C° A...
 • Çalışma Aralığı °C         -5/ +60  °C Ayarlanmış Isı   °C           +30 °C Isıtma- Soğutma Tipi    Direk genleşme - hava sirkülasyonu Çalışma Aralığı   221..
  Çalışma Aralığı °C       ...
 • Sıcaklık Hissedicisi PT 100 Kapasite (lt) 207 Çalışma Aralığı C° - 20 C° / - 40 C° Soğutma Gazı R404A Alarm Sistemi Görsel &a..
  Sıcaklık Hissedicisi PT 100 ...
 • Çalışma Aralığı C° +22 / +24 C° Ayarlanmış Isı C° + 22 C° Kapasite 2 ajitatör (EAJ-05/09) or 1 ajitatör (EAJ-L09) İç Gövde Paslanmaz Çelik Cr-Ni + Dijital Mikroişlemci Kontrolü + Grafiksel Termal Yazıcı O..
  Çalışma Aralığı C° +22 / +24 C° A...
 • Çalışma Aralığı C° +22 / +24 C° Ayarlanmış Isı C° + 22 C° Kapasite 6 ajitatör (EAJ-05/09) or 3 ajitatör (EAJ-L09) İç Gövde Paslanmaz Çelik Cr-Ni + Dijital Mikroişlemci Kontrolü + Grafiksel Termal Yazıcı O..
  Çalışma Aralığı C° +22 / +24 C° A...
 • Sıcaklık  PT 100 Kapasite (lt) 360 Çalışma Aralığı C° -20 C° / - 40 C° Soğutma Gazı R404A Alarm Sistemi Görsel & İşi..
  Sıcaklık  PT 100 ...
 • Soğutma Sistemi Doğrudan  Hava Soğutma Sıcaklık Sensörü  NTC Kapasite (lt) 360 Çalışma Aralığı C° -5 / - 30 C° Soğutma Gazı ..
  Soğutma Sistemi Doğrudan  ...
 • Sıcaklık Hissedicisi   PT 100 Kapasite (lt) 670 Sıcaklık Ayar Aralığı               °C -20/ -40 ° C Soğutucu Gazlar ..
  Sıcaklık Hissedicisi   PT...
 • Soğutma Sistemi Doğrudan Hava Soğutma Sıcaklık Sensörü NTC  Kapasite (lt) 670 Çalışma Aralığı C° -5 / - 30 C° Soğutma Gazı ..
  Soğutma Sistemi Doğrudan Hava ...
 • • EMSAŞ A.Ş. olarak üretimini yapmakta olduğumuz anne sütü dolapları, yenidoğan yoğun bakım ünitelerinde, süt bankalarında ve kadın doğum servislerinde anne sütünün besin değerinin kaybolmasını engelleyecek şekilde muhafazasına ve dondurulmasına olanak sağlar. • Dolaplarımızın dış yüzeyi paslanma..
  • EMSAŞ A.Ş. olarak üretimini yapmakta olduğumuz anne sütü do...
 • • EMSAŞ A.Ş. olarak üretimini yapmakta olduğumuz anne sütü dolapları, yenidoğan yoğun bakım ünitelerinde, süt bankalarında ve kadın doğum servislerinde anne sütünün besin değerinin kaybolmasını engelleyecek şekilde muhafazasına ve dondurulmasına olanak sağlar. • Dolaplarımızın dış yüzeyi paslanma..
  • EMSAŞ A.Ş. olarak üretimini yapmakta olduğumuz anne sütü do...
 • OPS 1 - Blok Kapı OPS 2 - Sürgülü Kapı Seçeneği OPS 3 - Kit Dolaplarında Havuz Tipi Çekmeceli Raf OPS 4 - Cr-Ni Dış Yüzey OPS 5 - Standart Dışı Havuz Tipi ya da Tel Raf Ekleme İmkanı OPS 6 - Özel Saklama Kutuları OPS 7 - Belirtilen Telefona Sesli Arama ya da Mesaj Gönderimi Sağlayabil..
  OPS 1 - Blok Kapı OPS 2 - Sürgülü Kapı Seçeneği OPS 3 ...
