Dezenfektan

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • ASEPTANIOS AD solüsyonunun pulverizasyonu için geliştirilmiştir. 300 m3‘e kadar işlem yapma olanağı sağlar. NFT 72-281 (2014) ile uyumludur. Tam otomatik cihaz kullanım ve dokunmatik işlem paneli ile kullanımı pratiktir. USB sürücü ile dezenfeksiyon işlemlerin kayıt altına alınması ve i..
  ASEPTANIOS AD solüsyonunun pulverizasyonu için geliştiri...
 • Ürün Özellikleri Otomatik yıkama makinelerinde kullanım için geliştirilmiş alkali konsantre alet temizlik deterjanıdır. Sodyum hidroksit bazlı formülasyona sahiptir. Oksitleyici ajanlar içermez. Her türlü kalitede su ile kullanılabilir. ANIOS RN ile kombinasyona uygundur. Kull..
  Ürün Özellikleri Otomatik yıkama makinelerinde kullan...
 • Ürün Özellikleri Dezenfektan emdirilmiş kullanıma hazır dokumasız kumaştan üretilmiş mendil formundadır. Her mendile ANIOSPRAY QUICK emdirilmiştir. Kullanım kolaylığı ve geniş bir alanı dezenfekte etme özelliği sağlayan ebatlardadır. Organik kirlerden etkilenmeyen ethanol bazlı formülasy..
  Ürün Özellikleri Dezenfektan emdirilmiş kullanıma haz...
 • Ürün Özellikleri Paslanmaz çelik cerrahi aletler üzerindeki protein, mineral kalıntılarını ve korozyonu temizlemek amacıyla geliştirilmiştir. 1 litrelik şişeye entegre dozajlama sistemi ile kolay kullanım ve depolama imkanı sunar. Manual ve ultrasonik yıkama makinelerinde kullanımı uygun..
  Ürün Özellikleri Paslanmaz çelik cerrahi aletler üzer...
 • Ürün Özellikleri Otomatik yıkama makinelerinde kullanım için kurutma aktivatörü içeren yağlayıcı özellikte durulama solüsyondur. Her kalitede su ile kullanımı uygundur. ANIOSYME DLM MAXI ile kombinasyon halinde kullanılmak üzere özel tasarlanmıştır. Yağlama özelliği sayesinde aletlerin..
  Ürün Özellikleri Otomatik yıkama makinelerinde kullan...
 • Ürün Özellikleri Otomatik yıkama makinelerinde kullanım için geliştirilmiş nötralizan ve yağlayıcı özellikli durulama solüsyonudur. ANIOSYME DLM MAXI ile kombine kullanım için tasarlanıştır. Konsantredir. Çift etkilidir. Durulama ve yağlama özelliği sayesinde aletlerin bakımını yaparak..
  Ürün Özellikleri Otomatik yıkama makinelerinde kullan...
 • Ürün Özellikleri Otomatik yıkama makinelerinde kullanım için geliştirilmiş nötralizan ve durulama solüsyonudur. Fosforik asit bazlıdır. Konsantredir. Kullanım Alanları Sterilizasyon ünitesinde cerrahi aletler ve tıbbi aletlerin alet yıkama makinelerindeki yıkama döngüsü sıras..
  Ürün Özellikleri Otomatik yıkama makinelerinde kullan...
 •   Ürün Özellikleri Hava yolu ile yüzey dezenfeksiyonu amacıyla geliştirilmiştir. Formaldehit içermez. Bakterisid ve fungusid (Aspergillus fumigatus dahil) etkilidir. Hoş ve taze bir koku bırakır. Materyaller ile geniş uyumluluğa sahiptir. Kuruduktan sonra hiç iz bırakmaz ..
    Ürün Özellikleri Hava yolu ile yüzey deze...
 • Ürün Özellikleri Deterjan içermeyen formülüyle ellerin hassas yıkanmasını sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Kullanıma hazırdır. Bakteriostatik ve fungustatik etki sağlar. Cilt pH’sı ile uyumludur. Cilt nemlendirici ajanlar ile zenginleştirilmiş içeriğiyle ellerin kullanım sırasında..
  Ürün Özellikleri Deterjan içermeyen formülüyle elleri...
 • Cilt üzerinde gözle görünen yağlı tabaka bırakmadan cilde hızla nüfus eder Allantoin içeriği sayesinde cildin canlanmasını sağlar Cilt pH’ı ile uyumludur Sık olarak el temizlik ve dezenfeksiyonuna maruz bırakılan yıpranmış ciltler için su içinde yağ emülsiyonudur. Cilt üzerinde gözle görünen yağl..
