Solunum Cihazları

Alt Kategoriler
Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • ✔ Çocuklar için Anti Statik Maskeli İnhalatör ✔ Bir ile Beş yaş Arası için uygulanabilir ✔ Kolay Yıkanabilir, Kolay Kullanabilir ✔ Özel nefes valfi ile nefes takibi ✔ Universal adaptör ✔ Kanada yapımı 2 yıl garantili ..
  ✔ Çocuklar için Anti Statik Maskeli İnhalatör ✔ Bir ile ...
 • ✔ Yetişkinler için Anti Statik Ağızlıklı inhalatör ✔ Beş yaş üstü için uygulanabilir ✔ Kolay kullanılabilir, yıkanabilir ✔ Kanada yapımı ✔ Universal adaptör ✔ 2 yıl garantili ..
  ✔ Yetişkinler için Anti Statik Ağızlıklı inhalatör ✔ Beş...
 • ✔ Yetişkinler için Anti statik Maskeli inhalatör ✔ Beş yaş üstü için uygulanabilir inhalatör ✔ Kolay yıkanabilir Kolay kullanılabilir ✔ Özel nefes kontrol valfi ✔ Universal adaptör ✔ Kanada yaıpımı 2 yıl garantili ..
  ✔ Yetişkinler için Anti statik Maskeli inhalatör ✔ Beş y...
 • ✔ Kompresörlü nebulizatör ✔ 2,5-3 bar hava basıncı ✔ 10 lt hava akışı ✔ Nefesle çalışan özel ilaç haznesi ilaç kullanım verimini artırır ✔ Yüksek kalite kompresör ve ilaç haznesi ✔ Kanada menşeili ..
  ✔ Kompresörlü nebulizatör ✔ 2,5-3 bar hava basıncı ✔ 1...
 • ✔ Akciğer fizyoterapi cihazı ✔ Akciğer hava yollarını mukustan temizlemede yardımcı ✔ Dakikada 1080 titreşimli özel valfi sistem ✔ 5 kademeli sertlik ayarı, bir çok nefes kuvvetine uyumlu ✔ Aeroclipse-ombra nebulizatörle birlikte kullanım ile fizyoterapi ve tedavinin aynı anda yapılmasını..
  ✔ Akciğer fizyoterapi cihazı ✔ Akciğer hava yollarını mu...
 • ✔ Trakeostomi hastaları için özel tasarlanmıştır ✔ 15mm’lik standart adaptör bağlantısı ✔ Steril edilmiştir paketten açıldığı gibi direkt kullanılabilir ✔ Antistatik yapıda en yüksek ilaç verimi ✔ MDI ilaçların kendiliğinden alımı için ✔ Kanada menşeili ..
  ✔ Trakeostomi hastaları için özel tasarlanmıştır ✔ 15mm’...
 • ✔ Genç Erkekler için Özel Dizaynlı İnhalatör ✔ Anti statik ✔ 5 Yaş üstü kullanım için Ağızlı ✔ Yıkaması, Kullanması ve Taşıması Kolay ✔ Universal Adaptör ✔ Kanada yapımı 2 yıl garantili ..
  ✔ Genç Erkekler için Özel Dizaynlı İnhalatör ✔ Anti stat...
 • ✔ Genç Kızlar için Özel Dizaynlı İnhalatör ✔ Anti statik ✔ 5 Yaş üstü kullanım için Ağızlı ✔ Yıkaması, Kullanması ve Taşıması Kolay ✔ Universal Adaptör ✔ Kanada yapımı 2 yıl garantili ..
  ✔ Genç Kızlar için Özel Dizaynlı İnhalatör ✔ Anti statik...
 • ✔ Aerochamber özel kit ✔ En verimli ilaç kullanma nefesle çalışır ✔ Merkezi basınç sistemine uygun ✔ Sürekli yada nefesle çalışma modu ✔ Kanada yapımı ✔ Garantili, CE ..
  ✔ Aerochamber özel kit ✔ En verimli ilaç kullanma nefesl...
 • ✔ Aerochamber pekfovmetre ✔ Rahat okunabilir gösterge ✔ Kolay sıfırlanabilir gösterge ✔ Aerochamber yüksek kalitede ✔ Kanada yapımı ✔ 2 yıl garantili CE ..
  ✔ Aerochamber pekfovmetre ✔ Rahat okunabilir gösterge ...
 • ✔ Bebekler için Anti statik Maskeli İnhalatör ✔ Sıfır ila 18 Aylık Bebekler için uygulanabilir ✔ Kolay yıkanabilir Kolay kullanılır ✔ Özel nefes Valfi ile kolaylıkla nefes takibi yapılır ✔ Universal adaptör ✔ Kanada Ypımı 2 yıl garantili ..
  ✔ Bebekler için Anti statik Maskeli İnhalatör ✔ Sıfır il...