Stetoskop

Alt Kategoriler
Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5840, Zümrüt Yeşili Hortum Yeni nesil tüp, cilt yağları ve alkol direncini arttırdığı için daha uzun ömür sağlar; lekelenme olasılığı daha düşüktür. Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmesi daha kolaydır, çünkü yüzeyi pürüzsüzdür. ..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5840, Zümrüt Yeşili Hort...
 • 3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2165, Avcı Yeşili Hortum   Ayarlanabilir diyafram kullanıcının, dinleme çanını çevirmesine ihtiyaç duymadan düşük ve yüksek frekanslı sesler arasında rahatça geçiş yapmasını sağlar El yapımı sağlam paslanmaz çelik dinleme çanı. Çift lümenl..
  3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2165, Avcı Yeşili ...
 • 3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6151, Standart Yüzey Dinleme Çanı, Paslanmaz Kök ve Kulaklık, 22 inç, Siyah Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarl..
  3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6151, Standart Yüzey D...
 • 3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6157, 69 inç, Karayip Mavisi Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yüksek veya düşük frekanslı sesleri duyu..
  3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6157, 69 inç, Karayip ...
 • 3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6158, 69 inç, Fuşya Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yüksek veya düşük frekanslı sesleri duyun. Çift..
  3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6158, 69 inç, Fuşya Ho...
 • 3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6159, Meme Kanseri Farkındalığı Özel Seri, Standart Yüzey Dinleme Çanı, 27 inç, Gül Pembesi Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basın..
  3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6159, Meme Kanseri Far...
 • 3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6161, 69 inç, Gül Pembesi Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yüksek veya düşük frekanslı sesleri duyun. ..
  3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6161, 69 inç, Gül Pemb...
 • 3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6164, Pirinç Yüzey Dinleme Çanı, Mat Kök ve Kulaklık, 27 inç, Siyah Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak y..
  3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6164, Pirinç Yüzey Din...
 • 3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6165, Gökkuşağı Yüzey Dinleme Çanı, Siyah Kök ve Kulaklık, 27 inç, Siyah Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlaya..
  3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6165, Gökkuşağı Yüzey ...
 • 3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6166, Mat Yüzey Dinleme Çanı, Mat Kök ve Kulaklık, 27 inç, Mürdüm Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yük..
  3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6166, Mat Yüzey Dinlem...
 • 3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6168, Siyah Yüzey Dinleme Çanı, Siyah Kök ve Kulaklık, 27 inç, Lacivert Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayar..
  3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6168, Siyah Yüzey Dinl...
 • 3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6171, Mat Yüzey Dinleme Çanı, Mat Kök ve Kulaklık, 27 inç, Turkuaz Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yü..
  3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6171, Mat Yüzey Dinlem...
 • 3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6177, Yansıyan Parlak Yüzey Dinleme Çanı ve Kök, Paslanmaz Kulaklık, 27 inç, Siyah Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifç..
  3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6177, Yansıyan Parlak ...
 • 3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6178, Mat Yüzey Dinleme Çanı, Mat Kök ve Kulaklık, 27 inç, Fuşya Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yüks..
  3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6178, Mat Yüzey Dinlem...
 • 3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6179, Şampanya Dinleme Çanı, Mat Kök ve Kulaklık, 27 inç, Siyah Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yükse..
