Timpanometri

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • AMPLIVOX OTOWAVE 102   Amplivox Otowave 102-1 timpanometri testinin hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmasını sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Ergonomik dizaynı sayesinde kolaylıkla elde taşınabilir özelliktedir. Amplivox 102-1 timpanometre cihazı ile 30 hastaya ka..
  AMPLIVOX OTOWAVE 102   Amp...
 • AMPLIVOX OTOWAVE 202   Amplivox Otowave 202 timpanometri ve refleks testlerinin hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmasını sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Ergonomik dizaynı sayesinde kolaylıkla elde taşınabilir özelliktedir. Amplivox 202 timpanometre cihazı ile 30 ..
  AMPLIVOX OTOWAVE 202   Amp...
 • GSI 39 Auto Tymp GSI 39 Auto Tymp bugünün ve yarının gereksinimlerini karşılamak için esnek tim- panometri, akustik refleks ölçümleri ve odyometri çözümleri sağlar. Cihazın her tesisin kendine özgü ihtiyaçlarını karşılamak için beş farklı versiyonu bulunmak- tadır. Tüm bu farklı versiyonlar da hı..
  GSI 39 Auto Tymp GSI 39 Auto Tymp bugünün ve yarının gerek...
 • GSI Corti GSI Corti bebekler, çocuklar ve yetişkinler için Otoakustik Emisyonları (OAE) ölçen taşınabilir, pille çalışan bir tanı ve tarama cihazıdır. Corti Distorsiyon Ürünü Otoakustik Emisyonlar (DPOAE'leri) ve Anlık Uyarılmış Otoakustik Emisyon (TEOAE'ler) ölçümleri için önceden tanımlanmış ve..
  GSI Corti GSI Corti bebekler, çocuklar ve yetişkinler için...
 • GSI TympStar Pro GSI TympStar Pro sağlık profesyonelleri için tüm ihtiyaçlarını destekleyen kapsamlı orta kulak testi becerileri sunar. Parametreleri anında değiştirebilir veya dokunmatik ekran ile sonuçları yorumlayabilir. Protokoller, verimlilik ve iş akışını optimize etmek için yapılandırılabi..
  GSI TympStar Pro GSI TympStar Pro sağlık profesyonelleri i...
 • RESONANCE R16M   Resonance R16M timpanometre cihazı temel timpanometrik tetkikleri yapabilmek amacıyla tasarlanmış taşınabilir diagnostik timpanometre cihazıdır. Yapılan testlerin sonuçları timpanometre cihazının üzerinde bulunan renkli HD ekran aracılığı ile takip..
  RESONANCE R16M   Resonance...
 • RESONANCE R16M-D   Resonance R16M-D timpanometre cihazı klinik timpanometrik tetkikleri yapabilmek amacıyla tasarlanmış taşınabilir klinik timpanometre cihazıdır. Yapılan testlerin sonuçları timpanometre cihazının üzerinde bulunan renkli HD ekran aracılığı ile taki..
  RESONANCE R16M-D   Resonan...
 • RESONANCE R26M   Resonance R26M timpanometre cihazı bir kliniğin ihtiyacı olan tüm temel timpanometrik tetkikleri yapabilmek amacıyla tasarlanmış diagnostik timpanometre cihazıdır. Yapılan testlerin sonuçları timpanometre cihazının üzerinde bulunan renkli HD ekran ..
  RESONANCE R26M   Resonance...
 • RESONANCE R26M-PT   Resonance R26M timpanometre cihazı bir kliniğin ihtiyacı olan tüm temel timpanometrik tetkikleri yapabilmek amacıyla tasarlanmış diagnostik yüksek frekans timpanometre cihazıdır. Yapılan testlerin sonuçları timpanometre cihazının üzerinde buluna..
  RESONANCE R26M-PT   Resona...
 • RESONANCE R36M   Resonance R36M timpanometre cihazı bir kliniğin ihtiyacı olan tüm timpanometrik tetkikleri yapabilmek amacıyla tasarlanmış klinik timpanometre cihazıdır. Yapılan testlerin sonuçları timpanometre cihazının üzerinde bulunan renkli HD ekran aracılığı ..
  RESONANCE R36M   Resonance...
 • RESONANCE R36M-PT   Resonance R36M-PT timpanometre cihazı bir kliniğin ihtiyacı olan tüm timpanometrik tetkikleri yapabilmek amacıyla tasarlanmış klinik yüksek frekans timpanometre cihazıdır. Yapılan testlerin sonuçları timpanometre cihazının üzerinde bulunan renkl..
  RESONANCE R36M-PT   Resona...
 • Quick Overview The Welch Allyn MicroTymp 4 Portable Tympanometer helps you verify middle ear conditions and improve diagnostic accuracy by providing objective analysis of tympanic membrane mobility and condition of the middle ear.   Features Supports tympanometry and ..
  Quick Overview The Welch Allyn MicroTymp 4 Portable Tymp...
 •   Quick Overview The Welch Allyn TM 286 AutoTymp is a flexible screener for tympanometry, audiometry, acoustic reflex measurements. It is lightweight, portable, and designed to make detection and documentation of the middle ear pathologies fast and accurate. Features ..
    Quick Overview The Welch Allyn TM 286 AutoTymp i...