Timpanometri

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • GSI 39 Auto Tymp GSI 39 Auto Tymp bugünün ve yarının gereksinimlerini karşılamak için esnek tim- panometri, akustik refleks ölçümleri ve odyometri çözümleri sağlar. Cihazın her tesisin kendine özgü ihtiyaçlarını karşılamak için beş farklı versiyonu bulunmak- tadır. Tüm bu farklı versiyonlar da hı..
  GSI 39 Auto Tymp GSI 39 Auto Tymp bugünün ve yarının gerek...
 • GSI Corti GSI Corti bebekler, çocuklar ve yetişkinler için Otoakustik Emisyonları (OAE) ölçen taşınabilir, pille çalışan bir tanı ve tarama cihazıdır. Corti Distorsiyon Ürünü Otoakustik Emisyonlar (DPOAE'leri) ve Anlık Uyarılmış Otoakustik Emisyon (TEOAE'ler) ölçümleri için önceden tanımlanmış ve..
  GSI Corti GSI Corti bebekler, çocuklar ve yetişkinler için...
 • GSI TympStar Pro GSI TympStar Pro sağlık profesyonelleri için tüm ihtiyaçlarını destekleyen kapsamlı orta kulak testi becerileri sunar. Parametreleri anında değiştirebilir veya dokunmatik ekran ile sonuçları yorumlayabilir. Protokoller, verimlilik ve iş akışını optimize etmek için yapılandırılabi..
  GSI TympStar Pro GSI TympStar Pro sağlık profesyonelleri i...
 • Quick Overview The Welch Allyn MicroTymp 4 Portable Tympanometer helps you verify middle ear conditions and improve diagnostic accuracy by providing objective analysis of tympanic membrane mobility and condition of the middle ear.   Features Supports tympanometry and ..
  Quick Overview The Welch Allyn MicroTymp 4 Portable Tymp...
 •   Quick Overview The Welch Allyn TM 286 AutoTymp is a flexible screener for tympanometry, audiometry, acoustic reflex measurements. It is lightweight, portable, and designed to make detection and documentation of the middle ear pathologies fast and accurate. Features ..
    Quick Overview The Welch Allyn TM 286 AutoTymp i...