 • ~~• Sahra kullanımına uygundur. • Özel alaşımlı Etial 61 alüminyum malzemeden üretilmiştir. • Fabrikalar ilkyardım dolaplarında kullanabilir. • Dörde katlanır. ÖLÇÜLER: En: 500 mm - Boy: 1960 mm - Yükseklik: 180 mm Ağırlık: 7 Kg ..
  ~~• Sahra kullanımına uygundur. • Özel alaşımlı Etial 61 alü...
 • ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Toplam üç parçadan oluşmaktadır. • Sedye yatak platformu ahşap malzeme ile kaplanmıştır. • Sırt kısmı manuel mekanizma ile ayarlanır. • Sedyenin her iki yanında metal, krom-nikel kaplama,    açılıp kapanabilen korkuluklar bulunmaktadır. •..
  ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Toplam üç parç...
 • ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Sedye yatak platformu ahşap malzeme ile kaplanmıştır. • Sırt kısmı manuel mekanizma ile ayarlanır. • Trendelenburg hareketi gazlı piston ile yapılır. • Sedyenin her iki yanında metal, krom-nikel kaplı,    açılıp kapanabilen korkuluklar bul..
  ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Sedye yatak pl...
 • ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Sedye yatak platformu metal malzemeden imal edilmiştir. • Sırt kısmı gazlı piston ile ayarlanır. • Trendelenburg hareketi gazlı piston ile yapılır. • Sedyenin her iki yanında metal, krom-nikel kaplı,    açılıp kapanabilen korkuluklar bulun..
  ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Sedye yatak pl...
 • ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Sedye yatak platformu metal malzemeden imal edilmiştir. • Sırt kısmı gazlı piston ile ayarlanır. • Yükseklik hidrolik piston ile ayarlanır. • Yükseklik ayarı çift pedal ile yapılır. • Trendelenburg hareketi gazlı piston ile yapılır. • Sedyenin her ..
  ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Sedye yatak pl...
 • ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Sedye yatak platformu ahşap malzeme ile kaplanmıştır. • Sırt kısmı manuel mekanizma ile ayarlanır. • Yükseklik hidrolik piston ile ayarlanır. • Yükseklik ayarı çift pedal ile yapılır. • Trendelenburg hareketi gazlı piston ile yapılır. • Sedye alt ş..
  ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Sedye yatak pl...
 • ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Sedye yatak platformu polyester brandadan imal edilmiştir. • Sırt kısmı manuel mekanizma ile ayarlanır. • Sedyenin ayakları ve gövdesi katlanabilir. • Tüm metal aksam elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır. OPSİYONEL DONANIMLAR • Emniyet Kemer..
  ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Sedye yatak pl...
 • ~~• Katlanır Merdiven Sedyesi ISO 9001: 2008 kalite standartlarında özel alaşımlı alüminyum  malzemeden üretilmiştir. • Sedyenin yapısal özelliği sayesinde ambulansa kolaylıkla monte edilebilir. • Sedye şiltesi üzeri leke tutmayan, su geçirmeyen sağlam vinyl malzemeden üretilmiştir. • Sedye..
  ~~• Katlanır Merdiven Sedyesi ISO 9001: 2008 kalite standartl...
 • ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Sedye yatak platformu metal malzemeden imal edilmiştir. • Sırt kısmı gazlı piston ile ayarlanır. • Yükseklik hidrolik piston ile ayarlanır. • Yükseklik ayarı çift pedal ile yapılır. • Trendelenburg ve ters trendelenburg hareketleri gazlı piston ile ..
  ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Sedye yatak pl...
 • ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Sedye yatak platformu ahşap malzeme ile kaplanmıştır • Sırt kısmı manuel mekanizma ile ayarlanır. • Yükseklik, trendelenburg ve ters trendelenburg hareketleri çift hidrolik ile ayarlanır. • Yükseklik, trendelenburg ve ters trendelenburg ayarları çift..
  ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Sedye yatak pl...
 • Serum Arabası - Hortum Tutuculu - Yükseklik Ayarlı ..
  Serum Arabası - Hortum Tutuculu - Yükseklik Ayarlı .....
 • Serum Arabası Raylı yükseklik ayarlı  ..
  Serum Arabası Raylı yükseklik ayarlı  .....
 • Serum Arabası - Sepetli Yükseklik Ayarlı ..
