Defibrilatör Cihazı

Defibrilatör Cihazı

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • Eğitim cihazı gerçek cihaz gibi bir kurtarma cihazı değildir ve defibrilasyon(elektroşok) tedavisi uygulamaz. Eğitim cihazı yalnızca eğitim amaçlı kullanılır. G5 Otomatik Eksternal Defibrilatör(OED) Eğitim cihazı farklı kalp aritmilerini simüle ederek, öğrencilerin defibrilasyon elektrodlarını ..
  Eğitim cihazı gerçek cihaz gibi bir kurtarma cihazı değildir ...
 • Powerheart G5A-26A modeli kullanıcılara talimatları, sezgisel ped tasarımı ve otomatik şok verme işlevi sayesinde müdahalenin kritik olan her aşamasını başarılı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilir. G5A modeli hastaya şok gerekli olduğunu tespit ettiği durumlarda kullanıcıları uyararak kendi kend..
  Powerheart G5A-26A modeli kullanıcılara talimatları, sezgisel...
 • Powerheart G5A-26C modeli kullanıcılara talimatları, sezgisel ped tasarımı, otomatik şok verme işlevi ve gerçek zamanlı KPR geri bildirimi sayesinde müdahalenin kritik olan her aşamasını başarılı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilir. G5A modeli hastaya şok gerekli olduğunu tespit ettiği durumlard..
  Powerheart G5A-26C modeli kullanıcılara talimatları, sezgisel...
 • Powerheart G5S-26A modeli kullanıcılara talimatları, sezgisel ped tasarımı ve otomatik şok verme işlevi sayesinde müdahalenin kritik olan her aşamasını başarılı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilir. Ani kalp durması (SCA) oluştuktan sonraki ilk birkaç dakika, yaşam ve ölüm arasındaki ince çizg..
  Powerheart G5S-26A modeli kullanıcılara talimatları, sezgisel...
 • Powerheart G5S-26C modeli kullanıcılara talimatları, sezgisel ped tasarımı, otomatik şok verme işlevi ve gerçek zamanlı KPR geri bildirimi sayesinde müdahalenin kritik olan her aşamasını başarılı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilir. Ani kalp durması (SCA) oluştuktan sonraki ilk birkaç dakik..
  Powerheart G5S-26C modeli kullanıcılara talimatları, sezgis...
 • Basic Defibrilator Cihazı ve Defibrilatör Fiyatları Defibrilatör cihazı anormal EKG ritmini normal ritme döndürme amacıyla defibrilasyon işlemi gerçekleştirmek için kullanılan cihazdır. Kalp ventriküler fibrilasyona girdiğinde, dışarıdan yeterli miktarda elektrik akımı vererek normal sinüs ritmin..
  Basic Defibrilator Cihazı ve Defibrilatör Fiyatları Defibr...
 • Life-Point bPLUS AED otomatik defibrilatör cihazı üç adımda sesli ve görsel yönendirmeleri ile oldukça kolay kullanıma sahiptir. Self-test özelliği ile kullanıma daima hazırdır. Life-Point bPLUS AED defibrilatör cihazı küçük, hafif, kendinden taşıma çantası sayesinde tüm aksesuarları ile birlikte ko..
  Life-Point bPLUS AED otomatik defibrilatör cihazı üç adımda s...
 • ~~Life-Point PLUS Defibrilatör cihazı anormal EKG ritmini normal ritme döndürme amacıyla defibrilasyon işlemi gerçekleştirmek için kullanılan cihazdır. Kalp ventriküler fibrilasyona girdiğinde, dışarıdan yeterli miktarda elektrik akımı vererek normal sinüs ritmine döndürme işlemine defibrilasyon, el..
  ~~Life-Point PLUS Defibrilatör cihazı anormal EKG ritmini nor...
 • ~~Otomatik Defibrilatör Cihazı Otomatik Eksternal Defibrilatör cihazı ani kalp durması (kardiyak arrest) anında, hastaya elektrik şoku (defibrilasyon) uygulamak üzere tasarlanmış hafif, kullanışlı hayat kurtarıcı bir tıbbi cihazdır. Otomatik defibrilatör cihazları tıbbi eğitimi olmayan ancak ilk ..
  ~~Otomatik Defibrilatör Cihazı Otomatik Eksternal Defibril...
 • Life-Point PRO defibrilatör cihazı bifazik teknolojiye sahiptir. Peki, bifazik defibrilasyon dalga formu nedir; elektrik enerjisinin boşalmasından sonra pozitif yönde sonra negatif yönde olmak üzere iki yönlü akım verir. Yani elektrik akımını iki yöne de iletir. Birinci fazda, akım monofazik elektro..
  Life-Point PRO defibrilatör cihazı bifazik teknolojiye sahipt...
