Kadın Doğum

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • Giriş düzeyinde cart-based Renkli Doppler sistemi DC-3, Obstetrik ve Jinekoloji uygulama alanında, sizlere kaliteli performans sunacaktır. 3D/4D (3 Boyutlu/4 Boyutlu) görüntüleme teknolojisinin bulunduğu DC-3, sunduğu yüksek imaj kalitesiyle, tanılama konusundaki güveninizi arttırmanın yanı sıra, ..
  Giriş düzeyinde cart-based Renkli Doppler sistemi DC-3, Obs...
 •   Günümüzde mevcut standart ultrason sistemleri tipik olarak temel tanılamaya izin vermektedir ancak gelişmiş işlevlerde eksiklikleri bulunmaktadır. Şimdi, sektördeki en uygun fiyata sahip DC-30, iPage ile 4D görüntüleme gibi ek özellikleriyle yüksek kaliteli görüntü performansı için mükem..
    Günümüzde mevcut standart ultrason sistemleri tip...
 • Mindray, erişilebilir kalite sağlık bakım vaadini gerçekleştirmek için, yeni nesil paylaşımlı DC-40 ultrason sistemini sunar. Tam uygulama paketleri, otomatik ölçüm araçları ve entegre eğitim yazılımını bir araya getiren DC-40, olağanüstü kabiliyetiyle ultrason taramasını doğru, etkili ve erişileb..
  Mindray, erişilebilir kalite sağlık bakım vaadini gerçekleş...
 • Gelişmiş ultrason sistemlerinden yenilikçi teknolojileri bünyesinde barından Mindray DC-60, optimum görüntü kalitesi ve geniş bir yelpazede uygulama kabiliyetlerini tümüyle uygun bir maliyet ile sunar. Özellikle de benzersiz dokunma hareketleri, iş akışını iyileştirmeye yardımcı olacak şekilde tas..
  Gelişmiş ultrason sistemlerinden yenilikçi teknolojileri bü...
 • X-Insight, daha gelişmiş görüntüler elde etmek için kapsamlı bir çözümdür. Mindray’ın yeni çözümü, gelişen en yeni ultrason teknolojileri ile birlikte, müşterilerin klinik ihtiyaçlarını tam anlamıyla kavramaya yönelik tasarlanmış bir çözümdür. Yakın bir ortak olan X-Insight teknolojisine sahip DC-..
  X-Insight, daha gelişmiş görüntüler elde etmek için kapsamlı ...
 • Mindray’ın sınıfının en iyisi ultrason sistemi DC-8, en iyi teknoloji, kalite ve ergonomiyi entegre ederek, sizlere benzersiz bir deneyim sunar. DC-8 ile, fetal biyometrik ölçüm, over kütlesi incelemesi yapabilir veya ailelere çocuklarının ilk resmini gösterebilirsiniz. Net bir görüntü kalitesi, k..
  Mindray’ın sınıfının en iyisi ultrason sistemi DC-8, en iyi...
 • En iyi hasta bakımı nihai hedefinizdir. Bunu başarmak için, hasta sayısı artsa bile her seferinde güvenilir tanıya ulaşmak gerekir. Mindray'in müşterinin klinik ihtiyaçlarını tam anlamıyla kavraması temeline inşa edilen ve üstün teknolojinin mirası olan X-Insight teknolojisine sahip DC-80, karşıla..
  En iyi hasta bakımı nihai hedefinizdir. Bunu başarmak için,...
 • DC-N3 PRO, yüksek görüntü kalitesi, çokyönlülük¬ ve uygun fiyatı hepsi bir arada sistemde bir araya getirerek obstetrik ve jinekolojik sağlık bakımı için güvenilir ultrason tanısı sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Aralıktaki en iyi 4D görüntüleme, yenilikçi işleme modları, entegre eğitim modülü ve..
  DC-N3 PRO, yüksek görüntü kalitesi, çokyönlülük¬ ve uygun f...
 • İdeal bir şekilde kalite, çeşitlilik ve uygun maliyeti birleştiren DC-N3, sınıfının en iyisi performans, etkinlik ve değeri sağlamak suretiyle, adeta temel nitelikleri yeniden tanımlar. Gerçek zamanlı 4D görüntüleme fonksiyonelliği ve esnek konfigürasyon imkanı bulunan DC-N3, obstetrik ve jinekolo..
  İdeal bir şekilde kalite, çeşitlilik ve uygun maliyeti birl...
 • 4D (4 boyutlu) özellikleri ve etkin ileri işlem araçları ile kusursuz yüksek çözünürlüklü imajlar sunan DC-T6, Obstetrik ve Jinekoloji uygulamalarına yönelik çeşitli ihtiyaçları karşılayan oldukça uygun bir çözümdür. Performans Doku Harmonik Görüntüleme THI (Doku Harmonik Görüntüle..
  4D (4 boyutlu) özellikleri ve etkin ileri işlem araçları il...
 • İyi imaj kalitesi, uygun iş akışı ve hafifliğiyle kolay taşınabilir olması, Mindray’ın yeni nesil siyah-beyaz ultrason çözümü olan DP-10 Vet’in özelliklerinden yalnızca birkaçıdır. Intel’in güçlü işlemcisine dayalı yeni bir platformla DP-10 Vet, sizlere zengin bir görüntüleme deneyimi sunar. ..
