SU ARITMA SİSTEMLERİ

Alt Kategoriler
Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • ~~ Morion 101 Geleneksel arıtıcılara göre %50 az yer kaplar. Morion 101 geleneksel arıtıcılara göre %50 daha az atık su tahliyesi ve %50 daha hızlı arıtma sağlar. Optimal mineralizasyon, düşük basınçta çalışma, kolay ve etkin bakım gibi önemli özelliklere sahiptir. Musluk suyunu yumuşatı..
  ~~ Morion 101 Geleneksel arıtıcılara göre %50 az yer kapl...
 • EC-5 Bilgisayarlı Su Yumuşatma Sistemi Debi Kontrollü Su Yumuşatma Sistemleri  RainSoft’un Yeni Yumuşatıcısı EC-5 ve onun getirdiği teknoloji ile ilgili sorulacak çok soru var, hem de çok! EC-5 ün içindeki yenilikleri daha kolay anlayabilmeniz için 37 adet yeniliği bu sayfada sıraladık, uma..
  EC-5 Bilgisayarlı Su Yumuşatma Sistemi Debi Kontrollü Su Y...
 • Klor Dozaj Pompaları RainSoft’un bir ürünüolan “Chemical Feeder” RainSoft’un bir ürünü olan “Chemical Feedef geniş kullanım alanına sahip bir besleyici sistemidir. “Chemical Feedef asidik (acid) suyun Ph seviyesini yükseltmek için Sodyum karbonat (soda külü) veya Sodium Hydroxiede (kostik) kata..
  Klor Dozaj Pompaları RainSoft’un bir ürünüolan “Chemical...
 • ~~Evler için kusursuz bir arıtım sağlar. RainSoft tortu filtreleri, tortu, pas, kum, yosun, ve bir çok yabancı maddenin arıtımını sağlar. Pek çok zor problemin çözümünde etkili, düşük maliyetli ve koşullara bağlı çözümler üretir. Şebeke ve özel kuyularınızda mükemmel sonuçlar verir. Apartman dair..
  ~~Evler için kusursuz bir arıtım sağlar. RainSoft tortu filtr...
 • Ultrafiner II Reverse Osmosis İçme Suyu Cihazı İçme Suyunda Kesin Çözüm Ultrefiner II Premium İçme Suyu Sistemleri ile ailenize en iyi içme suyu sistemini sağlamanın rahatlığını ve güveninini hissedin. Rainsoft içme suyu sistemleri konu ailenize ve onlara en iyi ve üstün içme suyunu sağlamaya ge..
  Ultrafiner II Reverse Osmosis İçme Suyu Cihazı İçme Suyunda ...
 • ~~Ozonlu 6 Adımlı su arıtma sistemi Suyun oksijenlenmesi Çift adımlı ozon enjeksiyonu Likit kristal ekranlı mikro işlemci kontrolü Soğuk, Sıcak Su veren dokunmatik musluk Bakımda kolaylık 300 It./gün kapasite Modülertasarım, sık dizayn Bütün filtrelerin otomatik filtre değişim alarmı R/O me..
  ~~Ozonlu 6 Adımlı su arıtma sistemi Suyun oksijenlenmesi Çi...
 • ~~CS serisi otomatik su yumuşatma cihazları Ticari ve hafif sanayi uygulamaları için dizayn edilmiştir. RainSoft’un CS serisi otomatik su yumuşatma cihazları Ticari ve hafif sanayi uygulamaları için dizayn edilmiştir. Bu sistemler, dakikada 590 Litre, 35TON SAAT akış oranına kadaryumuşatma ve 64.000..
  ~~CS serisi otomatik su yumuşatma cihazları Ticari ve hafif s...
 • ~~Suyunuzun içinde bulunan çeşitli pislikleri yok etmek için tasarlanmıştır.  RainSoft’un CF serisi otomatik Demir Mangan filtreleri suyunuzun içinde bulunan çeşitli pislikleri yok etmek için tasarlanmıştır. Göze hoş görünmeyen lekelerden kötü tat gidermeye kadar, RainSoft, aldığınız hizmet..
  ~~Suyunuzun içinde bulunan çeşitli pislikleri yok etmek için ...
 • Tam Otomatik Karbon Filtreleri  RainSoft tat ,koku ve klor filtresi, özel su arıtım problemlerini çözmeye yardımcı olacak, uzun ömürlü ve sorunsuz çalışacak şekilde dizayn edilmiştir. Hysulex II TM yada Süper HysulexTM filtresi kullanımı ile uçucu organik kimyasalların ve bakterilerin (ürememe..
  Tam Otomatik Karbon Filtreleri  RainSoft tat ,koku ve k...
 • ~~Kötü tat, klor ve kokuları yok etmek için tasarlanmıştır. RainSoft’un CF serisi Otomatik Karbon filtreleri suyunuzun içinde bulunan çeşitli pislikleri, kötü tat, klor ve kokuları yok etmek için tasarlanmıştır. CF serisi filtreler, bu sorunlu suları etkili ve ekonomik bir şekilde temizlemektedir..
  ~~Kötü tat, klor ve kokuları yok etmek için tasarlanmıştır. R...
 • ~~Dört Katmanlı Tortu-AG Filtresi (80-60-40-20 mikron)  RainSoft tortu sistemi su arıtımındaki özel problemleri çözmeye yardımcı olacak, uzun ömürlü ve sorunsuz çalışacak şekilde dizayn edilmiştir. Tank Yapısı Dayanıklı tank 5 km’nin üstündeki cam lifler ile çevrelenmiştir Tankın iç yüzeyi..
  ~~Dört Katmanlı Tortu-AG Filtresi (80-60-40-20 mikron)  ...
 • 20 mikrona kadar tüm tortu , çamur ve partikülleri yok etmek için tasarlanmıştır.RainSoft’un CF serisi oto m atik Torlu filtreleri suyunuzun içinde bulunan 20 mikrona kadartüm tortu , çamurve partikülleri yok etmek için tasarlanmıştır. Bu filtreler, dakikada 320Litre, 20Ton/S’a varan akış oranına sa..
  20 mikrona kadar tüm tortu , çamur ve partikülleri yok etmek ...
 • TC-M Tam Otomatik Su Yumuşatma Cihazı Zaman Kontrollü Tam Otomatik Yumuşatma Sistemi   TC-M serisi su yumuşatma sistemi reçine ile kireçli suyunuzu arındıran, süzen, içindeki demiri azaltan ve arıtan, bununla birlikte tüm bunları tek parça korumalı kabinet içerisinde gerçekleştiren bağım..
  TC-M Tam Otomatik Su Yumuşatma Cihazı Zaman Kontrollü Tam ...
 • ~~ Ultraviyole Su Dezenfeksiyon Sistemi Evinizdeki Ciddi Su Sorunları İçin En Ekonomik ve Akıllıca Çözüm.  RainSoft RS/AP Serisi; suda bulunan birçok zararlı organizmanın azaltılması ya da tamamen bertaraf edilmesi için ultraviyole ışığının zaman içinde sürekli ilerleyen teknolojisini ..
  ~~ Ultraviyole Su Dezenfeksiyon Sistemi Evinizdeki Ci...