  Serum Arabası - Sepetli Yükseklik Ayarlı .....
 • Serum Askısı ..
  Serum Askısı .....
 •  Serum Askısı ..
   Serum Askısı .....
 • Serum Askısı Yükseklik Ayarlı ..
  Serum Askısı Yükseklik Ayarlı .....
 • Serum  AskısıYükseklik Ayarlı Boru Bağlantılı ..
  Serum  AskısıYükseklik Ayarlı Boru Bağlantılı .....
 • Serum Askısı Yükseklik Ayarlı Klipsli ..
  Serum Askısı Yükseklik Ayarlı Klipsli .....
 • Serum Askısı Yükseklik Ayarlı Ray Tipi ..
  Serum Askısı Yükseklik Ayarlı Ray Tipi .....
 • Kullanım: Duvar erişiminin kısıtlı olduğu ortamda hasta müdahalesinin daha kolay yapılmasını sağlayan tekerli ünitelerdir. 4 tekerli olup 2 tekeri kilitlenebilir yapıdadır. Sürtünme , çarpmalarda ve yanal darbelerde arabanın veya duvarın zarar görmesini engelleyen , ünitenin hareket devamını sağlaya..
  Kullanım: Duvar erişiminin kısıtlı olduğu ortamda hasta müdah...
 • ~~• Dayanıklı P.V.C. • Fermuar ve hava kaçırmayan valfler. • X -Ray ışınlarını geçirgendir. • Atel şişirme pompası. • Özel çanta. • Tam Kol • Yarım Kol • El-Bilek • Tam Bacak • Yarım Bacak • Ayak-bilek ..
  ~~• Dayanıklı P.V.C. • Fermuar ve hava kaçırmayan valfler. ...
 • Ürün Özellikleri Latera ve prone pozisyonlarında entübasyon kolaylığı sağlama ve kafa sabitleme amaçlıdır.   ..
  Ürün Özellikleri Latera ve prone pozisyonlarında entübasy...
 • Sonda Kabı ..
  Sonda Kabı .....
 • Kullanım: Basınçlı bir gazdan (O2 yada Basınçlı Hava)  ventüri yöntemiyle vakum elde edilmesini sağlayan  şişeli ünitelerdir. Ünite Teknik Özellikleri Ürün Kodu             : MG-VRMST-x “x: B(BS), D(DIN), F(Afnor), OM (Ohmed..
  Kullanım: Basınçlı bir gazdan (O2 yada Basınçlı Hava)  v...
 • Kullanım: Basınçlı bir gazdan (O2 yada Basınçlı Hava)  ventüri yöntemiyle vakum elde edilmesini sağlayan  ray bağlantılı şişeli ünitelerdir. Ünite Teknik Özellikleri Ürün Kodu             : MG-VRMST-Rx “x: B(BS), D(DIN..
  Kullanım: Basınçlı bir gazdan (O2 yada Basınçlı Hava)  v...
 • Kullanım: Vakum Prizinden regüle ederek vakum alan ve cihaza verilmesini sağlayan Suluklu ünitelerdir. Ünite Teknik Özellikleri Ürün Kodu             : MG-VRMSV-x “x: B(BS), D(DIN), F(Afnor), OM (Ohmeda)” Ürün Adı   ..
  Kullanım: Vakum Prizinden regüle ederek vakum alan ve cihaza ...
 • Kullanım: Vakum Prizinden regüle ederek vakum alan ve cihaza  verilmesini sağlayan Ray Bağlantılı suluklu ünitelerdir. Ünite Teknik Özellikleri Ürün Kodu             : MG-VRMSV-Rx “x: B(BS), D(DIN), F(Afnor), OM (Ohmeda)” Ü..
  Kullanım: Vakum Prizinden regüle ederek vakum alan ve cihaza ...
 • Montaj Alanı Özelliği                  :                   Ünitenin ebatlarında düz duvar istemektedir. Kullanılabilecek Aksesuar..
  Montaj Alanı Özelliği      &nbs...
 • ~~Ekran                                        : 122x32 pixel grafik display  Besleme  &n..
  ~~Ekran         ...
