Klasik 3

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5840, Zümrüt Yeşili Hortum Yeni nesil tüp, cilt yağları ve alkol direncini arttırdığı için daha uzun ömür sağlar; lekelenme olasılığı daha düşüktür. Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmesi daha kolaydır, çünkü yüzeyi pürüzsüzdür. ..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5840, Zümrüt Yeşili Hort...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5620, 27 inç, Siyah Hortum   Yeni nesil tüp, cilt yağları ve alkol direncini arttırdığı için daha uzun ömür sağlar; lekelenme olasılığı daha düşüktür. Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmesi daha kolaydır, çünkü yüzeyi pürüz..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5620, 27 inç, Siyah Hort...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5621, 27 inç, Gri Hortum   İki taraflı dinleme çanı Bir yüzeydeki patentli ayarlanabilir diyafram, diğer yüzün geneksel çan fonksiyonunu artırır. Patentli 3M™ Littmann® kulağa tam uyumlu kulaklık ile konfor ve mükemmel akustik performans Yeni ..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5621, 27 inç, Gri Hortum...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5622, 27 inç, Lacivert Hortum   Yeni nesil tüp, cilt yağları ve alkol direncini arttırdığı için daha uzun ömür sağlar; lekelenme olasılığı daha düşüktür. Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmesi daha kolaydır, çünkü yüzeyi pü..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5622, 27 inç, Lacivert H...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5623, 27 inç, Karayip Mavisi Hortum   İki taraflı dinleme çanı Bir yüzeydeki patentli ayarlanabilir diyafram, diğer yüzün geneksel çan fonksiyonunu artırır. Patentli 3M™ Littmann® kulağa tam uyumlu kulaklık ile konfor ve mükemmel akustik perform..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5623, 27 inç, Karayip Ma...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5624, 27 inç, Avcı Yeşili Hortum   İki taraflı dinleme çanı Bir yüzeydeki patentli ayarlanabilir diyafram, diğer yüzün geneksel çan fonksiyonunu artırır. Patentli 3M™ Littmann® kulağa tam uyumlu kulaklık ile konfor ve mükemmel akustik performans..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5624, 27 inç, Avcı Yeşil...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5626, 27 inç, Fuşya Hortum   Yeni nesil tüp, cilt yağları ve alkol direncini arttırdığı için daha uzun ömür sağlar; lekelenme olasılığı daha düşüktür. Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmesi daha kolaydır, çünkü yüzeyi pürüz..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5626, 27 inç, Fuşya Hort...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5627, 27 inç, Bordo Hortum   Yeni nesil tüp, cilt yağları ve alkol direncini arttırdığı için daha uzun ömür sağlar; lekelenme olasılığı daha düşüktür. Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmesi daha kolaydır, çünkü yüzeyi pürüz..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5627, 27 inç, Bordo Hort...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5629, 27 inç, Turuncu Hortum   İki taraflı dinleme çanı Bir yüzeydeki patentli ayarlanabilir diyafram, diğer yüzün geneksel çan fonksiyonunu artırır. Patentli 3M™ Littmann® kulağa tam uyumlu kulaklık ile konfor ve mükemmel akustik performans Y..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5629, 27 inç, Turuncu Ho...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5630, 27 inç, Medikal Mavi Hortum   İki taraflı dinleme çanı Bir yüzeydeki patentli ayarlanabilir diyafram, diğer yüzün geneksel çan fonksiyonunu artırır. Patentli 3M™ Littmann® kulağa tam uyumlu kulaklık ile konfor ve mükemmel akustik performan..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5630, 27 inç, Medikal Ma...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5633, 27 inç, İnci Pembesi Hortum   İki taraflı dinleme çanı Bir yüzeydeki patentli ayarlanabilir diyafram, diğer yüzün geneksel çan fonksiyonunu artırır. Patentli 3M™ Littmann® kulağa tam uyumlu kulaklık ile konfor ve mükemmel akustik performan..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5633, 27 inç, İnci Pembe...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5639, Standart Yüzey Dinleme Çanı, 27 inç, Gül Pembesi Hortum   Yeni nesil tüp, cilt yağları ve alkol direncini arttırdığı için daha uzun ömür sağlar; lekelenme olasılığı daha düşüktür. Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmes..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5639, Standart Yüzey Din...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5803, Siyah Seri Dinleme Çanı, 27 inç, Siyah Hortum   Yeni nesil tüp, cilt yağları ve alkol direncini arttırdığı için daha uzun ömür sağlar; lekelenme olasılığı daha düşüktür. Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmesi daha kol..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5803, Siyah Seri Dinleme...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5806, Gökkuşağı Yüzey Dinleme Çanı, Fuşya Hortum   İki taraflı dinleme çanı Bir yüzeydeki patentli ayarlanabilir diyafram, diğer yüzün geneksel çan fonksiyonunu artırır. Patentli 3M™ Littmann® kulağa tam uyumlu kulaklık ile konfor ve mükemmel ak..