Dalış Ekipmanları ve Sistemleri

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • DiveSorb Pro, yüksek derecede CO2 absorpsiyonu sağlamak ve böylece dalış sürelerini uzatmak üzere özel olarak kapalı ya da yarı kapalı tipte kapalı devre solunum cihazları için geliştirilmiştir. Profesyonel dalış teçhizatında karbondioksit absorpsiyonu DiveSorb Pro, dışarı verilen hava..
  DiveSorb Pro, yüksek derecede CO2 absorpsiyonu sağlamak ve ...
 • Bireysel gereksinimlere uyarlanabilen çok yönlü, kişisel dalış ekipmanları: örneğin dalış kıyafeti, paletler, sualtı ölçüm teknolojileri ve dalgıçların ihtiyaç duyduğu diğer aksesuarlar. Çok yönlü, bireysel dalış ekipmanları   ​Dräger, dalgıçların dalış için ihtiyaç duydukları her şeyi..
  Bireysel gereksinimlere uyarlanabilen çok yönlü, kişisel dalı...
 • Dräger Oksijen Pompası DOB-M (mobil versiyon) ve Dräger Oksijen Pompası DOB-T (masa versiyonu), depolama ünitelerinden Oksijen tüplerine 300 bar'a varan basınçta etkin bir şekilde oksijen doldurulmasını sağlayan kompakt, taşınabilir doldurma pompalarıdır.   Farklı uygulama alanları ..
  Dräger Oksijen Pompası DOB-M (mobil versiyon) ve Dräger Oksij...
 • Dräger FGT 5400 MCM dalış ekipmanı, askeri uygulamalara yönelik kanıtlanmış ekipman deneyimi ile tasarlanmıştır. Standart çalıştırma modunda Dräger FGT 5400, önceden karıştırılmış gazlar, örn. NATO karışımları “B”, “C” veya “D” kullanır. Temel ünitenin manyetik imzası, MCM uygulamalarının en yeni ge..
  Dräger FGT 5400 MCM dalış ekipmanı, askeri uygulamalara yönel...
 • Teknoloji, efsanevi LAR V cihazıyla askeri dalış uygulamalarında binlerce kez denenmiş ve test edilmiştir. Sağlam Dräger LAR 5000 kapalı devre solunum cihazı saf oksijenle kontrol edilir.   Kapalı veya yarı kapalı Dräger LAR 5000, bir kapalı devre solunum cihazı olarak çalışır. K..
  Teknoloji, efsanevi LAR V cihazıyla askeri dalış uygulamaları...
 • Dräger LAR 5002, özel operasyonlarda dalışa yönelik non-manyetik kapalı devre bir solunum cihazıdır. Saf oksijenle ve 10 metreye kadar derinliklerde kullanım için tasarlanmıştır. Cihaz işlevi, özellikle kolay kullanım için geliştirilmiştir ve hiçbir alet gerektirmeden sadece birkaç dakika içinde dal..
  Dräger LAR 5002, özel operasyonlarda dalışa yönelik non-manye...
 • LAR 5010, özel dalış faaliyetlerine yönelik bir kapalı devre dalış cihazıdır. 24 m dalış derinliklerini mümkün kılmak için dalış cihazı opsiyonel olarak Nitroks B ile doldurulabilir. LAR 5010, ilave sırtta taşıma seçeneği sunmaktadır.   Manyetİk olmayan kullanimi kolay ünİte LAR ..
  LAR 5010, özel dalış faaliyetlerine yönelik bir kapalı devre ...
 • Farklı gereksinimler içeren zorlu su altı askeri görevleri için mükemmel bir dalış teçhizatıdır: Dräger LAR 7000 kapalı devre solunum cihazı oksijen veya karışım gazla kullanılabilir. Dalış devam ederken geçiş yapılması da mümkündür.   Geniş uygulama aralığı Tipik uygulamalar ara..
  Farklı gereksinimler içeren zorlu su altı askeri görevleri iç...