  3M™ Littmann® Cardiology IV™ Stetoskop 6179, Şampanya Dinleme...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5620, 27 inç, Siyah Hortum   Yeni nesil tüp, cilt yağları ve alkol direncini arttırdığı için daha uzun ömür sağlar; lekelenme olasılığı daha düşüktür. Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmesi daha kolaydır, çünkü yüzeyi pürüz..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5620, 27 inç, Siyah Hort...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5621, 27 inç, Gri Hortum   İki taraflı dinleme çanı Bir yüzeydeki patentli ayarlanabilir diyafram, diğer yüzün geneksel çan fonksiyonunu artırır. Patentli 3M™ Littmann® kulağa tam uyumlu kulaklık ile konfor ve mükemmel akustik performans Yeni ..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5621, 27 inç, Gri Hortum...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5622, 27 inç, Lacivert Hortum   Yeni nesil tüp, cilt yağları ve alkol direncini arttırdığı için daha uzun ömür sağlar; lekelenme olasılığı daha düşüktür. Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmesi daha kolaydır, çünkü yüzeyi pü..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5622, 27 inç, Lacivert H...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5623, 27 inç, Karayip Mavisi Hortum   İki taraflı dinleme çanı Bir yüzeydeki patentli ayarlanabilir diyafram, diğer yüzün geneksel çan fonksiyonunu artırır. Patentli 3M™ Littmann® kulağa tam uyumlu kulaklık ile konfor ve mükemmel akustik perform..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5623, 27 inç, Karayip Ma...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5624, 27 inç, Avcı Yeşili Hortum   İki taraflı dinleme çanı Bir yüzeydeki patentli ayarlanabilir diyafram, diğer yüzün geneksel çan fonksiyonunu artırır. Patentli 3M™ Littmann® kulağa tam uyumlu kulaklık ile konfor ve mükemmel akustik performans..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5624, 27 inç, Avcı Yeşil...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5626, 27 inç, Fuşya Hortum   Yeni nesil tüp, cilt yağları ve alkol direncini arttırdığı için daha uzun ömür sağlar; lekelenme olasılığı daha düşüktür. Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmesi daha kolaydır, çünkü yüzeyi pürüz..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5626, 27 inç, Fuşya Hort...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5627, 27 inç, Bordo Hortum   Yeni nesil tüp, cilt yağları ve alkol direncini arttırdığı için daha uzun ömür sağlar; lekelenme olasılığı daha düşüktür. Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmesi daha kolaydır, çünkü yüzeyi pürüz..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5627, 27 inç, Bordo Hort...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5629, 27 inç, Turuncu Hortum   İki taraflı dinleme çanı Bir yüzeydeki patentli ayarlanabilir diyafram, diğer yüzün geneksel çan fonksiyonunu artırır. Patentli 3M™ Littmann® kulağa tam uyumlu kulaklık ile konfor ve mükemmel akustik performans Y..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5629, 27 inç, Turuncu Ho...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5630, 27 inç, Medikal Mavi Hortum   İki taraflı dinleme çanı Bir yüzeydeki patentli ayarlanabilir diyafram, diğer yüzün geneksel çan fonksiyonunu artırır. Patentli 3M™ Littmann® kulağa tam uyumlu kulaklık ile konfor ve mükemmel akustik performan..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5630, 27 inç, Medikal Ma...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5633, 27 inç, İnci Pembesi Hortum   İki taraflı dinleme çanı Bir yüzeydeki patentli ayarlanabilir diyafram, diğer yüzün geneksel çan fonksiyonunu artırır. Patentli 3M™ Littmann® kulağa tam uyumlu kulaklık ile konfor ve mükemmel akustik performan..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5633, 27 inç, İnci Pembe...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5639, Standart Yüzey Dinleme Çanı, 27 inç, Gül Pembesi Hortum   Yeni nesil tüp, cilt yağları ve alkol direncini arttırdığı için daha uzun ömür sağlar; lekelenme olasılığı daha düşüktür. Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmes..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5639, Standart Yüzey Din...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5803, Siyah Seri Dinleme Çanı, 27 inç, Siyah Hortum   Yeni nesil tüp, cilt yağları ve alkol direncini arttırdığı için daha uzun ömür sağlar; lekelenme olasılığı daha düşüktür. Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmesi daha kol..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5803, Siyah Seri Dinleme...