Kardio Pulmoner Egzersiz

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • Fitmate MED, yenilikçi, doğru, çabuk ve kolay kullanımlı, egzersiz kapasitesini ölçen, aerobik fitness miktarını belirleyen masaüstü metabolizma analizörüdür. Geleneksel stres test EKG ile Fitmate MED’in kombinasyonunda hastanın fonksiyonel kapasitesini, pahalı ekipmanlara gerek kalmadan konvansi..
  Fitmate MED, yenilikçi, doğru, çabuk ve kolay kullanımlı, ...
 • Fitmate PRO, yenilikçi, doğru, çabuk, dinlenme ve egzersiz sırasında gerçek zamanlı oksijen tüketimi (VO2) sırasında kesin ölçümleriyle kolay kullanılan masaüstü metabolizma analizatörüdür . Fitmate PRO max ve sub.max VO2 ‘yi ölçer. Ayrıca egzersiz bölgeleri ’’training zones’’ (VO2 ve kalp atım h..
  Fitmate PRO, yenilikçi, doğru, çabuk, dinlenme ve egzersiz...
 • Ürün Özellikleri . IntelliMET çift gaz örnekleme teknolojisi (BXB ve mixing chamber ) kullanıcı tarafından seçilebilir ilk metabolik sistem . O2 (GFC)ve CO2 (NDIR) sensörleri ile son derece doğrusal ve hızlı ölçüm. . Tek bir klavye tuşu ile tüm ana donanım bileşenlerinin (sensör durumu, tep..
  Ürün Özellikleri . IntelliMET çift gaz örnekleme teknoloji...
 • Quark CPET, son teknoloji ürünü metabolizma sehpası ile hem gerçek nefesten-nefese hem de karıştırma haznesi teknolojisi için, bir araştırma sınıfıdır. Quark CPET, egzersiz testi ya da dinlenme protokolü sırasında gaz değişim analizi için (VO2, VCO2) mükemmel bir cihazdır. Yüksek kalite komponent..
  Quark CPET, son teknoloji ürünü metabolizma sehpası ile he...