ESTETİK MEDİKAL CİHAZLAR

Alt Kategoriler
Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • CD Hibrit & Fiber Optik teknolojisi ile çalısan dünyadaki ILK ve TEK ‘’Ütüleme Diode Lazer Epilasyon’’ cihazıdır. Eski teknoloji Ütüleme Diode Lazer cihazlarında baslıkta bulunan Diode barlar bu teknolojide kullanılmaz. Enerji, cihaz içerisinde bulunan Jeneratör ile üretilir ve ber optik..
  CD Hibrit & Fiber Optik teknolojisi ile çalısan düny...
 • MÜKEMMEL BİR CİLT İÇİN TÜM TEDAVİ SEÇENEKLERİ TEK BİR CİHAZDA! Tüm dünya cilt bakımında yan etkisi olmayan, ağrısız ve etkili çözüm arayışındadır. Derma Meso Teknolojisi Amerika’da son zamanların en iyi cilt gençleştirme sistemi seçilmiştir. İğnesiz Mezoterapi, elektroporasyon (+) ve elektrooz..
  MÜKEMMEL BİR CİLT İÇİN TÜM TEDAVİ SEÇENEKLERİ TEK BİR CİHAZDA...
 • K SEANSTA AMELİYATSIZ GENÇLEŞME Tek seansta istenilen sonucu verir. Non-invaziv bir yöntemdir. 4 mevsim, her cilt tipine uygulanabilir. İyileşme süreci yoktur. Ağrısız ve az acılı bir yöntemdir. Uygulamanın hemen ardından günlük hayata geri dönülebilir. Öncesi Sonrası Öncesi Sonrası Öncesi Sonrası A..
  K SEANSTA AMELİYATSIZ GENÇLEŞME Tek seansta istenilen sonucu ...
 • - NANO HIFU Teknoloji (HIGH INTENSITY FOCUS ULTRASOUND) - Ameliyatsız (Non-invaziv) Yüz Germe Teknolojisinde Yüksek Etkinlik - NANO Frekans 4,3 MHz – mm / sn / 2 Hz - Yeni NANO HIFU Teknoloji ile EN AZ Acı & EN İYİ Sonuç Veren Cihaz - Saniyede 2 Atış ile Minimum Acı Maksimum Güç ..
  - NANO HIFU Teknoloji (HIGH INTENSITY FOCUS ULTRASOUND) ...
 • ALLURA USB 215, fotoğraf çekimi, analiz ve 3'ü 1 arada görüntülemesi ile birlikte dünyanın en gelişmiş cilt analiz cihazıdır. RGB, UV, PL spektral görüntüleme teknolojisini kullanmakta yapay zeka ve görüntü analizini,30 milyon klinik veri tabanı ile birleştirerek, 20 saniyede %90 başarılı sonuçla ta..
  ALLURA USB 215, fotoğraf çekimi, analiz ve 3'ü 1 arada görünt...
 • Medikal alanda uzun yıllardır kullanılan CROSS ALLURA Radyo frekans yöntemi; cilt ve kozmetoloji alanında uzun süre başarıyla kullanılmaktadır. Her geçen gün gelişen teknoloji bu yöntemin oldukça gelişmesini sağlamıştır. Bu durum klasik Radyo frekans metoduna yeni özellikler eklenmesi..
  Medikal alanda uzun yıllardır kullanılan CROSS ALLU...
 • Özellikler: - 3 motorlu hareket sistemi / hidrolik ayarlanabilir kollar - Komple çelik statik boyalı kasa - 36 DNS özel sünger sistemi - Anti bakteriyel – leke tutmaz suni deri - Tekerlekli ayak sistemi ile rahat yer değistirme   ..
  Özellikler: - 3 motorlu hareket sistem...
 • Özellikler: - 3 motorlu hareket sistemi - Alüminyum çelik kasa / hareketli baslık - Ayaktan kumanda (Opsiyonel) - Isıtma sistemi (Opsiyonel) - Anti bakteriyel – leke tutmaz suni deri - Ayaklarda hidrolik piston ile hareket sistemi - 36 DNS Sünger ..
  Özellikler: - 3 motorlu hareket sistemi - Alüminyum çelik...
 • Özellikler ● 2 motorlu hareket sistemi ● Aşağı-yukarı hareketi, sırt hareketi ● Komple 2 mm et kalınlığında profil galvaniz çelik kasa ● ABS üzeri soft touch kaplama özel kasa ● Antibakteriyal leke tutmaz suni deri ● 35 DNS sünger ● Isıtma sistemi (opsiyonel) ..
  Özellikler ● 2 motorlu hareket sistemi ● Aşağı-yukarı hareket...