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5806, Gökkuşağı Yüzey Dinleme Çanı, Fuşya Hortum   İki taraflı dinleme çanı Bir yüzeydeki patentli ayarlanabilir diyafram, diğer yüzün geneksel çan fonksiyonunu artırır. Patentli 3M™ Littmann® kulağa tam uyumlu kulaklık ile konfor ve mükemmel ak..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5806, Gökkuşağı Yüzey Di...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5807, Gökkuşağı Yüzey Dinleme Çanı, Karayip Mavisi Hortum   İki taraflı dinleme çanı Bir yüzeydeki patentli ayarlanabilir diyafram, diğer yüzün geneksel çan fonksiyonunu artırır. Patentli 3M™ Littmann® kulağa tam uyumlu kulaklık ile konfor ve mü..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5807, Gökkuşağı Yüzey Di...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5809, Bakır Yüzey Dinleme Çanı, Çikolata Hortum   Yeni nesil tüp, cilt yağları ve alkol direncini arttırdığı için daha uzun ömür sağlar; lekelenme olasılığı daha düşüktür. Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmesi daha kolaydı..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5809, Bakır Yüzey Dinlem...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5829, 27 inç, Çimen Yeşili Hortum   İki taraflı dinleme çanı Bir yüzeydeki patentli ayarlanabilir diyafram, diğer yüzün geneksel çan fonksiyonunu artırır. Patentli 3M™ Littmann® kulağa tam uyumlu kulaklık ile konfor ve mükemmel akustik performan..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5829, 27 inç, Çimen Yeşi...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5831, Pembe Hortum   Hem yetişkin hem de pediyatrik kullanımlarda ayarlanabilir diyaframlara sahip iki taraflı dinleme çanı Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmesi daha kolaydır, çünkü yüzeyi pürüzsüzdür. Pediatrik taraf, ..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5831, Pembe Hortum &n...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5832, Lavanta Hortum   Yeni nesil tüp, cilt yağları ve alkol direncini arttırdığı için daha uzun ömür sağlar; lekelenme olasılığı daha düşüktür. Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmesi daha kolaydır, çünkü yüzeyi pürüzsüzdür..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5832, Lavanta Hortum ...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5835, 27 inç, Turkuaz Hortum   Yeni nesil tüp, cilt yağları ve alkol direncini arttırdığı için daha uzun ömür sağlar; lekelenme olasılığı daha düşüktür. Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmesi daha kolaydır, çünkü yüzeyi pür..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5835, 27 inç, Turkuaz Ho...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5839, Limon Sarısı Hortum   Yeni nesil tüp, cilt yağları ve alkol direncini arttırdığı için daha uzun ömür sağlar; lekelenme olasılığı daha düşüktür. Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmesi daha kolaydır, çünkü yüzeyi pürüzs..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5839, Limon Sarısı Hortu...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5867, Siyah Dinleme Çanı, Lacivert Hortum   Hem yetişkin hem de pediyatrik kullanımlarda ayarlanabilir diyaframlara sahip iki taraflı dinleme çanı Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmesi daha kolaydır, çünkü yüzeyi pürüzsüzd..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5867, Siyah Dinleme Çanı...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5868, Siyah Dinleme Çanı, 27 inç, Bordo Hortum   Hem yetişkin hem de pediyatrik kullanımlarda ayarlanabilir diyaframlara sahip iki taraflı dinleme çanı Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmesi daha kolaydır, çünkü yüzeyi pürü..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5868, Siyah Dinleme Çanı...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5869, Siyah Dinleme Çanı, 27 inç, Karayip Mavisi Hortum   Hem yetişkin hem de pediyatrik kullanımlarda ayarlanabilir diyaframlara sahip iki taraflı dinleme çanı Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmesi daha kolaydır, çünkü yü..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5869, Siyah Dinleme Çanı...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5870, Gökkuşağı Dinleme Çanı, 27 inç, Siyah Hortum   Hem yetişkin hem de pediyatrik kullanımlarda ayarlanabilir diyaframlara sahip iki taraflı dinleme çanı Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmesi daha kolaydır, çünkü yüzeyi ..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5870, Gökkuşağı Dinleme ...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5871, Mat Dinleme Çanı, 27 inç, Fuşya Hortum   Hem yetişkin hem de pediyatrik kullanımlarda ayarlanabilir diyaframlara sahip iki taraflı dinleme çanı Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmesi daha kolaydır, çünkü yüzeyi pürüzs..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5871, Mat Dinleme Çanı, ...
