Eforlu EKG

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • Tanım CARDIOVIT CS-104, tüm gerekli EKG özelliklerini ve istenilen imkanları entegre bir sistem içinde bir araya getirir. SCHILLER, CARDIOVIT CS-104 cihazı ile tıbbi uygulamalar, klinikler ve hastaneler için eksiksiz bir EKG sistemi sunmaktadır. Ünite, bir bilgisayar, tekerlekli ..
  Tanım CARDIOVIT CS-104, tüm gerekli EKG özelliklerin...
 • Tanım Daha fazla teknik özellikle ile yeniden tasarlandı! SCHILLER'in eforlu testler için geliştirdiği CS-200 Excellence kardiyak değerlendirme sisteminde daha çok performans ön planda tutulmuştur. Sektörün önde gelen algoritmalarına sahip olan CS-200 Excellence, EMR, SEMA kardiy..
  Tanım Daha fazla teknik özellikle ile yeniden tasarl...
 •   CARDIOVIT CS-200 Office hepsi bir arada paketi Tanım Kablosuz EKG ile eforlu test Hekim muayenehanelerinde kullanılmak üzere tasarlanmış olan CS-200 Office ile yeni nesil eforlu test sistemleri ailesi tamamlanmış oluyor. 12 kanallı kablosuz Bluetooth EKG yükseltici M..
    CARDIOVIT CS-200 Office hepsi bir arada paketi ...
 • Tanım Medikal Hepsi Bir Arada Bilgisayarı SCHILLER tarafından üretilen yeni nesil egzersiz elektrokardiyografi cihazı : CS-200 Touch Dokunmatik ekranı, 12/16 Kanal EKG, Efor testi için sununlan eşsiz NIBP ölçümü ile karşımıza çıkmaktadır. Herkes tarafından kabul görmüş olan ku..
  Tanım Medikal Hepsi Bir Arada Bilgisayarı ...
 • Tanım SEAT Ergometre SEAT Ergometre, 300 kg'a varan çok ağır hastalar için tasarlanmıştır. Yüksek risk sahibi, yaşlı ya da fiziksel olarak engelli kişilerce kullanılmak için öngörülmüştür. Özellikler Büyük, döner LCD ekran (10 x 7,5 cm) 5 kullanıcı tan..
  Tanım SEAT Ergometre SEAT Ergometre, 300 ...
 • Tanım Ergometresi hareket SCHILLER'in el ergometresi hareket yeteneği kısıtlı olan hastalar için, SCHILLER ERG 911 / 911BP bisiklet modeli temel alınarak tasarlanmıştır. Koltuk, tekerlekli sandalyedeki hastalara uygun olacak şekilde kolayca uzaklaştırılabilir. Özelli..
  Tanım Ergometresi hareket SCHILLER'in el ...
 • Tanım Yatabilen/yarı yatabilen güvenlikli ergometre ERG 911 L kardiyoloji alanında kullanım için geliştirildi. Özel güvenlik durumları yatabilen/yarı yatabilen güvenlikli ergometrelerin kullanımını zorunlu kılar, örn. miyokard enfarktüsü sonrasındaki egzersiz süresince kardiyovas..
  Tanım Yatabilen/yarı yatabilen güvenlikli ergometre ...
 • Tanım ERG 911 LS'nin geliştirilmesi, ERG 911 L yatabilen/yarı yatabilen güvenlikli ergometrelerin teknolojisine dayanmaktadır. Yatabilen yüzeyin fazladan döner ekseni sayesinde, hasta egzersiz sırasında sola 45 derecelik açıya kadar konumlandırılabilir. Bu pozisyon, stres ekokard..
  Tanım ERG 911 LS'nin geliştirilmesi, ERG 911 L yatab...
 • Tanım SCHILLER’in koşu bandı ergometresi olan MTM-1400 IIb sınıfı kapsamında hem spor hem de tıbbi amaçlar için kullanıma hazırdır. Özellikle kardiyoloji, nöroloji, kardiyak rehabilitasyon ve fizik tedavi alanlarında kullanıma uygundur. MTM-1400/MTM-1400 tıbbi amaçlı koşu bandı d..
  Tanım SCHILLER’in koşu bandı ergometresi olan MTM-14...
 • Tanım SCHILLER koşu bandı ergometreleri MTM-1500 ve MTM-1500 med, eforlu testler, spor hekimliği ve kardiyoloji için tasarlanmıştır. Her iki ergometre de en yeni güvenlik sistemleriyle donatılmış ve test edilmiştir. Ayrıca MDD93/42'nin katı kalite taleplerine uygun olarak üretilm..
  Tanım SCHILLER koşu bandı ergometreleri MTM-1500 ve ...
 • Tanım Bisiklet ergometreler ERG 910 plus ve ERG 911 plus, kanıtlanmış önceki modeller temel alınarak, en yüksek stabilite ve kullanışlılığı sağlamak amacıyla, kardiyoloji alanında kullanım için özel itina ile geliştirildi. Cihazlar, ergometrik muayeneler ve terapötik uygulamalar ..
  Tanım Bisiklet ergometreler ERG 910 plus ve ERG 911 ...