Alkolmetre Cihazı

Alkolmetre Cihazı

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • Alert J4Xec Alkolmetre Ağızlığı ..
  Alert J4Xec Alkolmetre Ağızlığı .....
 • ~Dräger Alcotest® 5820, uzman kullanıcıların hızlı ve hassas bir şekilde nefesten alkol testi yapmalarına imkan tanır. Bu küçük ve kullanıcı dostu portatif ölçüm cihazının ölçüm teknolojisi, günümüzde dünya çapında kullanılan 200.000'i aşkın ünitede kendini kanıtlamış durumdadır Nefesten kolaylık..
  ~Dräger Alcotest® 5820, uzman kullanıcıların hızlı ve hassas ...
 • Yolları sarhoş sürücülerden uzak ve güvenli tutmak, önceden kestirilemeyen ve yüksek düzeyde stresli bir iştir. Dräger, Alcotest 6820 portatif nefes analiz cihazını özellikle Emniyet Güçlerinin ihtiyaçları için tasarladı. Kolayca kullanılır ve her saniyenin önem taşıdığı en zorlu ortamlarda bile hız..
  Yolları sarhoş sürücülerden uzak ve güvenli tutmak, önceden k...
 • Drager 7410 Alkolmetre Çubuğu ..
  Drager 7410 Alkolmetre Çubuğu .....
 • Drager Akolmetre Üfleme Çubuğu ..
  Drager Akolmetre Üfleme Çubuğu .....
 • Nefes analiz cihazı Dräger Alcotest 3820, sorumlu sürücülere nefeslerindeki alkolü test etmek için güvenilir bir yöntem sunar ve yasal olarak araç kullanmaya uygun olduklarının garantisini verir. Bu da polis tarafından kullanılanla aynı hassas ölçüm teknolojisi ile sağlanır: yılda 30 milyonun üzerin..
  Nefes analiz cihazı Dräger Alcotest 3820, sorumlu sürücülere ...
 • Dräger Alcotest 5000, alkol varlığını tespit eden profesyonel bir nefesten alkol testi cihazıdır. Yüksek hızlı nefesten alkol ölçüm cihazı, çok kısa sürede çok sayıda test yapmanıza olanak tanır. Özel hunisi nefesle verilen havanın geriye akışını asgari düzeye düşürerek daha sonr..
  Dräger Alcotest 5000, alkol varlığını tespit eden profesyonel...
 • Dräger Alcotest 7110 Evidential, Almanya'da kanıt olarak kullanılabilir bir cihaz olarak tip onayına sahip tek nefesten alkol ölçüm cihazıdır. Nefesten alkol ölçüm cihazları için DIN VDE 0405 ile belirlenen dünyadaki en zorlayıcı gereksinimleri bile karşılar. Tüm ölçüm sistemleri yedekli ta..
  Dräger Alcotest 7110 Evidential, Almanya'da kanıt olarak kull...
 • Dräger Alcotest 9510, kanıt niteliğindeki uygulamalara yönelik gelişmiş bir nefesten alkol ölçüm cihazıdır. Ulusal ve uluslararası gerekliliklere ve yönetmeliklere (OIML R 126) uyacak şekilde tasarlanmıştır. İkili sensör teknolojisi, sezgisel renkli dokunmatik ekran arayüzü ve modern tasarımı ile Al..
  Dräger Alcotest 9510, kanıt niteliğindeki uygulamalara yöneli...
 • Dräger Alcotest® 6820 med, kanıtlanmış Dräger Alcotest® serisinin özel bir versiyonudur. Nefesten alkol ölçüm cihazı, medikal ürünler için CE işaretinin şart olduğu tanı uygulamalarına yönelik tasarlanmıştır ve medikal alanda günlük işlemleri kolaylaştıran çeşitli özellikler sunar. Medikal ..
  Dräger Alcotest® 6820 med, kanıtlanmış Dräger Alcotest® seris...
 • Bu kompakt ve dayanıklı portatif nefesten alkol ölçüm cihazı, özellikle gelişmiş kontrol uygulamaları için tasarlanmıştır. Bir alkol tarama cihazı olarak polis, ticari ve endüstri kullanımında idealdir. Alcotest® 7510, çok sayıda ülkede ve pazarda, kanıt sağlayan bir cihaz olarak kullanılabilir. ..
  Bu kompakt ve dayanıklı portatif nefesten alkol ölçüm cihazı,...