 • 3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5812, Mat Yüzey, Zeytin Yeşili Hortum İki taraflı dinleme çanı Bir yüzeydeki patentli ayarlanabilir diyafram, diğer yüzün geneksel çan fonksiyonunu artırır. Patentli 3M™ Littmann® kulağa tam uyumlu kulaklık ile konfor ve mükemmel akustik performans Ye..
  3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskop 5812, Mat Yüzey, Zeytin ...
 • 3M™ Littmann® Elektronik Stetoskop 3200BK27, Siyah Hortum   3M™ Littmann® Stetoskopları'nın tescilli ortam gürültü azaltma teknolojisi ile kritik vücut seslerini duyabilmenizi sağlayın; kritik vücut seslerini filtrelemeden, rahatsız edici arka plan seslerini ortalama % 85 oranında orta..
  3M™ Littmann® Elektronik Stetoskop 3200BK27, Siyah Hortum ...
 • 3M™ Littmann® Elektronik Stetoskop 3200BU, Bordo Hortum   3M™ Littmann® Stetoskopları'nın tescilli ortam gürültü azaltma teknolojisi ile kritik vücut seslerini duyabilmenizi sağlayın; kritik vücut seslerini filtrelemeden, rahatsız edici arka plan seslerini ortalama % 85 oranında ortada..
  3M™ Littmann® Elektronik Stetoskop 3200BU, Bordo Hortum &n...
 • 3M™ Littmann® Elektronik Stetoskop 3200NB, Lacivert Hortum   3M™ Littmann® Stetoskopları'nın tescilli ortam gürültü azaltma teknolojisi ile kritik vücut seslerini duyabilmenizi sağlayın; kritik vücut seslerini filtrelemeden, rahatsız edici arka plan seslerini ortalama % 85 oranında ort..
  3M™ Littmann® Elektronik Stetoskop 3200NB, Lacivert Hortum ...
 • 3M™ Littmann® Elektronik Stetoskop 3200, 27 inç, 3200T, Gri Hortum Hastanın göğsündeki stetoskop ile 25 metreye kadar Bluetooth® iletişim menzili ve normal bir RF ortamında verici stetoskop ile USB Bluetooth® adaptörü arasında net bir görüş hattı sağlar Standart Littmann elektronik stetoskop..
  3M™ Littmann® Elektronik Stetoskop 3200, 27 inç, 3200T, Gri H...
 • 3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6152, 69 inç, Siyah Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yüksek veya düşük frekanslı sesleri duyun. Çif..
  3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6152, 69 inç, Siyah H...
 • 3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6153, 69 inç, Bordo Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yüksek veya düşük frekanslı sesleri duyun. Çif..
  3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6153, 69 inç, Bordo H...
 • 3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6154, 69 inç, Lacivert Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yüksek veya düşük frekanslı sesleri duyun. ..
  3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6154, 69 inç, Laciver...
 • 3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6154, 69 inç, Lacivert Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yüksek veya düşük frekanslı sesleri duyun. ..
  3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6154, 69 inç, Laciver...
 • 3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6155, 69 inç, Avcı Yeşili Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yüksek veya düşük frekanslı sesleri duyun...
  3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6155, 69 inç, Avcı Ye...
 • 3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6156, 69 inç, Mürdüm Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yüksek veya düşük frekanslı sesleri duyun. Çi..
  3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6156, 69 inç, Mürdüm ...
 • 3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6162, Mat Yüzey Dinleme Çanı, Kök ve Kulaklık, 27 inç, Siyah Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yüksek ..
  3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6162, Mat Yüzey Dinle...
 • 3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6163, Siyah Yüzey Dinleme Çanı, Kök ve Kulaklık, 27 inç, Siyah Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yükse..
  3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6163, Siyah Yüzey Din...
 • 3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6169, Yansıyan Parlak Yüzey Dinleme Çanı ve Kök, Paslanmaz Kulaklık, 27 inç, Karayip Mavisi Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki bası..
