Kardiyoloji

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • GE Healthcare’in yeni kompakt ürünü Vivid™ iq gittiğiniz her yerde ihtiyaçlarınıza tamamen uyacak şekilde taşınabilirlik ve gücü bir araya getirerek değişen ihtiyaçlarınıza doğrudan çözümler sunar. Kateter Laboratuvarı … Girişimsel… Acil Servis … Pediatri … veya Ofis Tabanlı Bir Uygulama2 Taşı..
  GE Healthcare’in yeni kompakt ürünü Vivid™ iq gittiğiniz her ...
 • Gelişmiş ultrason sistemlerinden yenilikçi teknolojileri bünyesinde barından Mindray DC-60, optimum görüntü kalitesi ve geniş bir yelpazede uygulama kabiliyetlerini tümüyle uygun bir maliyet ile sunar. Özellikle de benzersiz dokunma hareketleri, iş akışını iyileştirmeye yardımcı olacak şekilde tas..
  Gelişmiş ultrason sistemlerinden yenilikçi teknolojileri bü...
 • X-Insight, daha gelişmiş görüntüler elde etmek için kapsamlı bir çözümdür. Mindray’ın yeni çözümü, gelişen en yeni ultrason teknolojileri ile birlikte, müşterilerin klinik ihtiyaçlarını tam anlamıyla kavramaya yönelik tasarlanmış bir çözümdür. Yakın bir ortak olan X-Insight teknolojisine sahip D..
  X-Insight, daha gelişmiş görüntüler elde etmek için kapsaml...
 • Güvenli bir tanı için görüntü kalitesi kritik öneme sahipken teknik olarak zor hastalard(TDP) tarama doktorlar için gitgide zorlaşıyor. DC-8 Exp, tüm yaş ve vücut aralıklarındaki hastalar için ekokardiyografi muayenesi deneyimini artırmak için yenilikçi çözümleri bir araya getiriyor. Mindray'in..
  Güvenli bir tanı için görüntü kalitesi kritik öneme sahipke...
 •   Genel bakış Mindray’ın sınıfının en iyisi ultrason sistemi DC-8, en iyi teknoloji, kalite ve ergonomiyi entegre ederek, sizlere benzersiz bir deneyim sunar. Devrim niteliğindeki kardiyak teknolojiyle donatılmış olan DC-8, akıl ve kalbin birlikte çalışmasının sonucudur. Net bir ..
    Genel bakış Mindray’ın sınıfının en iyi...
 • En iyi hasta bakımı nihai hedefinizdir. Bunu başarmak için, hasta sayısı artsa bile her seferinde güvenilir tanıya ulaşmak gerekir. Mindray'in müşterinin klinik ihtiyaçlarını tam anlamıyla kavraması temeline inşa edilen ve üstün teknolojinin mirası olan X-Insight teknolojisine sahip DC-80, karşıla..
  En iyi hasta bakımı nihai hedefinizdir. Bunu başarmak için,...
 • Belirtilen tüm özelliklere sahip olan DC-N6, yüksek çözünürlüklü görüntüleme ve kompakt ergonomik tasarımıyla kullanım kolaylığı sağlar. Sınıfın en iyisi renkli ve CW Doppler performans özelliklerine sahip olan DC-N6, profesyonel kardiyovasküler uygulama alanında da kullanılabilecek çok yönlü bir ..
  Belirtilen tüm özelliklere sahip olan DC-N6, yüksek çözünür...
 • Ödüllü elde taşınan renkli Doppler cihazı M7 Premium, mükemmel performans gösteren, Yüksek düzeyde bir sistemdir. Özel kardiyak paketi ve kullanımı kolay iş akışı yazılımı ile donatılmış olan M7 Premium, kardiyologların ihtiyaçlarını karşılamak üzere ideal bir toplu çözüm sunmaktadır. P..
  Ödüllü elde taşınan renkli Doppler cihazı M7 Premium, mükem...
 • Yüksek Kaliteli Beceri | Kolay Taşınabilirlik Mindray'in yeni nesil ultrason platformu mQuadro temelli M9, endüstri standartlarını yepyeni bir seviyeye taşıdı. Gelişmiş sinyal aktarımı ve alımı işlem birimleri, yüksek hassasiyette ve tutarlı eko tespit olanağı sunar. Yenilikçi prob teknol..
  Yüksek Kaliteli Beceri | Kolay Taşınabilirlik Mind...