Islak Bakım Ekipmanları

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • Özellikler: - Yuvarlak 150 cm çapında % 100 akrilik gövde sayesinde gövdede sararma renk değisimi uzun yıllar yaşanmaz - Tek kişilik - %100 Profesyonel kullanım için özel tasarım toz yosun terapi ürünleri kullanımına uygun - 12 Adet Profesyonel Su Jeti ile Hidro-Masaj - 4 adet Profe..
  Özellikler: - Yuvarlak 150 cm çapında % 100 akrilik gövde ...
 • Özellikler: - Yuvarlak 180 cm çapında % 100 akrilik gövde sayesinde gövdede sararma renk değişimi uzun yıllar yaşanmaz - Çift Kişilik - %100 Profesyonel kullanım için özel tasarım toz yosun terapi ürünleri kullanımına uygun - 12 Adet Profesyonel Su Jeti ile Hidro-Masaj - 4 adet Prof..
  Özellikler: - Yuvarlak 180 cm çapında % 100 akrilik gövde ...
 • Özellikler: - Dikdörtgen özel tasarım Profesyonel Terapi Jakuzisi - % 100 akrilik gövde sayesinde gövdede sararma renk değişimi uzun yıllar yaşanmaz - Çift kişilik özel tasarım - %100 Profesyonel kullanım için özel tasarım toz yosun terapi ürünleri kullanımına uygun - 12 Adet Profes..
  Özellikler: - Dikdörtgen özel tasarım Profesyonel Terapi J...
 • Sağlam yapısı ve ekonomik enerji tüketimi ile fark yaratan yeni jenerasyon ayak bakım cihazı. Kozmetik ayak bakımı ve tırnak modelajında rahatlıkla kullanılabilir. Devir hızı dakikada 3.000 RPM – 30.000 RPM arasında ayarlanabilir. Ayak pedalı sayesinde kullanımı oldukça rahattır. Değişebilir uçları ..
  Sağlam yapısı ve ekonomik enerji tüketimi ile fark yaratan ye...
 • Özellikler: - 130 Nozulllu Hidroterapi Küveti - 130 ayrı delikten basınçlı su ile masaj - 2 ayrı noktadan hava çıkışı ile masaj - Özel LED Kromoterapi (Renk Terapi) sistemi - % 100 Akrilik malzeme sayesinde uzun yıllar kararma ve renk değişimi yaşanmaz. - Otomatik program ile komple su ..
  Özellikler: - 130 Nozulllu Hidroterapi Küveti - 130 ayrı ...
 • Özellikler: - Ozon Buhar / Buhar Banyosu / Kromoterapi (Renk Terapi) / Dus  - Ozon Terapi / Bitkisel Tedavi / Aromaterapi Buhar Banyosu - %100 Akrilik kabin / Özel oturma sistemi - Oda içindeki havayı emerek Ozon üreten Jeneratör sistemi - Paslanmaz çelik özel üretim Buhar..
  Özellikler: - Ozon Buhar / Buhar Banyosu / Kromoterapi&nbs...
 • Özellikler: - Profesyonel su ve hava jetleri:  3 KW ısıtıcı  El duşu  %100 akrilik - Koltuk kısmı masaj özelligi, öne ve arkaya hareketlidir - Lüks ve rahat manikür ve pedikür bakımı için özel üretilmiştir   ..
  Özellikler: - Profesyonel su ve hava jetleri:  ...
 • Özellikler: - Vibro Masaj - Isıtma sistemi (İçine konan sıcak suyun derecesini sabit tutma) - Tek kullanımlık Galoş - Ayarlanabilir ayak dayama - Tekerlelekli ..
  Özellikler: - Vibro Masaj - Isıtma sistemi (İçine konan s...
 • Özellikler: - Patentli özel tasarım Manikür Pedikür SPA koltuğu - Sırt kısma öne arkaya motorlu hareketli  - Sırt kısmında özel Yeşim Taşı Masaj Sistemi - Ayak kısmında gizli bölmede DM-920 Pedikür SPA bakım arabası / Isıtma sistemi, vibro masaj, ayarlanabilir ayak dayama yastığ..
  Özellikler: - Patentli özel tasarım Manikür Pedikür SPA ko...