  3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6169, Yansıyan Parlak...
 • 3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6170, Yansıyan Parlak Yüzey Dinleme Çanı ve Kök, Paslanmaz Kulaklık, 27 inç, Bordo Hortum   Yüksek frekanslı seslerin daha iyi duyulması ile mükemmel akustik (yetişkin yüzey, sıkı basınç). Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafif..
  3M™ Littmann® Kardiyoloji IV™ Stetoskop 6170, Yansıyan Parlak...
 • 3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2159, 22 inç, Siyah Hortum   Üstün akustik: Littmann mekanik stetoskopları arasında en iyi akustik Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yüksek veya düşük frekanslı sesler duymanızı sağlar. Çift lümenli dona..
  3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2159, 22 inç, Siya...
 • 3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2160, 27 inç, Siyah Hortum   Üstün akustik: Littmann mekanik stetoskopları arasında en iyi akustik Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yüksek veya düşük frekanslı sesler duymanızı sağlar. Çift lümenli dona..
  3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2160, 27 inç, Siya...
 • 3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2163, Bordo Hortum   Ürün Özellikleri Başarınızı ve farklılıkları kusursuz ve hatasız bir şekilde belirleyebileceğiniz 3M™ Littmann® Master Cardiology™ stetoskopu ile ödüllendirin. Elektrikli olmayan stetoskop serilerimiz size 3M’..
  3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2163, Bordo Hortum...
 • 3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2164, Lacivert Hortum   Ayarlanabilir diyafram kullanıcının, dinleme çanını çevirmesine ihtiyaç duymadan düşük ve yüksek frekanslı sesler arasında rahatça geçiş yapmasını sağlar El yapımı sağlam paslanmaz çelik dinleme çanı. Çift lümenli t..
  3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2164, Lacivert Hor...
 • 3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2165, Avcı Yeşili Hortum   Ayarlanabilir diyafram kullanıcının, dinleme çanını çevirmesine ihtiyaç duymadan düşük ve yüksek frekanslı sesler arasında rahatça geçiş yapmasını sağlar El yapımı sağlam paslanmaz çelik dinleme çanı. Çift lümenl..
  3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2165, Avcı Yeşili ...
 • 3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2178, Karayip Mavisi Hortum   Ayarlanabilir diyafram kullanıcının, dinleme çanını çevirmesine ihtiyaç duymadan düşük ve yüksek frekanslı sesler arasında rahatça geçiş yapmasını sağlar El yapımı sağlam paslanmaz çelik dinleme çanı. Çift lüm..
  3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2178, Karayip Mavi...
 • 3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2182, Mat Yüzey Dinleme Çanı ve Kulaklık, 27 inç, Koyu Zeytin Yeşili Hortum   Üstün akustik: Littmann mekanik stetoskopları arasında en iyi akustik Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yüksek veya düşük freka..
  3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2182, Mat Yüzey Di...
 • 3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2183, Pirinç Yüzey Dinleme Çanı ve Kulaklık, 27 inç, Koyu Zeytin Yeşili Hortum   Üstün akustik: Littmann mekanik stetoskopları arasında en iyi akustik Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yüksek veya düşük fr..
  3M™ Littmann® Master Cardiology™ Stetoskop 2183, Pirinç Yüzey...
 • 3M™ Littmann® Master Kardiyoloji™ Stetoskop 2160, Siyah Hortum   Ayarlanabilir diyafram kullanıcının, dinleme çanını çevirmesine ihtiyaç duymadan düşük ve yüksek frekanslı sesler arasında rahatça geçiş yapmasını sağlar El yapımı sağlam paslanmaz çelik dinleme çanı. Çift lümenli tas..
  3M™ Littmann® Master Kardiyoloji™ Stetoskop 2160, Siyah Hortu...
 • 3M™ Littmann® Master Kardiyoloji™ Stetoskop 2161, Siyah Kaplama Yüzey Dinleme Çanı ve Kulaklık, 27 inç, Siyah Hortum   Üstün akustik: Littmann mekanik stetoskopları arasında en iyi akustik Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yüksek veya düşük frekans..
