Hastabaşı Monitörü

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • Ürün Özellikleri 8,4 inç TFT, yüksek parlaklıkta dokunmatik ekran, hafif ve kompakt tasarım. Sabit aksesuar çantaları her an çalışmaya hazır olan tüm sensörleri paketleyebilir. Sürekli 7 saat pil gücü beslemeli yüksek performanslı lityum pil. Standard, dünyadaki en iyi SpO2 ve NIBP teknolojisini..
  Ürün Özellikleri 8,4 inç TFT, yüksek parlaklıkta dokunmatik ...
 • Ürün Özellikleri Yüksek parlaklıkta 7 inç LCD (TFT) ekran, 90 derece döndürme Veri depolama: 600 saat sürekli izleme veya 300 eğri ve veri arşivi kaydedebilir ve baskının hızlı oynatılmasını destekler Baskı hızı: 1cm / dak; 2cm / dak; 3cm / dak optik baskı hızı hızlı çalma 25mm / s; Otomatik kap..
  Ürün Özellikleri Yüksek parlaklıkta 7 inç LCD (TFT) ekran, 9...
 • ✔ 12inc Renkli LCD ekran ✔ 9 dalga formunun takibi ✔ SpO2, EKG, NIBPM,ISI ölçümü ✔ Dahili şarjlı pil,7 kanal EKG dalga formu ✔ Opsiyonal printer,IBP,EtCO2 ✔ 2 yıl garanti ..
  ✔ 12inc Renkli LCD ekran ✔ 9 dalga formunun takibi ✔ S...
 • Ürün Özellikleri Aydınlatmalı LCD ekran. Doğru ve guvenilir fetus kalp atış hızı ölçümü 2.0 MHz hassas prob Rahat taşınabilir ergonomik dizayn Otomatik kapanma Şarj edilebilir li-on batarya ve adaptor ..
  Ürün Özellikleri Aydınlatmalı LCD ekran. Doğru ve gu...
 • ECG/PR/HR/ RESP/SPO2/NIBP/2TEMP/4IBP/CO/ETCO2/MULTIGAS 12.1“ Renkli TFT ekran Yenidoğan, çocuk , yetişkin hastalarda kullanıma uygun Kolay çıkarılabilir, artırılabilir parametre modülleri 8  Dalgaformu ve nümerik değerleri  aynı anda izleyebilme Ana ekran üzerinde  her p..
  ECG/PR/HR/ RESP/SPO2/NIBP/2TEMP/4IBP/CO/ETCO2/MULTIGAS ...
 • ECG/PR/HR/ RESP/SPO2/NIBP/2TEMP/4IBP/CO/ETCO2/MULTIGAS 15“ Renkli TFT ekran Yenidoğan, çocuk , yetişkin hastalarda kullanıma uygun Kolay çıkarılabilir, artırılabilir parametre modülleri 8  Dalgaformu ve nümerik değerleri  aynı anda izleyebilme Ana ekran üzerinde  her par..
  ECG/PR/HR/ RESP/SPO2/NIBP/2TEMP/4IBP/CO/ETCO2/MULTIGAS ...
 •   ECG/PR/HR/ RESP/SPO2/NIBP/2TEMP/2IBP Renkli TFT ekran Yenidoğan, çocuk , yetişkin hastalarda kullanıma uygun 3  Dalgaformu ve nümerik değerleri  aynı anda izleyebilme Büyük yazı karakteri ekranı Hafif kolay taşınabilir; küvöz üzerinde kullanılabilir Standart &nb..
    ECG/PR/HR/ RESP/SPO2/NIBP/2TEMP/2IBP Renkli...
 • EKG, SpO2, Resp, NIBP, 2 Temp, PR, HR Taşınabilir, kompakt tasarım 8.4” renkli TFT-LCD ekran Pace analizi ve ESU koruması Defibrilasyon koruması ve senkronizasyonu VGA ve Analog çıkış Opsiyonel barkod tarayıcı Opsiyonel HL7 ve XML data transferi Opsiyonel LAN/WIFI Standart gece ..