  İyi imaj kalitesi, uygun iş akışı ve hafifliğiyle kolay taş...
 • DP-1100Plus, kullanım ve taşıma kolaylığından ödün vermeksizin, kanıtlanmış imaj kalitesi sunar. Cihaz, önceden ayarlanmış güçlü fonksiyonları ve kullanım kolaylığı sayesinde, sisteminin kolaylıkla bireysel gereksinimlerinize uygun hale gelmesini sağlar. Performans TSI (Doku Spesifik Görü..
  DP-1100Plus, kullanım ve taşıma kolaylığından ödün vermeksi...
 • Giriş seviyesinde siyah-beyaz ultrason sistemi için ideal bir seçenek olan DP-20, sınıfının en iyisi performans ve uygun maliyet kombinasyonuyla donatılmıştır. Intel’in güçlü işlemcisine dayalı yeni bir platform sayesinde, DP-20, Mindray’ın en iyi görüntüleme teknolojileri ve uygun iş akışı seçene..
  Giriş seviyesinde siyah-beyaz ultrason sistemi için ideal b...
 • Giriş seviyesinde siyah beyaz bir ultrason sistemi olan DP-2200Plus, hızlı ölçüm ve hesaplama yazılımı paketleri ile birlikte, net bir imaj kalitesi sunmaktadır. Çeşitli transdüserlerle uyumlu olan DP-2200Plus, farklı klinik ayarlarda kullanılabilir. Performans TSI (Doku Spesifik Görüntül..
  Giriş seviyesinde siyah beyaz bir ultrason sistemi olan DP-...
 • Giriş seviyesinde siyah beyaz bir ultrason sistemi olan DP-2200, hızlı ölçüm ve hesaplama yazılımı paketleri ile birlikte, net bir imaj kalitesi sunmaktadır. Çeşitli transdüserlerle uyumlu olan DP-2200, farklı klinik ortamlarda kullanılabilir. Performans TSI (Doku Spesifik Görüntüleme) ..
  Giriş seviyesinde siyah beyaz bir ultrason sistemi olan DP-...
 • Güçlü bir siyah-beyaz ultrason sistemi olan DP-30, taramalarınızı güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlacak olan yüksek kaliteli imajlar ve uygun iş akışı sunacak ileri görüntüleme teknolojileri ile donatılmıştır. DP-30, hafif, ergonomik mobil tasarımı sayesinde, gereken her yerde k..
  Güçlü bir siyah-beyaz ultrason sistemi olan DP-30, taramala...
 • Giriş düzeyinde cart-based siyah-beyaz bir sistem olan DP-5, net imajlar ve konforlu bir tarama tecrübesi sunan temel modern teknolojilerle donatılmıştır. Çok çeşitli probla uyumlu olan DP-5, sunduğu akıllı iş akışı işleviyle, çeşitli klinik ortamlara uygundur. Performans PSHTM(Phase Shif..
  Giriş düzeyinde cart-based siyah-beyaz bir sistem olan DP-5...
 • Mindray’ın yeni nesil siyah-beyaz ultrason sistemi olan DP-50, daha derin penetrasyona ve daha yüksek çözünürlüklü görüntü elde edilmesine imkan veren ileri görüntüleme teknolojileriyle donatılmıştır. Akıllı yeni şekil, artan hareket kontrolü ve uygun işlem, DP-50’yi tüm klinik ortamlara uygun hal..
  Mindray’ın yeni nesil siyah-beyaz ultrason sistemi olan DP-...
 •   Mindray, şirketin kurulduğu günden bu yana sürekli olarak tanısal doğruluğu iyileştirmeye çalışmaktadır. Devrim niteliğindeki ZONE Sonography® Teknolojisi ile desteklenen Resona 6’nin yeni ZST+ platformu, bölge görüntüsü alma ve kanal veri işleme özellikleri ile ultrason görüntüsü k..
    Mindray, şirketin kurulduğu günden bu yana sürekl...
 • Ultrason Yeniliği Konusunda Yeni Dalgalar Yenilikçi ZST+ platformu yazılımıyla çalışan Resona 7, en zorlu tanılama taleplerini karşılamak için yeni teknolojilerle sürekli gelişmektedir. Daha da önemlisi, her zaman uzmanların görüşüne önem vererek ve iyileştirilmiş hız ve güvenilirlik için dah..
  Ultrason Yeniliği Konusunda Yeni Dalgalar Yenilikçi ZS...
 • Giriş düzeyinde taşınabilir bir Renkli Doppler sistemi olan Z5, nadir bir yüksek performans ve düşük maliyet kombinasyonu ile donatılmış olup, en iyi 2D (2 Boyutlu) imaj kalitesinin yanı sıra, uygun maliyet ve hareket kontrolü sunmaktadır. Z5, hem fetüs yapısı analizine, hem de kadın üreme sistemi..
  Giriş düzeyinde taşınabilir bir Renkli Doppler sistemi olan...