Vücut Analiz Cihazı

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • ~~Özellikler •Taşınabilir ve portatif kompakt gövde, opsiyonel taşıma çantası •250 Kg ölçüm kapasitesi •Profesyonel cihaz, kalibrasyon •3-99 yaş aralığında ölçüm •Farklı Irklara Göre Referans Aralıkları Girişi •Profesyonel Sporcuların Yaptığı Spor Dalına Göre Referans Aralıkları Girişi •Bluet..
  ~~Özellikler •Taşınabilir ve portatif kompakt gövde, opsiyon...
 • ÖZELLİKLER Taşınabilir ve portatif kompakt gövde, opsiyonel taşıma çantası Kilo kontrolü için egzersiz planı 3-99 yaş arası ve 250 Kg Ölçüm Kapasitesi Bilgisayara Wi-Fi yada Bluetooth ile veri aktarımı Otomatik elektriksel kirlilik önleme filtresi Yetki dışı kullanımı engelleyici oto..
  ÖZELLİKLER Taşınabilir ve portatif kompakt gövde, opsiy...
 • ÖZELLİKLER Grafiksel analiz ile vücut kompozisyon gelişimi takibi Bölgesel Yağ Kg. ve Kas Kg. analizi Kişinin kilosuna uygun egzersiz planlaması 7 inch LCD renkli dokunmatik ekran Bilgisayara Wi-Fi yada Bluetooth ile veri aktarımı Wifi ve LAN ile internet bağlantısı USB ile bilgi d..
  ÖZELLİKLER Grafiksel analiz ile vücut kompozisyon geliş...
 • ÖZELLİKLER Grafiksel analiz ile vücut kompozisyon gelişimi takibi 7 inch LCD renkli dokunmatik ekran Sesli komut ile hızlı ve kolay kullanım Dual test modu, kişisel kullanım ve profesyonel kullanım Bilgisayara Wi-Fi yada Bluetooth ile veri aktarımı Rapor örneğini kişiselleştirebilme ..
  ÖZELLİKLER Grafiksel analiz ile vücut kompozisyon geliş...
 • Özellikler SMF BIA (Patent no : US 8271079); Simultaneous Multi-Frequency Bioelectrical Impedance Analysis 6 Frekans ile Multi Frekans ölçüm (1, 5, 50, 250, 500, 1000 kHz) Test ağırlık aralığı 10-270 kg. 10,2 inch renkli TFT LCD ekran 3 değişik tip rapor sayfası; Yetişkin, çocuk ve..
  Özellikler SMF BIA (Patent no : US 8271079); Simultan...
 • Özellikler Vücut analizi için altın standart sistemlerinden olan DEXA ile 0.984’lük yüksek korelasyon Segmantel ve multifrekans ölçüm. Ampute hastalarda kullanım imkanı ( yapışkan ve kıskaç tipi elektrodlar) Üç farklı şekilde ölçüm imkanı ( yatarak,ayakta,oturarak) Segmantel sıvı anali..
  Özellikler Vücut analizi için altın standart sistemleri...
 • ~Bluetooth Bluetooth Kablolarınızdan kurtulun ve dünyaya kablosuz bağlanın… Cihazınıza bir parçasını, bilgisayarınıza ise diğer parçasını takın ve kablosuz bağlantının keyfini yaşayın. Tamamen yerli üretim ve Endüstriyel tip Açık alanlarda 1000 mt ye kadar desteklenebilen kablosuz ile..
  ~Bluetooth Bluetooth Kablolarınızdan kurtulun ve dünyay...
 • ~Tempolu yürüyüş için size uygun olan tempoyu belirleyerek (dakikada atacağınız adım sayısı) size tempo tutmasını isteyebilirsinizSaati ile zamanı öğrenebilirsiniz Kronometresi vardır süre tutabilirsiniz Siz yürürken herkes sizi kıskanacak Kaç adım attığınızı görebilirsiniz Kaç kalori ha..
  ~Tempolu yürüyüş için size uygun olan tempoyu belirleyerek (d...