  EKG, SpO2, Resp, NIBP, 2 Temp, PR, HR Taşınabilir, kompa...
 • ECG/PR/HR/RESP/SPO2 /NIBP/2TEMP/2IBP/CO/ETCO2 12.1 “ Renkli TFT ekran Yenidoğan, çocuk , yetişkin hastalarda kullanıma uygun 8  Dalgaformu ve nümerik değerleri  aynı anda izleyebilme Ana ekran üzerinde  her parametreye ait short trend ve trasesi izleyebilme Büyük yazı kar..
  ECG/PR/HR/RESP/SPO2 /NIBP/2TEMP/2IBP/CO/ETCO2 12.1 “ Ren...
 • ECG/PR/HR/ RESP/SPO2/NIBP/2TEMP/2IBP/ETCO2 10.4 “ Renkli TFT ekran Yenidoğan, çocuk , yetişkin hastalarda kullanıma uygun 8  Dalgaformu ve nümerik değerleri  aynı anda izleyebilme Ana ekran üzerinde  her parametreye ait short trend ve trasesi izleyebilme Büyük yazı karakt..
  ECG/PR/HR/ RESP/SPO2/NIBP/2TEMP/2IBP/ETCO2 10.4 “ Renkli...
 • ECG/PR/HR/ RESP/SPO2/NIBP/TEMP/2IBP/ETCO2 15“ Renkli TFT ekran Yenidoğan, çocuk , yetişkin hastalarda kullanıma uygun 8  Dalgaformu ve nümerik değerleri  aynı anda izleyebilme Büyük yazı karakteri ekranı 7 farklı EKG derivasyonu aynı anda izleyebilme İlaç doz hesaplama &nbs..
  ECG/PR/HR/ RESP/SPO2/NIBP/TEMP/2IBP/ETCO2 15“ Renkli TF...
 •  Wifi tabanlı EKG telemetri vericisi, Geniş OLED renkli ekran, Aritmi,pace ve ST analizi, Opsiyonel SpO2 parametresi, EKG ve SpO2 üzerinden aynı zamanda nabız izleme, Hasta çağırma ve acil durum uyarı sistemi, Merkezi monitör istansyonları i..
   Wifi tabanlı EKG telemetri vericisi, Geni...
 • 3,5 “ LCD/ LED  display  NIBP,SpO2 ve Hızlı Isı ölçümü Dahili batarya ile 21 saat kullanım Sürekli ve Spot-Check çalışabilme Yetişkin, çocuk,yenidoğan kullanıma uygun Opsiyonel termal yazıcı ve troley ..
  3,5 “ LCD/ LED  display  NIBP,SpO2 ve Hızlı Is...
 • Ürün Özellikleri 12.1 inç yüksek parlaklıkta dokunmatik ekran. Parametre modülü için çift geçmeli yuva, parametre yükseltmesi için uygun. Insanlaşmış saplı çok ince ve taşınabilir tasarım. Dahili 3 kanallı termal yazıcı. İki pil, 6 saat boyunca sürekli çalışmayı sağlayabilir. ..
  Ürün Özellikleri 12.1 inç yüksek parlaklıkta dokunmatik ekra...
 • Tanım Hastanın yaşam verilerini izler - Uygun maliyetle birinci sınıf kalite. SCHILLER ARGUS LCM plus monitör, yetişkinlerin, çocukların ve yenidoğanların çok çeşitli yaşam verilerinin izlenmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır. Hastane içinde ve koğuşta taşınma için uygundur. ..
  Tanım Hastanın yaşam verilerini izler - Uygun maliye...
 • Tanım Yoğun bakım için hasta monitörü Çok ince yapısı ve parlak 15" renkli ekranı ile bu kullanıcı dostu hasta monitörü, kolayca duvara ya da hastane arabalarına takılabilir. 80 mm genişliğindeki kağıtlara baskı yapabilen dahili termal yazıcı, tüm önemli olayların ve trendleri..