 • ~~Life-Point xPLUS model üst düzey elektro şok cihazı cihazı ile tüm hastane, ambulans, klinik, üniversite hastanesi, diyaliz merkezi gibi elektro şok cihazı cihazına sıkça ihtiyaç duyulan profesyonel kullanıcılara hitap etmektedir. Bifazik dalga formu, geniş renkli ekranı, kullanım kolaylığı ve sta..
  ~~Life-Point xPLUS model üst düzey elektro şok cihazı cihazı ...
 • Nihon Kohden AED Serisi Otomatik Harici Defibrilatörler Yanlızca 3 adımda sizde hayat kurtarabilirsiniz... AED 3100 günlük otomatik "self-check" modunda batarya ve pedlerin kontrolünü sağlayarak her an acil durumlara karşı hazır bekler. Herhangibi bir teknik arıza durumunda üzerinde bulunan g..
  Nihon Kohden AED Serisi Otomatik Harici Defibrilatörler Y...
 • ~~Hayat kurtarırken her an değerlidir...   Cardiolife TEC-5600 serisi defibrilatörler sezgisel, hızlı ve etkili çalışma performansı ile geçen her dakikanın önemli olduğu yaşam ile ölüm arasındaki ince çizgide fark yaratır.   4 saniyeden az; AC güç kaynağı ya da tam şarjlı yeni ..
  ~~Hayat kurtarırken her an değerlidir...   Cardiol...
 • Tanım En güçlü yoğun bakım hasta monitörlerinden biri, defibrilatör ve transkütanöz kalp pili ile mobil hale geliyor! İster acil durum, ister hastaneler arası ya da evde yatan hasta transferi, gereksinim ne olursa olsun. ARGUS PRO LifeCare 2, hiçbir olanaktan ödün vermeden size y..
  Tanım En güçlü yoğun bakım hasta monitörlerinden bir...
 • Defibrilatör ve monitör Tanım Hastane öncesi acil durumlar için geliştirilen DG 4000 aynı zamanda hastane içinde kullanım için de mükemmeldir. Tek düğme, manuel modda, kalp pili varlığında ve AED durumunda enerji seçimi gibi tüm önemli fonksiyonlara erişim sağlar. DG 4000'de..
  Defibrilatör ve monitör Tanım Hastane öncesi ac...
 • Tanım DEFIGARD 5000, bifazik darbeli defibrilatörün (Multipulse Biowave ) etkisini, büyük renkli bir ekranda hassas izleme olanağı ile bir araya getirmektedir. Geniş, renkli ekran (10,4“) aynı anda 12 adede kadar EKG ucunun görüntülenmesine olanak sağlar. Gezinti düğmesi ve direk..
  Tanım DEFIGARD 5000, bifazik darbeli defibrilatörün ...
 • Dokunmatik ekranlı acil durum monitörü ve defibrilatörü Tanım DEFIGARD Touch 7 kurtarma görevlileri için vazgeçilmez bir araç. Olağanüstü küçültülmüş bir yapıya sahip olan cihaz en son defibrilasyon teknolojisi ile kapsamlı izleme fonksiyonlarını bir arada sunuyor. Dokunmati..
  Dokunmatik ekranlı acil durum monitörü ve defibrilatörü ...
 • Defibrillaton modes for all needs Tanım Otomatik harici defibrilatör FRED easy, Multipulse Biowave adlı etkili ve miyokardiyumu koruyan defibrilasyon impulsu sayesinde resüsitasyonu daha da kolay ve etkili hale getirmektedir. Sağlık çalışanları ve genel toplum için (PAD) ideal bir cihazd..
  Defibrillaton modes for all needs Tanım Otomatik ...
 • Otomatik Harici Defibrilatör Tanım Yeni FRED easy Life, resüsitasyon yapan kişiyi tüm resüsitasyon sırasında güvenle yönlendirmek için basit, açık ve ayrıntılı sesli/görsel talimatlar verir. Bir metronom, etkili göğüs kompresyonlarının yapılması için doğru ritmi gösterir. Ciha..
  Otomatik Harici Defibrilatör Tanım Yeni FRED easy...
 • Dünyanın ilk cep defibrilatörü Tanım FRED easyport, inanılmayacak derecede küçük ve hafif bir cep defibrilatörüdür. Multipulse Biowave adı verilen etkili ve miyokardiyumu koruyan bir defibrilasyon impulsuna sahiptir. FRED easyport, hekimler, kamu hizmetinde görev yapan perso..
  Dünyanın ilk cep defibrilatörü Tanım FRED easyp...
 • Önceliğimiz kullanım kolaylığı Tanım Cihazın kapağını kaldırdığınızda FRED PA-1 hemen çalışmaya başlar ve tüm resüsitasyon işlemi boyunca kullanıcıyı adım adım yönlendirir. FRED PA-1 cihazının yarı otomatik ve tam otomatik olmak üzere iki versiyonu mevcuttur. Otomatik versiyon..
  Önceliğimiz kullanım kolaylığı Tanım Cihazın kapa...