 • Özellikler: - 4 Motorlu Hareket Sistemi (Sırt, Ayak ve 2 Lift Motor) - Yukarı - Aşağı Lift Motor Teknolojisi ile sıfır sarsıntı ve ses (Patentli Teknoloji) - 3 ayrı parça Anti Bakteriyel ve Anti Küf özel Patentli PVC Su Yatagı - Kenarlar ve Bas kısmı 35 Dansite Visko Sünger - Su Yat..
  Özellikler: - 4 Motorlu Hareket Sistemi (Sırt, Ayak ve 2 L...
 • Özellikler: - 4 Motorlu Hareket Sistemi (Sırt, Ayak ve 2 Lift Motor) - Yukarı - Aşağı Lift Motor Teknolojisi ile sıfır sarsıntı ve ses (Patentli Teknoloji) - 3 ayrı parça Anti Bakteriyel ve Anti Küf özel patentli - PVC Su Yatağı - Kenarlar ve Baş kısmı 35 Dansite Visko Sünger - Su Yatağ..
  Özellikler: - 4 Motorlu Hareket Sistemi (Sırt, Ayak ve 2 L...
 • Özellikler: - 4 motorlu hareket sistemi - Alüminyum çelik kasa / hareketli başlık - Ayaktan kumanda (Opsiyonel) - Isıtma sistemi (Opsiyonel) - Anti bakteriyel – leke tutmaz suni deri - 36 DNS Sünger ..
  Özellikler: - 4 motorlu hareket sistemi - Alüminyum çelik...
 • Özellikler: - 3 motorlu hareket sistemi - Alüminyum çelik kasa / Ayak kısmı hidrolik hareketli - Ayaktan kumanda (Opsiyonel) - Isıtma sistemi (Opsiyonel) - Anti bakteriyel – leke tutmaz suni deri - 36 DNS sünger ..
  Özellikler: - 3 motorlu hareket sistemi - Alüminyum çelik...
 • Özellikler: - Yukarı aşağı motorlu hareket sistemi - Sırt ve ayak kısmı manuel hareketli - 360 Derece dönebilme özelligi - Düz Yatak olarak kullanılabilir - Anti-bakteriyel – leke tutmaz suni deri - 36 DNS Sünger ..
  Özellikler: - Yukarı aşağı motorlu hareket sistemi - Sırt...
 • CROSS D-2250 3 Motorlu Bakım Koltuğumuz Cilt bakımı, Epilasyon, Vücut Bakımı, Saç Ekimi ve diğer medikal estetik operasyonların yapılabileceği şekilde tasarlanmıştır. Koltuk sırt, oturak ve ayak bölümleri olmak üzere 3 ana bölümden oluşmaktadır. 3 Adet DC motor yardımı ile el kumandasından kontrol e..
  CROSS D-2250 3 Motorlu Bakım Koltuğumuz Cilt bakımı, Epilasyo...
 • Özellikler: - Yoğun buharı ile ciltteki gözenekleri açarak cildin bakıma hazır hale gelmesini sağlar.  - Bağımsız OZON özelliği ile suyu ve uygulandığı bölgeyi dezenfekte eder. - 1.6 L su kapasitesi vardır. - Buhar başlığı 360 °, buhar kolu ise 160 ° ayarlanabilir. - Cam haznesinin ..
  Özellikler: - Yoğun buharı ile ciltteki gözenekleri açarak...
 • Özellikler: Features: Şık ve ergonomik tasarım / Krom çelik kasalı tekerlekli ayak LED sistemi 1-5 Büyütme Fırın boya ana gövde Koruma kapağı Yaysız sistem  ..
  Özellikler: Features: Şık ve ergonomik tasarım / Krom çelik k...
 • Mükemmel bir cilt için gerekli olan tedavileri tek cihazda sunuyor: Oksiterapi + Oksijen Sprey + Oksijen Maske + İğnesiz Mezoterapi Oksiterapi, özel cihazıyla ortamdaki oksijenin filtrelenip belirli bir basınçla iğne kullanılmadan cildin en alt tabakasına, oksijen basıncıyla enj..
  Mükemmel bir cilt için gerekli olan tedavileri tek cihaz...
 • Özellikler: - Göz çevresi kırışıklıklarının giderilmesi, kaşların kaldırılması, kaş arası kırışıklıkların giderilmesi, yüzdeki sarkmanın giderilmesi, yüz ovalinin şekillendirilmesi, göğüslerin toparlanması, diz üstü ve kollardaki sarkmaların giderilmesi amaçlı kullanılabilir. - Tek seansta ..
  Özellikler: - Göz çevresi kırışıklıklarının giderilmesi, k...
 • Vapazon, Loop (LED), Galvanik, Yüksek Frekans, Frimatör, Sprey ve Vakum uygulamaları, son teknoloji ve şık tasarımı ile tek bir cihazda. Vapazon Cilt bakımının ilk adımı olan Vapazon ile ‘su buharı’ veya ‘ozon’ seçimi yapılabilir, zamanı, enerji seviyesini ayarlayanabilir, aynı zamanda e..