 • Tanıtım  : Tavandan bağlantı ile kol uzunluğuna göre alan                   tarayan kendi ekseni ve merkezi etrafında                 ..
  Tanıtım  : Tavandan bağlantı ile kol uzunluğuna göre ala...
 • Standart Ünite Teknik Özellikleri :                 Ürün Kodu : MG-PENx-M-A    x:  A (Anestezi), C (Cerrahi), G (Genel)              &..
  Standart Ünite Teknik Özellikleri :    &nbs...
 • Tanıtım      : Tavandan bağlantı ile kol uzunluğuna göre alan tarayan, aşağı-yukarı 65 cm hareket edebilen, anestezi cihazını yerden kaldırarak taşıyan, kendi ekseni ve merkezi etrafında max. 340 ° dönebilen sistemdir.   Standart Ünite Teknik Özellikleri :  &nb..
  Tanıtım      : Tavandan bağlantı ile kol ...
 • Tanıtım  : Tavandan bağlantı ile kol uzunluğuna göre alan tarayan,  aşağı-yukarı 65 cm hareket edebilen, 2 monitör monte edilebilen, kendi ekseni ve merkezi etrafında max. 340 ° dönebilen sistemdir. Standart Ünite Teknik Özellikleri :        &..
  Tanıtım  : Tavandan bağlantı ile kol uzunluğuna göre ala...
 • Tanıtım      : Tavandan bağlantı ile kol uzunluğuna göre alan tarayan, aşağı-yukarı 65 cm hareket edebilen, kendi ekseni ve merkezi etrafında max. 340 ° dönebilen sistemdir. Standart Ünite Teknik Özellikleri :           &nbs..
  Tanıtım      : Tavandan bağlantı ile kol ...
 • Tanıtım : Tavandan bağlantı ile kol uzunluğuna göre alan tarayan kendi ekseni ve merkezi etrafında max. 340 ° dönebilen sistemdir.   Standart Ünite Teknik Özellikleri         :             &n..
  Tanıtım : Tavandan bağlantı ile kol uzunluğuna göre alan tara...
 • ~~ÖLÇÜLER:  En: 900mm – Boy: 1900mm ..
  ~~ÖLÇÜLER:  En: 900mm – Boy: 1900mm .....
 • Montaj Alanı Özelliği            : Pencere önü, düz duvar olmayan yerler yada oda ortalarına tavan bağlantıuygulaması   Standart Ünite Teknik Özellikleri (2 Kişilik):           &nbs..
  Montaj Alanı Özelliği      &nbs...
 • Montaj Alanı Özelliği            : En az 65 cm düz duvar gerekmektedir.   Standart Ünite Teknik Özellikleri (2 Kişilik):                 Ürün Kodu &nbs..
  Montaj Alanı Özelliği      &nbs...
 • ~~• Bacak Kemik Kırıklarında bacağı traksiyon eder. • Kırık kemik uçlarının dokuları zedelemesini engel olur. • Uzunluğu Ayarlı Alüminyum Teleskopik Şasi. • Bacak Tespit Bantlar. • Otomatik Gergi Makarası. • Taşıma Çantası. YETİŞKİN  ÖLÇÜLER En: 185 mm - Boy:  1240-1440  m..
  ~~• Bacak Kemik Kırıklarında bacağı traksiyon eder. • Kırık ...
 • Kullanım: Basınçlı bir gazdan (O2 yada Basınçlı Hava)  ventüri yöntemiyle vakum elde edilmesini sağlayan  ünitelerdir. Ünite Teknik Özellikleri Ürün Kodu             : MG-VRMT-x “x: B(BS), D(DIN), F(Afnor), OM (Ohmeda)” ..
  Kullanım: Basınçlı bir gazdan (O2 yada Basınçlı Hava)  v...
 • Kullanım Bir tarafı O2 gazının debisinin ayarlanıp nemlendirilerek hastaya verilmesini , diğer tarafı O2 den ventüri yöntemiyle vakum elde edilmesini sağlayan  1 giriş 2 çıkışlı ünitelerdir. Ünite Teknik Özellikleri Ürün Kodu          &nbs..
  Kullanım Bir tarafı O2 gazının debisinin ayarlanıp nemlendiri...
