Genel Görüntüleme

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • Kullanımınıza göre geliştirebileceğiniz kompakt ultrason sistemi ile gelişmiş görüntüleme, yüksek hassasiyetli araçlar, kullanım kolaylığı ve güvenilir veri yönetimine erişim sağlayın.   Yüksek hassasiyet mükemmel sonuçları beraberinde getirir.    Mükemmel hassasiyet ile ..
  Kullanımınıza göre geliştirebileceğiniz kompakt ultrason sist...
 •   Kapsamlı Araçlar Sağlar Kapsamlı Uygulamalarda Kolaylık Sağlar LOGIQ E10, farklı koşullara sahip çeşitli hastaların tedavi edilmesi için hassas görüntüleri geliştiren kapsamlı araçlar sunar. 2D Shear Wave Elastografi Doktorların kantitatif doku esnek..
    Kapsamlı Araçlar Sağlar Kapsamlı Uygulamalarda...
 • Çok yönlülüğüyle lider Artan ultrason kullanımıyla, sağlık hizmeti sağlayan kurumlar farklı yaş ve boyutlardaki hastaları görüntülemenin ve abdominal, vasküler, kardiyak, kas-iskelet, küçük organ, pediatri, neonatoloji, üroloji ve kadın hastalıkları ve doğum gibi geniş bir klinik alan grubunda ça..
  Çok yönlülüğüyle lider Artan ultrason kullanımıyla, sağlık...
 • The balance of performance and price in a lightweight, portable exam. See and quantify liver disease in a single exam   Ultrasound plays a key role in helping healthcare providers manage a diverse range of patient across all clinical applications. This multi-purpose system provides ..
  The balance of performance and price in a lightweight, portab...
 • Bugün XDclear özellikli LOGIQ* E9 ultrasonu yeni şekillerde kullanabilmeniz için yeni bir özgürlük sunuyor. Agile Acoustic Architecture ile XDclear prob teknolojisinin bir araya gelmesi sayesinde, şimdi neredeyse tüm hasta vücut tiplerinde sıradışı görüntü kalitesine ulaşma gücüne sahipsiniz. XDc..
  Bugün XDclear özellikli LOGIQ* E9 ultrasonu yeni şekillerde k...
 •   Günümüzde mevcut standart ultrason sistemleri tipik olarak temel tanılamaya izin vermektedir ancak gelişmiş işlevlerde eksiklikleri bulunmaktadır. Şimdi, sektördeki en uygun fiyata sahip DC-30, Auto IMT, iScape™, Doğal Dokunuşlu Elastografi, UWN Karşıtlık Görüntüleme ve Doku Doppler Görü..
    Günümüzde mevcut standart ultrason sistemleri tip...
 • Gelişmiş ultrason sistemlerinden yenilikçi teknolojileri bünyesinde barından Mindray DC-60, optimum görüntü kalitesi ve geniş bir yelpazede uygulama kabiliyetlerini tümüyle uygun bir maliyet ile sunar. Özellikle de benzersiz dokunma hareketleri, iş akışını iyileştirmeye yardımcı olacak şekilde tas..
  Gelişmiş ultrason sistemlerinden yenilikçi teknolojileri bü...
 • X-Insight, daha gelişmiş görüntüler elde etmek için kapsamlı bir çözümdür. Mindray’ın yeni çözümü, gelişen en yeni ultrason teknolojileri ile birlikte, müşterilerin klinik ihtiyaçlarını tam anlamıyla kavramaya yönelik tasarlanmış bir çözümdür. Yakın bir ortak olan X-Insight teknolojisine sahip D..
  X-Insight, daha gelişmiş görüntüler elde etmek için kapsaml...
 • Güvenli bir tanı için görüntü kalitesi kritik öneme sahipken teknik olarak zor hastalarda (TDP) tarama doktorlar için gitgide zorlaşıyor. DC-8 Exp, tüm yaş ve vücut aralıklarındaki hastalar için ultrason muayenesi deneyimini artırmak için yenilikçi çözümleri bir araya getiriyor. Mindray'in en son ..
  Güvenli bir tanı için görüntü kalitesi kritik öneme sahipke...
 • Mindray’ın sınıfının en iyisi ultrason sistemi DC-8, en iyi teknoloji, kalite ve ergonomiyi entegre ederek, sizlere benzersiz bir deneyim sunar. Net görüntü kalitesi, kapsamlı analiz paketi ve oldukça kullanıcı dostu bir tasarımıyla DC-8, çok çeşitli incelemelerde tek çözümünüzdür. Perf..
  Mindray’ın sınıfının en iyisi ultrason sistemi DC-8, en iyi...
 • En iyi hasta bakımı nihai hedefinizdir. Bunu başarmak için, hasta sayısı artsa bile her seferinde güvenilir tanıya ulaşmak gerekir. Mindray'in müşterinin klinik ihtiyaçlarını tam anlamıyla kavraması temeline inşa edilen ve üstün teknolojinin mirası olan X-Insight teknolojisine sahip DC-80, karşıla..
