İstirahat EKG'si

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • Tanım AT-10 plus, elektrokardiyografinin temel özelliklerini bilişim dünyasının avantajları ile bir araya getiriyor. Yüksek kaliteli 12 kanallı elektrokardiyografinin tüm fonksiyonlarını sağlamanın yanı sıra entegre tanılama iş istasyonlarının gereksinimlerini de karşılıyor. ..
  Tanım AT-10 plus, elektrokardiyografinin temel özell...
 • Tanım Kompakt 12 uçlu EKG, muayenehaneler ve hastaneler için yüksek teknoloji ürünü bir cihazdır. Opsiyonel XML çıkışlı ağ bağlantısı, daha büyük sistemlere bağlanabilmesine olanak tanır. Özellikler Önemli fonksiyonları doğrudan çalıştıran tuşlar Kaydedilen k..
  Tanım Kompakt 12 uçlu EKG, muayenehaneler ve hastane...
 • Tanım En önemli kardiyopulmoner fonksiyon testleri, tek cihazda bir arada: istirahat EKG'si, eforlu EKG. XML çıkışı ile ağlara bağlantı için hazır. Özellikler Doğrudan fonksiyon tuşları ile sezgisel, kolay kullanım Kaydedilen kardiyak sinyallerin doğru ölçümü..
  Tanım En önemli kardiyopulmoner fonksiyon testleri, ...
 • Tanım AT-102 plus – Muayenehane ve klinikler için ideal! Sistem sezgisel, kolay kullanımlı bir arayüz, parlak renkli bir ekran ve ayrı yapılandırmaya olanak tanıyan seçenekler sunmaktadır. Özellikler Tam klavye ve doğrudan fonksiyon tuşları ile sezgisel, kolay ..
  Tanım AT-102 plus – Muayenehane ve klinikler için id...
 • Tanım İki cihaz özelliği tek bir cihazda birleşti! Özellikler Alfasayısal klayve Aynı anda elde edilen 12 adet lead'in 6/12 kanal sunumu FVC, SVC, MV ve MVV için akciğer fonksiyon tetkiki, Bulaşma riskini en aza indirmek için tek kullanımlık sensör..
  Tanım İki cihaz özelliği tek bir cihazda birleşti! ...
 • Tanım SCHILLER’in son yeniliği olan bu cihaz, yüksek çözünürlüklü sezgisel 8 inç çoklu dokunmatik ekranı ve entegre termal yazıcısıyla ultra portatif ve FDA onaylıdır. En son teknolojiyi tercih eden kullanıcılar için tasarlanmış olan CARDIOVIT FT-1, bağlanırlık ve kağıtsız iş akı..
  Tanım SCHILLER’in son yeniliği olan bu cihaz, yüksek...
 • Tanım 12 kanallı EKG sistemi ile kalpleri ve akılları birbirine bağlar Hız ve verimlilik için tasarlanan 10,4” yüksek çözünürlüklü renkli dokunmatik ekran, en yüksek kalitedeki EKG'leri kaydetmenizi, seçmenizi ve yazdırmanızı sağlar. Çok sayıda EKG'nin çekildiği, hızın ve kaliten..
  Tanım 12 kanallı EKG sistemi ile kalpleri ve akıllar...
 • Tanım Dokunmatik ekran teknolojili gelişmiş 12 kanallı EKG sistemi MS-2010'un gelişmiş dokunmatik ekran teknolojisini temel alan yeni MS-2015, daha da büyük, 15 inçlik yüksek çözünürlüklü renkli ekrana sahiptir. Kullanıcıların, en yüksek kalitede 12 uçlu EKG'leri kaydetmesini, se..
  Tanım Dokunmatik ekran teknolojili gelişmiş 12 kanal...