Kardiyoloji

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • 3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2165, Avcı Yeşili Hortum   Ayarlanabilir diyafram kullanıcının, dinleme çanını çevirmesine ihtiyaç duymadan düşük ve yüksek frekanslı sesler arasında rahatça geçiş yapmasını sağlar El yapımı sağlam paslanmaz çelik dinleme çanı. Çift lümenl..
  3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2165, Avcı Yeşili ...
 • 3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6151, Standart Yüzey Dinleme Çanı, Paslanmaz Kök ve Kulaklık, 22 inç, Siyah Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarl..
  3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6151, Standart Yüzey D...
 • 3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6157, 69 inç, Karayip Mavisi Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yüksek veya düşük frekanslı sesleri duyu..
  3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6157, 69 inç, Karayip ...
 • 3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6158, 69 inç, Fuşya Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yüksek veya düşük frekanslı sesleri duyun. Çift..
  3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6158, 69 inç, Fuşya Ho...
 • 3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6159, Meme Kanseri Farkındalığı Özel Seri, Standart Yüzey Dinleme Çanı, 27 inç, Gül Pembesi Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basın..
  3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6159, Meme Kanseri Far...
 • 3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6161, 69 inç, Gül Pembesi Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yüksek veya düşük frekanslı sesleri duyun. ..
  3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6161, 69 inç, Gül Pemb...
 • 3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6164, Pirinç Yüzey Dinleme Çanı, Mat Kök ve Kulaklık, 27 inç, Siyah Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak y..
  3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6164, Pirinç Yüzey Din...
 • 3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6165, Gökkuşağı Yüzey Dinleme Çanı, Siyah Kök ve Kulaklık, 27 inç, Siyah Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlaya..
  3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6165, Gökkuşağı Yüzey ...
 • 3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6166, Mat Yüzey Dinleme Çanı, Mat Kök ve Kulaklık, 27 inç, Mürdüm Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yük..
  3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6166, Mat Yüzey Dinlem...
 • 3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6168, Siyah Yüzey Dinleme Çanı, Siyah Kök ve Kulaklık, 27 inç, Lacivert Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayar..
  3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6168, Siyah Yüzey Dinl...
 • 3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6171, Mat Yüzey Dinleme Çanı, Mat Kök ve Kulaklık, 27 inç, Turkuaz Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yü..
  3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6171, Mat Yüzey Dinlem...
 • 3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6177, Yansıyan Parlak Yüzey Dinleme Çanı ve Kök, Paslanmaz Kulaklık, 27 inç, Siyah Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifç..
  3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6177, Yansıyan Parlak ...
 • 3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6178, Mat Yüzey Dinleme Çanı, Mat Kök ve Kulaklık, 27 inç, Fuşya Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yüks..
  3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6178, Mat Yüzey Dinlem...
 • 3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6179, Şampanya Dinleme Çanı, Mat Kök ve Kulaklık, 27 inç, Siyah Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yükse..
  3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6179, Şampanya Dinleme...
 • 3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6152, 69 inç, Siyah Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yüksek veya düşük frekanslı sesleri duyun. Çif..
  3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6152, 69 inç, Siyah H...
 • 3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6153, 69 inç, Bordo Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yüksek veya düşük frekanslı sesleri duyun. Çif..
  3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6153, 69 inç, Bordo H...
 • 3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6154, 69 inç, Lacivert Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yüksek veya düşük frekanslı sesleri duyun. ..
  3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6154, 69 inç, Laciver...
 • 3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6154, 69 inç, Lacivert Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yüksek veya düşük frekanslı sesleri duyun. ..
  3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6154, 69 inç, Laciver...
 • 3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6155, 69 inç, Avcı Yeşili Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yüksek veya düşük frekanslı sesleri duyun...
  3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6155, 69 inç, Avcı Ye...
 • 3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6156, 69 inç, Mürdüm Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yüksek veya düşük frekanslı sesleri duyun. Çi..
  3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6156, 69 inç, Mürdüm ...
 • 3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6162, Mat Yüzey Dinleme Çanı, Kök ve Kulaklık, 27 inç, Siyah Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yüksek ..
  3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6162, Mat Yüzey Dinle...
 • 3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6163, Siyah Yüzey Dinleme Çanı, Kök ve Kulaklık, 27 inç, Siyah Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yükse..
  3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6163, Siyah Yüzey Din...
 • 3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6169, Yansıyan Parlak Yüzey Dinleme Çanı ve Kök, Paslanmaz Kulaklık, 27 inç, Karayip Mavisi Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki bası..
  3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6169, Yansıyan Parlak...
 • 3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6170, Yansıyan Parlak Yüzey Dinleme Çanı ve Kök, Paslanmaz Kulaklık, 27 inç, Bordo Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafif..
  3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6170, Yansıyan Parlak...
 • 3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2159, 22 inç, Siyah Hortum   Üstün akustik: Littmann mekanik stetoskopları arasında en iyi akustik Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yüksek veya düşük frekanslı sesler duymanızı sağlar. Çift lümenli dona..
  3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2159, 22 inç, Siya...
 • 3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2160, 27 inç, Siyah Hortum   Üstün akustik: Littmann mekanik stetoskopları arasında en iyi akustik Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yüksek veya düşük frekanslı sesler duymanızı sağlar. Çift lümenli dona..