  Cilt üzerinde gözle görünen yağlı tabaka bırakmadan cilde hız...
 • İyi temizleme özellikleri ile aldehitsiz preparat Tbc, Noro/norwalk virüse karşı etkinlik Hoş kokulu Solunum maskeleri ve küvözler gibi tıbbi cihazların, tıbbi envarterin yanında her türlü yüzeylerin temizlik ve dezenfeksiyonu için aldehitsiz ve fenolsüzkonsantre yüzey dezenfektanıdır. Banyo kü..
  İyi temizleme özellikleri ile aldehitsiz preparat Tbc, Nor...
 • Kokusuzdur Toksisitesi çok düşüktür Akrilik yüzeyler için uygundur Her türlü yüzeyin temizliğini ve dezenfeksiyonunu tek adımda gerçekleştiren, kullanıma hazır preparattır. Özellikle bebek odaları, küvözler, yoğun bakım ve reanimasyon servislerinde temizlik ve dezenfeksiyon için çok uygundu..
  Kokusuzdur Toksisitesi çok düşüktür Akrilik yüzeyler i...
 • Ultrasonproblarının temizlik ve dezenfeksiyonu için alkolsüz mendiller Papova virüs dahil hızlı etkinlik Yüksek materyal uyumluluğu Alkole hassas tıbbi cihazlar, akrilik camlar gibi diğer alkole hassas yüzeylerin yanında tıbbi envanterin hızlı dezenfeksiyonu için kullanıma hazır mendiller. Vajina..
  Ultrasonproblarının temizlik ve dezenfeksiyonu için alkolsüz ...
 • İyi temizleme özelliği ile aldehitsiz preparat DVG listesindedir. Gıda lanında kullanım için uygundur Parfüm içermez Küvözler, tıbbi envanter gibi tıbbi cihazların ve her türlü yüzeyin temizlik ve dezenfeksiyonu için aldehitsiz ve fenolsüz, konsantre yüzey dezenfektanıdır. Banyo küvetlerinin al..
  İyi temizleme özelliği ile aldehitsiz preparat DVG listesi...
 • Polihexanide içerir MRSA/ORSA dekontaminasyonu için Hızlı etkinlik Cilt ve ellerin aynı zamanda yapılan temizlik ve dekontaminasyonu için yıkama solüsyonudur. Protein ya da yağ gibi sıkıntı verici kirlenmelerin olduğu gıda alanında da kullanımı çok uygundur. Decontaman cilt tarafından çok iyi t..
  Polihexanide içerir MRSA/ORSA dekontaminasyonu için Hızlı...
 • Cilt ve mukoz membran tarafından mükemmel tolerans. Hızlı ve el ile kullanım için kullanıma hazır emdirilmiş mendiller. MRSA/ORSA dekontaminasyonu için Cilt ve mukoz membran üzerinde kullanım için, kullanıma hazır, antimikrobiyal temizleme mendilleridir. Çok hassas cilt bölgeleri için uygundur. MRS..
  Cilt ve mukoz membran tarafından mükemmel tolerans. Hızlı ve ...
 •   Güçlü temizleme özellikleri ile göze çarpar Ultrasonik banyoların temizliği için uygundur Hızlı etkinlik gösterir Metal, sentetik materyal, seramikler, cam ve porselenden yapılmış alkaliye dayanıklı aletler ve cihazlar için alkali özellikte, güçlü ve hızlı temizleyicidir. Yüksek p..
    Güçlü temizleme özellikleri ile göze çarpar Ul...
 • Korozyon inhibitörleri içerir Ultrasonik banyolarda kullanım için uygundur Tüm materyallere karşı çok hassastır Frezler yanında diğer döner aletlerin daldırma yöntemiyle temizlik ve dezenfeksiyonu için, aldehitsiz ve fenolsüz, kullanıma hazır solüsyondur. Özellikle materyal uyumluluğu neden..
  Korozyon inhibitörleri içerir Ultrasonik banyolarda kull...
 • Kan dolaşımını uyarır ve canlandırır Tıbbi bitkilerden elde edilmiş, yüksek kaliteli yağlar içerir Geri yağlandırıcı maddeleri en iyi şekilde kullanarak mükemmel cilt hissi verir Cildin kan dolaşımını harekete geçiren ve devamını sağlayan bir hidrojeldir. Özellikle yaşlı bakımı ve genel hasta bak..
