Acil Bakım ve Resüsitasyon

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • Yeni nesil otomatik CPR cihazları EASY PULSE Tanım İnanılmaz derecede küçük ve hafif mekanik göğüs kompresyonu cihazı Ani bir kardiyak arrest vakasında derhal göğüs kompresyonu uygulanması gereklidir. Uzun bir süre boyunca elle aynı düzeyde göğüs kompresyonu yap..
  Yeni nesil otomatik CPR cihazları EASY PULSE ...
 • Yaşam kurtarmak için kendinizi eğitin! Tanım FRED easy Trainer ve FRED easyport Trainer, AED kullanıcılarına, gerçekçi biçimde nasıl hayat kurtaracaklarını öğretmek için tasarlanmış eğitim cihazlarıdır. Özellikler Metronom Defibrilasyon eğitim modu: Yarı ve tam otomati..
  Yaşam kurtarmak için kendinizi eğitin! Tanım FRED...
 • İlk yardım eğitimi Tanım Çeşitli resüsitasyon koşullarının simülasyonu, PAD vasıtasıyla gerçeğe mümkün olduğunca yakın bir eğitim imkanı sağlar. FRED PA-1 Eğitici, cansız manken üzerinde kullanıldığı takdirde resüsitasyon sürecinin tamamı adım adım talimatlar izlenerek görse..
  İlk yardım eğitimi Tanım Çeşitli resüsitasyon k...
 • Yeni taşınabilir monitör Tanım SCHILLER, DEFIGARD Touch 7'nin başarısı doğrultusunda Touch 7 serisini hastane dışı acil yardım hizmetlerine uygun bir monitör ile genişletme kararı aldı. Aynı kullanıcı arayüzünün yanı sıra aksesuarlar, kenetlenme istasyonları ve elbette dayanık..
  Yeni taşınabilir monitör Tanım SCHILLER, DEFIGARD...