Uyuşturucu Madde Test Cihazı

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • Alkol ve uyuşturuculara karşı basit, hızlı ve güvenli tespit: Dräger DCD 5000 yalnızca kolay tükürük (oral sıvı) almayı mümkün kılmakla kalmaz, aynı zamanda numuneleri saklayarak analiz için laboratuvara da gönderebilirsiniz – numune bu süre içinde bozulmaz. Kanın ultra filtresi   ..
  Alkol ve uyuşturuculara karşı basit, hızlı ve güvenli tespit:...
 • Pipetleme yok, damlama yok, zamanlama yok: Dräger DrugTest® 5000 ile uyuşturucu madde testi basit ve hızlı bir şekilde yapılır. Alınan tükürük numunesi doğru sonuçlar için hemen yerinde analiz edilebilir. Tek bir sistemde numune alma ve analiz ile uyuşturucu madde testi   Uyuştur..
  Pipetleme yok, damlama yok, zamanlama yok: Dräger DrugTest® 5...
 • Dräger Mobil Yazıcı, doğrudan sahada nefesten alkol ve uyuşturucu testi ölçüm sonuçlarını yazdırır.   Sonuçların belgelenmesi   Dräger Mobil Yazıcı; Dräger Alcotest® 6810, Dräger Alcotest® 6820, Dräger Alcotest® 7510 ve Dräger DrugTest® 5000'in ölçüm s..
  Dräger Mobil Yazıcı, doğrudan sahada nefesten alkol ve uyuştu...
 • Draeger SSK 5000, yüzeylerden uyuşturucu madde numunesi almak için kullanılır. Dräger DrugTest® 5000 ile birlikte kullanıldığında, numune bir test kasetine aktarılır ve söz konusu yüzeyden kaynaklanabilecek olası uyuşturucu madde kontaminasyonu için taranır. Alınan numune, ek test işlemleri için sak..
  Draeger SSK 5000, yüzeylerden uyuşturucu madde numunesi almak...