 • ~~Yeni klinik uygulamalara göre güncellenmiş olan TANITA BC 418 MA Profesyonel Vücut Analiz Monitörü pratik kullanımı sayesinde Kollar, Bacaklar ve Gövde için bölümlendirilmiş sonuçları sunar. Segmental ölçüm sayesinde bölgelerdeki Yağ Kaybı ve Kas Kazanım oranları rahatlıkla görülebilir. Cihaz kend..
  ~~Yeni klinik uygulamalara göre güncellenmiş olan TANITA BC 4...
 • ~ Kişisel kullanımınız için uygundur. Cihaz total olarak vücut analizinizi yapar. Size Kilonuzu, Yağ Oranınızı, Vücut Sıvı Oranınızı, Kaslarınızın Ağırlığını, Kemik Ağırlığınızı, Fiziksel Aktivite Derecenizi, Günlük Kalori Miktarını (günlük alınacak kalori tavsiyesi), Metabolizma Yaşınızı, İç Org..
  ~ Kişisel kullanımınız için uygundur. Cihaz total olarak v...
 • ~ TANITA BC 545 N INNERSCAN VÜCUT ANALİZ TARTISI – KİŞİSEL TANITA BC 545 N Vücut Yağ ve Kas Analizi Tartısı DÜNYADA SEGMENTAL ÖLÇÜM YAPABİLMESİ VE 10 AYRI ÖLÇÜMÜ HIZLI VE DETAYLANDIRILMIŞ OLARAK ALABİLMESİ İLE KENDİ ALANINDA TEK VE RAKİPSİZ ÜRÜN! 15 saniye gibi kısa bir zaman diliminde 10 a..
  ~ TANITA BC 545 N INNERSCAN VÜCUT ANALİZ TARTISI – KİŞİSEL...
 • ~ Sağ – sol kol, sağ – sol bacak ve gövde, vücut yağ yüzdeleri ve kas kütlesi üzerine derinlemesine bilgi veren yenilikçi Tanita BC-601 son segmental teknolojiyi içermektedir. Tanita BC 601 zaman içinde herhangi bir profesyonel spor veya spor programının etkinliğini izlemek için mükemmel bir araç..
  ~ Sağ – sol kol, sağ – sol bacak ve gövde, vücut yağ yüzde...
 • ~ BC 730 TANITA nın yeni icadı, En küçük… Tanita bu özelliklerdeki bir cihazı yanınızdan ayırmamanız ve her yere rahatça taşımanız ve seyahatleriniz esnasındakolay takip için sizlere sunmaktadır.     Teknik Bilgi Kilo Yağ Oranı% Yağ Oranı Değerlendirme Top..
  ~ BC 730 TANITA nın yeni icadı, En küçük… Tanita bu ...
 • ~ ANT+WIRELESS TEKNOLOJİSİYLE VÜCUT KOMPOZİSYON PLATFORMU Wirelessli data linki sayesinde uzak bağlantıyla bir bilgisayar gibi kullanılabilir(garmin olmadan transfer edilemiyor.) Garmin adı verilen cihazla beraber kullanıldığında wireless’e bağlanıp datasını kolayca transfer edebilirsiniz. ..
  ~ ANT+WIRELESS TEKNOLOJİSİYLE VÜCUT KOMPOZİSYON PLATFORMU ...
 • ~~Total Vücut Analizi yapabilen, kolay kullanım özelliğine sahip Profesyonel bir üründür. BIA (Bio Impedance Analysis) çalışma prensibi ile vücuda gönderdiği 6.25kHz ve 50kHz elektrik akımları sayesinde yapılan Vücut Analizinizi sunar. Tartı Software ve TartıWeb ile entegre edilerek raporlarınızda P..
  ~~Total Vücut Analizi yapabilen, kolay kullanım özelliğine sa...