  Kan dolaşımını uyarır ve canlandırır Tıbbi bitkilerden elde ...
 •   Yüzey dezenfektanlarını emdirmek için mendiller Tekrar doldurulabilir dispenser sistem Dezenfeksiyon solüsyonun mükemmel aktarımı Yüzeyler ve tıbbi cihazların hızlı temizlik ve dezenfeksiyonu için dezenfektanları emdirmek için, kuru, nonwowen mendillerdir. Bu mendiller, yüksek kalit..
    Yüzey dezenfektanlarını emdirmek için mendiller ...
 • DESCOMAT KOMPAKT diğer dozajlama makineleri ve aparatların dezavantajlarından kaçınılarak hazırlanmış, avantajları birleştiren bir yeniliktir. Tümüyle elektronik dozajlama cihazlarının en küçüğü ve en hafifidir. Aşağıdaki avantajları sunar: dozajlama : % 0,2 – 5 arasında devamlı olarak değişk..
  DESCOMAT KOMPAKT diğer dozajlama makineleri ve aparatların de...
 • Çok kurumuş, hassas ciltlerin yoğun bakımı için Yüksek kaliteli cilt bakım yağları içerir Kaşıntıyı azaltır Geniş ekti spektrumu Yüksek kaliteli yağ banyosudur. Jojoba yağı ve kolza yağı gibi yüksek kaliteli bakım yağlarına dayanan formülasyonu ile çok ekonomiktir ve su içermez. Aloevera ..
  Çok kurumuş, hassas ciltlerin yoğun bakımı için Yüksek k...
 •   Su ve sabun kullanmadan hassas temizlik Çok hassas ciltler için Koku giderici etki Yıpranmış, hassas ya da önceden zarar görmüş ciltler için yumuşak temizleme köpüğüdür. Cilt tarafından çok iyi tolere edilir. Yatan hastaların, idrarını tutamayan hastaların ve anüs pretearlı hastal..
    Su ve sabun kullanmadan hassas temizlik Çok ha...
 • Hızlı yüzey dezenfeksiyonu için, hoş kokulu, aldehitsiz mendiller Noro virüs dahil geniş spektrumlu virüs etkinliği Cilt tarafından çok iyi tolere edilir Alkole dayanıklı tıbbi cihazların, tıbbi envanter yanında her türlü yüzeylerin hızlı dezenfeksiyonu için alkollü, kullanıma hazır mendill..
  Hızlı yüzey dezenfeksiyonu için, hoş kokulu, aldehitsiz me...
 •   Hoş kokusu ile aldehitsiz hızlı yüzey dezenfektanı Noro virüs dahil geniş spektrumlu virüs etkinliği Cilt tarafından çok iyi tolere edilir Alkole dayanıklı tıbbi cihazların, tıbbi envanter yanında her türlü yüzeylerin hızlı dezenfeksiyonu için alkollü, kullanıma hazır yüzey dezenf..
    Hoş kokusu ile aldehitsiz hızlı yüzey dezenfekta...
 •   İyi temizleme özellikleri Ultrasonik banyoların temizliği için uygundur Tek adımda temizlik ve dezenfeksiyon Alkaliye dayanıklı aletler ve metal, sentetik malzeme, seramik, cam ve porselenden yapılmış tüm tıbbi alanlar ve laboratuvarlardaki cihazlar için alkali özellikte dezenfeks..
    İyi temizleme özellikleri Ultrasonik banyoları...
 • Mükemmel temizleme özelliği Az köpürme özelliği Descosuc ile kombine edilebilir ek temizleyici Dental aspiratör sistemlerinde, hafta 1-2 kez dezenfektan ile birlikte kullanılan hassas temizleyicidir. Dental aspiratör sistemlerinin hatasız ve mükemmel temizliğini garanti eder. ..
  Mükemmel temizleme özelliği Az köpürme özelliği Descos...
 • İyi temizleme özelliği Az köpürme özelliği Aspiratör sistemleri için optimum materyal koruması Her türlü dental aspiratör sistemlerinin çok hassas temizlik ve dezenfeksiyonu içindir. Aldehit ve fenol içermez. Aktif klor içermez ve bu nedenle entegre edilmiş amalgam separatorleri ile aspirat..
  İyi temizleme özelliği Az köpürme özelliği Aspiratör s...
