Portatif Gaz Algılama

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • Hava akımı test tüpleri evrensel olarak kullanılabilir. Hava akımları hızla ve kolaylıkla görülebilir.   Hızlı bilgi Madencilik ve sanayi gibi birçok alanda, tehlikeli maddelerin olası yayılmasını hızla ve güvenilir bir şekilde değerlendirmek için en küçük hava akımlarını bile sa..
  Hava akımı test tüpleri evrensel olarak kullanılabilir. Hava ...
 • Yeni DVGW-TRGI 2008'e uygundur: Dräger MSI P7, gazla veya havayla dolu boru hatlarını ve kapları test etmeniz için birkaç yöntem sağlar. Cihaz, DVGW VP 952 doğrultusunda test edilmiştir ve yeni DVGW-TRGI 2008'e uyumlu olarak çalışmanın ideal aracıdır. Otomatik mutlak basınç ve sıcaklık telafisi, ölç..
  Yeni DVGW-TRGI 2008'e uygundur: Dräger MSI P7, gazla veya hav...
 • Ekstra performans: MSI P7'nin tüm fonksiyonlarına ek olarak P7 plus, likit gaz hattı testleri, su borusu testleri, regülatör testleri ve 5 bar'a kadar basınç ölçümü gibi ekstra görevleri üstlenebilir. Ölçüm cihazı, yeni DVGW-TRGI 2008'e uygundur ve DVGW onaylıdır (DG-4805BS0029). Gaz ve lik..
  Ekstra performans: MSI P7'nin tüm fonksiyonlarına ek olarak P...
 • Hızlı, güvenilir, doğru ve 2 yıla kadar bakım gerektirmez: Dräger Pac 3500, karbon monoksit, hidrojen sülfür veya oksijenin endüstriyel kişisel izlenmesi için idealdir.   Kompakt ve sağlam Dräger Pac 3500, hafif ve kompakt olduğu için mükemmel bir konfor sunar. Dayanıklı, döner t..
  Hızlı, güvenilir, doğru ve 2 yıla kadar bakım gerektirmez: Dr...
 • Çok amaçlı: Dräger X-am 7000, beş gazın eşzamanlı ve sürekli algılanması için mükemmel ve yenilikçi çözümdür.   Çok sağlam tasarım Dräger X-am 7000, sadece toz ve kir girişine ve su sıçramasına karşı değil, aynı zamanda suya daldırmaya karşı da korunaklıdır. Standart olan kauçuk ..
  Çok amaçlı: Dräger X-am 7000, beş gazın eşzamanlı ve sürekli ...