 • ~~Total Vücut Analizi yapabilen, kolay kullanım özelliğine sahip Profesyonel bir üründür. BIA (Bio Impedance Analysis) çalışma prensibi ile vücuda gönderdiği 6.25kHz ve 50kHz elektrik akımları sayesinde yapılan Vücut Analizinizi sunar. Tartı Software ve TartıWeb ile entegre edilerek raporlarınızda P..
  ~~Total Vücut Analizi yapabilen, kolay kullanım özelliğine sa...
 • ~Siyah İnci Yüksek kapasitesi ile eşsiz ve şık bir tasarımdır. Çağdaşlık ve teknolojiye vurgu yapılarak dizayn edildi. 200 kg lık bir kapasiteye sahip ürün extra geniş bir tartım platformuna sahiptir ve geniş dijital ekran kolay okunabilirliği sağlamaktadır. ..
  ~Siyah İnci Yüksek kapasitesi ile eşsiz ve şık bir tasarım...
 • ~~Bir klasik sadece şekil değiştirdi!  Tanita BC 418 Diyetisyenlik mesleğinde bir klasiktir; uzun yıllar boyunca profesyonel hayatımızda yer aldı ve yeni şekli ile de almaya devam edecek… Tanita son teknolojik gelişmeleri de ekleyerek sınıfında yeni bir cihaz yarattı, Estetiği ve güzelliği d..
  ~~Bir klasik sadece şekil değiştirdi!  Tanita BC 418 ...
 • MC 780 Black Asi ruhlu görünüşe estetik dahil edilerek, kolay kullanımı ve ekstra yetenekleri ile teknolojik olarak ulaşılabilen son nokta işte size Tanita MC 780 BLACK ...   Tüm özellikleriyle yeni, klinik uygulamalara göre güncellenmiş TANITA MC 780 BLACK Profesyonel Vüc..
  MC 780 Black Asi ruhlu görünüşe estetik dahil edilerek, ko...
 • ~~TAM BİR PROFESYONEL 270 kg kadar 100 gr aralıklarla tartım yaparak, üç ayrı frekans ile vücut sıvı dağılımının yapısını da ayrıca analiz edebilen ve Vücut Analizi Cihazlarına yeni bir kimlik kazandıran yeni Tanita MC 780 Vücut Analiz Cihazı Cihaz; Toplam Vücut Ağırlığını, kilo ile boyun orantıs..
  ~~TAM BİR PROFESYONEL 270 kg kadar 100 gr aralıklarla tart...
 • ~~Rahat, Kolay Ölçümler, Doğru Sonuçlar Tüm özellikleriyle yeni, klinik uygulamalara göre güncellenmiş TANITA MC 780, Profesyonel Vücut Analiz Monitörlerinden bekleyebileceğiniz son teknolojik yeniliklere sahiptir. ..
  ~~Rahat, Kolay Ölçümler, Doğru Sonuçlar Tüm özellikleriyle...
 • ~~ TANITA MC 780 ST Vücut Analizi Rahat, Kolay Ölçümler, Doğru Sonuçlar Tüm özellikleriyle yeni, klinik uygulamalara göre güncellenmiş TANITA MC ST, Profesyonel Vücut Analiz Monitörlerinden bekleyebileceğiniz son teknolojik yeniliklere sahiptir. Farklı renk seçenekleriyle   &n..
  ~~ TANITA MC 780 ST Vücut Analizi Rahat, Kolay Ölçümler...
 • ~~MC980 Multi Frequency Segmental Vücut Analiz Monitörü son teknoloji ile donatılmış ve Vücut Analiz Monitörlerinden beklenilenden daha fazlasını size sunar.Tanita son teknoloji multi-frekans BIA teknolojisi ile birlikte geniş renkli ekran ile bütünleştirilmiş Microsoft ® Windows® un kullanıldığı ge..
  ~~MC980 Multi Frequency Segmental Vücut Analiz Monitörü son t...
 • ~Tanita son teknolojiyi kullanarak yeni bir segmental vücut analiz cihazı yaptı ve “MyTanita App.” uygulaması ile de cihazı bluetooth sistemi ile akıllı telefonunuza bağlayarak analizlerinizi otomatik olarak transfer edip, uygulamada saklama imkanını sağladı. Üstelik uygulamada Türkçe ile birlikte d..