  Tanım Yoğun bakım için hasta monitörü Çok...
 • Tanım MAGLIFE light, rutin MRI muayeneleriniz için ideal hasta monitörüdür. Kompakt ve kolay kullanımlı MAGLIFE light, herhangi bir montaj gerektirmeyip günlük kullanım için tasarlanmıştır. MAGLIFE light tüm takip gereksinimlerinizi karşılar ve 3 Tesla'ya kadar MRI tarayıcıları ..
  Tanım MAGLIFE light, rutin MRI muayeneleriniz için i...
 • MRI incelemeleri için gelişmiş teknolojiye sahip izleme sistemi Tanım MRI incelemeleri için gelişmiş teknolojiye sahip izleme sistemi MAGLIFE Serenity, en güçlü gradyan etkisi altında bile manyetik rezonans görüntüleme (MRI) taraması sırasında en yüksek EKG kalitesini garanti ..
  MRI incelemeleri için gelişmiş teknolojiye sahip izleme siste...
 • Yeni taşınabilir monitör Tanım SCHILLER, DEFIGARD Touch 7'nin başarısı doğrultusunda Touch 7 serisini hastane dışı acil yardım hizmetlerine uygun bir monitör ile genişletme kararı aldı. Aynı kullanıcı arayüzünün yanı sıra aksesuarlar, kenetlenme istasyonları ve elbette dayanık..
  Yeni taşınabilir monitör Tanım SCHILLER, DEFIGARD...
 • Standart Özellikler ◾Klinik Düzey Advantage™ BP teknolojisi ◾Uyarlanabilir KB ortalaması (SPRINT tavsiye edilir) ◾Gerçek zamanlı KB doğrulaması için Manuel SphygModeTM ◾Veri Transferi için HL7 mesajları ◾Dahili hafıza – 99 grafik süresi ◾Kullanım kolaylığı için basit dizaynlı LCD ekran ◾LAN/E..
  Standart Özellikler ◾Klinik Düzey Advantage™ BP teknolojisi ...
 •   Quick Overview Product Status: Service Only. To view support options, parts and accessories, click through to the product page. Features 15" large color LCD display with 170° vertical and horizontal viewing angle 12-lead diagnostic ECG measurements with or without..
    Quick Overview Product Status: Service Only. To ...
 • Propaq® CS Monitor   Quick Overview Product Status: Service Only. To view available parts and accessories, please visit the Parts & Accessories catalog. Features 3- or 5-lead ECG, SpO2, NIBP, pulse rate, respiration, temperature Masimo SET® or Nellcor® Ox..
  Propaq® CS Monitor   Quick Overview Produ...
 •   Quick Overview Product Status: Service Only. To view available parts and accessories, please visit the Parts & Accessories catalog. Features Continuous monitoring in challenging transport environments Custom selection of up to 4 viewable waveforms Adult, ped..
    Quick Overview Product Status: Service Only. To ...
 • Quick Overview The Surveyor S12 and S19 Monitoring Solutions are designed for flexible patient monitoring in physician's offices, surgery centers and acute care hospitals. The simple, intuitive touchscreen interface (12" or 19") offers exceptional visibility with a slender design ideal for crow..
  Quick Overview The Surveyor S12 and S19 Monitoring Solut...
 • ~Farklı işler farklı ekipmanlar gerektirir. Nihayet bir monitörizasyon alternatifi var. • Sadece 455 gr. • Büyük hasta moniterlerinin maliyetinin çok altında • 4,5 saatlik hasta geçmişini otomatik kayıt eder ve gönderir. • 7,5 saate kadar batarya ömrü • NIBP, HR, SpO2 ve ECG ölçümleri • R..
  ~Farklı işler farklı ekipmanlar gerektirir. Nihayet bir mon...
 • Ürün Özellikleri ..
  Ürün Özellikleri .....