  3M™ Littmann® Master Kardiyoloji™ Stetoskop 2161, Siyah Kapla...
 • 3M™ Littmann® Master Kardiyoloji™ Stetoskop 2161, Siyah Kaplama Yüzey Dinleme Çanı ve Kulaklık, 27 inç, Siyah Hortum   Üstün akustik: Littmann mekanik stetoskopları arasında en iyi akustik Ayarlanabilir diyafram: Dinleme çanındaki basıncı hafifçe ayarlayarak yüksek veya düşük frekans..
  3M™ Littmann® Master Kardiyoloji™ Stetoskop 2161, Siyah Kapla...
 • 3M™ Littmann® Master Kardiyoloji™ Stetoskop 2167, Mürdüm Hortum   Ayarlanabilir diyafram kullanıcının, dinleme çanını çevirmesine ihtiyaç duymadan düşük ve yüksek frekanslı sesler arasında rahatça geçiş yapmasını sağlar El yapımı sağlam paslanmaz çelik dinleme çanı. Çift lümenli ta..
  3M™ Littmann® Master Kardiyoloji™ Stetoskop 2167, Mürdüm Hort...
 • 3M™ Littmann® Master Kardiyoloji™ Stetoskop 2175, Pirinç Yüzey Dinleme Çanı, Siyah Hortum   Ayarlanabilir diyafram kullanıcının, dinleme çanını çevirmesine ihtiyaç duymadan düşük ve yüksek frekanslı sesler arasında rahatça geçiş yapmasını sağlar El yapımı sağlam paslanmaz çelik dinle..
  3M™ Littmann® Master Kardiyoloji™ Stetoskop 2175, Pirinç Yüze...
 • 3M™ Littmann® Master Kardiyoloji™ Stetoskop 2176, Mat Yüzey Dinleme Çanı, Siyah Hortum   Ayarlanabilir diyafram kullanıcının, dinleme çanını çevirmesine ihtiyaç duymadan düşük ve yüksek frekanslı sesler arasında rahatça geçiş yapmasını sağlar El yapımı sağlam paslanmaz çelik dinleme ..
  3M™ Littmann® Master Kardiyoloji™ Stetoskop 2176, Mat Yüzey D...
 • Porche özel tasarım kardiyoloji steteskopu. Tek taraı, çift membran ve çift kanallı Y hortum. ERKA patentli, süper kalite master tip. Yumuşak, silikon kulak zeytinleri. ..
  Porche özel tasarım kardiyoloji steteskopu. Tek taraı, ...
 • Manyetik alandan etkilenmeyen, MR odalarında kullanıma uygun. 47 mm çapında yassı aluminyum tambur. ..
  Manyetik alandan etkilenmeyen, MR odalarında kullanım...
 • Çift taraı çocuklar için kullanıma uygun steteskop. 30 mm çapında kromaj kaplı tambur. Çift kanallı Y-hortuma entegre Y-demir. Yumuşak, silikon kulak zeytinleri. ..
  Çift taraı çocuklar için kullanıma uygun steteskop. 30 ...
 • Çift taraı, çift membran ve çift kanallı Y-hortum. ERKA patentli, süper kalite. Yumuşak, silikon kulak zeytinleri. ..
  Çift taraı, çift membran ve çift kanallı Y-hortum. ERKA...
 • Çift taraı, 44/32 mm çapında. Yetişkin / çocuk kullanımına uygun. Çift kanallı Y-hortumuna entegre Y-demiri. Kromaj kaplı tambur. Yumuşak, silikon kulak zeytinleri. ..
  Çift taraı, 44/32 mm çapında. Yetişkin / çocuk kullanım...
 • Çift taraı, 32/20 mm çapında. Çocuk / bebek kullanımına uygun. Çift kanallı Y-hortuma entegre Y-demiri. Kromaj kaplı tambur. Yumuşak, silikon kulak zeytinleri. ..