 • Çok yönlülük testi üstün bir şekilde tamamlandı! Dräger LAR VII Combi FA kapalı devre solunum cihazı, oksijen veya karışım gazla kullanılabilir. Kompakt cihaz, aynı zamanda zorlu su altı taktiksel tatbikatları için de idealdir.   Kompakt Cihaz, oksijen ve karışım gaz tüpü ile bir..
  Çok yönlülük testi üstün bir şekilde tamamlandı! Dräger LAR V...
 • Dräger Nitrox 200, oksijen (maksimum 200 bar) ve solunabilir havadan (maksimum 200 bar) oluşan nitroks gazların karıştırılması için manuel olarak kullanılan bir ünitedir.   Kapsamlı özellikler Çevresel ekipmanlar ile karışım gaz sisteminin bileşenleri arasında merkezi bir arayüz ..
  Dräger Nitrox 200, oksijen (maksimum 200 bar) ve solunabilir ...
 • Sabit Dräger Oksijen Destekleyici DOB 200 ve Oksijen Destekleyici DOB 300, maksimum 300 bar'lık oksijenin depolama ünitesinden solunum tüplerine etkin bir şekilde doldurulmasını sağlar.   Farklı uygulama alanları Dräger oksijen doldurma istasyonları, özellikle sürekli çalışmaya h..
  Sabit Dräger Oksijen Destekleyici DOB 200 ve Oksijen Destekle...
 • Küçük, sağlam, etkin: Mobil Dräger Oksijen Pompası DOB-H, güç kaynağından bağımsız olarak Oksijen tüplerinde yüksek basınçlı oksijenin kullanılmasını gerektiren tüm uygulamalar için gerekli olan tek kademeli, çift yönlü bir pistonlu pompadır. Esnek ve mobil Mobil Dräger Oksijen Pompası (..
  Küçük, sağlam, etkin: Mobil Dräger Oksijen Pompası DOB-H, güç...
 • Dräger OxygenTest 100, bir oksijen ölçüm cihazı olarak solunabilir havadaki ve oksijen içeren karışım gazlardaki oksijen konsantrasyonunu saptar ve belirler. Bu mobil test sistemi, özellikle profesyonel dalış uygulamaları için tasarlanmıştır.   Test edilmiş solunabilir hava Karış..
  Dräger OxygenTest 100, bir oksijen ölçüm cihazı olarak soluna...
 • Panorama Nova Dive, denenmiş ve test edilmiş bir maske gövdesi temel alınarak üretilmiştir. 5 kollu kayış sistemiyle kafaya mükemmel ve sıkı bir şekilde oturur.   Kafaya mükemmel oturur Panorama Nora Dive dalış maskesi kafaya mükemmel ve sıkı bir şekilde oturur. Bu, uygun maske g..
  Panorama Nova Dive, denenmiş ve test edilmiş bir maske gövdes...
 • PSS® Dive, ağırlıklar için kullanılan entegre cepleri, otomatik oksijen valfi veya tam yüz maskesiyle birlikte 1 veya 2 tüpe göre kolayca ayarlanabilen profesyonel bir dalış cihazıdır.   Müşteriler için maksimum esneklik   PSS Dive EN'de ağırlıklar için kullanılan entegre..
  PSS® Dive, ağırlıklar için kullanılan entegre cepleri, otomat...
 • LAR solunum cihazları için çok amaçlı sırtta taşıma kemeri.   Göreve daima hazırdır   ​Hızlı bağlantı parçaları sayesinde ekipmanlar yeleğe birkaç saniye içinde takılabilir. Dalış takımı suyun altında dahi hızlı bir biçimde takılıp çıkarılabilir.     ..
  LAR solunum cihazları için çok amaçlı sırtta taşıma kemeri. ...
 • Dräger UT 402, dalgıçlar ile yüzey kontrolörü arasında net ve kesintisiz iletişim sağlayan bir su altı telefonudur.   Dalgıç (dalgıçlar) ile yüzey kontrolörü arasında mükemmel il Yüzey kontrolörü, fiziksel bağlantılı verici/alıcı ünitesi üzerinden dalgıçlarla sürekli irtibat hali..
  Dräger UT 402, dalgıçlar ile yüzey kontrolörü arasında net ve...