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5806, Gökkuşağı Yüzey Di...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5807, Gökkuşağı Yüzey Dinleme Çanı, Karayip Mavisi Hortum   İki taraflı dinleme çanı Bir yüzeydeki patentli ayarlanabilir diyafram, diğer yüzün geneksel çan fonksiyonunu artırır. Patentli 3M™ Littmann® kulağa tam uyumlu kulaklık ile konfor ve mü..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5807, Gökkuşağı Yüzey Di...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5809, Bakır Yüzey Dinleme Çanı, Çikolata Hortum   Yeni nesil tüp, cilt yağları ve alkol direncini arttırdığı için daha uzun ömür sağlar; lekelenme olasılığı daha düşüktür. Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmesi daha kolaydı..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5809, Bakır Yüzey Dinlem...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5829, 27 inç, Çimen Yeşili Hortum   İki taraflı dinleme çanı Bir yüzeydeki patentli ayarlanabilir diyafram, diğer yüzün geneksel çan fonksiyonunu artırır. Patentli 3M™ Littmann® kulağa tam uyumlu kulaklık ile konfor ve mükemmel akustik performan..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5829, 27 inç, Çimen Yeşi...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5831, Pembe Hortum   Hem yetişkin hem de pediyatrik kullanımlarda ayarlanabilir diyaframlara sahip iki taraflı dinleme çanı Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmesi daha kolaydır, çünkü yüzeyi pürüzsüzdür. Pediatrik taraf, ..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5831, Pembe Hortum &n...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5832, Lavanta Hortum   Yeni nesil tüp, cilt yağları ve alkol direncini arttırdığı için daha uzun ömür sağlar; lekelenme olasılığı daha düşüktür. Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmesi daha kolaydır, çünkü yüzeyi pürüzsüzdür..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5832, Lavanta Hortum ...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5835, 27 inç, Turkuaz Hortum   Yeni nesil tüp, cilt yağları ve alkol direncini arttırdığı için daha uzun ömür sağlar; lekelenme olasılığı daha düşüktür. Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmesi daha kolaydır, çünkü yüzeyi pür..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5835, 27 inç, Turkuaz Ho...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5839, Limon Sarısı Hortum   Yeni nesil tüp, cilt yağları ve alkol direncini arttırdığı için daha uzun ömür sağlar; lekelenme olasılığı daha düşüktür. Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmesi daha kolaydır, çünkü yüzeyi pürüzs..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5839, Limon Sarısı Hortu...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5867, Siyah Dinleme Çanı, Lacivert Hortum   Hem yetişkin hem de pediyatrik kullanımlarda ayarlanabilir diyaframlara sahip iki taraflı dinleme çanı Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmesi daha kolaydır, çünkü yüzeyi pürüzsüzd..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5867, Siyah Dinleme Çanı...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5868, Siyah Dinleme Çanı, 27 inç, Bordo Hortum   Hem yetişkin hem de pediyatrik kullanımlarda ayarlanabilir diyaframlara sahip iki taraflı dinleme çanı Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmesi daha kolaydır, çünkü yüzeyi pürü..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5868, Siyah Dinleme Çanı...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5869, Siyah Dinleme Çanı, 27 inç, Karayip Mavisi Hortum   Hem yetişkin hem de pediyatrik kullanımlarda ayarlanabilir diyaframlara sahip iki taraflı dinleme çanı Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmesi daha kolaydır, çünkü yü..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5869, Siyah Dinleme Çanı...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5870, Gökkuşağı Dinleme Çanı, 27 inç, Siyah Hortum   Hem yetişkin hem de pediyatrik kullanımlarda ayarlanabilir diyaframlara sahip iki taraflı dinleme çanı Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmesi daha kolaydır, çünkü yüzeyi ..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5870, Gökkuşağı Dinleme ...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5871, Mat Dinleme Çanı, 27 inç, Fuşya Hortum   Hem yetişkin hem de pediyatrik kullanımlarda ayarlanabilir diyaframlara sahip iki taraflı dinleme çanı Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmesi daha kolaydır, çünkü yüzeyi pürüzs..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5871, Mat Dinleme Çanı, ...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5812, Mat Yüzey, Zeytin Yeşili Hortum İki taraflı dinleme çanı Bir yüzeydeki patentli ayarlanabilir diyafram, diğer yüzün geneksel çan fonksiyonunu artırır. Patentli 3M™ Littmann® kulağa tam uyumlu kulaklık ile konfor ve mükemmel akustik performans Ye..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5812, Mat Yüzey, Zeytin ...