  3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2160, 27 inç, Siya...
 • 3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2163, Bordo Hortum   Ürün Özellikleri Başarınızı ve farklılıkları kusursuz ve hatasız bir şekilde belirleyebileceğiniz 3M™ Littmann® Master Cardiology™ stetoskopu ile ödüllendirin. Elektrikli olmayan stetoskop serilerimiz size 3M’..
  3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2163, Bordo Hortum...
 • 3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2164, Lacivert Hortum   Ayarlanabilir diyafram kullanıcının, dinleme çanını çevirmesine ihtiyaç duymadan düşük ve yüksek frekanslı sesler arasında rahatça geçiş yapmasını sağlar El yapımı sağlam paslanmaz çelik dinleme çanı. Çift lümenli t..
  3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2164, Lacivert Hor...
 • 3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2165, Avcı Yeşili Hortum   Ayarlanabilir diyafram kullanıcının, dinleme çanını çevirmesine ihtiyaç duymadan düşük ve yüksek frekanslı sesler arasında rahatça geçiş yapmasını sağlar El yapımı sağlam paslanmaz çelik dinleme çanı. Çift lümenl..
  3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2165, Avcı Yeşili ...
 • 3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2178, Karayip Mavisi Hortum   Ayarlanabilir diyafram kullanıcının, dinleme çanını çevirmesine ihtiyaç duymadan düşük ve yüksek frekanslı sesler arasında rahatça geçiş yapmasını sağlar El yapımı sağlam paslanmaz çelik dinleme çanı. Çift lüm..
  3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2178, Karayip Mavi...
 • 3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2182, Mat Yüzey Dinleme Çanı ve Kulaklık, 27 inç, Koyu Zeytin Yeşili Hortum   Üstün akustik: Littmann mekanik stetoskopları arasında en iyi akustik Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yüksek veya düşük freka..
  3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2182, Mat Yüzey Di...
 • 3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2183, Pirinç Yüzey Dinleme Çanı ve Kulaklık, 27 inç, Koyu Zeytin Yeşili Hortum   Üstün akustik: Littmann mekanik stetoskopları arasında en iyi akustik Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yüksek veya düşük fr..
  3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2183, Pirinç Yüzey...
 • 3M™ Littmann® Master Kardiyoloji™ Stetoskop 2160, Siyah Hortum   Ayarlanabilir diyafram kullanıcının, dinleme çanını çevirmesine ihtiyaç duymadan düşük ve yüksek frekanslı sesler arasında rahatça geçiş yapmasını sağlar El yapımı sağlam paslanmaz çelik dinleme çanı. Çift lümenli tas..
  3M™ Littmann® Master Kardiyoloji™ Stetoskop 2160, Siyah Hortu...
 • 3M™ Littmann® Master Kardiyoloji™ Stetoskop 2161, Siyah Kaplama Yüzey Dinleme Çanı ve Kulaklık, 27 inç, Siyah Hortum   Üstün akustik: Littmann mekanik stetoskopları arasında en iyi akustik Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yüksek veya düşük frekans..
  3M™ Littmann® Master Kardiyoloji™ Stetoskop 2161, Siyah Kapla...
 • 3M™ Littmann® Master Kardiyoloji™ Stetoskop 2161, Siyah Kaplama Yüzey Dinleme Çanı ve Kulaklık, 27 inç, Siyah Hortum   Üstün akustik: Littmann mekanik stetoskopları arasında en iyi akustik Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yüksek veya düşük frekans..
  3M™ Littmann® Master Kardiyoloji™ Stetoskop 2161, Siyah Kapla...
 • 3M™ Littmann® Master Kardiyoloji™ Stetoskop 2167, Mürdüm Hortum   Ayarlanabilir diyafram kullanıcının, dinleme çanını çevirmesine ihtiyaç duymadan düşük ve yüksek frekanslı sesler arasında rahatça geçiş yapmasını sağlar El yapımı sağlam paslanmaz çelik dinleme çanı. Çift lümenli ta..
  3M™ Littmann® Master Kardiyoloji™ Stetoskop 2167, Mürdüm Hort...
 • 3M™ Littmann® Master Kardiyoloji™ Stetoskop 2175, Pirinç Yüzey Dinleme Çanı, Siyah Hortum   Ayarlanabilir diyafram kullanıcının, dinleme çanını çevirmesine ihtiyaç duymadan düşük ve yüksek frekanslı sesler arasında rahatça geçiş yapmasını sağlar El yapımı sağlam paslanmaz çelik dinle..
  3M™ Littmann® Master Kardiyoloji™ Stetoskop 2175, Pirinç Yüze...
 • 3M™ Littmann® Master Kardiyoloji™ Stetoskop 2176, Mat Yüzey Dinleme Çanı, Siyah Hortum   Ayarlanabilir diyafram kullanıcının, dinleme çanını çevirmesine ihtiyaç duymadan düşük ve yüksek frekanslı sesler arasında rahatça geçiş yapmasını sağlar El yapımı sağlam paslanmaz çelik dinleme ..
  3M™ Littmann® Master Kardiyoloji™ Stetoskop 2176, Mat Yüzey D...