 • Kullanım Bir tarafı O2 gazının debisinin ayarlanıp nemlendirilerek hastaya verilmesini , diğer tarafı O2 den ventüri yöntemiyle vakum elde edilmesini sağlayan  1 giriş 2 çıkışlı ray bağlantılı ünitelerdir. Ünite Teknik Özellikleri Ürün Kodu        &..
  Kullanım Bir tarafı O2 gazının debisinin ayarlanıp nemlendiri...
 • ~~ÖLÇÜLER:  En: 900mm – Boy: 1900mm ..
  ~~ÖLÇÜLER:  En: 900mm – Boy: 1900mm .....
 • ~~ÖLÇÜLER: En: 900mm – Boy: 1900mm ..
  ~~ÖLÇÜLER: En: 900mm – Boy: 1900mm .....
 • Uv Sterilizasyon Armatürü 15 W Veya 30 W  Uv Sterilizasyon Lambası İle Birlikte Duvara Monte Edilebilir. Mikrop Öldürücü-Sterilizasyon. Ameliyathane,Laboratuarlar Ve Endüstriyel Uygulamalarda.   ..
  Uv Sterilizasyon Armatürü 15 W Veya 30 W  Uv Steriliz...
 • Vakum Adaptörü ..
  Vakum Adaptörü .....
 • Vakum Aspiratör Ucu ..
  Vakum Aspiratör Ucu .....
 • Vakum Hortumu ..
  Vakum Hortumu .....
 • Vakum Hortumu Presli ..
  Vakum Hortumu Presli .....
 •   Kullanım: Hastadan çekilen sıvıların toplandığı  şamandıralı polikarbon ünitelerdir. Ünite Teknik Özellikleri Ürün Kodu             : MG-VKxy             &n..
    Kullanım: Hastadan çekilen sıvıların toplandığı&nbs...
 • Kullanım: Vakum Prizinden direk vakum alınarak cihaza verilmesini sağlayan ünitelerdir. Ünite Teknik Özellikleri Ürün Kodu             : MG-PRVB-x “x: B(BS),            &nbs..
  Kullanım: Vakum Prizinden direk vakum alınarak cihaza veri...
 • Kullanım: Vakum Prizinden regüle ederek vakum alan ve cihaza verilmesini sağlayan ünitelerdir. Ünite Teknik Özellikleri Ürün Kodu             : MG-VRMA-x “x: B(BS),           &nb..
  Kullanım: Vakum Prizinden regüle ederek vakum alan ve ciha...
 • Kullanım: Vakum Prizinden regüle ederek vakum alan ve cihaza verilmesini sağlayan Ray Bağlantılı ünitelerdir. Ünite Teknik Özellikleri Ürün Kodu             : MG-VRMA-Rx “x: B(BS), D(DIN), F(Afnor), OM (Ohmeda)” Ürün Adı  ..
  Kullanım: Vakum Prizinden regüle ederek vakum alan ve cihaza ...
 • ~~Özel imalat poliüretan kaplamalı kumaştan üretilmiştir. • Yaralıyı hareket ettirmeden sabitlemek mümkündür. • İç dolgu malzemesi polystyrene granüller ‘den oluşmaktadır. • X-ray ışınlarını geçirgendir. • Hasta kemeri. • Hastanın tüm vücudunu sabitleyerek, transfer olanağı sağlar. • Vakumlama..
  ~~Özel imalat poliüretan kaplamalı kumaştan üretilmiştir. • ...
 • Kullanım: Üzerinde Vakum Regülatörü ve Vakum kavanozları olan tekerli sistemlerdir. Ünite Teknik Özellikleri Ürün Kodu             : MG-VKT-x “ x:1,2 Lt” Ürün Adı           &nb..
  Kullanım: Üzerinde Vakum Regülatörü ve Vakum kavanozları olan...
 • ~~ Özel kesimli 22 kg/m3 yoğunlukta sünger kullanılmıştır. • Tüm karyolalara uyum sağlar. • Dizaynı ile kullanıcının rahat etmesi sağlanır. • Hava kanalları terlemeyi azaltır. • Nem almayı önleyen ve  çıkarılabilen kılıf mevcuttur. ÖLÇÜLER:  En: 900mm – Boy: 1900mm - Yükseklik: 140..