 • Formaldehitsiz preparat Tüm materyallere karşı hassas- endoskopların yeniden kullanıma hazırlanması için uygundur Kullanıma hazır Formaldehitsiz ve fenolsüz,tüm materyallere karşı hassas kullanıma hazır alet dezenfektanıdır. %2 Gluteraldehit temeline dayanır. Korozyon inhibitörleri içerir. ..
  Formaldehitsiz preparat Tüm materyallere karşı hassas- e...
 • 4 ve 10 lt ‘lik dezenfeksiyon küvetleri. ..
  4 ve 10 lt ‘lik dezenfeksiyon küvetleri. .....
 • 1 Litre dozaj şişesi (60 ml hazneli) 2 Litre şişe, 5 ya da 10 litre bidonlar için dozajlama pompası 2 Litre şişe, 5 , 10 ya da 30 litre bidonlar için musluk 500 ml ve 1000 ml şişeler için dispenser Sprey başlık ..
  1 Litre dozaj şişesi (60 ml hazneli) 2 Litre şişe, 5 ya ...
 • Aldehitsiz, fenolsüz, formaldehitsiz preparat Tüm materyallere karşı hassas – endoskopların yeniden kullanıma hazırlanması için uygundur. Kullanıma hazır Aldehitsiz ve fenolsüz tüm materyallere karşı hassas alet dezenfektanıdır. Güçlü temizleme özelliğine sahiptir. Korozyon inhibitörleri içerir. ..
  Aldehitsiz, fenolsüz, formaldehitsiz preparat Tüm materyalle...
 • Tüm materyallere karşı çok hassas- özellikle endoskoplar için uygundur Alet dezenfeksiyonu için ek temizleyici Tüm alet dezenfektanları ile uyumludur Flexible ve rijid endoskopların, her türlü tıbbi aletlerin güçlü temizliği için materyale karşı hassas preparattır. RKI tavsiyelerine göre fl..
  Tüm materyallere karşı çok hassas- özellikle endoskoplar i...
 • Tıbbi silikon yağları esasına dayanır Buhar sterilizasyonu öncesinde alet bakımı için uygundur Hareketli alet parçalarının optimal yağlanmasını sağlar Toksilojik olarak zararsız tıbbi beyaz yağ esasına dayanan, aletler için bakım emülsiyonudur. Buhar sterilizasyonundan önce aletler üzerinde..
  Tıbbi silikon yağları esasına dayanır Buhar sterilizasyo...
 • Kromdan imal edilmiş, basma kollu dozaj yardımcısıdır. 1000 ml ambalaj için istenildiğinde kilitlenebilen plastik pompa ile birlikte kullanılır. ..
  Kromdan imal edilmiş, basma kollu dozaj yardımcısıdır. 1000 m...
 •   Geniş etki spektrumu İyi temizleme özellikleri ile aldehitsiz preparat Tüm materyallere karşı hassas – endoskopların yeniden kullanıma hazırlanması için uygundur Aldehitsiz ve fenolsüz tüm materyallere karşı hassas alet dezenfektanıdır. Güçlü temizleme özelliğine sahiptir. Korozyo..
    Geniş etki spektrumu İyi temizleme özellikleri...
 • Çok etkili ve stabilmulti enzim kompleks içerik Mükemmel malzeme uyumluluğu İçerdiği multi enzim kompleksi sayesinde güçlü temizleme özelliği Endoskopların ve her tipteki tıbbi aletin nötrpH’lı temizleyicisidir. Özellikle malzemelere karsı çok hassas olup mükemmel malzeme uyumluluğuna sahip..
  Çok etkili ve stabilmulti enzim kompleks içerik Mükemmel...
 •   Hassas ciltli kullanıcılar ve alerjik kişiler için dermatolojik olarak tavsiye edilir Alerjiye neden olabilecek potansiyel katkı maddeleri içermez Sporsuz filtre edilmiştir Eller ve cilt için alkollü dezenfektandır. Parfüm, renklendirici ve uzun süre kalıcı aktif madde içermez. Bu..
    Hassas ciltli kullanıcılar ve alerjik kişiler iç...
 • Cilt toleransı mükemmeldir Renkli solüsyon – özellikle operasyon öncesinde cilt dezenfeksiyonu için uygundur Kullanıma hazır, alkollü cilt dezenfektanıdır. Dezenfekte edilen alanın belirli olmasına yardımcı olmak amacıyla kırmızı renkli madde içerir. Bu nedenle çoğunlukla operasyon öncesi ve son..
