Pulmoner Fonksiyon Testi

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • Q Box’ın bağımsız ünitesi (kabin +PFT lab.) ya da Quark PFT için dahili modülü vardır. Statik akciğer hacmi (TLC, RV, ITGV), hava yolu direnci ve Altın Standart Vücut Pletismografi Tekniği ile iletkenlik (RAW, GAW) ölçümü için yeni nesil body box mevcuttur. Q Box, stabilizasyonda oldukça hızlı te..
  Q Box’ın bağımsız ünitesi (kabin +PFT lab.) ya da Quark PF...
 • Quark PFT için bir modül olarak veya bağımsız ürün (Quark i2m) olarak zorlu osilasyon sistemi, Total Respiratuar Sistem Empedansını ölçer. Düşük yoğunluklu ve yüksek frekanslı (4-48 Hz) basınç sinyalinde geçerli bir ölçüm cihazı içine hastanın normal solunumuyla bu test basit ve hızlı (8sn) manev..
  Quark PFT için bir modül olarak veya bağımsız ürün (Quark ...
 • Quark PFT herhangi bir hekimin gereksinimi için tasarlanmış tam pulmoner fonksiyon testleri sistemidir. Quark PFT sadece minimal bakım maliye-tine ihtiyaç duyar, hiçbir teknik uzmanlığa ihtiyaç duymaz ve farklı mevcut modülleri ile istediğimiz zaman kolayca güncellenebilir. PFT Sisteminin temel k..
  Quark PFT herhangi bir hekimin gereksinimi için tasarlanmı...
 • Tanım Vücut pletismografisi, geleneksel akciğer fonksiyon testlerinde görülememiş olan karmaşık veya kompleks akciğer patalojisini tespit etmek için kullanılan çok hassas bir akciğer ölçümüdür. Üst düzeyde uzun dönemli stabiliteye sahip yeni analiz algoritmalarımız ile astım, COP..
  Tanım Vücut pletismografisi, geleneksel akciğer fonk...
 • Tanım Hassas ve güvenilir analizciler, CO ve helyumun yıkama eğrilerinin yüksek çözünürlü bir görüntüsünü sağlar. Herhangi bir difüzyon ve dağıtım bozukluğu ilk bakışta görünür hale gelir. Sistemin talep valfi, gaz girişini ayarlayarak ekonomik anlamda fayda sağlar. ..
  Tanım Hassas ve güvenilir analizciler, CO ve helyumu...
 • Tanım GANSHORN ProvoX, inhalasyon provokasyon testlerini çok hızlı ve tekrarlanabilir sonuçlar ile gerçekleştiren, ölçüm laboratuvarı bağımsız olan bir ayresol dozimetredir. Nefes alma safhası boyunca, önceden ayarlanmış ayresol dozunun eşik değeri kontrollü, nefes eş zamanlı uyg..
  Tanım GANSHORN ProvoX, inhalasyon provokasyon testle...
 • Tanım SpiroScout, GANSHORN’un eşsiz ultrasonik ölçüm prensibine dayalı komple bir akciğer fonksiyon laboratuvarıdır. Tüm spirometrik parametrelerin net olarak belirlenmesini sağlar. Kendi alanında ilk olan SpiroScout sistemi, hacim ve gaz ile ilgili tek bir ölçümden gerekli olan..
  Tanım SpiroScout, GANSHORN’un eşsiz ultrasonik ölçüm...
 • Tanım Ek eğitimli personele gereksinimi olmayan ve dolayısıyla zamandan ve maliyetten tasarruf sağlayan çabuk ve kolay akciğer fonksiyon ölçümleri. Gelişmiş ölçüm işlemleri ve anlaşılır biçimde düzenlenmiş ekranı ile LF8 sorunsuz bir çalışma olanağı sunar. Hastanın yönlendirilmes..
  Tanım Ek eğitimli personele gereksinimi olmayan ve d...
 • Çok İşlevli Tanılama İş İstasyonu Tanım SCHILLER yeni nesil ErgoSpiro'yu (Kardiyopulmoner Egzersiz Testi) temsil eder ve ErgoSpiro değerlendirmede kullanım rahatlığı sunan yüksek ölçüm kalitesiyle bir araya getirir. Kombine sistemlerde kaliteden taviz verildiği hallere kimi za..
  Çok İşlevli Tanılama İş İstasyonu Tanım SCHILLER ...
 • Tanım SpiroScout SP en son ve en gelişmiş ultrason teknolojisini bünyesinde toplamaktadır ve SCHILLER EKG cihazlarıyla birlikte kullanılabilir. Bu yeni konsept, hem EKG hem de Spirometrik kayıtlardan elde edilen ölçümlerin ve verilerin yönetimini kolaylaştırmak suretiyle birçok a..
  Tanım SpiroScout SP en son ve en gelişmiş ultrason t...
 • Tanım Testlerin doğruluğunun, baskı kalitesinin ve ürün performansının istenildiği gibi olmasını garanti etmek için yalnızca SCHILLER onaylı aksesuar kullanın. Benzersiz sensörlerimiz ATS ve ERS standartlarının tüm taleplerini karşılar. Tek kullanımlık ya da tek hastada kullanıla..
  Tanım Testlerin doğruluğunun, baskı kalitesinin ve ü...