Ev Tipi Su Arıtma Sistemleri

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • EC-5 Bilgisayarlı Su Yumuşatma Sistemi Debi Kontrollü Su Yumuşatma Sistemleri  RainSoft’un Yeni Yumuşatıcısı EC-5 ve onun getirdiği teknoloji ile ilgili sorulacak çok soru var, hem de çok! EC-5 ün içindeki yenilikleri daha kolay anlayabilmeniz için 37 adet yeniliği bu sayfada sıraladık, uma..
  EC-5 Bilgisayarlı Su Yumuşatma Sistemi Debi Kontrollü Su Y...
 • ~~Evler için kusursuz bir arıtım sağlar. RainSoft tortu filtreleri, tortu, pas, kum, yosun, ve bir çok yabancı maddenin arıtımını sağlar. Pek çok zor problemin çözümünde etkili, düşük maliyetli ve koşullara bağlı çözümler üretir. Şebeke ve özel kuyularınızda mükemmel sonuçlar verir. Apartman dair..
  ~~Evler için kusursuz bir arıtım sağlar. RainSoft tortu filtr...
 • Tam Otomatik Karbon Filtreleri  RainSoft tat ,koku ve klor filtresi, özel su arıtım problemlerini çözmeye yardımcı olacak, uzun ömürlü ve sorunsuz çalışacak şekilde dizayn edilmiştir. Hysulex II TM yada Süper HysulexTM filtresi kullanımı ile uçucu organik kimyasalların ve bakterilerin (ürememe..
  Tam Otomatik Karbon Filtreleri  RainSoft tat ,koku ve k...
 • ~~Dört Katmanlı Tortu-AG Filtresi (80-60-40-20 mikron)  RainSoft tortu sistemi su arıtımındaki özel problemleri çözmeye yardımcı olacak, uzun ömürlü ve sorunsuz çalışacak şekilde dizayn edilmiştir. Tank Yapısı Dayanıklı tank 5 km’nin üstündeki cam lifler ile çevrelenmiştir Tankın iç yüzeyi..
  ~~Dört Katmanlı Tortu-AG Filtresi (80-60-40-20 mikron)  ...
 • TC-M Tam Otomatik Su Yumuşatma Cihazı Zaman Kontrollü Tam Otomatik Yumuşatma Sistemi   TC-M serisi su yumuşatma sistemi reçine ile kireçli suyunuzu arındıran, süzen, içindeki demiri azaltan ve arıtan, bununla birlikte tüm bunları tek parça korumalı kabinet içerisinde gerçekleştiren bağım..
  TC-M Tam Otomatik Su Yumuşatma Cihazı Zaman Kontrollü Tam ...
 • ~~ Ultraviyole Su Dezenfeksiyon Sistemi Evinizdeki Ciddi Su Sorunları İçin En Ekonomik ve Akıllıca Çözüm.  RainSoft RS/AP Serisi; suda bulunan birçok zararlı organizmanın azaltılması ya da tamamen bertaraf edilmesi için ultraviyole ışığının zaman içinde sürekli ilerleyen teknolojisini ..
  ~~ Ultraviyole Su Dezenfeksiyon Sistemi Evinizdeki Ci...