Yazıcılar

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • Genel Bakış UP-25MD, medikal uygulamalar için tasarlanmış yüksek kaliteli bir yazıcıdır. Hem standart çözünürlüklü hem de yüksek çözünürlüklü sinyaller için çeşitli analog video girişleri vardır ve çok çeşitli medikal görüntüleme cihazlarıyla uyumludur. Yazıcının fotoğraf kalitesin..
  Genel Bakış UP-25MD, medikal uygulamalar için ...
 • Siyah Beyaz Termal Kağıt için A4 Analog ve Dijital Yazıcı Genel Bakış Hem analog hem de dijital görüntüleme girişlerinden kağıda hızlı, yüksek kaliteli siyah beyaz baskı UP-971AD; mobil C-arm, ultrason, kardiyak kateterizasyon laboratuvarı gibi analog ve dijital radyoloji görünt..
  Siyah Beyaz Termal Kağıt için A4 Analog ve Dijital Yazıcı ...
 • Siyah Beyaz Termal Kağıt ve Mavi Film için A4 Analog ve Dijital Yazıcı Genel Bakış Hem analog hem de dijital görüntüleme girişlerinden kağıda veya mavi şeffaf filme hızlı, yüksek kaliteli siyah beyaz baskı ve USB depolama UP-991AD; mobil C-arm, ultrason, kardiyak kateterizasyon ..
  Siyah Beyaz Termal Kağıt ve Mavi Film için A4 Analog ve Dijit...
 • Genel Bakış En iyi görüntü kalitesi için boya uçunmalı baskı UP-D25MD, UP-D23MD'nin halefidir. Bu yazıcıyı geliştirirken hedefimiz kullanıcı dostu bir yazıcı üretmek, görüntü kalitesini iyileştirmek (423 DPI'ya kadar, renk ayarlama yazılımı) ve zengin ortam seçenekleri sağlamaktı (..
  Genel Bakış En iyi görüntü kalitesi için boya ...
 • Genel Bakış Hafif, kompakt ve kolay entegre edilebilir olan UP-D711MD tek renkli dijital grafik yazıcı, medikal profesyonellerinin ultrason taramalarını yüksek kalitede basmalarına imkan sağlar. Boyutları 140 (G) × 70 (Y) mm ve ağırlığı yalnızca 1 kg olan A7 boyutlu yazıcı, sektörd..
  Genel Bakış Hafif, kompakt ve kolay entegre ed...
 • DC güç girişine sahip, A6 Dijital Siyah-Beyaz Termal Yazıcı Genel Bakış Yüksek hızlı, yüksek kaliteli siyah beyaz medikal görüntü baskısı; kompakt boyut ve DC gücü kullanımı UP-D898DC, diğer medikal sistemlerden aldığı 12-24V DC güç kaynağıyla çalışan, kompakt bir A6 medikal sın..
  DC güç girişine sahip, A6 Dijital Siyah-Beyaz Termal Yazıcı ...
 • Genel Bakış Yüksek hızlı, yüksek kaliteli siyah beyaz medikal görüntü baskısı; kompakt, yerden kazandıran boyut UP-D898MD, bir kompakt A6 medikal siyah beyaz dijital yazıcıdır. Dijital ultrason sistemleri, mobil C-arm'lar veya kardiyak kateterizasyon laboratuvarı gibi uyumlu medika..
  Genel Bakış Yüksek hızlı, yüksek kaliteli siya...
 • Genel Bakış Medikal uygulamalar için UP-DR80MD dijital renkli yazıcı. Kompaktlığın rahatlığını, üstün görüntü kalitesini ve düşük toplam sahip olma maliyetini birleştiren UP-DR80MD, dünyanın en küçük A4 boya uçunmalı yazıcısıdır. Kolay Renk Ayarı UP-DR80MD, yazıcı sürücüs..
  Genel Bakış Medikal uygulamalar için UP-DR80MD...
 • A6 Analog ve Dijital Siyah Beyaz Termal Yazıcı Genel Bakış Yüksek hızlı, yüksek kaliteli siyah beyaz medikal görüntü baskısı; kompakt, yerden kazandıran boyut; analog ve dijital girişler UP-X898MD, analog video girişlerinin yanı sıra PC dostu dijital USB sinyal girişlerini de ka..
  A6 Analog ve Dijital Siyah Beyaz Termal Yazıcı Genel...