  Çift taraı, 32/20 mm çapında. Çocuk / bebek kullanımına...
 • Çift taraflı erişkinler için kullanıma uygun steteskop. 47 mm çapında kromaj kaplı tambur. ..
  Çift taraflı erişkinler için kullanıma uygun steteskop. ...
 • Çift taraflı erişkinler için kullanıma uygun steteskop. 47 mm çapında aluminyum tambur. ..
  Çift taraflı erişkinler için kullanıma uygun steteskop. ...
 • Tek taraflı erişkinler için kullanıma uygun steteskop. 47 mm çapında yassı kromaj kaplı tambur. ..
  Tek taraflı erişkinler için kullanıma uygun steteskop. 4...
 • Tek taraı, çift membran ve çift kanallı Y hortum. ERKA patentli, süper kalite master tip. Yumuşak, silikon kulak zeytinleri. ..
  Tek taraı, çift membran ve çift kanallı Y hortum. ERKA ...
 • 2 kişinin aynı anda dinleme yapabileceği çift başlık. Çift taraflı erişkinler için kullanıma uygun steteskop. 47 mm çapında kromaj kaplı tambur. ..
  2 kişinin aynı anda dinleme yapabileceği çift başlık. Çi...
 • Tek taraflı erişkinler için kullanıma uygun steteskop. 47 mm çapında yassı aluminyum tambur. ..
  Tek taraflı erişkinler için kullanıma uygun steteskop. 4...
 • Çift taraflı çocuklar için kullanıma uygun steteskop. 30 mm çapında kromaj kaplı tambur. ..
  Çift taraflı çocuklar için kullanıma uygun steteskop. 30...
 • Tek taraflı çocuklar için kullanıma uygun steteskop. 30 mm çapında yassı kromaj kaplı tambur. ..
  Tek taraflı çocuklar için kullanıma uygun steteskop. 30 ...
 • Çift taraı erişkinler için kullanıma uygun steteskop. 47 mm çapında kromaj kaplı tambur. Çift kanallı Y-hortuma entegre Y-demir. Yumuşak, silikon kulak zeytinleri. ..
  Çift taraı erişkinler için kullanıma uygun steteskop. 4...
 • Specially-developed for cardiology Exceptional acoustic performance, particularly in the cardiac frequency range. Combined double chest-piece with two different frequency ranges. Instant selection of a double membrane on one side or a conical acoustic head on the other. High-performance double me..
  Specially-developed for cardiology Exceptional acoustic pe...
 • For excellent acoustic performance   Find an Authorized Distributor Combined double chest piece with two different frequency ranges to choose from: A high-quality membrane on one side and a conical acoustic head on the other side. Single-tube construction with excelle..
  For excellent acoustic performance   ...
 • ✔ Riester Dublex Steteskop ✔ Çift Taraflı Alüminyum kafa ✔ Yedek zeytin ve diyaframlar ✔ Ayarlanabilir çatal, tambur yönü ✔ Riester genel amaçlı steteskop ✔ 2 yıl garantili CE ..
  ✔ Riester Dublex Steteskop ✔ Çift Taraflı Alüminyum kafa...
 • ✔ TRISTAR ✔ Yetişkinler ✔ Çocuk/bebek ve yeni doğan için 3 ayrı tanbur ✔ Tanburları hızlı ve rahat değiştirme imkanı ✔ İstenmeyen seslere karşı geliştirilmiş Y hortumu ..
  ✔ TRISTAR ✔ Yetişkinler ✔ Çocuk/bebek ve yeni doğan iç...
 • ✔ Çift hortumlu genel amaçlı ✔ Çok fonksiyonlu aparatlar ✔ Çift taraflı memran ✔ Değişik yapıda değiştirilebilir can tipleri ✔ 2 yıl garantili Alman malı ..
  ✔ Çift hortumlu genel amaçlı ✔ Çok fonksiyonlu aparatlar...