  En iyi hasta bakımı nihai hedefinizdir. Bunu başarmak için,...
 • DC-N2, benzersiz bir teknoloji, kalite ve uygun maliyet kombinasyonu sunar. Gerek tecrübeli ultrason uzmanları gerekse yeni başlayanlar için, benzersiz kendi kendine öğrenme yazılımı ve ileri görüntüleme teknolojileri sayesinde DC-N2, çoklu klinik ortamlarda kullanılabilir. Kullanıcı dostu kontrol..
  DC-N2, benzersiz bir teknoloji, kalite ve uygun maliyet kom...
 • DC-N3 PRO, yüksek görüntü kalitesi, çokyönlülük ve uygun fiyat gereksinimlerinizin yanıtıdır. Sınıfının en iyisi DC-N3 PRO, size sıradan bir ultrason görüntüleme sisteminden çok daha fazlasını sunan, gerçek bir yeniden tanımlamadır. Gelişmiş özellikler ve endüstrideki en rekabetçi fiyatla, beklentil..
  DC-N3 PRO, yüksek görüntü kalitesi, çokyönlülük ve uygun fiya...
 • Benzer seviyedeki sistemlere kıyasla performansı yüksek olan DC-T6, çok çeşitli uygulamalara yönelik günlük görüntüleme ihtiyaçlarını destekleyecek kusursuz imaj kalitesi sunan ileri teknolojiler ve ilgili klinik özelliklerle donatılmıştır. Performans PSHTM(Phase Shift Harmonik Görüntü..
  Benzer seviyedeki sistemlere kıyasla performansı yüksek ola...
 • İyi imaj kalitesi, uygun iş akışı ve hafifliğiyle kolay taşınabilir olması, Mindray’ın yeni nesil siyah-beyaz ultrason çözümü olan DP-10 Vet’in özelliklerinden yalnızca birkaçıdır. Intel’in güçlü işlemcisine dayalı yeni bir platformla DP-10 Vet, sizlere zengin bir görüntüleme deneyimi sunar. ..
  İyi imaj kalitesi, uygun iş akışı ve hafifliğiyle kolay taş...
 • DP-1100Plus, kullanım ve taşıma kolaylığından ödün vermeksizin, kanıtlanmış imaj kalitesi sunar. Cihaz, önceden ayarlanmış güçlü fonksiyonları ve kullanım kolaylığı sayesinde, sisteminin kolaylıkla bireysel gereksinimlerinize uygun hale gelmesini sağlar. Performans TSI (Doku Spesifik Görü..
  DP-1100Plus, kullanım ve taşıma kolaylığından ödün vermeksi...
 • Giriş seviyesinde siyah-beyaz ultrason sistemi için ideal bir seçenek olan DP-20, sınıfının en iyisi performans ve uygun maliyet kombinasyonuyla donatılmıştır. Intel’in güçlü işlemcisine dayalı yeni bir platform sayesinde, DP-20, Mindray’ın en iyi görüntüleme teknolojileri ve uygun iş akışı seçene..
  Giriş seviyesinde siyah-beyaz ultrason sistemi için ideal b...
 • Giriş seviyesinde siyah beyaz bir ultrason sistemi olan DP-2200, hızlı ölçüm ve hesaplama yazılımı paketleri ile birlikte, net bir imaj kalitesi sunmaktadır. Çeşitli transdüserlerle uyumlu olan DP-2200, farklı klinik ortamlarda kullanılabilir. Performans TSI (Doku Spesifik Görüntüleme ..
  Giriş seviyesinde siyah beyaz bir ultrason sistemi olan DP-...
 • Giriş seviyesinde siyah beyaz bir ultrason sistemi olan DP-2200Plus, hızlı ölçüm ve hesaplama yazılımı paketleri ile birlikte, net bir imaj kalitesi sunmaktadır. Çeşitli transdüserlerle uyumlu olan DP-2200Plus, farklı klinik ayarlarda kullanılabilir. Performans TSI (Doku Spesifik Görüntül..
  Giriş seviyesinde siyah beyaz bir ultrason sistemi olan DP-...
 • Güçlü bir siyah-beyaz ultrason sistemi olan DP-30, taramalarınızı güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlacak olan yüksek kaliteli imajlar ve uygun iş akışı sunacak ileri görüntüleme teknolojileri ile donatılmıştır. DP-30, hafif, ergonomik mobil tasarımı sayesinde, gereken her yerde k..
  Güçlü bir siyah-beyaz ultrason sistemi olan DP-30, taramala...
 • Giriş düzeyinde cart-based siyah-beyaz bir sistem olan DP-5, net imajlar ve konforlu bir tarama tecrübesi sunan temel modern teknolojilerle donatılmıştır. Çok çeşitli probla uyumlu olan DP-5, sunduğu akıllı iş akışı işleviyle, çeşitli klinik ortamlara uygundur. Performans PSHTM(Phase Shif..
