Hidrolik El Dinamometresi

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • Baseline Analog Hydraulic Push Pull Dynamometer 50 Lb  Baseline Analog Hydraulic Push Pull Dynamometer 100 Lb  Baseline Analog Hydraulic Push Pull Dynamometer 250 Lb  Baseline Analog Hydraulic Push Pull Dynamometer 500 Lb Taşıma çantası,3 farklı ped ve 2 çeşit kanca ile birli..
  Baseline Analog Hydraulic Push Pull Dynamometer 50 Lb  ...
 • Baseline Back Leg Chest Dynamometer Child With Standart Base 165 Lb Baseline Back Leg Chest Dynamometer Adolescent With Standart Base 330 Lb Baseline Back Leg Chest Dynamometer Adult With Standart Base 660 Lb Baseline Back Leg Chest Dynamometer Adult With Oversize Base 660 Lb Sıt.bacak ve g..
  Baseline Back Leg Chest Dynamometer Child With Standart Base ...
 • Baseline digital el dinamometreleri elin sıkma kuvvetinin hesaplanmasını sağlar, 300 lb kapasiteli, Mavi renk, 2 ½ “ çaplı kadran, 2AAA batarya, 2 yıl garanti. ..
  Baseline digital el dinamometreleri elin sıkma kuvvetinin ...
 • Baseline Digital Hydraulic Push Pull Dynamometer 50 Lb Baseline Digital Hydraulic Push Pull Dynamometer 100 Lb Baseline Digital Hydraulic Push Pull Dynamometer 250 Lb  Baseline Digital Hydraulic Push Pull Dynamometer 500 Lb Taşıma çantası,3 farklı ped ve 2 çeşit kanca ile birlikte veri..
  Baseline Digital Hydraulic Push Pull Dynamometer 50 Lb Basel...
 • Bilek kaslarında fleksiyon,ekstansiyon,abdüksiyon,addüksiyon sırasında ve ön kol kaslarında süpinasyon ve pronasyon sırasında kolay ve doğru bir şekilde kuvvet ölçümü yapar, Kolay okunabilen digital ekran, Ölçümler pound ve kg cinsinden yapılır, 500 lb kapasiteli, 1 yıl garanti. ..
  Bilek kaslarında fleksiyon,ekstansiyon,abdüksiyon,addüksiy...
 • Baseline hidrolik el dinamometreleri elin sıkma kuvvetinin hesaplanmasını sağlar, 200 lb kapasiteli, Siyah renk, 2 ½ “ çaplı kadran, 5 yıl garanti. ..
  Baseline hidrolik el dinamometreleri elin sıkma kuvvetinin...
 • Baseline hidrolik el dinamometreleri elin sıkma kuvvetinin hesaplanmasını sağlar, 200 lb kapasiteli, Kırmızı renk, 2 ½ “ çaplı kadran, 1 yıl garanti. ..
  Baseline hidrolik el dinamometreleri elin sıkma kuvvetinin...
 • 12-0240 Baseline Hydraulic Hand Dynamometer 200 LB Standard W / Case Baseline hidrolik el dinamometreleri elin sıkma kuvvetinin hesaplanmasını sağlar, 200 lb kapasiteli, Mavi renk, 2 ½ “ çaplı kadran, 2 yıl garanti. ..
  12-0240 Baseline Hydraulic Hand Dynamometer 200 LB Standard W...
 • Baseline hidrolik el dinamometreleri elin sıkma kuvvetinin hesaplanmasını sağlar, 300 lb kapasiteli, Mavi renk, 3 ½ “ çaplı kadran, 2 yıl garanti. ..
  Baseline hidrolik el dinamometreleri elin sıkma kuvvetinin...
 • Bilek kaslarında fleksiyon,ekstansiyon,abdüksiyon,addüksiyon sırasında ve ön kol kaslarında süpinasyon ve pronasyon sırasında kolay ve doğru bir şekilde kuvvet ölçümü yapar, Ölçümler pound ve kg cinsinden yapılır, 500 lb kapasiteli, 1 yıl garanti. ..
  Bilek kaslarında fleksiyon,ekstansiyon,abdüksiyon,addüksiy...
 • Sıkma kuvvetini hesaplayan yaylı digital dinamometre, 5 farklı sıkma derecesi, Sonuçları yaşa ve cinsiyete göre değerlendirme, 19 kullanıcıya kadar sonuçlar saklanabilir. ..
  Sıkma kuvvetini hesaplayan yaylı digital dinamometre, 5 ...
 • J-tech digital el dinamometreleri elin sıkma kuvvetinin hesaplanmasını sağlar, Yapılan her test hafızaya kaydedilir ve istatistiksel olarak hesaplanır, Veriler bilgisayara aktarılabilir, 5 farklı dahili protokol, Maksimum güç ve yorgunluk hesaplama,testin ortalamasının hesaplanması ve bil..
  J-tech digital el dinamometreleri elin sıkma kuvvetinin he...
 • Jamar digital el dinamometreleri elin sıkma kuvvetinin hesaplanmasını sağlar, Kolay okunabilen LCD ekran Ölçümler lbs ve kg cinsinden okunur, 1 yıl garanti. ..
  Jamar digital el dinamometreleri elin sıkma kuvvetinin hes...
 • Jamar hidrolik el dinamometreleri elin sıkma kuvvetinin hesaplanmasını sağlar, 5 farklı pozisyonda ayarlanabilir el tutamağı, Ölçümler lbs ve kg cinsinden okunur, 1 yıl garanti. ..
  Jamar hidrolik el dinamometreleri elin sıkma kuvvetinin he...
 • Tutacaklı ,40 test hafızalı el dinamometresi, Kolay okunabilen digital ekran. ..
  Tutacaklı ,40 test hafızalı el dinamometresi, Kolay okun...