 • ✔ Tek taraflı yassı tambur ✔ Tansiyon ölçmek için ideal ✔ Alüminyum kafa ✔ Kafa üzerinde parmak koyma yeri ✔ 2 yıl garantili Alman malı ..
  ✔ Tek taraflı yassı tambur ✔ Tansiyon ölçmek için ideal ...
 • ✔ DUBLEX ✔ Geliştirilmiş akustik sistem Dışarıdan gelen istenmeyen seslere karşı ✔ Y tüb Çelik tanbur ✔ Toplam uzunluk 77 cm ✔ Yedek diyafram kulak zeytinleri ✔ Renkleri mevcuttur ..
  ✔ DUBLEX ✔ Geliştirilmiş akustik sistem Dışarıdan gelen ...
 • ✔ DUPLEX-BABY ✔ Yeni modern steteskop çift taraflı çelik tambur, kaliteli akustik ses ✔ Gömülü çatal ses kaybını engeller yumuşak kulak zeytinleri kulağa tam olarak oturur ✔ 39 ve 28 mm çanlar kaliteli ses verir. Çanlar üzerinde üşütmeyen canta vardır va kolaylıkla değiştirilebilir ✔ Tamb..
  ✔ DUPLEX-BABY ✔ Yeni modern steteskop çift taraflı çelik...
 • ✔ Yeni Doğan çift taraflı Steteskop ✔ Çelik yapıda memran ✔ Yedek Kulaklık ucu ve diyafram ✔ Tek parça hortum ve kulaklık ✔ 2 yıl garantili Alman malı ✔ Renkleri mevcuttur ..
  ✔ Yeni Doğan çift taraflı Steteskop ✔ Çelik yapıda memra...
 • ✔ Yüksek kaliteli çift taraflı steteskop ✔ Çocuklar, yetişkinlerde hassas dinleme imkanı ✔ Anatomik olarak şekillendirilmiş çelik steteskop kulaklığı ✔ Complete with burgundy colored non-chill ring may be rotated for easy interchange of heads. Complete with two spare ear tips and spare diap..
  ✔ Yüksek kaliteli çift taraflı steteskop ✔ Çocuklar, yet...
 • Quick Overview Welch Allyn Uniscope is a single-patient-use stethoscope for use in situations where cross-contamination is a concern. It is lightweight and offers excellent acoustics. It is available as an Adult version (Yellow) and Pediatric version (Blue). The Uniscope allows accurate auscult..
  Quick Overview Welch Allyn Uniscope is a single-patient-...
 •   Quick Overview Both the double- and triple-head Harvey DLX stethoscopes are specifically designed to accentuate important sounds and enable you to hear cardiac, pulmonary, and vascular sounds without relying on difficult "variable pressure" techniques. The Harvey DLX is equipped with du..
    Quick Overview Both the double- and triple-head ...
 •   Quick Overview The Harvey Elite offers updated styling along with the superior comfort and auscultation capabilities that cardiologists have come to rely on. It is equipped with dual-bore tubing that creates two uninterrupted sound channels and works with the optimally weighted, rugged,..
    Quick Overview The Harvey Elite offers updated s...
 • Quick Overview When weight and economy are of primary concern, the Lightweight is the stethoscope to choose. At 4 oz, the Lightweight is one of the lightest stethoscopes available. It rests comfortably in your lab coat or draped around your neck, and offers the superior auscultation capabilitie..
  Quick Overview When weight and economy are of primary co...
 •   Quick Overview With its minimal weight and rotating binaurals allowing for a custom fit, the Welch Allyn Professional Stethoscope is one of the most comfortable and versatile general-use stethoscopes manufactured today. Its acoustics allow for accurate auscultation of cardiac, pulmona..
    Quick Overview With its minimal weight and rot...
 •   Quick Overview With its minimal weight and rotating binaurals allowing for a custom fit, the Welch Allyn Professional Stethoscope is one of the most comfortable and versatile general-use stethoscopes manufactured today. Its acoustics allow for accurate auscultation of cardiac, pulmonary..
    Quick Overview With its minimal weight and rotat...