Aksesuarlar

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • Genel Bakış Ameliyathanelerde, muayenehanelerde ve benzer klinik ortamlarında kullanılmak üzere tasarlanan bu isteğe bağlı adaptör, Sony MCC-1000MD gibi uyumlu medikal kameraları cerrahi mikroskoplara bağlar. Böylece beyin ameliyatı ve göz ameliyatı gibi prosedürler sırasında 2D video gör..
  Genel Bakış Ameliyathanelerde, muayenehanelerde ve...
 • Medikal video kameralar için 5 m kamera uzatma kablosu Genel Bakış CCMC-EA05, Sony medikal video kameraların kafa birimi ile kontrol birimi (CCU) arasındaki maksimum bağlantı uzunluğunu artıran, isteğe bağlı bir uzatma kablosudur. Uyumlu modeller, MCC-500MD HD video kamera ve MCC- 1000..
  Medikal video kameralar için 5 m kamera uzatma kablosu G...
 • Medikal video kameralar için 6 m standart kablo Genel Bakış CCMC-SA06, Sony medikal video kameraların kafa birimi ile kontrol birimini (CCU) 6 m’ye varan mesafelerde bağlayan, isteğe bağlı bir kamera kablosudur. Uyumlu modeller, MCC-500MD HD video kamera ve MCC- 1000MD Full HD video ka..
  Medikal video kameralar için 6 m standart kablo Genel Ba...
 • Medikal video kameralar için 10 m standart kamera kablosu Genel Bakış CCMC-SA10, Sony medikal video kameraların kafa birimi ile kontrol birimini (CCU) 10 m’ye varan mesafelerde bağlayan, isteğe bağlı bir kamera kablosudur. Uyumlu modeller, MCC-500MD HD video kamera ve MCC- 1000MD Full ..
  Medikal video kameralar için 10 m standart kamera kablosu ...
 • Medikal video kameralar için 15 m standart kamera kablosu Genel Bakış CCMC-SA15, Sony medikal video kameraların kafa birimi ile kontrol birimini (CCU) 15 m’ye varan mesafelerde bağlayan, isteğe bağlı bir kamera kablosudur. Uyumlu modeller, MCC-500MD HD video kamera ve MCC- 1000MD Full ..
  Medikal video kameralar için 15 m standart kamera kablosu ...
 • Genel Bakış Extends flexibility of medical camera The CCMC-T05 camera cable allows you to extend the PMW-10MD medical two-piece camera. The PMW-10MD has a compact camera head unit, that can be attached easily either to a surgical microscope, a surgical boom arm, or to a ceiling, an..
  Genel Bakış Extends flexibility of medical cam...