  Cilt toleransı mükemmeldir Renkli solüsyon – özellikle ope...
 •   Tıbbi silikon yağ esasına dayanır Buhar sterilizasyonu ve sıcak hava öncesinde alet bakımı için uygundur Hareketli alet parçalarının optimal yağlanmasını sağlar Silikon yağ temeline dayanan aletler için bakım spreyidir. Buhar ve sıcak hava sterilizasyonundan önce aletler üzerinde ..
    Tıbbi silikon yağ esasına dayanır Buhar steril...
 • Toksilojik olarak zararsız tıbbi beyaz yağ esasına dayanır Buhar sterilizasyonu öncesinde alet bakımı için uygundur Hareketli alet parçalarının optimal yağlanmasını sağlar Toksilojik olarak zararsız tıbbi beyaz yağ esasına dayanan, aletler için bakım spreyidir. Buhar sterilizasyonundan önce..
  Toksilojik olarak zararsız tıbbi beyaz yağ esasına dayanır...
 • Tüm materyallere karşı hassas Fosfat ve glutaraldehit içermez Her türlü termo-labil aletler için uygundur 60°C’de her türlü termo-labil aletlerin kemotermal dezenfeksiyonu ve temizliği için materyal koruyucu preparat. ..
  Tüm materyallere karşı hassas Fosfat ve glutaraldehit iç...
 • Aldehid, fenol ve klor içermez Yüksek konsantrasyonlu Sitrik asit temeline dayanır 60°C ‘den itibaren kemotermik dezenfeksiyon işlemleri ve diyaliz cihazlarının Single-Pass-Flow ile resirkülasyon işlemleri için kombine edilmiş bir maddedir. İçeriğindeki sitrik asit ile diyaliz işleminden so..
  Aldehid, fenol ve klor içermez Yüksek konsantrasyonlu ...
 • Prionlara karşı profilaksis için RKI tavsiyelerine göre pH>10 Az köpürme özelliği Korozyon inhibitörü içerir Alkaliye dayanıklı her türlü tıbbi aletlerin kemotermal olarak yeniden kullanıma hazırlanması için likit, alkali temizleyicidir. ..
  Prionlara karşı profilaksis için RKI tavsiyelerine göre pH...
 • Sitrik asit temeline dayanır Tüm materyallerin lekesiz kuruluğunu sağlar Korozyon inhibitörleri içerir Likit, sitrik asit esasına dayanan, biyolojik olarak indirgenebilen durulama solüsyonudur. Alkali temizleyicilerin uygulanmasından sonra nötralizör olarak kullanılacaksa yüksek konsantrasy..
  Sitrik asit temeline dayanır Tüm materyallerin lekesiz k...
 • Düşük aldehit içeriği nedeniyle kullanıcı dostu Hoş kokusuyla diğer birçok ürün ile karşılaştırılabilir RKI tavsiyelerine göre geniş etki spektrumu ile virüs etkinliği Flexible endoskopların 50-60°C’de kemotermal dezenfeksiyonu için formaldehitsiz, materyal koruyucu alet dezenfektanıdır. En..
  Düşük aldehit içeriği nedeniyle kullanıcı dostu Hoş koku...
 • Fosforik asit temeline dayanır Kireç oluşumunu engeller Korozyon inhibitörleri içerir THERMOTON N likittir. Alkali temizleyicilerin uygulanmasından sonra asit nötralizör olarak kullanılır. ..
  Fosforik asit temeline dayanır Kireç oluşumunu engeller ...
 •   Korozyon inhibitörü içerir Ultrasonik banyolarda kullanıma uygundur Tıbbi aletlerde oluşmuş pas, korozyon, kireç ve her türlü istenmeyen lekeleri yok eder ve parlaklık verir. Tıbbi aletlerin bağlantı kısımlarını işler hale getirir ve ömürlerini uzatır. ..
    Korozyon inhibitörü içerir Ultrasonik banyolar...
 • Materyallere karşı çok hassas Onaylanmış temizleme performansı Phnötr Otomatik yıkama makinelerinde her çeşit endoskopların kemotermal dezenfeksiyonu için materyal koruyucu, pH’ınötr ve güçlü alet temizleyicidir. THERMOTON NR Pentax’ınlistesindedir.Otomatik endoskop yıkayıcılarında temizlik..
  Materyallere karşı çok hassas Onaylanmış temizleme perfo...