  Giriş düzeyinde cart-based siyah-beyaz bir sistem olan DP-5...
 • Mindray’ın yeni nesil siyah-beyaz ultrason sistemi olan DP-50, daha derin penetrasyona ve daha yüksek çözünürlüklü görüntü elde edilmesine imkan veren ileri görüntüleme teknolojileriyle donatılmıştır. Akıllı yeni şekil, artan hareket kontrolü ve uygun işlem, DP-50’yi tüm klinik ortamlara uygun hal..
  Mindray’ın yeni nesil siyah-beyaz ultrason sistemi olan DP-...
 • Mindray’ın yeni nesil siyah-beyaz ultrason sistemi DP-7, iyi imaj kalitesi, oldukça etkin iş akışı ve çeşitli gereksinimlere uygun ince bir tasarım kombinasyonu sunar. Benzer sistemlerin çoğundan daha fazla fiziksel kanalı bulunan DP-7, yeni tasarlanmış çok sayıda ultra geniş bant probu ile uyumlu..
  Mindray’ın yeni nesil siyah-beyaz ultrason sistemi DP-7, iy...
 • Klinisyenler, hasta başı yoğun hasta bakımı için yüksek seviyede standart tanılama sunma yolunda zorlu bir yolculuk geçirmiştir. Bugüne dek, geleneksel ultrason sistemlerinin boyut ve performans seçimi oldukça sınırlı olmuştur.Erişim kapsamında sağlık hizmetlerine odaklanan Mindray, hasta başında ..
  Klinisyenler, hasta başı yoğun hasta bakımı için yüksek sev...
 • Ödüllü elde taşınan renkli Doppler cihazı M7 Premium, bir dizi uygulama arasında mükemmel performans gösteren, yüksek düzeyde bir sistemdir. Gelişmiş teknolojiler ile donatılmış, kullanımı kolay bir iş akışı yazılımı olan M7 Premium, kaliteye öncelik veren profesyoneller için en iyi seçim olacaktı..
  Ödüllü elde taşınan renkli Doppler cihazı M7 Premium, bir d...
 • Mindray’ın yeni nesil ultrason platformu m Quadro sayesinde M9, sektör standartlarını tamamen yeni bir seviyeye yükseltmiştir. İleri sinyal iletim ve alım işlemcileri, oldukça hassas ve doğru bir eko tespiti yapılmasını sağlar. Yenilikçi transdüser teknolojileri, daha iyi bir penetrasyona ve daha ..
  Mindray’ın yeni nesil ultrason platformu m Quadro sayesinde...
 • Mindray, şirketin kurulduğu günden bu yana sürekli olarak tanısal doğruluğu iyileştirmeye çalışmaktadır. Devrim niteliğindeki ZONE Sonography® Teknolojisi ile desteklenen Resona 6’nin yeni ZST+ platformu, bölge görüntüsü alma ve kanal veri işleme özellikleri ile ultrason görüntüsü kalitesini daha ..
  Mindray, şirketin kurulduğu günden bu yana sürekli olarak t...
 • Ultrason Yeniliği Konusunda Yeni Dalgalar   Mindray, şirketin kurulduğu günden bu yana sürekli olarak tanısal doğruluğu iyileştirmeye çalışmaktadır. Devrim niteliğindeki ZONE Sonography® Teknolojisi ile desteklenen Resona 7’nin yeni ZST+ platformu, bölge görüntüsü alma ve kanal ..
  Ultrason Yeniliği Konusunda Yeni Dalgalar   ...
 • TE7 dokunmatik ekran ultrason sistemi hızlı hasta bakım kararları verebilmek için üstün kalitede görüntüleme sunmak için tasarlandı. Sezgisel hareket kontrolü, etkin ve odaklı hasta başı muayene ile gezinme düğmesine gerek olmayan klavyesi sayesinde kullanıcı öğrenme eğrisini minimuma düşürür. Dok..
  TE7 dokunmatik ekran ultrason sistemi hızlı hasta bakım kar...
 • Giriş düzeyinde taşınabilir bir Renkli Doppler sistemi olan Z5, nadir bir yüksek performans ve düşük maliyet kombinasyonu ile donatılmış olup, en iyi imaj kalitesinin yanı sıra, uygun maliyet, çeşitlilik ve hareket kontrolü sunmaktadır. Gerek iç mekandaki taramalar, gerekse dış mekandaki acil gere..
  Giriş düzeyinde taşınabilir bir Renkli Doppler sistemi olan...
 • Dengeli bir ultrason sistemi olan Z6, bütçeye uygunluk gözetilerek geliştirilen taşınabilir bir sistemle birlikte, imaj iyileştirme teknolojilerinin ve uygun iş akışı uygulamalarının ideal bir kombinasyonunu sunmaktadır. Performance PSHTM (Phase Shift Harmonik Görüntüleme) Mükemmel ..
  Dengeli bir ultrason sistemi olan Z6, bütçeye uygunluk göze...