  Vapazon, Loop (LED), Galvanik, Yüksek Frekans, Frimatör, Spre...
 • Vapazon, Loop (LED), Yüz Lifting, Yüz Ultrasonik, Göz Çevresi Ultrasonik, Vücut Ultrasonik, Ultrasonik Peeling, Galvanik, Yüksek Frekans, Frimatör, Sprey ve Vakum uygulamaları, son teknoloji ve şık tasarımı ile tek bir cihazda.   Vapazon Cilt bakımının ilk adımı olan Vapazon ile ‘s..
  Vapazon, Loop (LED), Yüz Lifting, Yüz Ultrasonik, Göz Çevresi...
 • Özellikler: - Elektrot (-) çıktısı cilt üzerindeki gözenekleri canlandırır ve besinleri daha fazla emmesini sağlar. - Elektrot (+) çıktısı cilt gözeneklerini temizler ve korur. - Dijital panel. ..
  Özellikler: - Elektrot (-) çıktısı cilt üzerindeki gözenek...
 • Özellikler: - Frimatör fırçalarını kullanarak, gözeneklerin içinde oluşan lekeleri temizleyebilir ve yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırabilir. - Girin taşı ile sertleşmiş, kalınlaşmış ciltlere uygulama yapabilirsiniz. - Köpük ile hassas bölgelere ulaşabilir veya sertleşmiş dokuları ..
  Özellikler: - Frimatör fırçalarını kullanarak, gözenekleri...
 • Vapazon, Loop (LED), Yüz Lifting, Yüz Ultrasonik, Göz Çevresi Ultrasonik, Vücut Ultrasonik, Ultrasonik Peeling, Galvanik, Yüksek Frekans, Frimatör, Sprey ve Vakum uygulamaları, son teknoloji, şık tasarımı ve ‘LCD Dokunmatik Ekran’ özelliği ile tek bir cihazda.   Vapazon Cilt bakımının ilk ad..
  Vapazon, Loop (LED), Yüz Lifting, Yüz Ultrasonik, Göz Çevresi...
 • - Komple Özel Alüminyum Kasa - Vapazon - Loop (LED) - Yüz Ultrasonik - Göz Çevresi Ultrasonik - Vücut Ultrasonik - Ultrasonik Peeling - Yüksek Frekans - Frimatör - Havlu Isıtıcı + UV steril - LCD Dokunmatik Ekran - Kilitlenebilir Tekerlekler ..
  - Komple Özel Alüminyum Kasa - Vapazon - Loop (LED) - Yüz ...
 • Özellikler: - Dokunmatik Lcd Ekran - Vapazon + Ozon - Aromaterapi Özelliği - Loop (Led) - Havlu Isıtıcı + Steril - Komple Alüminyum Stand   ..
  Özellikler: - Dokunmatik Lcd Ekran - Vapazon + Ozon - Ar...
 • Özellikler: - Ciltteki siyah nokta ve akneleri havanın emiş gücünden yararlanılarak temizleme işleminde kullanılır. - Emme gücü ayarlanabildiğinden en hassas ciltlerde dahil kullanma imkanı sağlar. - Sprey özelliği ile tonik ve losyonları ufak zerrecikler halinde cilde püskürtme ..
  Özellikler: - Ciltteki siyah nokta ve akneleri havanın emi...
 •  Ozon etkisi ile cildi dezenfekte eder.  - Kırışık giderme ve sivilce kurutmada kullanılır. - Kan dolaşımını hızlandırdığıiçin saç dökülmesini önlemede etkilidir. - Kişiye özel güç ayarı yapılabilir. - Yüksek güçteki sinyaller cildi hareketlendirir, sinirleri gevşetir ve ..
   Ozon etkisi ile cildi dezenfekte eder.  - Kırışık...
 • TEKNOLOJİ ve TASARIMI BİRLEŞTİREN CİHAZ O2 Peel Teknolojisi; cilde temas etmeden özel başlıkları sayesinde cildin gereksinim duyduğu doğal elementleri (su, oksijen, mineraller, solüsyonlar, vitaminler) dermis tabakasına kadar ulaştırır. Özel el aparatı ile basınçlı hava ve serum fizyolojikten oluşan..
  TEKNOLOJİ ve TASARIMI BİRLEŞTİREN CİHAZ O2 Peel Teknolojisi; ...
 • VORTEX - F Spider Web Hydrafacial Tech dünyada cilt yenileme işlemlerinde, leke ve akne tedavisinde mükemmel sonuçlar alan, yan etkisi olmayan en iyi tedavi yöntemidir. Spider Web Hydrafacial son teknoloji cihazı olup, çok sayıda ek özelliklere sahiptir.  Cilt Temiz..
  VORTEX - F Spider Web Hydrafacial Tech dünyada cilt...