Alkolmetre Cihazı

Alkolmetre Cihazı

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • ~Dräger Alcotest® 5820, uzman kullanıcıların hızlı ve hassas bir şekilde nefesten alkol testi yapmalarına imkan tanır. Bu küçük ve kullanıcı dostu portatif ölçüm cihazının ölçüm teknolojisi, günümüzde dünya çapında kullanılan 200.000'i aşkın ünitede kendini kanıtlamış durumdadır Nefesten kolaylık..
  ~Dräger Alcotest® 5820, uzman kullanıcıların hızlı ve hassas ...
 • Yolları sarhoş sürücülerden uzak ve güvenli tutmak, önceden kestirilemeyen ve yüksek düzeyde stresli bir iştir. Dräger, Alcotest 6820 portatif nefes analiz cihazını özellikle Emniyet Güçlerinin ihtiyaçları için tasarladı. Kolayca kullanılır ve her saniyenin önem taşıdığı en zorlu ortamlarda bile hız..
  Yolları sarhoş sürücülerden uzak ve güvenli tutmak, önceden k...
 • ~~This combines all the analytical power of the lion alcolmeter® 400 with a small, rechargeable printer. Both items are housed in a lightweight carrying case, to produce a low-cost, small analytical go-anywhere system for on-the-spot evidential breath analysis [subject to local specification and reg..
  ~~This combines all the analytical power of the lion alcolmet...
 • ~~ This is for fast yet accurate, fully quantitative breath analysis, and can be used literally anywhere. It uses the Lion fuel cell sensor, so the reading is very unlikely to be affected by anything in the subject’s breath other than alcohol. The 500 is fully automatic, through microprocessor cont..
  ~~ This is for fast yet accurate, fully quantitative breath ...
 • Lion Alkolmetre 600 Dokunmatik Ekran Dokunmatik ekranı, bluetooh özelliği olan yeni geliştirilmiş çok fonksiyonlu ve veri günlüklü nefes alkolmetre çihazı, emniyet, trafik, ulaşim sektörü,ticari, sağlık ve güvenlik programları ve tıbbın çeşitli alanlarında kullanılmak için güçlü bir cihazdır. ..
  Lion Alkolmetre 600 Dokunmatik Ekran Dokunmatik ekranı, bl...
 • This combines all the analytical power of the lion alcolmeter® 500 with a small, rechargeable printer. Both items are housed in a small, lightweight carrying case, to produce a low-cost, small analytical go-anywhere system for on-the-spot evidential breath analysis [subject to local specification ..
  This combines all the analytical power of the lion alcolmet...
 • Bu hızlı ama bir o kadar da dogru tam teþkýlli nefes alkolmetre ölçüm aleti tam anlamiyla her yerde kullanilabilir. Bu Lion yakit hücresi sensörü kullanir, bu yüzden okuma alkolden baska kisinin nefesinde olan baþka maddelerden etkilenmesi pek olasi degildir. 400 mikroislemci kontrolü ile, tam otoma..
  Bu hızlı ama bir o kadar da dogru tam teþkýlli nefes alkolmet...