 • Alkol ve uyuşturuculara karşı basit, hızlı ve güvenli tespit: Dräger DCD 5000 yalnızca kolay tükürük (oral sıvı) almayı mümkün kılmakla kalmaz, aynı zamanda numuneleri saklayarak analiz için laboratuvara da gönderebilirsiniz – numune bu süre içinde bozulmaz. Kanın ultra filtresi   ..
  Alkol ve uyuşturuculara karşı basit, hızlı ve güvenli tespit:...
 • Dräger Interlock® 5000, araç immobilizeri olan bir nefesten alkol ölçüm cihazıdır. Basit bir nefesten alkol ölçümünün ardından trafiğe güvenli bir çıkış sağlar. Kontak kilitleme cihazı, sürücünün nefesindeki alkol konsantrasyonunu ölçer ve yalnızca nefes testi geçerse motorun çalıştırılmasına izin v..
  Dräger Interlock® 5000, araç immobilizeri olan bir nefesten a...
 • Dräger Interlock® 7000, alkollü bir kişinin aracı çalıştırmasını engelleyen bir alkollü sürüş engel düzeneğidir (IID). Interlock® 7000 oldukça hızlı bir şekilde kullanıma hazırdır. Ayrıca cihaz, müşteri talepleri doğrultusunda bir kamera, bir GPS ve/veya mobil veri aktarma modülü ile donat..
  Dräger Interlock® 7000, alkollü bir kişinin aracı çalışt...
 • Dräger Mobil Yazıcı, doğrudan sahada nefesten alkol ve uyuşturucu testi ölçüm sonuçlarını yazdırır.   Sonuçların belgelenmesi   Dräger Mobil Yazıcı; Dräger Alcotest® 6810, Dräger Alcotest® 6820, Dräger Alcotest® 7510 ve Dräger DrugTest® 5000'in ölçüm s..
  Dräger Mobil Yazıcı, doğrudan sahada nefesten alkol ve uyuştu...
 • ~~This combines all the analytical power of the lion alcolmeter® 400 with a small, rechargeable printer. Both items are housed in a lightweight carrying case, to produce a low-cost, small analytical go-anywhere system for on-the-spot evidential breath analysis [subject to local specification and reg..
  ~~This combines all the analytical power of the lion alcolmet...
 • ~~ This is for fast yet accurate, fully quantitative breath analysis, and can be used literally anywhere. It uses the Lion fuel cell sensor, so the reading is very unlikely to be affected by anything in the subject’s breath other than alcohol. The 500 is fully automatic, through microprocessor cont..
  ~~ This is for fast yet accurate, fully quantitative breath ...
 • Lion Alkolmetre 600 Dokunmatik Ekran Dokunmatik ekranı, bluetooh özelliği olan yeni geliştirilmiş çok fonksiyonlu ve veri günlüklü nefes alkolmetre çihazı, emniyet, trafik, ulaşim sektörü,ticari, sağlık ve güvenlik programları ve tıbbın çeşitli alanlarında kullanılmak için güçlü bir cihazdır. ..
  Lion Alkolmetre 600 Dokunmatik Ekran Dokunmatik ekranı, bl...
 • This combines all the analytical power of the lion alcolmeter® 500 with a small, rechargeable printer. Both items are housed in a small, lightweight carrying case, to produce a low-cost, small analytical go-anywhere system for on-the-spot evidential breath analysis [subject to local specification ..
  This combines all the analytical power of the lion alcolmet...
 • ~~Lion SD 2 Alkolmetre Ağızlığı ..
  ~~Lion SD 2 Alkolmetre Ağızlığı .....
 • Bu hızlı ama bir o kadar da dogru tam teþkýlli nefes alkolmetre ölçüm aleti tam anlamiyla her yerde kullanilabilir. Bu Lion yakit hücresi sensörü kullanir, bu yüzden okuma alkolden baska kisinin nefesinde olan baþka maddelerden etkilenmesi pek olasi degildir. 400 mikroislemci kontrolü ile, tam otoma..
  Bu hızlı ama bir o kadar da dogru tam teþkýlli nefes alkolmet...
 • Lion SD 400 Alkolmetre Çubuğu ..
  Lion SD 400 Alkolmetre Çubuğu .....
 • NAM 07 Alkolmetre Üfleme Çubuğu ..
  NAM 07 Alkolmetre Üfleme Çubuğu .....