Tens Cihazı

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • ✔ Tens Aleti ✔ 2 kanal 4 Pedli ✔ 7 farklı masaj türü ✔ 10 Kademeli hassasiyet ayarı ✔ 2 AAA pille çalışma ✔ LCD ekran ..
  ✔ Tens Aleti ✔ 2 kanal 4 Pedli ✔ 7 farklı masaj türü ...
 • COMPEX FIT 1.0 Haftada 1 veya 2 defa fitness yapanlar ve formda kalmak isteyenler kullanabilirler. Kadın / Erkek kullanımı için uygundur. FIT 1.0 kaslarınızı kasmak, vücudunuzu geliştirmek ve ek olarak zindelik için iki adet program sunar.    Kategoriler ve Programlar ..
  COMPEX FIT 1.0 Haftada 1 veya 2 defa fitness yapanlar...
 • COMPEX FIT 3.0 Sık sık, haftada 3 defa fitness yapanlar ve fit görünmek isteyenler için. Kadın / Erkek kullanımı için uygundur. FIT 1.0 ürünün tüm özelliklerine ek olarak rehabilitasyon programlarını ve MI teknolojisini içerir.     FIT 3.0 Kategoriler ve Programlar ..
  COMPEX FIT 3.0 Sık sık, haftada 3 defa fitness yapanlar ve...
 • FIT 5.0 Haftada 3 defadan fazla, yoğun olarak fitness yapanlar ve mükemmel görünmek isteyenler için. Kadın /Erkek kullanımı için uygundur. FIT 5.0 fitness grubu ürünler içerisinde en son teknolojiyle üretilmiştir. 2 modül ile beraber gelir (4'e yükseltilebilir).  Fitness dünyası için e..
  FIT 5.0 Haftada 3 defadan fazla, yoğun olarak fitness yapa...
 • SP 2.0                                                  &nbs..
  SP 2.0           ...
 • SP 4.0   Sıklıkla haftada 3 defa spor yapan sporcular.                                       &..
  SP 4.0   Sıklıkla haftada 3 defa spor yapan sporcu...
 • SP 6.0 Yoğun olarak haftada 3 defadan fazla spor yapan sporcular. Erkek/Kadın kullanımı ve farklı spor dalları için uygun. SP 6.0 kablosuz özelliği ile beraber SP 4.0 ürününün tüm özelliklerine sahiptir. Renkli ekranı sayesinde elektrot yerleşimleri doğrudan ekrandan görülebilir ve tabii ki..
  SP 6.0 Yoğun olarak haftada 3 defadan fazla spor yapan spo...
 • COMPEX SP 8.0 Yoğun olarak haftada 3 defadan fazla spor yapan sporcular. Yüksek teknoloji tutkunları. Erkek/Kadın kullanımı ve farklı spor dalları için uygun. SP 8.0 en yüksek teknolojiye sahiptir. Elbette kablosuzdur ve çok daha iyi sonuçlar elde etmek için en son MI özelliği olan MI-au..
  COMPEX SP 8.0 Yoğun olarak haftada 3 defadan fazla spor ya...