Kayıt Cihazları

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • Full HD 2D/3D medikal kayıt cihazı Genel Bakış 3D veya 2D görüntü kaynaklarından Full HD çözünürlükte yüksek kaliteli video kaydı yapın ve kayıtları yönetin HVO-3300MT Video Kayıt Cihazı, klinisyenlerin 3D/2D endoskopik kamera sistemleri, cerrahi mikroskoplar ve diğer uyumlu med..
  Full HD 2D/3D medikal kayıt cihazı Genel Bakış ...
 • 4K 2D ve 3D video kayıt cihazı Sony HVO-4000MT, sınıfının çok yönlülük bakımından en güçlü ve özellik bakımından en zengin 4K 2D ve 3D medikal kayıt cihazı olduğunu şimdiden kanıtladı. Sorunsuz meta veri iş akışı için DICOM Modalite İş Listesi desteğinin ve esnek video entegrasyonu için b..
  4K 2D ve 3D video kayıt cihazı Sony HVO-4000MT, sı...
 • HD Medikal Video Kayıt Cihazı, USB / NAS Genel Bakış Dahili ve harici ortama veya ağ paylaşımına eşzamanlı HD video kaydı özelliği sayesinde zaman kazanın. Çeşitli modalitelerle ve harici komut aksesuarlarıyla uyumludur. Hasta kayıtlarından eğitim ve sevklere kadar tüm modern me..
  HD Medikal Video Kayıt Cihazı, USB / NAS Genel Bakış...
 • USB/NAS kayıt ve fotoğraf çekme özellikli Full HD medikal kayıt cihazı Genel Bakış Dahili sürücüye ve USB ya da NAS'a eşzamanlı Full HD video kaydı yaparak modern iş akışlarını destekleyin. Yüksek görüntü kalitesi, güvenilir kayıt ve uzun kayıt süresi avantajlarından yararlanın. Ha..
  USB/NAS kayıt ve fotoğraf çekme özellikli Full HD medikal kay...
 • USB/NAS kayıt özellikli Full HD medikal kayıt cihazı Genel Bakış Dahili sürücüye ve USB ya da NAS harici ortama eşzamanlı Full HD video kaydı yaparak modern iş akışlarını destekleyin. Yüksek görüntü kalitesi, güvenli kayıt ve uzun kayıt süresi, kolay kullanım ve esnek entegrasyon a..
  USB/NAS kayıt özellikli Full HD medikal kayıt cihazı ...
 • DVD/USB/NAS kayıt özellikli Full HD medikal kayıt cihazı Genel Bakış Dahili sürücüye ve DVD, USB ya da NAS harici ortama eşzamanlı Full HD video kaydı yaparak modern iş akışlarını destekleyin. Yüksek görüntü kalitesi, güvenli kayıt ve uzun kayıt süresi, kolay kullanım ve esnek ente..
  DVD/USB/NAS kayıt özellikli Full HD medikal kayıt cihazı ...
 • HD Medikal Video Kayıt Cihazı, DVD / USB / NAS Genel Bakış Dahili ve harici ortama veya ağ paylaşımına eşzamanlı HD video kaydı özelliği sayesinde zaman kazanın. Çeşitli modalitelerle ve harici komut aksesuarlarıyla uyumludur. Hasta kayıtlarından eğitim ve sevklere kadar tüm mod..
  HD Medikal Video Kayıt Cihazı, DVD / USB / NAS Genel...