  ~Tanita son teknolojiyi kullanarak yeni bir segmental vücut a...
 • ~~Total Vücut Analizi yapabilen profesyonel bir üründür, cihazın çalışma prensibi Bio Impedance Analysis’dir. 50 kHz elektrik akımı vücuda ayak elektrotları vasıtası ile gönderilir ve bu şekilde vücut analizi yapılır, TARTI TÜRKÇE BİLGİSAYAR PROGRAMLARI KULLANILARAK PARAMETRE ZENGİNLİĞİ SAĞLAYABİLİR..
  ~~Total Vücut Analizi yapabilen profesyonel bir üründür, ciha...
 • ~~Total Vücut Analizi yapabilen, kolay kullanım özelliğine sahip Profesyonel bir üründür. BIA (Bio Impedance Analysis) çalışma prensibi ile vücuda gönderdiği 50 kHz elektrik akımı sayesinde yapılan Vücut Analizinizi sunar. Tartı Software ve TartıWeb ile entegre edilerek raporlarınızda Parametre zeng..
  ~~Total Vücut Analizi yapabilen, kolay kullanım özelliğine sa...
 • ~~Total Vücut Analizi yapabilen, kolay kullanım özelliğine sahip Profesyonel bir üründür. BIA (Bio Impedance Analysis) çalışma prensibi ile vücuda gönderdiği 50 kHz elektrik akımı sayesinde yapılan Vücut Analizinizi sunar. Tartı Software ve TartıWeb ile entegre edilerek raporlarınızda Parametre zeng..
  ~~Total Vücut Analizi yapabilen, kolay kullanım özelliğine sa...
 • ~ Kişisel kullanımınız için tasarlanmıştır. Pratik olarak Vücut Yağ, Sıvı ve Kas dengenizi kontrol edip, takip edebileceğiniz bir sistemdir. Şık görüntüsü kadar işlevsel açıdan da önemli bir misyon yüklenen UM 040, tasarımının harikalığı yanında, sonuçların işlevselliği ve kullanılabilirliği a..
  ~ Kişisel kullanımınız için tasarlanmıştır. Pratik olarak ...
 • TARTI BC601 ÇANTALI ..
  TARTI BC601 ÇANTALI .....
 • ~ Yeni TARTI Compacto Yeni TARTI Compacto Vücut Analiz Cihazınız, Uzman TANITA teknolojisi ve TARTI nın maharetli işbirliği ile yaratılmıştır… SD Kart veri transferi özelliği ile ARTIK DAHA PROFESYONEL! Tanita BC 601 Segmental Vücut Analiz Cihazı TARTI mahareti ile ek özellikler katılara..
  ~ Yeni TARTI Compacto Yeni TARTI Compacto Vücut Analiz ...
 • ~ Yeni TARTI Compacto CS Vücut Analiz Cihazınız, Uzman TANITA teknolojisi ve TARTI nın maharetli işbirliği ile yaratılmıştır… SD Kart veri transferi özelliği ile ARTIK DAHA PROFESYONEL! Tanita BC 601 Segmental Vücut Analiz Cihazı TARTI mahareti ile ek özellikler katılarak kompakt bir vücut ..
  ~ Yeni TARTI Compacto CS Vücut Analiz Cihazınız, Uzman TAN...
 • ..
  .....
 • ~Yeni Tartı Perfecto Vücut Analiz Cihazınız, Uzman TANITA Teknolojisi ve TARTI'nın maharetli işbirliği ile yaratılmıştır... TANITA RD-545 Bluetooth veri transfer özelliği ve TARTI Kutu Çözümleri ile PROFESYONEL amaçlı kullanımlarınız için daha uygun hale getirilmiştir!... TARTI Perfecto doğru ..
  ~Yeni Tartı Perfecto Vücut Analiz Cihazınız, Uzman TANITA Tek...