  ~~ Özel kesimli 22 kg/m3 yoğunlukta sünger kullanılmıştır. •...
 • Montaj Alanı Özelliği                            : Ünite boyu uzunluğunca düz duvar gerekmektedir.   Standart Ünite Teknik Özellikleri (1 Kişilik): &nb..
  Montaj Alanı Özelliği      &nbs...
 • Montaj Alanı Özelliği            : Pencere önü, düz duvar olmayan yerler yada oda ortalarına                          ..
  Montaj Alanı Özelliği      &nbs...
 • Montaj Alanı Özelliği            : Ünite boyu uzunluğunca düz duvar gerekmektedir.   Standart Ünite Teknik Özellikleri (1 Kişilik):                 Ürün Kod..
  Montaj Alanı Özelliği      &nbs...
 • Montaj Alanı Özelliği            : Pencere önü, düz duvar olmayan yerler yada oda                 &nbs..
  Montaj ...
 • ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Üst tabla ahşap malzemeden imal edilmiştir. • Yükseklik gazlı piston ile ayarlanır. • 360 derece dönebilen dört adet tekerlek bulunmaktadır. • Tüm metal aksamı elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır. DIŞ ÖLÇÜLER:  Derinlik: 420 mm - Geniş..
  ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Üst tabla ahşa...
 • ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Üst tabla ABS plastik malzeme ile kaplanmıştır. • Yükseklik manuel mekanizma ile ayarlanır. • 360 derece dönebilen dört adet tekerlek bulunmaktadır. • Tüm metal aksamı elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır. DIŞ ÖLÇÜLER:  Derinlik: 420 mm..
  ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Üst tabla ABS ...
 • ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Üst tabla ve alt şasesi ABS plastik malzeme ile kaplanmıştır. • Yükseklik manuel mekanizma ile ayarlanır. • 360 derece dönebilen dört adet tekerlek bulunmaktadır. • Tüm metal aksamı elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır. DIŞ ÖLÇÜLER:  De..
  ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Üst tabla ve a...
 • ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Üst tabla plastik malzeme ile kaplanmıştır. • Yükseklik gazlı piston ile ayarlanır. • 360 derece dönebilen dört adet tekerlek bulunmaktadır. • Tüm metal aksamı elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır. DIŞ ÖLÇÜLER:  Derinlik: 420 mm - Geniş..
  ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Üst tabla plas...
 • ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Üst tabla ve alt şasesi ABS plastik malzeme ile kaplanmıştır. • Yükseklik gazlı piston ile ayarlanır. • 360 derece dönebilen dört adet tekerlek bulunmaktadır. • Tüm metal aksamı elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır.  DIŞ ÖLÇÜLER:  ..
  ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Üst tabla ve a...
 • ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Üst tabla ABS plastik malzeme ile kaplanmıştır. • Yükseklik gazlı piston ile ayarlanır. • C Şeklinde ayak yapısı mevcuttur. • 360 derece dönebilen dört adet tekerlek bulunmaktadır. • Tüm metal aksamı elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır. DIŞ Ö..
  ~~• Gövde metal malzemeden imal edilmiştir. • Üst tabla ABS ...
 • ~~ Üç adet kolon motor ile yükseklik, trendelenburg, ters trendelenburg ve sağa-sola lateral tilt hareketlerini yapmaktadır. • Trendelenburg açısı 12 derecedir. • Lateral tilt açısı 17 derecedir. • Sırt kısmı 4000 N gücünde motor ile 0 - 70 derece arasında ayarlanabilir. • Sırt kısmı kalkış sıra..
  ~~ Üç adet kolon motor ile yükseklik, trendelenburg, ters tre...
 • ~~• İki adet kolon motor ile yükseklik, trendelenburg ve ters trendelenburg hareketlerini yapmaktadır. • Sırt kısmı 4000 N gücünde motor ile 0 - 70 derece arasında ayarlanabilir. Sırt kısmı kalkış sırasında geriye doğru kayarak  hastanın sıkışmasını engellemektedir. • Diz kısmı 4000 N gücünde..
  ~~• İki adet kolon motor ile yükseklik, trendelenburg ve ters...
 • Yüz Maskesi  ..
  Yüz Maskesi  .....