 • Özellikler:   - Özel ve şık tasarım - IROKO ağacından su geçirmez özel üretim - Komple paslanmaz su sistemi - 7 noktadan su basınçlı masajı ..
  Özellikler:   - Özel ve şık tasarım - IROKO ağacından...
 • Özellikler: - Tropikal Yağmur Ormanları Hidroterapi (5 değişik duş tipi) - Dalga masajı - Infrared renk terapi - 5 ayrı renkte (kırmızı, sarı, mavi, yeşil, mor ) - Basınçlı su masaj el aparatı - El duşu ..
  Özellikler: - Tropikal Yağmur Ormanları Hidroterapi (5 değ...
 • Özellikler: - Sauna ve buhar banyosu - Esans koyma haznesi - Affusion (yağmur ormanları) su terapi küveti - El duşu - Su masajı (hidromasaj) - Köpük banyosu - Renkli ışık terapisi (kırmızı, sarı, mavi, yeşil) - Telefon bağlanabilir - Radyo yayını (harici CD) - Otomatik temizleme ve ..
  Özellikler: - Sauna ve buhar banyosu - Esans koyma h...
 • Tamamen otomatik, Spa ve Thallasso terapi deneyimleri için ayrı ayrı programlanabilen, oldukça sessiz küvet.   Sağlık Masajı:  - 10 seans içinde, 260 püskürtme noktası ile 20 vücut bölgesine masaj. - Artan basınç miktarı ile ayarlanabilen ve programlanabilen masaj uygulamaları - Örtüş..
  Tamamen otomatik, Spa ve Thallasso terapi deneyimleri için ay...
 • Wellnes ve Thallasso uygulamalarının yapıldığı işletmelerde, fizyolojik, dermatolojik ve kozmetik sağlık sargıları gibi fiziksel terapi deneyimleri göz önünde bulundurularak tasarımı yapılmış yatak. - Ilık ve rahat uzanma deneyimi yaşatan su yatağı bölümü (tamimiyle pürüzsüz) - Su yatağı ısıtıcısı..
  Wellnes ve Thallasso uygulamalarının yapıldığı işletmelerde, ...
 • AÇIKLAMA Termal, mineral ve deniz suyu uygulamaları için uygun model Yüksekliği ayarlanabilir, PVC yatay duş yatağı (renk: beyaz) 5 adet ayarlanabilen plastik duş başlığı Akrilik camdan oluşan, yüksekliği ayarlanabilir yüz koruması (renk:mavi) PVC duvara bağlantı bölümü Bağlantı hor..
  AÇIKLAMA Termal, mineral ve deniz suyu uygulamala...
 • Islak masaj, sabunlu masaj, peeling, sıcak taş ve ayurveda gibi uygulamalarda kullanıma uygun ünite.   Duş Kolları: - Dönebilen, kıvrımlı plastik duş kolları renk: beyaz - 5 adet ayarlanabilen ve kilitlenen PVC duş başlığı, -boru tesisatı dahil- - Sıçramalardan koruyucu çıkarılabilir başlı..
  Islak masaj, sabunlu masaj, peeling, sıcak taş ve ayurveda gi...
 • Özellikler: - Dönebilen, kıvrımlı plastik duş kolları renk: beyaz - 5 adet ayarlanabilen ve kilitlenen PVC duş başlığı, -boru tesisatı dahil- - Sıçramalardan koruyucu çıkarılabilir başlık - Boru sistemi ve bloke edici valf DN 15'i de içeren, temizleme tüpü - Tüm parçalar son kalite parlak krom ..
  Özellikler: - Dönebilen, kıvrımlı plastik duş kolları renk: ...
 • Islak masajlar, köpüklü fırça ile yapılan masajlar ve sıcak taşlarla yapılan Ayurveda bakımları için uygun yatak. - Akrilik yatak yüzeyi - Yatak yüzeyini istenilen sıcaklıkta ısıtabilme - El duşunu ısı ayarı için için eklenmiş termostat - El duşu seti - Akrilik yan bölümler - Isı ayarı için ..
  Islak masajlar, köpüklü fırça ile yapılan masajlar ve sıcak t...