Ticari Su Arıtma Sistemleri

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • Klor Dozaj Pompaları RainSoft’un bir ürünüolan “Chemical Feeder” RainSoft’un bir ürünü olan “Chemical Feedef geniş kullanım alanına sahip bir besleyici sistemidir. “Chemical Feedef asidik (acid) suyun Ph seviyesini yükseltmek için Sodyum karbonat (soda külü) veya Sodium Hydroxiede (kostik) kata..
  Klor Dozaj Pompaları RainSoft’un bir ürünüolan “Chemical...
 • ~~CS serisi otomatik su yumuşatma cihazları Ticari ve hafif sanayi uygulamaları için dizayn edilmiştir. RainSoft’un CS serisi otomatik su yumuşatma cihazları Ticari ve hafif sanayi uygulamaları için dizayn edilmiştir. Bu sistemler, dakikada 590 Litre, 35TON SAAT akış oranına kadaryumuşatma ve 64.000..
  ~~CS serisi otomatik su yumuşatma cihazları Ticari ve hafif s...
 • ~~Suyunuzun içinde bulunan çeşitli pislikleri yok etmek için tasarlanmıştır.  RainSoft’un CF serisi otomatik Demir Mangan filtreleri suyunuzun içinde bulunan çeşitli pislikleri yok etmek için tasarlanmıştır. Göze hoş görünmeyen lekelerden kötü tat gidermeye kadar, RainSoft, aldığınız hizmet..
  ~~Suyunuzun içinde bulunan çeşitli pislikleri yok etmek için ...
 • ~~Kötü tat, klor ve kokuları yok etmek için tasarlanmıştır. RainSoft’un CF serisi Otomatik Karbon filtreleri suyunuzun içinde bulunan çeşitli pislikleri, kötü tat, klor ve kokuları yok etmek için tasarlanmıştır. CF serisi filtreler, bu sorunlu suları etkili ve ekonomik bir şekilde temizlemektedir..
  ~~Kötü tat, klor ve kokuları yok etmek için tasarlanmıştır. R...
 • 20 mikrona kadar tüm tortu , çamur ve partikülleri yok etmek için tasarlanmıştır.RainSoft’un CF serisi oto m atik Torlu filtreleri suyunuzun içinde bulunan 20 mikrona kadartüm tortu , çamurve partikülleri yok etmek için tasarlanmıştır. Bu filtreler, dakikada 320Litre, 20Ton/S’a varan akış oranına sa..
  20 mikrona kadar tüm tortu , çamur ve partikülleri yok etmek ...
 • ~~ Ultraviyole Su Dezenfeksiyon Sistemi Evinizdeki Ciddi Su Sorunları İçin En Ekonomik ve Akıllıca Çözüm.  RainSoft RS/AP Serisi; suda bulunan birçok zararlı organizmanın azaltılması ya da tamamen bertaraf edilmesi için ultraviyole ışığının zaman içinde sürekli ilerleyen teknolojisini ..
  ~~ Ultraviyole Su Dezenfeksiyon Sistemi Evinizdeki Ci...