Elektrokoter Cihazı

Alt Kategoriler
Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 •   EK-160 model Elektrokoter Cihazı; 160 W maksimum çıkış gücü ile minör cerrahi operasyonları ve poliklinik uygulamaları için tasarlanmış, monopolar ve bipolar özelliklerine sahip bir cihazdır.   Teknik Özellikler • Maksimum Çıkış Gücü CUT      &nb..
    EK-160 model Elektrokoter Cihazı; 160 W maksimum çı...
 • ~~Teknik Özellikler Monopolar EK-250  Maksimum Çıkış Gücü Pure CUT  : 250 W - 300 Ω                       Maksimum Çıkış Gücü Cut-Coag CUT80%  : 220 W - 300 Ω  Maks..
  ~~Teknik Özellikler Monopolar EK-250  Maksimum Çıkış...
 • ~~ EK-410 model elektrokoter cihazları 400 W maksimum çıkış gücü seçenekleriyle genel cerrahi, ortopedi, üroloji, kalp damar cerrahisi ve nöroşirurji gibi tüm cerrahi branşlarda kullanılabilen, yüksek performanslı, mikro işlem teknolojisine sahip bir cihazdır Teknik Özellikler Monopolar EK-410..
  ~~ EK-410 model elektrokoter cihazları 400 W maksimum çıkış g...
 •   EK-200 Forza EK TOUCH 200,  yeni nesil mikroişlemci kontrollü ve 7 inç dokunmatik ekran kontrol paneline sahip elektrokoter cihazıdır. Acil durumlarda, küçük ve büyük ameliyatlarda kullanıma uygundur.   Teknik Özellikler Maksimum çıkış gücü CUT    ..
    EK-200 Forza EK TOUCH 200,  yeni nesil mikr...
 • Vela elektrokoter cihazı ile cerrahi aspiratör cihazının ergonomik, hareket kabiliyeti yüksek ve şık bir sehpa üzerinde birlikte konumlandırılmasını sağlayarak ameliyat salonlarının kullanım alanını genişleten özel tasarım. Elektrokoter ve cerrahi aspiratör cihazının kullanılan ürün gruplarının cerr..
  Vela elektrokoter cihazı ile cerrahi aspiratör cihazının ergo...
 • Vela elektrokoter cihazı ile DE-100 model duman emici cihazının ergonomik, hareket kabiliyeti yüksek ve şık bir sehpa üzerinde birlikte konumlandırılmasını sağlayarak ameliyat salonlarının kullanım alanını genişleten özel tasarım. Elektro cerrahide kullanılan cihazların cerrahi alana en yakın ve en ..
  Vela elektrokoter cihazı ile DE-100 model duman emici cihazın...