Tıbbi Sarf Malzemeleri

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • Bardak : Medikal Polipropilen Kapak : Medikal PE ve Boya  Sterilizasyon: ETO ..
  Bardak : Medikal Polipropilen Kapak : Medikal PE ve Boya&nbs...
 • EEG Pastası Elefix  400 gr.'lık Ambalajlarda.   Her marka EEG, EMG ve PSG ile kullanıma uygundur.  Menşei : Japonya   Nihon Kohden EEG Pastası   ..
  EEG Pastası Elefix  400 gr.'lık Ambalajlarda. &nbs...
 • PEAK FLOWMETRE TESTİ AĞIZLIĞI  Peak Flowmetre  cihazlarında kullanılan boru, disposable kartondan üretilir. Kartonun üst yüzeyi, kullanım sırasında dudağa yapışmasını önleyen özel bir kağıtla kaplıdır. Kullanımını ve muhafazasını kolaylaştıran özel kutularında, istenilen iç-dış çap v..
  PEAK FLOWMETRE TESTİ AĞIZLIĞI  Peak Flowmetre  c...
 • ~~SFT AĞIZLIK   SOLUNUM FONSKİYON TESTİ AĞIZLIĞI   Spirometre cihazlarında kullanılan boru, disposable kartondan üretilir. Kartonun üst yüzeyi, kullanım sırasında dudağa yapışmasını önleyen özel bir kağıtla kaplıdır. Kullanımını ve muhafazasını kolaylaştıran özel kutularında, istenilen i..
  ~~SFT AĞIZLIK   SOLUNUM FONSKİYON TESTİ AĞIZLIĞI  ...
 • ERİŞKİNLER VE ÇOCUKLAR İÇİN BAKTERİ / VİRAL SPİROMETRİ FİLTRESİ TÜM SPİROMETRE CİHAZLARINA UYUMLUDUR.** ERİŞKİNLER VE ÇOCUKLAR İÇİN  BAKTERİ / VİRAL SPİROMETRİ FİLTRESİ TÜM SPİROMETRE CİHAZLARINA UYUMLUDUR.   Bakteri ve Virüs tutma etkinliği %99,99 -Ölü Boşluk Yok denecek ka..
  ERİŞKİNLER VE ÇOCUKLAR İÇİN BAKTERİ / VİRAL SPİROMETRİ FİLTR...
 • SFT AĞIZLIK  SOLUNUM FONSKİYON TESTİ AĞIZLIĞI  Spirometre cihazlarında kullanılan boru, disposable kartondan üretilir. Kartonun üst yüzeyi, kullanım sırasında dudağa yapışmasını önleyen özel bir kağıtla kaplıdır. Kullanımını ve muhafazasını kolaylaştıran özel kutularında, istenilen iç-dı..
  SFT AĞIZLIK  SOLUNUM FONSKİYON TESTİ AĞIZLIĞI  Sp...
 • SOLUNUM FONSKİYON TESTİ AĞIZLIĞI   Spirometre Peak Flowmetre  cihazlarında kullanılan boru, disposable kartondan üretilir. Kartonun üst yüzeyi, kullanım sırasında dudağa yapışmasını önleyen özel bir kağıtla kaplıdır. Kullanımını ve muhafazasını kolaylaştıran özel kutularında, istenilen iç..
  SOLUNUM FONSKİYON TESTİ AĞIZLIĞI   Spirometre Peak Flow...
 • Tek Kullanımlık Steril, Non-Toksik,  Apirojen Şeffaf Steril  EO   ..
  Tek Kullanımlık Steril, Non-Toksik,  Apirojen Şeffaf ...
 • Tek kullanımlık STANDARD TÜP: Medikal PET TIPA: Butil Kauçuk KAPAK: Medikal Polipropilen RENK KODU: ISO 6710 STERİLİZASYON: Işınlama ..
  Tek kullanımlık STANDARD TÜP: Medikal PET TIPA: Butil Kauç...
 • ~~Ce Belgelidir. Ventilatör Devresi Bakteri Filtresi.  Tek Kullanımlık. ..
  ~~Ce Belgelidir. Ventilatör Devresi Bakteri Filtresi. &nb...