Kan Torbaları

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • Ana torbaya alınan tam kanın santrifüj edilerek ekstraktör sayesinde buffy coat’dan arındırılarak eritrosit, plazma ve trombosit ürünlerine ayrılmasını sağlar. Ana torbanın içerisinde bulunan cpd sayesinde tam kanın pıhtılaşmasına engel olunur, ana torbaya alttan bağlı olan eritrosit torbasında bul..
  Ana torbaya alınan tam kanın santrifüj edilerek ekstraktör sa...
 • Ana torbaya alınan tam kanın santrifüj edilerek ekstraktör sayesinde eritrosit ve plazmasına ayrılmasını sağlar. Ana torbanın içerisinde bulunan cpda-1 solüsyonu sayesinde kan hücrelerinin ömrünü 35 güne kadar korur. ..
  Ana torbaya alınan tam kanın santrifüj edilerek ekstraktör sa...
 • Ana torbaya alınan tam kanın filtreden geçirilerek lokositlerin %99,99 uzaklaştırılmasını sağladıkdan sonra santrifüj edilerek ekstraktör sayesinde eritrosit ve plazma ürünlerine ayrılmasını sağlar. Ana torbanın içerisinde bulunan cpd sayesinde tam kanın pıhtılaşmasına engel olunur, filtre sonrası ..
  Ana torbaya alınan tam kanın filtreden geçirilerek lokositler...
 • Ana torbanın içerisinde bulunan cpda-1 solüsyonu sayesinde kan hücrelerinin ömrünü 35 güne kadar korur. 450+150+150+150 ml hacmine sahip bu torba sisteminde ana torbaya alınan tam kanın dilenirse 3 eşit parçaya bölünebilmesiyle beraber, santrifüj edilerek ekstraktör ile plazma ve eritrositine ayırı..
  Ana torbanın içerisinde bulunan cpda-1 solüsyonu sayesinde ka...
 • Tam kanın alımında ve transfüzyonunda kullanılır. Ana torbanın içerisinde bulunan cpda-1 solüsyonu sayesinde kan hücrelerinin ömrünü 35 güne kadar korur. Kod No Ürün Açıklaması Adet/ Alüminyum Folyo Adet/ Koli 811-4012 TEKLİ TORBA 450 ml ..
  Tam kanın alımında ve transfüzyonunda kullanılır. Ana torban...
 • Kan ürünlerinin (tam kan,eritrosit süspansiyonu,tdp veya trombosit süspansiyonu) istenildiğinde bölünerek porsiyonlanması için kullanılır. ..
  Kan ürünlerinin (tam kan,eritrosit süspansiyonu,tdp veya trom...
 • Ana torbaya alınan tam kanın santrifüj edilerek ekstraktör sayesinde buffy coat’dan arındırılarak eritrosit ve plazma ürünlerine ayrılmasını sağlar. Ana torbanın içerisinde bulunan cpd sayesinde tam kanın pıhtılaşmasına engel olunur, ana torbaya alttan bağlı olan eritrosit torbasında bulunan sagm s..
  Ana torbaya alınan tam kanın santrifüj edilerek ekstraktör sa...
 • Ana torbaya alınan tam kanın santrifüj edilerek ekstraktör sayesinde eritrosit, plazma ve trombosit ürünlerine ayrılmasını sağlar. Ana torbanın içerisinde bulunan cpd sayesinde tam kanın pıhtılaşmasına engel olunur, transfer torbada bulunan sagm solüsyonu sayesinde eritrositler 42 güne kadar canlıl..
  Ana torbaya alınan tam kanın santrifüj edilerek ekstraktör sa...